Revenue TOP 2025 · Tartu maakond
16,818 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 3201Huntfood OÜ162,466 €Restoranitegevus
- 162,427 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 3203Momenta OÜ162,392 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3204NA TRANS OÜ162,258 €Kaubavedu maanteel
- 162,133 €Liha ja lihatoodete jaemüük
- 3206New Normal OÜ162,118 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3207Jetifor Grupp OÜ162,051 €Kaubavedu maanteel
- 3208OÜ EHITUSHOOV162,006 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 161,928 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3210Ardes Invest OÜ161,901 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 161,855 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3212Valgusvalve OÜ161,751 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 3213GeoBaltica OÜ161,745 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 3214Seri Disain OÜ161,564 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 161,441 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 161,428 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3217OÜ FINANTSNÕUNIK161,383 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 161,298 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 161,279 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 3220Ravida OÜ161,274 €Eriarstiabi
- 161,075 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 3222Hanse VH OÜ160,967 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3223KR AUDEX OÜ160,931 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3224OÜ KRISTAMUS160,873 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 3225SKA Parking OÜ160,855 €Parklate tegevus
- 160,797 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 160,790 €Elektriinstallatsioon
- 3228osaühing Kolm160,756 €Mis tahes materjalist kohvrite, käekottide, sadulsepatoodete ja rakmete tootmine
- 3229Ehitusjäätmed OÜ160,631 €Lammutamine
- 3230OÜ TRAUMBILD160,599 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3231Osaühing Maustt160,575 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 160,555 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3233Up Transport OÜ160,516 €Kaubavedu maanteel
- 3234Truck Elekter OÜ160,484 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3235Boatservice OÜ160,167 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 3236I grupp OÜ160,134 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 3237textuurpuit OÜ160,112 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 160,067 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3239WELLWORKS OÜ159,995 €Programmeerimine
- 3240Remalin OÜ159,841 €Kaubavedu maanteel
- 3241NEITH GRUPP OÜ159,802 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 3242AGUILE LEOSEN OÜ159,744 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3243Mireton OÜ159,642 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 159,639 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 159,625 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3246Piirivee OÜ159,519 €Reisikorraldajate tegevus
- 3247Hallipartner OÜ159,460 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 159,451 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 159,384 €Toitlustamine üritustel
- 3250Mercur KV OÜ159,321 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3251OÜ SÄILIK159,318 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3252RISK SYSTEMS OÜ159,225 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3253osaühing AKITO159,216 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 159,098 €Programmeerimine
- 3255Paras Kliima OÜ158,991 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3256OÜ GEMERK158,977 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 158,879 €Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
- 158,844 €Tööjõurent
- 158,792 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 3260MSFassaad OÜ158,770 €Krohvimine
- 3261OÜ DAEMON158,581 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3262Reline OÜ158,580 €Eriehitustööd rajatiste ehitusel
- 158,524 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 3264OÜ LE Hambaravi158,500 €Hambaravi
- 3265RKE Group OÜ158,400 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 158,368 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 158,345 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 158,186 €Harja-, pintsli- ja luuatootmine
- 158,150 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 158,102 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3271OÜ Kunstipõnnid158,095 €Lapsehoiuteenus
- 3272Upin IT OÜ158,025 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
- 157,741 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 157,680 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 3275OÜ ALSERGO157,589 €Jookide jaemüük
- 157,581 €Isolatsioonitööd
- 3277MULTITECH OÜ157,432 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 157,250 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 3279HK Varahaldus OÜ157,200 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 3280ProCare OÜ157,024 €Muude seadmete remont ja hooldus
- 3281OÜ RM Tools157,000 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 3282Tamme Agro OÜ156,999 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3283AM VEOD OÜ156,965 €Muud veondust abistavad tegevusalad
- 3284Helerad OÜ156,963 €Eriarstiabi
- 156,948 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 156,891 €Programmeerimine
- 3287Särje Talu OÜ156,757 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 156,693 €Haiglaravi
- 3289Ropka Autoaed OÜ156,666 €Mootorsõidukite jaemüük
- 3290osaühing FAV MET156,626 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 3291Taligado OÜ156,527 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 3292OÜ VIKERMONT156,345 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3293Ropka Autospa OÜ156,049 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3294Curly Strings OÜ156,031 €Muusikute lavaline tegevus
- 3295OÜ ROOLIMEES156,000 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 155,923 €Spordiehitiste käitus
- 155,890 €Muu infoalane tegevus
- 3298VatVal OÜ155,884 €Kaubavedu maanteel
- 3299Altair Group OÜ155,754 €Metallpindade katmine
- 3300OÜ LETRUM155,669 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 3201 | Huntfood OÜ Restoranitegevus | 162,466 € |
| 3202 | osaühing Seston Seemned Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 162,427 € |
| 3203 | Momenta OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 162,392 € |
| 3204 | NA TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 162,258 € |
| 3205 | HEMEKO KAUBANDUSE OÜ Liha ja lihatoodete jaemüük | 162,133 € |
| 3206 | New Normal OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 162,118 € |
| 3207 | Jetifor Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 162,051 € |
| 3208 | OÜ EHITUSHOOV Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 162,006 € |
| 3209 | OÜ Kaanon Kinnisvara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 161,928 € |
| 3210 | Ardes Invest OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 161,901 € |
| 3211 | osaühing Gerd ITC Muu spetsialiseerimata jaemüük | 161,855 € |
| 3212 | Valgusvalve OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 161,751 € |
| 3213 | GeoBaltica OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 161,745 € |
| 3214 | Seri Disain OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 161,564 € |
| 3215 | Weldon Haldusteenused OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 161,441 € |
| 3216 | osaühing Timor Grupp Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 161,428 € |
| 3217 | OÜ FINANTSNÕUNIK Enda kinnisvara ost ja müük | 161,383 € |
| 3218 | Roheline Astri OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 161,298 € |
| 3219 | Advokaadibüroo Haas & Jennsen OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 161,279 € |
| 3220 | Ravida OÜ Eriarstiabi | 161,274 € |
| 3221 | Casus Ehitustehnika OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 161,075 € |
| 3222 | Hanse VH OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 160,967 € |
| 3223 | KR AUDEX OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 160,931 € |
| 3224 | OÜ KRISTAMUS Motellid ja muu sarnane majutus | 160,873 € |
| 3225 | SKA Parking OÜ Parklate tegevus | 160,855 € |
| 3226 | Juurviljaekspress OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 160,797 € |
| 3227 | osaühing Anton Pärnapuu Elektriinstallatsioon | 160,790 € |
| 3228 | osaühing Kolm Mis tahes materjalist kohvrite, käekottide, sadulsepatoodete ja rakmete tootmine | 160,756 € |
| 3229 | Ehitusjäätmed OÜ Lammutamine | 160,631 € |
| 3230 | OÜ TRAUMBILD Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 160,599 € |
| 3231 | Osaühing Maustt Muud kaeve- ja mullatööd | 160,575 € |
| 3232 | osaühing Andmar Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 160,555 € |
| 3233 | Up Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 160,516 € |
| 3234 | Truck Elekter OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 160,484 € |
| 3235 | Boatservice OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 160,167 € |
| 3236 | I grupp OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 160,134 € |
| 3237 | textuurpuit OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 160,112 € |
| 3238 | Väärtuse Loomise OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 160,067 € |
| 3239 | WELLWORKS OÜ Programmeerimine | 159,995 € |
| 3240 | Remalin OÜ Kaubavedu maanteel | 159,841 € |
| 3241 | NEITH GRUPP OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 159,802 € |
| 3242 | AGUILE LEOSEN OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,744 € |
| 3243 | Mireton OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,642 € |
| 3244 | Kiimo Viimistlus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,639 € |
| 3245 | OÜ Investment Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,625 € |
| 3246 | Piirivee OÜ Reisikorraldajate tegevus | 159,519 € |
| 3247 | Hallipartner OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,460 € |
| 3248 | KRTN TEENUSED osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 159,451 € |
| 3249 | OÜ Scarlet Catering Toitlustamine üritustel | 159,384 € |
| 3250 | Mercur KV OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 159,321 € |
| 3251 | OÜ SÄILIK Metsamajandust abistavad tegevused | 159,318 € |
| 3252 | RISK SYSTEMS OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 159,225 € |
| 3253 | osaühing AKITO Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 159,216 € |
| 3254 | Smart Technologies OÜ Programmeerimine | 159,098 € |
| 3255 | Paras Kliima OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 158,991 € |
| 3256 | OÜ GEMERK Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 158,977 € |
| 3257 | PowerEST Solutions OÜ Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük | 158,879 € |
| 3258 | Scandy Working OÜ Tööjõurent | 158,844 € |
| 3259 | OÜ Väike-Vahtra koda Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 158,792 € |
| 3260 | MSFassaad OÜ Krohvimine | 158,770 € |
| 3261 | OÜ DAEMON Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 158,581 € |
| 3262 | Reline OÜ Eriehitustööd rajatiste ehitusel | 158,580 € |
| 3263 | osaühing KAANONI KOOPIAKESKUS Büroohaldus ja selle abitegevused | 158,524 € |
| 3264 | OÜ LE Hambaravi Hambaravi | 158,500 € |
| 3265 | RKE Group OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 158,400 € |
| 3266 | osaühing Heveko Com Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 158,368 € |
| 3267 | Advokaadibüroo De Lege OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 158,345 € |
| 3268 | osaühing CRAVERDOON Harja-, pintsli- ja luuatootmine | 158,186 € |
| 3269 | Maitse & Elamus OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 158,150 € |
| 3270 | Shtern Consulting OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 158,102 € |
| 3271 | OÜ Kunstipõnnid Lapsehoiuteenus | 158,095 € |
| 3272 | Upin IT OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük | 158,025 € |
| 3273 | Reisiks bussid OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 157,741 € |
| 3274 | Nord-Tech Systems OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 157,680 € |
| 3275 | OÜ ALSERGO Jookide jaemüük | 157,589 € |
| 3276 | Prowool Baltic OÜ Isolatsioonitööd | 157,581 € |
| 3277 | MULTITECH OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 157,432 € |
| 3278 | Laisholm Catering OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 157,250 € |
| 3279 | HK Varahaldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 157,200 € |
| 3280 | ProCare OÜ Muude seadmete remont ja hooldus | 157,024 € |
| 3281 | OÜ RM Tools Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 157,000 € |
| 3282 | Tamme Agro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 156,999 € |
| 3283 | AM VEOD OÜ Muud veondust abistavad tegevusalad | 156,965 € |
| 3284 | Helerad OÜ Eriarstiabi | 156,963 € |
| 3285 | OÜ Enterprise Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 156,948 € |
| 3286 | JJ Coding Services OÜ Programmeerimine | 156,891 € |
| 3287 | Särje Talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 156,757 € |
| 3288 | VS Radioloogia OÜ Haiglaravi | 156,693 € |
| 3289 | Ropka Autoaed OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 156,666 € |
| 3290 | osaühing FAV MET Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 156,626 € |
| 3291 | Taligado OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 156,527 € |
| 3292 | OÜ VIKERMONT Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 156,345 € |
| 3293 | Ropka Autospa OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 156,049 € |
| 3294 | Curly Strings OÜ Muusikute lavaline tegevus | 156,031 € |
| 3295 | OÜ ROOLIMEES Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 156,000 € |
| 3296 | Tervisekeskuse Halduse OÜ Spordiehitiste käitus | 155,923 € |
| 3297 | OÜ Krediidihaldus Muu infoalane tegevus | 155,890 € |
| 3298 | VatVal OÜ Kaubavedu maanteel | 155,884 € |
| 3299 | Altair Group OÜ Metallpindade katmine | 155,754 € |
| 3300 | OÜ LETRUM Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 155,669 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.