Revenue TOP 2025 · Viljandi maakond
3,789 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 2201pöörandi OÜ19,500 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 19,487 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 19,487 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2204Redet OÜ19,482 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 2205YUGENTE OÜ19,473 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 2206Muruman OÜ19,466 €Elektriinstallatsioon
- 2207OÜ BONSAL19,455 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2208Salusil OÜ19,448 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2209Koduarendus OÜ19,425 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2210OÜ Pixeldust19,410 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 19,376 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2212Proua Pauline OÜ19,365 €Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- 2213Kaaramiku OÜ19,365 €Segapõllumajandus
- 19,365 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2215Ramero Group OÜ19,289 €Kaubavedu maanteel
- 2216Proroyal OÜ19,280 €Krohvimine
- 2217VT build OÜ19,279 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2218SAKI Haldus OÜ19,267 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2219Koivaniidu OÜ19,239 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 19,228 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2221Osaühing Ossik19,214 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2222Luhajo Vara OÜ19,175 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2223OÜ Metatron19,153 €Muusikute lavaline tegevus
- 2224Osaühing Erica19,152 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2225AC VET OÜ19,121 €Veterinaaria
- 2226Gele OÜ19,114 €Pealisrõivaste tootmine
- 2227XRPartners OÜ19,114 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2228OÜ Rõõmusaare19,071 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 19,067 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2230Spriid OÜ19,051 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2231Enli OÜ19,051 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2232Minderius OÜ18,995 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 2233Tööpõld OÜ18,983 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2234Mikosaare OÜ18,965 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2235OÜ Tuhk&Tahm18,955 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 18,935 €Muu majutus
- 2237Geminio OÜ18,909 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2238iSplice OÜ18,879 €Nööri, köie ja võrgulina tootmine
- 2239Siisike OÜ18,877 €Muu kunstiloome
- 2240VL Viimistlus OÜ18,876 €Värvimine ja klaasimine
- 18,874 €Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid)
- 2242OÜ Sagesse18,852 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 18,814 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2244NÖSSÖ OÜ18,773 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 2245Rõõmutee OÜ18,770 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 2246R Energia OÜ18,765 €Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest
- 18,755 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 2248Elion 2 OÜ18,735 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 18,733 €Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- 2250Palk OÜ18,727 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 18,704 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2252Murese talu OÜ18,612 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 2253Mincar OÜ18,589 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2254Simme OÜ18,589 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2255ECSA Digital OÜ18,587 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2256RÕÕMUDELAEGAS OÜ18,581 €Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta
- 2257Livora OÜ18,580 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2258SEIDLA OÜ18,570 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2259Ginzburg OÜ18,527 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 2260Benkser OÜ18,493 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2261Koodimuster OÜ18,487 €Programmeerimine
- 18,433 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 2263RummiRauno OÜ18,417 €Jookide serveerimine
- 2264MM Plekitööd OÜ18,372 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 2265Detallado OÜ18,349 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 18,318 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2267Moss-Team OÜ18,308 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2268Sarmoti OÜ18,294 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 2269Meoka OÜ18,280 €Loomakasvatuse abitegevused
- 2270Bubinga OÜ18,277 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 2271OÜ Lauree18,248 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2272AgroTune OÜ18,233 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2273Üheksa Mõõdet OÜ18,224 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2274OÜ KuikBot18,220 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2275Cadaron OÜ18,163 €Muu disainerite tegevus
- 2276Parvil OÜ18,154 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 18,150 €Programmeerimine
- 18,145 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2279Sairet OÜ18,133 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 2280Bivek OÜ18,119 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 2281Mesiroos OÜ18,116 €Kuivikute, küpsiste, pika realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 17,991 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 17,990 €Sõiduõpe
- 2284Localize OÜ17,982 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 17,957 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 2286Rongabutiik OÜ17,941 €Muu disainerite tegevus
- 2287Deve OÜ17,922 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 2288Adnerb OÜ17,918 €Küünetehnikuteenused
- 2289Stelvan OÜ17,916 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2290ARULA AIDAD OÜ17,907 €Muusikute lavaline tegevus
- 17,885 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 2292OÜ Hurrdurr17,812 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 2293Handes OÜ17,766 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2294E ja V Grupp OÜ17,765 €Elektriinstallatsioon
- 2295Elion 4 OÜ17,747 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 2296EEC Ehitus OÜ17,717 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2297OÜ Viirman17,698 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 2298Osaühing Merkos17,694 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2299Kiviter OÜ17,683 €Muud kaevandamist abistavad tegevusalad
- 2300OÜ Motolammutus17,678 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2201 | pöörandi OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 19,500 € |
| 2202 | OÜ Mulgi Kinnisvara Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 19,487 € |
| 2203 | Jaret Raamatupidamisteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 19,487 € |
| 2204 | Redet OÜ Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 19,482 € |
| 2205 | YUGENTE OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 19,473 € |
| 2206 | Muruman OÜ Elektriinstallatsioon | 19,466 € |
| 2207 | OÜ BONSAL Muu mujal liigitamata teenindus | 19,455 € |
| 2208 | Salusil OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 19,448 € |
| 2209 | Koduarendus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,425 € |
| 2210 | OÜ Pixeldust Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 19,410 € |
| 2211 | Carl Newman Group OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 19,376 € |
| 2212 | Proua Pauline OÜ Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | 19,365 € |
| 2213 | Kaaramiku OÜ Segapõllumajandus | 19,365 € |
| 2214 | Põhja-Sakala Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,365 € |
| 2215 | Ramero Group OÜ Kaubavedu maanteel | 19,289 € |
| 2216 | Proroyal OÜ Krohvimine | 19,280 € |
| 2217 | VT build OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,279 € |
| 2218 | SAKI Haldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 19,267 € |
| 2219 | Koivaniidu OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,239 € |
| 2220 | Kuivainetekeskus OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 19,228 € |
| 2221 | Osaühing Ossik Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 19,214 € |
| 2222 | Luhajo Vara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 19,175 € |
| 2223 | OÜ Metatron Muusikute lavaline tegevus | 19,153 € |
| 2224 | Osaühing Erica Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 19,152 € |
| 2225 | AC VET OÜ Veterinaaria | 19,121 € |
| 2226 | Gele OÜ Pealisrõivaste tootmine | 19,114 € |
| 2227 | XRPartners OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 19,114 € |
| 2228 | OÜ Rõõmusaare Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 19,071 € |
| 2229 | kirzimari Teenused OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 19,067 € |
| 2230 | Spriid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 19,051 € |
| 2231 | Enli OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 19,051 € |
| 2232 | Minderius OÜ Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 18,995 € |
| 2233 | Tööpõld OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 18,983 € |
| 2234 | Mikosaare OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 18,965 € |
| 2235 | OÜ Tuhk&Tahm Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 18,955 € |
| 2236 | Meie Küla Eided OÜ Muu majutus | 18,935 € |
| 2237 | Geminio OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 18,909 € |
| 2238 | iSplice OÜ Nööri, köie ja võrgulina tootmine | 18,879 € |
| 2239 | Siisike OÜ Muu kunstiloome | 18,877 € |
| 2240 | VL Viimistlus OÜ Värvimine ja klaasimine | 18,876 € |
| 2241 | VANA, AGA KOBE OÜ Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid) | 18,874 € |
| 2242 | OÜ Sagesse Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 18,852 € |
| 2243 | Osaühing Savikoti TK Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,814 € |
| 2244 | NÖSSÖ OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 18,773 € |
| 2245 | Rõõmutee OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 18,770 € |
| 2246 | R Energia OÜ Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest | 18,765 € |
| 2247 | Vimco Teenused OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 18,755 € |
| 2248 | Elion 2 OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 18,735 € |
| 2249 | OÜ Psühholoogiline nõustamine Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus | 18,733 € |
| 2250 | Palk OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,727 € |
| 2251 | osaühing Estpol Baltic Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,704 € |
| 2252 | Murese talu OÜ Lamba- ja kitsekasvatus | 18,612 € |
| 2253 | Mincar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,589 € |
| 2254 | Simme OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 18,589 € |
| 2255 | ECSA Digital OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 18,587 € |
| 2256 | RÕÕMUDELAEGAS OÜ Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta | 18,581 € |
| 2257 | Livora OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 18,580 € |
| 2258 | SEIDLA OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,570 € |
| 2259 | Ginzburg OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 18,527 € |
| 2260 | Benkser OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 18,493 € |
| 2261 | Koodimuster OÜ Programmeerimine | 18,487 € |
| 2262 | Osaühing Sikuti Advokaadibüroo Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 18,433 € |
| 2263 | RummiRauno OÜ Jookide serveerimine | 18,417 € |
| 2264 | MM Plekitööd OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 18,372 € |
| 2265 | Detallado OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,349 € |
| 2266 | LV Kaubanduse Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,318 € |
| 2267 | Moss-Team OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,308 € |
| 2268 | Sarmoti OÜ Büroohaldus ja selle abitegevused | 18,294 € |
| 2269 | Meoka OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 18,280 € |
| 2270 | Bubinga OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 18,277 € |
| 2271 | OÜ Lauree Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,248 € |
| 2272 | AgroTune OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,233 € |
| 2273 | Üheksa Mõõdet OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 18,224 € |
| 2274 | OÜ KuikBot Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 18,220 € |
| 2275 | Cadaron OÜ Muu disainerite tegevus | 18,163 € |
| 2276 | Parvil OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 18,154 € |
| 2277 | Gross Software OÜ Programmeerimine | 18,150 € |
| 2278 | Sirje Õmblustööd UÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 18,145 € |
| 2279 | Sairet OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,133 € |
| 2280 | Bivek OÜ Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 18,119 € |
| 2281 | Mesiroos OÜ Kuivikute, küpsiste, pika realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 18,116 € |
| 2282 | Ekko Konsultatsioonid OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 17,991 € |
| 2283 | Osaühing Foori Autokool Sõiduõpe | 17,990 € |
| 2284 | Localize OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 17,982 € |
| 2285 | Sneaky Winders OÜ Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 17,957 € |
| 2286 | Rongabutiik OÜ Muu disainerite tegevus | 17,941 € |
| 2287 | Deve OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 17,922 € |
| 2288 | Adnerb OÜ Küünetehnikuteenused | 17,918 € |
| 2289 | Stelvan OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,916 € |
| 2290 | ARULA AIDAD OÜ Muusikute lavaline tegevus | 17,907 € |
| 2291 | Milmech Systems OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 17,885 € |
| 2292 | OÜ Hurrdurr Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 17,812 € |
| 2293 | Handes OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 17,766 € |
| 2294 | E ja V Grupp OÜ Elektriinstallatsioon | 17,765 € |
| 2295 | Elion 4 OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 17,747 € |
| 2296 | EEC Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 17,717 € |
| 2297 | OÜ Viirman Muud insener-tehnilised tegevusalad | 17,698 € |
| 2298 | Osaühing Merkos Kosmeetiku iluhooldusteenused | 17,694 € |
| 2299 | Kiviter OÜ Muud kaevandamist abistavad tegevusalad | 17,683 € |
| 2300 | OÜ Motolammutus Mootorsõidukite remont ja hooldus | 17,678 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.