Revenue TOP 2025 · Pärnu maakond
8,352 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 251,450 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1202Ravling OÜ251,000 €Piimakarjakasvatus
- 250,446 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1204Elbu Mets OÜ250,371 €Metsavarumine
- 1205Kruusa Trans OÜ250,057 €Kaubavedu maanteel
- 1206OÜ Kivivennad250,056 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 249,943 €Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent
- 1208HOVOLD Group OÜ249,757 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1209Tarva PM OÜ249,443 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 249,433 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 1211osaühing MERKVIK249,398 €Elektriinstallatsioon
- 1212Lenovor OÜ249,333 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1213OÜ Denri Grupp248,858 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1214INSIMER OÜ248,479 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1215ÜM Transport OÜ248,434 €Kaubavedu maanteel
- 1216Boom Lift OÜ247,919 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 247,443 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 246,266 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1219Remoton OÜ245,861 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 245,708 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 245,505 €Kaubavedu maanteel
- 1222Osaühing Tage245,434 €Metsavarumine
- 245,195 €Metsavarumine
- 244,779 €Rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük
- 244,577 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 244,543 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 244,521 €Heli- ja videoseadmete jaemüük
- 1228Klaasvärk OÜ244,373 €Muu klaasi tootmine ja töötlemine, sh tehniline klaas
- 244,112 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1230Ramali OÜ244,065 €Kaubavedu maanteel
- 1231Ephesus OÜ243,928 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1232Noved OÜ243,788 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1233Osaühing Heiling243,765 €Metsavarumine
- 1234Plaaditugi OÜ243,412 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1235OÜ 100 Aakrit242,313 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 241,540 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 1237Nõmme Agro OÜ241,513 €Piimakarjakasvatus
- 241,148 €Isolatsioonitööd
- 1239RA Forest OÜ240,702 €Kaubavedu maanteel
- 1240Arso EE OÜ240,675 €Merekalapüük
- 1241Geoalus OÜ240,415 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 1242Osaühing Ventnor240,368 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1243Sillaehitus OÜ240,076 €Muud eriehitustööd
- 1244AMD Keskus OÜ239,867 €Jookide serveerimine
- 1245RR Lahendus OÜ239,471 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 239,059 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 238,930 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 238,685 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1249Lemonfish OÜ237,992 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 236,788 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1251URSULA OÜ236,631 €Lapsehoiuteenus
- 236,516 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 1253Puidux OÜ236,408 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1254Osaühing Vasperg236,237 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1255Tooltech OÜ236,215 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1256Reinu Talu OÜ236,021 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1257Lauri Mahe OÜ235,673 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1258Cater24 OÜ235,400 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 1259NOTO PÄRNU OÜ233,770 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 1260FIDCON OÜ233,571 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1261Eleri Finants OÜ233,434 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 233,300 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1263Snowfox OÜ233,098 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 231,710 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 231,579 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1266PixPC OÜ231,135 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1267Põldmees OÜ230,992 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1268VTK Haldus OÜ230,912 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1269Alekäth OÜ230,659 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 230,276 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 229,712 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 229,454 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 229,234 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 228,573 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1275Madentus OÜ227,911 €Hambaravi
- 1276Alabama OÜ227,739 €Jookide serveerimine
- 1277Roostalu OÜ226,589 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1278AM rakennus OÜ226,437 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1279Auto Meedik OÜ226,098 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1280Sikeres OÜ226,078 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 1281Irual Invest OÜ225,910 €Kaubavedu maanteel
- 1282Osaühing Ülelahe225,417 €Mööblitootmine
- 1283Regmet OÜ225,295 €Metallpindade katmine
- 1284OÜ Citylux225,250 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1285Berg Haldus OÜ224,346 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 224,337 €Kaubavedu maanteel
- 224,253 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 224,031 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1289Treil Ehitus OÜ223,450 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 222,384 €Kaubavedu maanteel
- 1291SAXUM OÜ221,783 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1292OÜ Uulu Rehv221,663 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1293ALOTAR OÜ221,277 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 221,022 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 1295Oskar Est OÜ220,524 €Kaubavedu maanteel
- 220,497 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 1297K & Co Build OÜ220,046 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1298Osaühing NZN219,908 €Külalistemajad
- 219,438 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1300Slammed OÜ219,388 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1201 | Pärnumaa Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 251,450 € |
| 1202 | Ravling OÜ Piimakarjakasvatus | 251,000 € |
| 1203 | Valgeranna Kapital OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 250,446 € |
| 1204 | Elbu Mets OÜ Metsavarumine | 250,371 € |
| 1205 | Kruusa Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 250,057 € |
| 1206 | OÜ Kivivennad Maanteede ja kiirteede ehitus | 250,056 € |
| 1207 | Yacht challenge OÜ Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent | 249,943 € |
| 1208 | HOVOLD Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 249,757 € |
| 1209 | Tarva PM OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 249,443 € |
| 1210 | Esteel Project OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 249,433 € |
| 1211 | osaühing MERKVIK Elektriinstallatsioon | 249,398 € |
| 1212 | Lenovor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 249,333 € |
| 1213 | OÜ Denri Grupp Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 248,858 € |
| 1214 | INSIMER OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 248,479 € |
| 1215 | ÜM Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 248,434 € |
| 1216 | Boom Lift OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 247,919 € |
| 1217 | Coolworld Kaubandus OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 247,443 € |
| 1218 | Space8 by Tero OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 246,266 € |
| 1219 | Remoton OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 245,861 € |
| 1220 | Baltic shop EU OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 245,708 € |
| 1221 | Keerma Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 245,505 € |
| 1222 | Osaühing Tage Metsavarumine | 245,434 € |
| 1223 | Osaühing Mardi Metsatalu Metsavarumine | 245,195 € |
| 1224 | Pärnu REV Kaubandus OÜ Rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük | 244,779 € |
| 1225 | Ventilatsiooni hooldusteenused OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 244,577 € |
| 1226 | Osaühing Ardestron Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 244,543 € |
| 1227 | TK Audio Design OÜ Heli- ja videoseadmete jaemüük | 244,521 € |
| 1228 | Klaasvärk OÜ Muu klaasi tootmine ja töötlemine, sh tehniline klaas | 244,373 € |
| 1229 | Kliima Agentuur OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 244,112 € |
| 1230 | Ramali OÜ Kaubavedu maanteel | 244,065 € |
| 1231 | Ephesus OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 243,928 € |
| 1232 | Noved OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 243,788 € |
| 1233 | Osaühing Heiling Metsavarumine | 243,765 € |
| 1234 | Plaaditugi OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 243,412 € |
| 1235 | OÜ 100 Aakrit Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 242,313 € |
| 1236 | Modernal Elekter OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 241,540 € |
| 1237 | Nõmme Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 241,513 € |
| 1238 | Puistevilla Paigaldus OÜ Isolatsioonitööd | 241,148 € |
| 1239 | RA Forest OÜ Kaubavedu maanteel | 240,702 € |
| 1240 | Arso EE OÜ Merekalapüük | 240,675 € |
| 1241 | Geoalus OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 240,415 € |
| 1242 | Osaühing Ventnor Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 240,368 € |
| 1243 | Sillaehitus OÜ Muud eriehitustööd | 240,076 € |
| 1244 | AMD Keskus OÜ Jookide serveerimine | 239,867 € |
| 1245 | RR Lahendus OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 239,471 € |
| 1246 | MPS Performance OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 239,059 € |
| 1247 | Rüütli Ärikeskuse OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 238,930 € |
| 1248 | osaühing Avarante Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 238,685 € |
| 1249 | Lemonfish OÜ Kala ja kalatoodete hulgimüük | 237,992 € |
| 1250 | Osaühing Puksiirteenused Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 236,788 € |
| 1251 | URSULA OÜ Lapsehoiuteenus | 236,631 € |
| 1252 | Osaühing Baltcontrol Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 236,516 € |
| 1253 | Puidux OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 236,408 € |
| 1254 | Osaühing Vasperg Metsamajandust abistavad tegevused | 236,237 € |
| 1255 | Tooltech OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 236,215 € |
| 1256 | Reinu Talu OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 236,021 € |
| 1257 | Lauri Mahe OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 235,673 € |
| 1258 | Cater24 OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 235,400 € |
| 1259 | NOTO PÄRNU OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 233,770 € |
| 1260 | FIDCON OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 233,571 € |
| 1261 | Eleri Finants OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 233,434 € |
| 1262 | BRIGHT EHITUS OSAÜHING Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 233,300 € |
| 1263 | Snowfox OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 233,098 € |
| 1264 | Advokaadibüroo Järve, Otti ja Partnerid OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 231,710 € |
| 1265 | osaühing RUFF A.R. Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 231,579 € |
| 1266 | PixPC OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 231,135 € |
| 1267 | Põldmees OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 230,992 € |
| 1268 | VTK Haldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 230,912 € |
| 1269 | Alekäth OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 230,659 € |
| 1270 | OÜ Juustukuningannad Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 230,276 € |
| 1271 | Osaühing Wentextil Muude vahetoodete hulgimüük | 229,712 € |
| 1272 | osaühing IThaldus.ee Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 229,454 € |
| 1273 | Osaühing Morentek Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 229,234 € |
| 1274 | Tulundusühistu Sinilind Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 228,573 € |
| 1275 | Madentus OÜ Hambaravi | 227,911 € |
| 1276 | Alabama OÜ Jookide serveerimine | 227,739 € |
| 1277 | Roostalu OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 226,589 € |
| 1278 | AM rakennus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 226,437 € |
| 1279 | Auto Meedik OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 226,098 € |
| 1280 | Sikeres OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 226,078 € |
| 1281 | Irual Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 225,910 € |
| 1282 | Osaühing Ülelahe Mööblitootmine | 225,417 € |
| 1283 | Regmet OÜ Metallpindade katmine | 225,295 € |
| 1284 | OÜ Citylux Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 225,250 € |
| 1285 | Berg Haldus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 224,346 € |
| 1286 | JUKA KAUBANDUSE OSAÜHING Kaubavedu maanteel | 224,337 € |
| 1287 | Fennex Partners OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 224,253 € |
| 1288 | Osaühing Saare Värav Restoranide ja kohvikute tegevus | 224,031 € |
| 1289 | Treil Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 223,450 € |
| 1290 | StarLine Cargo OÜ Kaubavedu maanteel | 222,384 € |
| 1291 | SAXUM OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 221,783 € |
| 1292 | OÜ Uulu Rehv Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 221,663 € |
| 1293 | ALOTAR OÜ Lillede ja taimede hulgimüük | 221,277 € |
| 1294 | Osaühing Telve & Laar Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 221,022 € |
| 1295 | Oskar Est OÜ Kaubavedu maanteel | 220,524 € |
| 1296 | Osaühing Port Artur Haldus Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 220,497 € |
| 1297 | K & Co Build OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 220,046 € |
| 1298 | Osaühing NZN Külalistemajad | 219,908 € |
| 1299 | Osaühing Bannerton Restoranide ja kohvikute tegevus | 219,438 € |
| 1300 | Slammed OÜ Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 219,388 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.