Revenue TOP 2025 · Saare maakond
3,475 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 141,965 €Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine
- 141,816 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 141,622 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 141,569 €Muude tarbeesemete ja kodumasinate väljaüürimine ja kasutusrent
- 605OÜ JAUSEL141,186 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 606OÜ HILIPSON140,008 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 139,522 €Kodumajutused
- 139,373 €Kaubavedu maanteel
- 609Arborest OÜ138,309 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 138,191 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 137,815 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 137,678 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 136,970 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 136,618 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 135,600 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 616OÜ MP Beauty135,476 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 617SÄRG OÜ135,453 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 618Kanvel OÜ135,333 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 135,324 €Reisikorraldajate tegevus
- 134,856 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 134,758 €Reisibüroode tegevus
- 134,444 €Metalluste ja -akende tootmine
- 134,074 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 624Vimarek OÜ133,808 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 133,613 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 626Rightstep OÜ133,372 €Programmeerimine
- 627OÜ LMK133,307 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 133,156 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 132,934 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 132,768 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 631Maapood OÜ131,918 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 131,881 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 131,836 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 131,768 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 131,561 €Seakasvatus
- 131,403 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 637Kiveston OÜ131,390 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 131,354 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 131,182 €Nööri, köie ja võrgulina tootmine
- 640KSR OÜ131,061 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 130,560 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 130,455 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 129,969 €Hoonete üldpuhastus
- 129,866 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 129,800 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 646AlgoVeski OÜ129,273 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 647Kubatuur OÜ128,741 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 648JUXEHITUS OÜ128,044 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 127,919 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 127,653 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 127,550 €Hoonete üldpuhastus
- 652Pihelpuu OÜ126,424 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 653Navicup OÜ126,008 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 654Consto OÜ125,966 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 655OÜ Viskeuss125,938 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 125,882 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 125,851 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 125,517 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 125,463 €Taimede paljundamine
- 125,134 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 125,060 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 662Saareton OÜ125,015 €Jookide serveerimine
- 663Mandel OÜ125,003 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 664Maa&Meri OÜ124,963 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 124,562 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 124,074 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 667Tarteh OÜ123,959 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 123,892 €Õlletootmine
- 123,888 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 123,076 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 123,064 €Hambaravi
- 672OÜ CaseBook122,826 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 673Tiigi HRV OÜ122,805 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 674Pulvar OÜ122,440 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 121,366 €Konverentside ja messide korraldamine
- 676MonkFoods OÜ121,335 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 120,927 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 120,714 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 120,414 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 120,273 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 681OÜ Kahverjan120,192 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 120,176 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 120,051 €Mehaaniline metallitöötlus
- 120,000 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 685DL Racing OÜ119,602 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 686OÜ SFRC119,307 €Muud eriehitustööd
- 119,232 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 688Metakor OÜ119,157 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 689Aktsioon OÜ118,618 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 118,614 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 118,067 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 118,066 €Auditeerimine
- 117,307 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 694Violones OÜ116,403 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 116,367 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 115,967 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 115,820 €Sporditarvete jaemüük
- 698OÜ Koijan115,813 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 699Blueice OÜ115,773 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 115,716 €Väärisesemete jms toodete tootmine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 601 | osaühing Pere Kaev Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine | 141,965 € |
| 602 | RT Konsult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 141,816 € |
| 603 | osaühing Kaminagrupp Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 141,622 € |
| 604 | Gold Grupp OÜ Muude tarbeesemete ja kodumasinate väljaüürimine ja kasutusrent | 141,569 € |
| 605 | OÜ JAUSEL Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 141,186 € |
| 606 | OÜ HILIPSON Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 140,008 € |
| 607 | Osaühing Ovelia Majutus Kodumajutused | 139,522 € |
| 608 | Remior osaühing Kaubavedu maanteel | 139,373 € |
| 609 | Arborest OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 138,309 € |
| 610 | Econstruct OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 138,191 € |
| 611 | osaühing EVERFRONT Mootorsõidukite remont ja hooldus | 137,815 € |
| 612 | osaühing Autvar Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 137,678 € |
| 613 | Kurvits Kinnisvara Osaühing Muud kaeve- ja mullatööd | 136,970 € |
| 614 | OÜ Sadamaehitus Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 136,618 € |
| 615 | Osaühing Ültän Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 135,600 € |
| 616 | OÜ MP Beauty Reklaamiagentuuride tegevus | 135,476 € |
| 617 | SÄRG OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 135,453 € |
| 618 | Kanvel OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 135,333 € |
| 619 | Baltring Reisibüroo OÜ Reisikorraldajate tegevus | 135,324 € |
| 620 | Uus Maa Kuressaare OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 134,856 € |
| 621 | Osaühing Arensburgi Reisid Reisibüroode tegevus | 134,758 € |
| 622 | CSV Nordic OÜ Metalluste ja -akende tootmine | 134,444 € |
| 623 | OÜ VUNKI JUURDE Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 134,074 € |
| 624 | Vimarek OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 133,808 € |
| 625 | Osaühing Sassimaja Restoranide ja kohvikute tegevus | 133,613 € |
| 626 | Rightstep OÜ Programmeerimine | 133,372 € |
| 627 | OÜ LMK Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 133,307 € |
| 628 | Prooton AB OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 133,156 € |
| 629 | Osaühing Valjala Sepikoda Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 132,934 € |
| 630 | Koigi Aadu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 132,768 € |
| 631 | Maapood OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 131,918 € |
| 632 | Spiraltube OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 131,881 € |
| 633 | Slupi Haldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 131,836 € |
| 634 | Osaühing Vikerõis Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 131,768 € |
| 635 | Osaühing Saaremaa Seakasvatused Seakasvatus | 131,561 € |
| 636 | Osaühing Arthemise Kontoritarbed Muu spetsialiseerimata jaemüük | 131,403 € |
| 637 | Kiveston OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 131,390 € |
| 638 | MotoService OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 131,354 € |
| 639 | Rannainvesteeringute OÜ Nööri, köie ja võrgulina tootmine | 131,182 € |
| 640 | KSR OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 131,061 € |
| 641 | Technomind OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 130,560 € |
| 642 | SAARAK Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 130,455 € |
| 643 | Ahtmar Grupp Osaühing Hoonete üldpuhastus | 129,969 € |
| 644 | STRANDLAND OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 129,866 € |
| 645 | Osaühing Extrateam Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 129,800 € |
| 646 | AlgoVeski OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 129,273 € |
| 647 | Kubatuur OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 128,741 € |
| 648 | JUXEHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 128,044 € |
| 649 | Telimer Grupp OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 127,919 € |
| 650 | Beautyship OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 127,653 € |
| 651 | LOOV PUHTUS OÜ Hoonete üldpuhastus | 127,550 € |
| 652 | Pihelpuu OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 126,424 € |
| 653 | Navicup OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 126,008 € |
| 654 | Consto OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,966 € |
| 655 | OÜ Viskeuss Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 125,938 € |
| 656 | Osaühing LUMEVESKI Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 125,882 € |
| 657 | Osaühing Niidupuu Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 125,851 € |
| 658 | OÜ Mäe Talu PL Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 125,517 € |
| 659 | Saaremaa Metsataimed OÜ Taimede paljundamine | 125,463 € |
| 660 | Kumarol Grupp OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 125,134 € |
| 661 | osaühing Hekardi Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 125,060 € |
| 662 | Saareton OÜ Jookide serveerimine | 125,015 € |
| 663 | Mandel OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 125,003 € |
| 664 | Maa&Meri OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 124,963 € |
| 665 | osaühing Kosmeetikasalong Ann Iluhooldus ja muud iluteenused | 124,562 € |
| 666 | Valjala Pesumaja OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 124,074 € |
| 667 | Tarteh OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 123,959 € |
| 668 | Pöide Pruulikoda OÜ Õlletootmine | 123,892 € |
| 669 | Kitsas 16 Kodu OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 123,888 € |
| 670 | Roosi talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 123,076 € |
| 671 | osaühing Eva Tamkivi Hambaravi Hambaravi | 123,064 € |
| 672 | OÜ CaseBook Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 122,826 € |
| 673 | Tiigi HRV OÜ Puittaara ja puitaluste tootmine | 122,805 € |
| 674 | Pulvar OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 122,440 € |
| 675 | MajaNaguVaja OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 121,366 € |
| 676 | MonkFoods OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 121,335 € |
| 677 | LVM Kinnisvara Kuressaare OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 120,927 € |
| 678 | PROJEKTIPROFF OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 120,714 € |
| 679 | KLM Baltic osaühing Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 120,414 € |
| 680 | Servtec NDT OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 120,273 € |
| 681 | OÜ Kahverjan Restoranide ja kohvikute tegevus | 120,192 € |
| 682 | Perearsti Tugiteenused OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 120,176 € |
| 683 | Saare Workshop OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 120,051 € |
| 684 | Osaühing Arens Vara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 120,000 € |
| 685 | DL Racing OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 119,602 € |
| 686 | OÜ SFRC Muud eriehitustööd | 119,307 € |
| 687 | Osaühing Kritanto Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 119,232 € |
| 688 | Metakor OÜ Maitseainete ja -kastmete tootmine | 119,157 € |
| 689 | Aktsioon OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 118,618 € |
| 690 | Sume Green OÜ Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 118,614 € |
| 691 | Buildinvest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 118,067 € |
| 692 | Consultcom OÜ Auditeerimine | 118,066 € |
| 693 | PäikeseAia Lilled OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 117,307 € |
| 694 | Violones OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 116,403 € |
| 695 | OÜ Vekker Grupp Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 116,367 € |
| 696 | HT Marketing OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 115,967 € |
| 697 | osaühing Bivarix Sporditarvete jaemüük | 115,820 € |
| 698 | OÜ Koijan Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 115,813 € |
| 699 | Blueice OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 115,773 € |
| 700 | AUR Studio OÜ Väärisesemete jms toodete tootmine | 115,716 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.