Revenue TOP 2025 · Rapla maakond
3,344 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 58,821 €Küttepuude tootmine
- 1102Wuldor OÜ58,750 €Lammutamine
- 1103Nataraja OÜ58,746 €Kaubavedu maanteel
- 1104OÜ Tihuruum58,609 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 1105OÜ Idok58,200 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1106Spalle OÜ58,118 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1107GRAFO OÜ58,046 €Kaubavedu maanteel
- 58,026 €Mängude ja mänguasjade jaemüük
- 1109OÜ Dreisom57,932 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1110Kuri Hunt OÜ57,866 €Kaubavedu maanteel
- 1111Hundinuia OÜ57,592 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1112Jasive OÜ57,549 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1113MELMAX OÜ57,526 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1114OÜ OSHER57,396 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 1115K.K.Work OÜ57,308 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1116Mairok Baltic OÜ57,122 €Muud veondust abistavad tegevusalad
- 57,103 €Sõiduõpe
- 57,080 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1119ConsTra OÜ56,967 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 56,944 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1121Tiimitöö OÜ56,932 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1122Airelle Group OÜ56,629 €Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- 1123Epofloors OÜ56,535 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1124Laohallid OÜ56,130 €Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1125Bakelin OÜ56,085 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 1126ReMotors OÜ56,034 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1127Kopapoiss OÜ55,704 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1128Metrasi OÜ55,699 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1129Remondijaam OÜ55,632 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1130OÜ Pääsusilm55,609 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 1131ALU MOTORS OÜ55,419 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1132Raitex OÜ55,161 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1133Arvelton OÜ55,131 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1134NA Tehnika OÜ55,055 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 54,907 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 54,905 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1137RAUDSEPA FARM OÜ54,865 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1138PEPE3 OÜ54,468 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1139PR Maahaldja OÜ54,297 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1140Upside OÜ54,149 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 1141Cherrystone OÜ54,100 €Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad
- 1142Teie Lukumees OÜ54,065 €Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus
- 1143Noor Keraamik OÜ54,040 €Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük
- 1144Landrix OÜ53,980 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 1145Mudelituba OÜ53,943 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 1146OÜ GA EHITUS53,930 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1147Pajo Group OÜ53,748 €Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 53,688 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 53,516 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1150Rain Service OÜ53,481 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1151Wildforest OÜ53,413 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1152Ahjumaailm OÜ53,393 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 1153Vildiveski OÜ53,210 €Mujal liigitamata tekstiilitootmine
- 1154Kirsimeres OÜ53,205 €Konverentside ja messide korraldamine
- 53,142 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 1156Vieno Arena OÜ52,918 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1157AK Nordbygg OÜ52,747 €Muud eriehitustööd
- 1158Qsing OÜ52,716 €Isolatsioonitööd
- 1159OÜ Generum52,667 €Keeleõpe
- 1160OÜ Kodaco52,579 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1161PRAU OÜ52,508 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 1162BirdsinBloom OÜ52,402 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 1163OÜ IVD MEDICA52,324 €Taastusravi
- 1164OÜ Accountancy52,192 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1165Keevinvest OÜ52,186 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 52,153 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 1167DK Auto OÜ51,878 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1168OÜ Marsig51,760 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 51,703 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1170Muzell OÜ51,673 €Fotograafia
- 1171Eureton OÜ51,663 €Programmeerimine
- 1172Demanar OÜ51,625 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 51,577 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1174osaühing Puusik51,424 €Küttepuude tootmine
- 1175OÜ Raheli51,398 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 51,215 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 51,165 €Taimekasvatuse abitegevused
- 50,883 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 50,675 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1180EKTO OÜ50,663 €Elektriinstallatsioon
- 50,630 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 50,590 €Muu disainerite tegevus
- 1183OÜ Vonge50,479 €Elektripaigaldustööd
- 50,455 €Arhitektitegevused
- 50,448 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 50,420 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 50,308 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 1188OÜ KATO Trade50,307 €Elektriliste kodumasinate hulgimüük
- 1189RHC OÜ50,216 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1190Pingepiirik OÜ50,171 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 50,000 €Metsavarumine
- 1192ALU MV OÜ49,975 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1193KFR OÜ49,954 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 49,782 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 49,729 €Programmeerimine
- 49,669 €Optiliste seadmete jaemüük
- 1197Parr OÜ49,540 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 49,535 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1199Aknad OÜ49,511 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1200OÜ L2M49,444 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1101 | osaühing Anstermet Küttepuude tootmine | 58,821 € |
| 1102 | Wuldor OÜ Lammutamine | 58,750 € |
| 1103 | Nataraja OÜ Kaubavedu maanteel | 58,746 € |
| 1104 | OÜ Tihuruum Puittaara ja puitaluste tootmine | 58,609 € |
| 1105 | OÜ Idok Arvutialased konsultatsioonid | 58,200 € |
| 1106 | Spalle OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 58,118 € |
| 1107 | GRAFO OÜ Kaubavedu maanteel | 58,046 € |
| 1108 | osaühing LIVIS SPORT Mängude ja mänguasjade jaemüük | 58,026 € |
| 1109 | OÜ Dreisom Muud kaeve- ja mullatööd | 57,932 € |
| 1110 | Kuri Hunt OÜ Kaubavedu maanteel | 57,866 € |
| 1111 | Hundinuia OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 57,592 € |
| 1112 | Jasive OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 57,549 € |
| 1113 | MELMAX OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 57,526 € |
| 1114 | OÜ OSHER Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 57,396 € |
| 1115 | K.K.Work OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 57,308 € |
| 1116 | Mairok Baltic OÜ Muud veondust abistavad tegevusalad | 57,122 € |
| 1117 | Rapla Sõiduõpe OÜ Sõiduõpe | 57,103 € |
| 1118 | osaühing VEXON EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 57,080 € |
| 1119 | ConsTra OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 56,967 € |
| 1120 | Osaühing Kalli Kontor Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 56,944 € |
| 1121 | Tiimitöö OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 56,932 € |
| 1122 | Airelle Group OÜ Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük | 56,629 € |
| 1123 | Epofloors OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 56,535 € |
| 1124 | Laohallid OÜ Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 56,130 € |
| 1125 | Bakelin OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 56,085 € |
| 1126 | ReMotors OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 56,034 € |
| 1127 | Kopapoiss OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 55,704 € |
| 1128 | Metrasi OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 55,699 € |
| 1129 | Remondijaam OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 55,632 € |
| 1130 | OÜ Pääsusilm Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 55,609 € |
| 1131 | ALU MOTORS OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 55,419 € |
| 1132 | Raitex OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 55,161 € |
| 1133 | Arvelton OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 55,131 € |
| 1134 | NA Tehnika OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 55,055 € |
| 1135 | KL Invest grupp OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 54,907 € |
| 1136 | OSAÜHING WESTKAPITAL Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 54,905 € |
| 1137 | RAUDSEPA FARM OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 54,865 € |
| 1138 | PEPE3 OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 54,468 € |
| 1139 | PR Maahaldja OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 54,297 € |
| 1140 | Upside OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 54,149 € |
| 1141 | Cherrystone OÜ Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad | 54,100 € |
| 1142 | Teie Lukumees OÜ Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus | 54,065 € |
| 1143 | Noor Keraamik OÜ Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük | 54,040 € |
| 1144 | Landrix OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 53,980 € |
| 1145 | Mudelituba OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 53,943 € |
| 1146 | OÜ GA EHITUS Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 53,930 € |
| 1147 | Pajo Group OÜ Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 53,748 € |
| 1148 | Osaühing MERCER REINOLDS Muud kaeve- ja mullatööd | 53,688 € |
| 1149 | Chef on the street OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 53,516 € |
| 1150 | Rain Service OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 53,481 € |
| 1151 | Wildforest OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 53,413 € |
| 1152 | Ahjumaailm OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 53,393 € |
| 1153 | Vildiveski OÜ Mujal liigitamata tekstiilitootmine | 53,210 € |
| 1154 | Kirsimeres OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 53,205 € |
| 1155 | Osaühing OGLANDER GROUP Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 53,142 € |
| 1156 | Vieno Arena OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 52,918 € |
| 1157 | AK Nordbygg OÜ Muud eriehitustööd | 52,747 € |
| 1158 | Qsing OÜ Isolatsioonitööd | 52,716 € |
| 1159 | OÜ Generum Keeleõpe | 52,667 € |
| 1160 | OÜ Kodaco Muu mujal liigitamata õpe | 52,579 € |
| 1161 | PRAU OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 52,508 € |
| 1162 | BirdsinBloom OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 52,402 € |
| 1163 | OÜ IVD MEDICA Taastusravi | 52,324 € |
| 1164 | OÜ Accountancy Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 52,192 € |
| 1165 | Keevinvest OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 52,186 € |
| 1166 | Jaagu Kinnisvara OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 52,153 € |
| 1167 | DK Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 51,878 € |
| 1168 | OÜ Marsig Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 51,760 € |
| 1169 | Roostevaba Eesti OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 51,703 € |
| 1170 | Muzell OÜ Fotograafia | 51,673 € |
| 1171 | Eureton OÜ Programmeerimine | 51,663 € |
| 1172 | Demanar OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 51,625 € |
| 1173 | Osaühing NORTHERN Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 51,577 € |
| 1174 | osaühing Puusik Küttepuude tootmine | 51,424 € |
| 1175 | OÜ Raheli Muud kaeve- ja mullatööd | 51,398 € |
| 1176 | MRB Construction OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 51,215 € |
| 1177 | Osaühing VEND VÄHK Taimekasvatuse abitegevused | 51,165 € |
| 1178 | Estermanni Talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 50,883 € |
| 1179 | C Projektijuhtimine OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 50,675 € |
| 1180 | EKTO OÜ Elektriinstallatsioon | 50,663 € |
| 1181 | Rosandra Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 50,630 € |
| 1182 | KvaliteetDisain OÜ Muu disainerite tegevus | 50,590 € |
| 1183 | OÜ Vonge Elektripaigaldustööd | 50,479 € |
| 1184 | Osaühing VALTU PROJEKT Arhitektitegevused | 50,455 € |
| 1185 | Osaühing EVEMAARJA Muu spetsialiseerimata jaemüük | 50,448 € |
| 1186 | SIMELI SAEVESKI OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 50,420 € |
| 1187 | RK Jalahooldus OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 50,308 € |
| 1188 | OÜ KATO Trade Elektriliste kodumasinate hulgimüük | 50,307 € |
| 1189 | RHC OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 50,216 € |
| 1190 | Pingepiirik OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 50,171 € |
| 1191 | Gerdehag Invest OÜ Metsavarumine | 50,000 € |
| 1192 | ALU MV OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 49,975 € |
| 1193 | KFR OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 49,954 € |
| 1194 | Artnor Holdings OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 49,782 € |
| 1195 | Osaühing Rumma & Ko Programmeerimine | 49,729 € |
| 1196 | Osaühing Rapla Axis Optiliste seadmete jaemüük | 49,669 € |
| 1197 | Parr OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 49,540 € |
| 1198 | Rapla Finantsinfo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 49,535 € |
| 1199 | Aknad OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 49,511 € |
| 1200 | OÜ L2M Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 49,444 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.