Revenue TOP 2025 · Võru maakond
2,877 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 19,838 €Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- 1602Anell Beauty OÜ19,812 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1603Ingemahla OÜ19,786 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1604OÜ Kõlli19,766 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1605Sip & Snack OÜ19,726 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1606Kinograaf OÜ19,690 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 1607Ellus ehitus OÜ19,636 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1608Laane Disain OÜ19,628 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 1609OÜ Savira Ehitus19,495 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1610Teadusküllus OÜ19,480 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1611OÜ HANDIMIKU PT19,469 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1612HurmArt OÜ19,465 €Visuaalkunstiloome
- 1613RANCOM OÜ19,453 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1614Katixa OÜ19,452 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 19,410 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1616TK Tammoru OÜ19,410 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1617OÜ Oleks ei loe.19,409 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1618Egrose OÜ19,400 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1619osaühing SESAME19,397 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1620Tesakeys OÜ19,366 €Programmeerimine
- 1621SM Cleaning OÜ19,335 €Hoonete üldpuhastus
- 1622ARO Rent OÜ19,291 €Liikuvad toitlustuskohad
- 19,277 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1624Nummorum OÜ19,237 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 19,200 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 19,200 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1627ProKa OÜ19,200 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 1628SOENA MAHE OÜ19,087 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1629Täpsila OÜ19,060 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 19,050 €Muude kasutatud kaupade jaemüük
- 19,002 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 1632Radolux OÜ18,991 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 18,972 €Programmeerimine
- 1634PlusSteel OÜ18,931 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1635Eluruumid OÜ18,929 €Arhitektitegevused
- 1636OÜ Tendor18,925 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1637Tugevkivi OÜ18,898 €Muud eriehitustööd
- 1638FQDesign OÜ18,867 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1639Müüriteenused OÜ18,854 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 18,842 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1641Rennehoov OÜ18,812 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1642SCHIKSAL OÜ18,793 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 18,764 €Keeleõpe
- 1644Digivabrik OÜ18,758 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 18,717 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 18,699 €Elektriinstallatsioon
- 1647Lauri Invest OÜ18,663 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1648WildESTberry OÜ18,637 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 1649OÜ Rosabel18,614 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1650Osaühing Ballare18,495 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1651Relnek Veod OÜ18,425 €Kaubavedu maanteel
- 1652Kavaler OÜ18,356 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 18,350 €Muu mujal liigitamata õpe
- 18,316 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1655Weldog OÜ18,312 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1656OÜ Kusma Teenus18,292 €Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus
- 1657Kagu Kivi OÜ18,221 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 1658Kapten Invest OÜ18,183 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1659OÜ Kauri Kartul18,141 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1660OÜ Otsapeal18,124 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1661Manni OÜ18,102 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 1662Minessa OÜ18,098 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1663OÜ K.P.Skott18,046 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1664German Auto OÜ18,033 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1665WebFoto OÜ18,009 €Fotograafia
- 1666OÜ Jadee18,009 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1667OÜ Sumee18,000 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1668K-DIAG OÜ17,953 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1669Sahapoisid OÜ17,945 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1670Elus ruum OÜ17,919 €Arhitektitegevused
- 1671FOSANTE OÜ17,898 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 17,855 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 17,838 €Eriarstiabi
- 1674OÜ KUSMA17,769 €Kasutatud kaupade jaemüük
- 1675osaühing Meinas17,734 €Kodumajutused
- 1676OÜ Nepo17,711 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1677Umakodo OÜ17,710 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 17,690 €Küünetehnikuteenused
- 1679Tapri OÜ17,679 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 17,665 €Taimede paljundamine
- 17,635 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 17,634 €Arvutialased konsultatsioonid
- 17,604 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1684Marmarest OÜ17,567 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1685Fine Estate OÜ17,492 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1686Kaguvennad OÜ17,490 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1687Future Tech OÜ17,438 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1688Pressitalo OÜ17,390 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1689Agrofarm OÜ17,355 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1690INVENSON OÜ17,226 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1691TPEHITUS OÜ17,116 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1692Chopsikosa OÜ17,041 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1693OÜ Koopatoit17,029 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1694DelBri Invest OÜ17,005 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 16,985 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1696TERVISEVARAMU OÜ16,979 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1697OÜ FinantsILU16,979 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 1698Madraker OÜ16,949 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1699Tremiro OÜ16,946 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1700OÜ Marliku16,944 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1601 | Haanimehe Puut OÜ Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | 19,838 € |
| 1602 | Anell Beauty OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 19,812 € |
| 1603 | Ingemahla OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 19,786 € |
| 1604 | OÜ Kõlli Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 19,766 € |
| 1605 | Sip & Snack OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 19,726 € |
| 1606 | Kinograaf OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 19,690 € |
| 1607 | Ellus ehitus OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 19,636 € |
| 1608 | Laane Disain OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 19,628 € |
| 1609 | OÜ Savira Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,495 € |
| 1610 | Teadusküllus OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 19,480 € |
| 1611 | OÜ HANDIMIKU PT Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 19,469 € |
| 1612 | HurmArt OÜ Visuaalkunstiloome | 19,465 € |
| 1613 | RANCOM OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,453 € |
| 1614 | Katixa OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 19,452 € |
| 1615 | OÜ Tõnu Jõgi inseneribüroo Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,410 € |
| 1616 | TK Tammoru OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 19,410 € |
| 1617 | OÜ Oleks ei loe. Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 19,409 € |
| 1618 | Egrose OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 19,400 € |
| 1619 | osaühing SESAME Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 19,397 € |
| 1620 | Tesakeys OÜ Programmeerimine | 19,366 € |
| 1621 | SM Cleaning OÜ Hoonete üldpuhastus | 19,335 € |
| 1622 | ARO Rent OÜ Liikuvad toitlustuskohad | 19,291 € |
| 1623 | Creativity Catcher OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 19,277 € |
| 1624 | Nummorum OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 19,237 € |
| 1625 | osaühing AKO ATTA Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,200 € |
| 1626 | Osaühing Nauta KV Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 19,200 € |
| 1627 | ProKa OÜ Büroohaldus ja selle abitegevused | 19,200 € |
| 1628 | SOENA MAHE OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 19,087 € |
| 1629 | Täpsila OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 19,060 € |
| 1630 | Iluhääle Garderoob OÜ Muude kasutatud kaupade jaemüük | 19,050 € |
| 1631 | Osaühing Pargi puukoda Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 19,002 € |
| 1632 | Radolux OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,991 € |
| 1633 | Nisaba Solutions OÜ Programmeerimine | 18,972 € |
| 1634 | PlusSteel OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 18,931 € |
| 1635 | Eluruumid OÜ Arhitektitegevused | 18,929 € |
| 1636 | OÜ Tendor Metsamajandust abistavad tegevused | 18,925 € |
| 1637 | Tugevkivi OÜ Muud eriehitustööd | 18,898 € |
| 1638 | FQDesign OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 18,867 € |
| 1639 | Müüriteenused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,854 € |
| 1640 | Aivars Teenused OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 18,842 € |
| 1641 | Rennehoov OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 18,812 € |
| 1642 | SCHIKSAL OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 18,793 € |
| 1643 | Sprachinstitut OÜ Keeleõpe | 18,764 € |
| 1644 | Digivabrik OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 18,758 € |
| 1645 | Corner Finances OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 18,717 € |
| 1646 | Päikesega Edasi OÜ Elektriinstallatsioon | 18,699 € |
| 1647 | Lauri Invest OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 18,663 € |
| 1648 | WildESTberry OÜ Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 18,637 € |
| 1649 | OÜ Rosabel Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 18,614 € |
| 1650 | Osaühing Ballare Muu spetsialiseerimata jaemüük | 18,495 € |
| 1651 | Relnek Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 18,425 € |
| 1652 | Kavaler OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,356 € |
| 1653 | Põllumajandusreisid OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 18,350 € |
| 1654 | Aquasector Baltic OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 18,316 € |
| 1655 | Weldog OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,312 € |
| 1656 | OÜ Kusma Teenus Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus | 18,292 € |
| 1657 | Kagu Kivi OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 18,221 € |
| 1658 | Kapten Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,183 € |
| 1659 | OÜ Kauri Kartul Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 18,141 € |
| 1660 | OÜ Otsapeal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,124 € |
| 1661 | Manni OÜ Lamba- ja kitsekasvatus | 18,102 € |
| 1662 | Minessa OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 18,098 € |
| 1663 | OÜ K.P.Skott Kirjalik ja suuline tõlge | 18,046 € |
| 1664 | German Auto OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,033 € |
| 1665 | WebFoto OÜ Fotograafia | 18,009 € |
| 1666 | OÜ Jadee Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,009 € |
| 1667 | OÜ Sumee Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,000 € |
| 1668 | K-DIAG OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 17,953 € |
| 1669 | Sahapoisid OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,945 € |
| 1670 | Elus ruum OÜ Arhitektitegevused | 17,919 € |
| 1671 | FOSANTE OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 17,898 € |
| 1672 | Jarbert Maalritööd OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 17,855 € |
| 1673 | Psühhiaater Õie Vahing OÜ Eriarstiabi | 17,838 € |
| 1674 | OÜ KUSMA Kasutatud kaupade jaemüük | 17,769 € |
| 1675 | osaühing Meinas Kodumajutused | 17,734 € |
| 1676 | OÜ Nepo Mootorsõidukite remont ja hooldus | 17,711 € |
| 1677 | Umakodo OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 17,710 € |
| 1678 | Janeli Ilutuba OÜ Küünetehnikuteenused | 17,690 € |
| 1679 | Tapri OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 17,679 € |
| 1680 | Luukase puukool OÜ Taimede paljundamine | 17,665 € |
| 1681 | osaühing "Vossmer" Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 17,635 € |
| 1682 | Apade Solutions OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 17,634 € |
| 1683 | Osaühing Katriina Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,604 € |
| 1684 | Marmarest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,567 € |
| 1685 | Fine Estate OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 17,492 € |
| 1686 | Kaguvennad OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 17,490 € |
| 1687 | Future Tech OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 17,438 € |
| 1688 | Pressitalo OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 17,390 € |
| 1689 | Agrofarm OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 17,355 € |
| 1690 | INVENSON OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 17,226 € |
| 1691 | TPEHITUS OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 17,116 € |
| 1692 | Chopsikosa OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 17,041 € |
| 1693 | OÜ Koopatoit Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 17,029 € |
| 1694 | DelBri Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 17,005 € |
| 1695 | OÜ Väike-Kaoseandre Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 16,985 € |
| 1696 | TERVISEVARAMU OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 16,979 € |
| 1697 | OÜ FinantsILU Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 16,979 € |
| 1698 | Madraker OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 16,949 € |
| 1699 | Tremiro OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 16,946 € |
| 1700 | OÜ Marliku Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 16,944 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.