Revenue TOP 2025 · Võru maakond
2,877 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1801OÜ Baiateam13,993 €Korgist, õlest ja punumismaterjalist toodete tootmine
- 1802Asula Projekt OÜ13,979 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1803Arminehitus OÜ13,976 €Katusetööd
- 1804OÜ Rikas Mõts13,952 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1805Vaabina Tall OÜ13,949 €Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
- 1806OÜ Hingeruum13,906 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1807Linalakk OÜ13,899 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 13,866 €Metsavarumine
- 1809Majori OÜ13,820 €Mesindus
- 13,802 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1811Jalooren OÜ13,780 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1812KIRSI REISID OÜ13,774 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 1813Hedo talu OÜ13,751 €Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 1814Hinuri OÜ13,743 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1815Tundu OÜ13,734 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1816T&Traks Grupp OÜ13,733 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1817OÜ Totoro13,705 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 1818J4X OÜ13,651 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1819Engver OÜ13,640 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1820Raudmasin OÜ13,615 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1821OÜ Eliitpuu13,594 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1822OÜ KÕRKJAKE13,546 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1823STRS Koristus OÜ13,539 €Hoonete üldpuhastus
- 1824SOB OÜ13,523 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1825Aiavili OÜ13,459 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 1826OÜ Promethians13,452 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 13,450 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1828Läänemäe Talu OÜ13,413 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1829OÜ Uma Mesi13,408 €Muu puhastustegevus
- 1830SIBERI OÜ13,405 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1831DeWeD OÜ13,405 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1832Vennas OÜ13,334 €Heliloome
- 1833Dcream OÜ13,320 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1834ELIKSON OÜ13,288 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1835EH Geo OÜ13,211 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 13,164 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1837Hoolitsus OÜ13,157 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1838Natural Ella OÜ13,142 €Muu kunstiloome
- 1839Tsikiita OÜ13,123 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1840RABAMOOR OÜ13,087 €Kodu- ja ehiskeraamika tootmine
- 1841OÜ BONDENO13,084 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1842Koprapoeg OÜ13,080 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 13,071 €Lammutamine
- 13,065 €Taimede paljundamine
- 1845Paradiisi Aed OÜ13,048 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1846MeRel Reisid OÜ13,032 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 1847PRLVD OÜ13,001 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1848Vinokratt OÜ13,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1849StarGoldPro OÜ12,977 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 1850Saatse Agro OÜ12,965 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 12,950 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 1852Kasehalg OÜ12,900 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1853Zooklaas OÜ12,892 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 12,882 €Visuaalkunstiloome
- 1855Võru Vara OÜ12,808 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1856VIVIRE OÜ12,778 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1857Ylle Aiand OÜ12,713 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1858Solaripoisid OÜ12,690 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 12,662 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 1860K.O.NAILS OÜ12,657 €Küünetehnikuteenused
- 1861osaühing ENDIVIA12,636 €Muu disainerite tegevus
- 12,611 €Küünetehnikuteenused
- 1863Nord Wall OÜ12,595 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 12,572 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 12,515 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 12,425 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1867P.U.Konsult OÜ12,366 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1868Irves OÜ12,349 €Puhkemajad
- 1869DCDisign OÜ12,349 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1870Kimmas OÜ12,324 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1871Midbrain OÜ12,324 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1872Rõuge RP OÜ12,303 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1873Kagoteek OÜ12,294 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1874Palktare OÜ12,282 €Puhkemajad
- 12,264 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1876OÜ Klemeco12,230 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 1877MillyCo OÜ12,219 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1878Tammitare OÜ12,212 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1879KÄREMÄE OÜ12,200 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1880OÜ Valgeke12,194 €Liikuvad toitlustuskohad
- 1881MS PROJECT OÜ12,193 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1882Parkas OÜ12,190 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1883VA Kinnisvara OÜ12,151 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1884TURG OÜ12,137 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 1885Sanna Vägi OÜ12,091 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1886VALLER OÜ12,084 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1887Aksis OÜ12,081 €Muude puittoodete ning korgist, õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine
- 1888OÜ Clarey12,065 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 12,065 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 12,000 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 1891Kulwe OÜ12,000 €Paberi- ja papitööstusmasinate tootmine
- 1892PuuWood OÜ11,949 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1893Hillis OÜ11,927 €Toitlustamine üritustel
- 11,926 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 11,920 €Liikuvad toitlustuskohad
- 1896Stark Holding OÜ11,920 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 1897Kalda Agro OÜ11,872 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1898Weppe OÜ11,867 €Taimede paljundamine
- 1899Loopero OÜ11,865 €Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- 1900Lõõtsaline OÜ11,850 €Muusikute lavaline tegevus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1801 | OÜ Baiateam Korgist, õlest ja punumismaterjalist toodete tootmine | 13,993 € |
| 1802 | Asula Projekt OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 13,979 € |
| 1803 | Arminehitus OÜ Katusetööd | 13,976 € |
| 1804 | OÜ Rikas Mõts Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 13,952 € |
| 1805 | Vaabina Tall OÜ Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 13,949 € |
| 1806 | OÜ Hingeruum Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 13,906 € |
| 1807 | Linalakk OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 13,899 € |
| 1808 | Osaühing LASVA AGRO Metsavarumine | 13,866 € |
| 1809 | Majori OÜ Mesindus | 13,820 € |
| 1810 | Kääriku Metsatööd OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 13,802 € |
| 1811 | Jalooren OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 13,780 € |
| 1812 | KIRSI REISID OÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | 13,774 € |
| 1813 | Hedo talu OÜ Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus | 13,751 € |
| 1814 | Hinuri OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 13,743 € |
| 1815 | Tundu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 13,734 € |
| 1816 | T&Traks Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,733 € |
| 1817 | OÜ Totoro Kinofilmide ja videote tootmine | 13,705 € |
| 1818 | J4X OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 13,651 € |
| 1819 | Engver OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 13,640 € |
| 1820 | Raudmasin OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,615 € |
| 1821 | OÜ Eliitpuu Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 13,594 € |
| 1822 | OÜ KÕRKJAKE Muu spetsialiseerimata jaemüük | 13,546 € |
| 1823 | STRS Koristus OÜ Hoonete üldpuhastus | 13,539 € |
| 1824 | SOB OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 13,523 € |
| 1825 | Aiavili OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 13,459 € |
| 1826 | OÜ Promethians Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 13,452 € |
| 1827 | Võru Autodiagnostika OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 13,450 € |
| 1828 | Läänemäe Talu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,413 € |
| 1829 | OÜ Uma Mesi Muu puhastustegevus | 13,408 € |
| 1830 | SIBERI OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 13,405 € |
| 1831 | DeWeD OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 13,405 € |
| 1832 | Vennas OÜ Heliloome | 13,334 € |
| 1833 | Dcream OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 13,320 € |
| 1834 | ELIKSON OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 13,288 € |
| 1835 | EH Geo OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 13,211 € |
| 1836 | OÜ Lahe Atmosfäär Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 13,164 € |
| 1837 | Hoolitsus OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 13,157 € |
| 1838 | Natural Ella OÜ Muu kunstiloome | 13,142 € |
| 1839 | Tsikiita OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 13,123 € |
| 1840 | RABAMOOR OÜ Kodu- ja ehiskeraamika tootmine | 13,087 € |
| 1841 | OÜ BONDENO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 13,084 € |
| 1842 | Koprapoeg OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 13,080 € |
| 1843 | KolimisExpress OÜ Lammutamine | 13,071 € |
| 1844 | osaühing Astelaid Taimede paljundamine | 13,065 € |
| 1845 | Paradiisi Aed OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 13,048 € |
| 1846 | MeRel Reisid OÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | 13,032 € |
| 1847 | PRLVD OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 13,001 € |
| 1848 | Vinokratt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,000 € |
| 1849 | StarGoldPro OÜ Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 12,977 € |
| 1850 | Saatse Agro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 12,965 € |
| 1851 | Sillaotsa Köögiviljad OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 12,950 € |
| 1852 | Kasehalg OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 12,900 € |
| 1853 | Zooklaas OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 12,892 € |
| 1854 | OÜ Kunstnik number üks Visuaalkunstiloome | 12,882 € |
| 1855 | Võru Vara OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 12,808 € |
| 1856 | VIVIRE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 12,778 € |
| 1857 | Ylle Aiand OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 12,713 € |
| 1858 | Solaripoisid OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 12,690 € |
| 1859 | WHIMSY DISAINISTUUDIO OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 12,662 € |
| 1860 | K.O.NAILS OÜ Küünetehnikuteenused | 12,657 € |
| 1861 | osaühing ENDIVIA Muu disainerite tegevus | 12,636 € |
| 1862 | OSAÜHING Bressaan Küünetehnikuteenused | 12,611 € |
| 1863 | Nord Wall OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 12,595 € |
| 1864 | HM Bussireisid OÜ Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 12,572 € |
| 1865 | Osaühing "Muaree" Tekstiilitoodete jaemüük | 12,515 € |
| 1866 | Helion Estate Estonia OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 12,425 € |
| 1867 | P.U.Konsult OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 12,366 € |
| 1868 | Irves OÜ Puhkemajad | 12,349 € |
| 1869 | DCDisign OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 12,349 € |
| 1870 | Kimmas OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 12,324 € |
| 1871 | Midbrain OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 12,324 € |
| 1872 | Rõuge RP OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 12,303 € |
| 1873 | Kagoteek OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 12,294 € |
| 1874 | Palktare OÜ Puhkemajad | 12,282 € |
| 1875 | Tammeoksa Hooldus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 12,264 € |
| 1876 | OÜ Klemeco Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 12,230 € |
| 1877 | MillyCo OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 12,219 € |
| 1878 | Tammitare OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 12,212 € |
| 1879 | KÄREMÄE OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 12,200 € |
| 1880 | OÜ Valgeke Liikuvad toitlustuskohad | 12,194 € |
| 1881 | MS PROJECT OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 12,193 € |
| 1882 | Parkas OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 12,190 € |
| 1883 | VA Kinnisvara OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,151 € |
| 1884 | TURG OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 12,137 € |
| 1885 | Sanna Vägi OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 12,091 € |
| 1886 | VALLER OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 12,084 € |
| 1887 | Aksis OÜ Muude puittoodete ning korgist, õlest vm punumismaterjalist toodete tootmine | 12,081 € |
| 1888 | OÜ Clarey Iluhooldus ja muud iluteenused | 12,065 € |
| 1889 | Pillega Looduses OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 12,065 € |
| 1890 | Baltic Pellets OÜ Puidu töötlemine ja viimistlemine | 12,000 € |
| 1891 | Kulwe OÜ Paberi- ja papitööstusmasinate tootmine | 12,000 € |
| 1892 | PuuWood OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 11,949 € |
| 1893 | Hillis OÜ Toitlustamine üritustel | 11,927 € |
| 1894 | OÜ Rõuge Perejuuksur Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 11,926 € |
| 1895 | Vana-Võromaa Vegan OÜ Liikuvad toitlustuskohad | 11,920 € |
| 1896 | Stark Holding OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 11,920 € |
| 1897 | Kalda Agro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 11,872 € |
| 1898 | Weppe OÜ Taimede paljundamine | 11,867 € |
| 1899 | Loopero OÜ Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 11,865 € |
| 1900 | Lõõtsaline OÜ Muusikute lavaline tegevus | 11,850 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.