Revenue TOP 2025 · Valga maakond
1,918 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1301Karula Mets OÜ12,064 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1302OÜ Saivo11,988 €Mujal liigitamata tekstiilitootmine
- 1303Tõrvela OÜ11,918 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1304Samero OÜ11,915 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1305Kähri OÜ11,915 €Muusikute lavaline tegevus
- 1306Härmamärdi OÜ11,906 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 1307DISVER EHITUS OÜ11,783 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1308OÜ Grepod11,749 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 1309OÜ AK RESTID11,718 €Puituste ja -akende tootmine
- 1310OÜ Superfood11,677 €Jahu ja tangainete tootmine
- 1311Varjundid OÜ11,640 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 11,600 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1313OÜ Saelooming11,573 €Muu kunstiloome
- 11,558 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1315OÜ FORGELAID11,500 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1316Bergamon OÜ11,500 €Muu mujal liigitamata õpe
- 11,485 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 11,463 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 1319Grouseberry OÜ11,356 €Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine
- 1320HVsaag OÜ11,356 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1321OÜ Larano11,281 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1322StayClean OÜ11,237 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 11,151 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 11,109 €Külalistemajad
- 11,100 €Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- 1326Jõekoda OÜ11,054 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1327OÜ ALR Services10,985 €Muu puhastustegevus
- 1328Loodusemees OÜ10,968 €Fotograafia
- 1329M-kuubis OÜ10,959 €Mesindus
- 1330Laanepõllud OÜ10,950 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 10,950 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1332OÜ Trace Tattoo10,940 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1333Noge Foto OÜ10,929 €Fotograafia
- 10,888 €Tööjõurent
- 1335OÜ TARTEMIK10,850 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1336HEXAR OÜ10,818 €Elektripaigaldustööd
- 10,805 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1338OÜ CE Agro10,800 €Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük
- 1339OÜ Otse lainesse10,782 €Muu sisu levitamine
- 10,755 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1341Sendikoguja OÜ10,748 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1342OÜ Valgjärve10,733 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 10,627 €Muud eriehitustööd
- 1344Fernora OÜ10,560 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 10,549 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1346KANGRO.P OÜ10,538 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1347MFClean OÜ10,533 €Hoonete üldpuhastus
- 10,505 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1349Renovatex OÜ10,420 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 10,362 €Värvimine ja klaasimine
- 10,361 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1352QualityWorks OÜ10,274 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 10,254 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1354OÜ Kummutikoi10,180 €Puhkemajad
- 1355Socamarx OÜ10,143 €Laadungikäitlus
- 1356Elukutsar OÜ10,080 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1357Vannax Ehitus OÜ10,029 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1358Gertu Music OÜ10,000 €Muusikute lavaline tegevus
- 1359Käsi Kullas OÜ9,984 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1360HRVK OÜ9,979 €Puhkemajad
- 1361Bonas Consult OÜ9,909 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1362Excelsjor OÜ9,901 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1363OÜ Järvesilma9,887 €Kodumajutused
- 9,837 €Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1365Soiltrack OÜ9,805 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1366MägiClimb OÜ9,761 €Spordiõpe
- 1367OÜ Marmol9,754 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 9,729 €Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine
- 1369Ramtops OÜ9,714 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1370Haloner HL OÜ9,711 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 9,698 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1372Herbowest OÜ9,682 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1373Wegaris OÜ9,663 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1374Arinet OÜ9,655 €Pealisrõivaste tootmine
- 1375OÜ Beauty Spirit9,632 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1376SANKIVIMAA OÜ9,625 €Puhkemajad
- 1377Orupuu OÜ9,603 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 1378REK OÜ9,600 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1379Ka.liis OÜ9,565 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 1380Söödimäe Talu OÜ9,500 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1381OÜ Sailmare9,462 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1382Ketlinique OÜ9,436 €Küünetehnikuteenused
- 1383GoArctic OÜ9,423 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1384KH Active OÜ9,400 €Muu spordiõpe
- 1385ireKa OÜ9,330 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1386TBB Forvart OÜ9,321 €Muud ehituspaigaldustööd
- 1387Uibumäe talu OÜ9,257 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1388Mängukohake OÜ9,202 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1389Artflow OÜ9,200 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 1390Cozy House OÜ9,162 €Kodumajutused
- 9,143 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1392OÜ Purde Talu9,124 €Konverentside ja messide korraldamine
- 9,042 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1394Siempre OÜ9,026 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 1395Osaühing Midima9,013 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,995 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1397Sirodar OÜ8,994 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1398A.S finants OÜ8,990 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1399Nähri Agro UÜ8,935 €Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 8,905 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1301 | Karula Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 12,064 € |
| 1302 | OÜ Saivo Mujal liigitamata tekstiilitootmine | 11,988 € |
| 1303 | Tõrvela OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 11,918 € |
| 1304 | Samero OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 11,915 € |
| 1305 | Kähri OÜ Muusikute lavaline tegevus | 11,915 € |
| 1306 | Härmamärdi OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 11,906 € |
| 1307 | DISVER EHITUS OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 11,783 € |
| 1308 | OÜ Grepod Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 11,749 € |
| 1309 | OÜ AK RESTID Puituste ja -akende tootmine | 11,718 € |
| 1310 | OÜ Superfood Jahu ja tangainete tootmine | 11,677 € |
| 1311 | Varjundid OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 11,640 € |
| 1312 | OÜ Precision Agri Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 11,600 € |
| 1313 | OÜ Saelooming Muu kunstiloome | 11,573 € |
| 1314 | Andres & P Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11,558 € |
| 1315 | OÜ FORGELAID Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11,500 € |
| 1316 | Bergamon OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 11,500 € |
| 1317 | Osaühing Vahva Kirt Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 11,485 € |
| 1318 | Spiritual Studio OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 11,463 € |
| 1319 | Grouseberry OÜ Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine | 11,356 € |
| 1320 | HVsaag OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 11,356 € |
| 1321 | OÜ Larano Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 11,281 € |
| 1322 | StayClean OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 11,237 € |
| 1323 | ÖÖBIKU ÜRDITALU OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 11,151 € |
| 1324 | osaühing TAULI TORUPILLITALU Külalistemajad | 11,109 € |
| 1325 | Valgamaa Jahimeeste Ühistu Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük | 11,100 € |
| 1326 | Jõekoda OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 11,054 € |
| 1327 | OÜ ALR Services Muu puhastustegevus | 10,985 € |
| 1328 | Loodusemees OÜ Fotograafia | 10,968 € |
| 1329 | M-kuubis OÜ Mesindus | 10,959 € |
| 1330 | Laanepõllud OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 10,950 € |
| 1331 | SGC Innovations OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 10,950 € |
| 1332 | OÜ Trace Tattoo Muu mujal liigitamata teenindus | 10,940 € |
| 1333 | Noge Foto OÜ Fotograafia | 10,929 € |
| 1334 | Tuisu Teenused OÜ Tööjõurent | 10,888 € |
| 1335 | OÜ TARTEMIK Hoonehalduse kombineeritud teenus | 10,850 € |
| 1336 | HEXAR OÜ Elektripaigaldustööd | 10,818 € |
| 1337 | AP Tehnikapood OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 10,805 € |
| 1338 | OÜ CE Agro Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük | 10,800 € |
| 1339 | OÜ Otse lainesse Muu sisu levitamine | 10,782 € |
| 1340 | Capchain Capital OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 10,755 € |
| 1341 | Sendikoguja OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 10,748 € |
| 1342 | OÜ Valgjärve Maastiku hooldus ja korrashoid | 10,733 € |
| 1343 | Slaviko Ehitus OÜ Muud eriehitustööd | 10,627 € |
| 1344 | Fernora OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 10,560 € |
| 1345 | osaühing PAULMERK Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 10,549 € |
| 1346 | KANGRO.P OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 10,538 € |
| 1347 | MFClean OÜ Hoonete üldpuhastus | 10,533 € |
| 1348 | osaühing VILJA ÄRI Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 10,505 € |
| 1349 | Renovatex OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 10,420 € |
| 1350 | Lõuna-Eesti Maaler OÜ Värvimine ja klaasimine | 10,362 € |
| 1351 | Tõrva Arvutipood OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 10,361 € |
| 1352 | QualityWorks OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 10,274 € |
| 1353 | osaühing ART Projekt Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 10,254 € |
| 1354 | OÜ Kummutikoi Puhkemajad | 10,180 € |
| 1355 | Socamarx OÜ Laadungikäitlus | 10,143 € |
| 1356 | Elukutsar OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 10,080 € |
| 1357 | Vannax Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 10,029 € |
| 1358 | Gertu Music OÜ Muusikute lavaline tegevus | 10,000 € |
| 1359 | Käsi Kullas OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 9,984 € |
| 1360 | HRVK OÜ Puhkemajad | 9,979 € |
| 1361 | Bonas Consult OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,909 € |
| 1362 | Excelsjor OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 9,901 € |
| 1363 | OÜ Järvesilma Kodumajutused | 9,887 € |
| 1364 | OÜ MG Foundation of Eternal Sunshine Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 9,837 € |
| 1365 | Soiltrack OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 9,805 € |
| 1366 | MägiClimb OÜ Spordiõpe | 9,761 € |
| 1367 | OÜ Marmol Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 9,754 € |
| 1368 | Tõrva Kiviraidur OÜ Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine | 9,729 € |
| 1369 | Ramtops OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 9,714 € |
| 1370 | Haloner HL OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 9,711 € |
| 1371 | Valga Ilukeskus OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 9,698 € |
| 1372 | Herbowest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,682 € |
| 1373 | Wegaris OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,663 € |
| 1374 | Arinet OÜ Pealisrõivaste tootmine | 9,655 € |
| 1375 | OÜ Beauty Spirit Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 9,632 € |
| 1376 | SANKIVIMAA OÜ Puhkemajad | 9,625 € |
| 1377 | Orupuu OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 9,603 € |
| 1378 | REK OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,600 € |
| 1379 | Ka.liis OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 9,565 € |
| 1380 | Söödimäe Talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 9,500 € |
| 1381 | OÜ Sailmare Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,462 € |
| 1382 | Ketlinique OÜ Küünetehnikuteenused | 9,436 € |
| 1383 | GoArctic OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,423 € |
| 1384 | KH Active OÜ Muu spordiõpe | 9,400 € |
| 1385 | ireKa OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 9,330 € |
| 1386 | TBB Forvart OÜ Muud ehituspaigaldustööd | 9,321 € |
| 1387 | Uibumäe talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 9,257 € |
| 1388 | Mängukohake OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 9,202 € |
| 1389 | Artflow OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 9,200 € |
| 1390 | Cozy House OÜ Kodumajutused | 9,162 € |
| 1391 | SUNFLOWER CONSULTING OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 9,143 € |
| 1392 | OÜ Purde Talu Konverentside ja messide korraldamine | 9,124 € |
| 1393 | Alffi Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 9,042 € |
| 1394 | Siempre OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 9,026 € |
| 1395 | Osaühing Midima Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,013 € |
| 1396 | Ülla&Partnerid OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 8,995 € |
| 1397 | Sirodar OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 8,994 € |
| 1398 | A.S finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,990 € |
| 1399 | Nähri Agro UÜ Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 8,935 € |
| 1400 | Kahe ilusalong OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 8,905 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.