Revenue TOP 2025 · Lääne-Viru maakond
4,648 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1301Ricoran OÜ89,913 €Elektripaigaldustööd
- 1302ALFARERO OÜ89,789 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 89,774 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 89,684 €Hambaravi
- 1305LeanWay OÜ89,585 €Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas
- 1306Viru16 OÜ89,542 €Restoranitegevus
- 89,525 €Tsiviillaevade ehitus
- 89,327 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 89,323 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1310A&N INVEST OÜ89,153 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 89,096 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 89,011 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 88,924 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1314Põldre Manor OÜ88,852 €Tööjõurent
- 1315OÜ Hulja Sigala88,844 €Loomakasvatuse abitegevused
- 88,781 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1317Osaühing Coramy88,596 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1318RProjektid OÜ88,580 €Hoonestusprojektide arendus
- 88,423 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 88,274 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1321Silverblade OÜ88,196 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 88,020 €Lillekasvatus
- 1323TS Ehitus OÜ87,897 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 87,861 €Rõivaste jaemüük
- 1325OÜ Tomles87,621 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 87,350 €Arhitektitegevused
- 1327HENSUN OÜ87,323 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1328Goldmiller OÜ87,182 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1329Kuldmar Grupp OÜ87,035 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 1330Ceko Ehitus OÜ86,939 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1331Mööblihoov OÜ86,642 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1332Nattyr Events OÜ86,625 €Konverentside ja messide korraldamine
- 1333Aare Teenused OÜ86,495 €Muu puhastustegevus
- 1334JaHe OÜ85,989 €Kaubavedu maanteel
- 85,500 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1336MMS Invest OÜ85,315 €Külalistemajad
- 1337MG Techrem OÜ85,267 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1338Pruuna Mõis OÜ85,061 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1339Wesenberg OÜ84,958 €Arhitektitegevused
- 1340IvoTeh OÜ84,691 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 84,517 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 84,431 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1343Nobe Trans OÜ84,430 €Kaubavedu maanteel
- 1344OÜ AIVARES84,403 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 83,929 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 83,916 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 83,904 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 83,886 €Elektripaigaldustööd
- 83,813 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 83,798 €Kaubavedu maanteel
- 1351Transabi OÜ83,751 €Kaubavedu maanteel
- 1352Taimelaegas OÜ83,499 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 1353Aasmerg OÜ83,489 €Eriehitustööd rajatiste ehitusel
- 1354Esttimber OÜ83,412 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1355Noobel Grupp OÜ83,254 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1356StSi Osaühing83,237 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1357Osaühing Gem-Geo83,137 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 1358OÜ FERME83,079 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1359Farm Marii OÜ83,007 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1360EL CAPITAL OÜ82,996 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1361OÜ Agroparts82,459 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 82,380 €Muud veetransporti teenindavad tegevusalad
- 1363Ereton Grupp OÜ82,312 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1364fornax OÜ82,154 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1365OÜ Võsu Teenused82,103 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 81,973 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 81,831 €Kaubavedu maanteel
- 1368SLEEPIT OÜ81,804 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1369OÜ PRIITEL81,744 €Elektripaigaldustööd
- 81,742 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1371Simmat OÜ81,512 €Konverentside ja messide korraldamine
- 1372Marta Maja OÜ81,471 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1373KARETS EHITUS OÜ81,383 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 81,312 €Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- 1375OÜ Imelik81,272 €Segapõllumajandus
- 1376Tip and Top OÜ81,245 €Värvimine ja klaasimine
- 1377Prit Auto OÜ81,232 €Mootorsõidukite jaemüük
- 81,179 €Kaubavedu maanteel
- 1379Clean Vent OÜ81,155 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 81,152 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 1381Religrain OÜ81,075 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1382Naveco OÜ80,834 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1383FOND OÜ80,728 €Elektripaigaldustööd
- 1384Balforks OÜ80,689 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 1385Sünd OÜ80,662 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 80,541 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1387Vilde Invest OÜ80,476 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 80,394 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 80,350 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1390Altmaster OÜ80,213 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 79,620 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 1392Mandavere OÜ79,589 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1393PUR Soojustus OÜ79,546 €Isolatsioonitööd
- 1394TammeTööd OÜ79,539 €Muud eriehitustööd
- 1395Autopuksiir OÜ79,512 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1396TULEOHUTUS OÜ79,196 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1397Alternator OÜ78,952 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 78,653 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1399Topraks OÜ78,520 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1400EMRANO OÜ78,512 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1301 | Ricoran OÜ Elektripaigaldustööd | 89,913 € |
| 1302 | ALFARERO OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 89,789 € |
| 1303 | Delux Autopesula OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 89,774 € |
| 1304 | Osaühing KT Medicor Hambaravi | 89,684 € |
| 1305 | LeanWay OÜ Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas | 89,585 € |
| 1306 | Viru16 OÜ Restoranitegevus | 89,542 € |
| 1307 | KC Marin Group OÜ Tsiviillaevade ehitus | 89,525 € |
| 1308 | mingi tilulilu OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 89,327 € |
| 1309 | OÜ Aluvere Sigala Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 89,323 € |
| 1310 | A&N INVEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,153 € |
| 1311 | Osaühing Tavimarx Maanteede ja kiirteede ehitus | 89,096 € |
| 1312 | Osaühing VIRUMAA VEEPUMBAKESKUS Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 89,011 € |
| 1313 | Osaühing MARTEX KOPAD Muud kaeve- ja mullatööd | 88,924 € |
| 1314 | Põldre Manor OÜ Tööjõurent | 88,852 € |
| 1315 | OÜ Hulja Sigala Loomakasvatuse abitegevused | 88,844 € |
| 1316 | Osaühing Hansa Tehnik Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 88,781 € |
| 1317 | Osaühing Coramy Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 88,596 € |
| 1318 | RProjektid OÜ Hoonestusprojektide arendus | 88,580 € |
| 1319 | Osaühing Jarko Auto Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 88,423 € |
| 1320 | Autotehnik Grupp OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 88,274 € |
| 1321 | Silverblade OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 88,196 € |
| 1322 | Osaühing Viru Haljastus Lillekasvatus | 88,020 € |
| 1323 | TS Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,897 € |
| 1324 | No Limit Estonia OÜ Rõivaste jaemüük | 87,861 € |
| 1325 | OÜ Tomles Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 87,621 € |
| 1326 | Osaühing A.V.R.Projekt Arhitektitegevused | 87,350 € |
| 1327 | HENSUN OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 87,323 € |
| 1328 | Goldmiller OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 87,182 € |
| 1329 | Kuldmar Grupp OÜ Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 87,035 € |
| 1330 | Ceko Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,939 € |
| 1331 | Mööblihoov OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 86,642 € |
| 1332 | Nattyr Events OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 86,625 € |
| 1333 | Aare Teenused OÜ Muu puhastustegevus | 86,495 € |
| 1334 | JaHe OÜ Kaubavedu maanteel | 85,989 € |
| 1335 | Hestia Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 85,500 € |
| 1336 | MMS Invest OÜ Külalistemajad | 85,315 € |
| 1337 | MG Techrem OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 85,267 € |
| 1338 | Pruuna Mõis OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 85,061 € |
| 1339 | Wesenberg OÜ Arhitektitegevused | 84,958 € |
| 1340 | IvoTeh OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,691 € |
| 1341 | OÜ Meediakajastus Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 84,517 € |
| 1342 | OÜ PROKSI KONSULT Muu spetsialiseerimata jaemüük | 84,431 € |
| 1343 | Nobe Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 84,430 € |
| 1344 | OÜ AIVARES Puittaara ja puitaluste tootmine | 84,403 € |
| 1345 | Osaühing LINNA KINNISVARA Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 83,929 € |
| 1346 | Osaühing Põllumajanduskonsulent AT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 83,916 € |
| 1347 | Nordik Rental Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,904 € |
| 1348 | Electric Divider OÜ Elektripaigaldustööd | 83,886 € |
| 1349 | Väljaotsa Tehnika OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 83,813 € |
| 1350 | Janson Tehnika Osaühing Kaubavedu maanteel | 83,798 € |
| 1351 | Transabi OÜ Kaubavedu maanteel | 83,751 € |
| 1352 | Taimelaegas OÜ Lillede ja taimede hulgimüük | 83,499 € |
| 1353 | Aasmerg OÜ Eriehitustööd rajatiste ehitusel | 83,489 € |
| 1354 | Esttimber OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 83,412 € |
| 1355 | Noobel Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,254 € |
| 1356 | StSi Osaühing Mootorsõidukite remont ja hooldus | 83,237 € |
| 1357 | Osaühing Gem-Geo Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 83,137 € |
| 1358 | OÜ FERME Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 83,079 € |
| 1359 | Farm Marii OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 83,007 € |
| 1360 | EL CAPITAL OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 82,996 € |
| 1361 | OÜ Agroparts Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 82,459 € |
| 1362 | LP WorldWide Consulting OÜ Muud veetransporti teenindavad tegevusalad | 82,380 € |
| 1363 | Ereton Grupp OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 82,312 € |
| 1364 | fornax OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 82,154 € |
| 1365 | OÜ Võsu Teenused Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 82,103 € |
| 1366 | FIX-WELD TYRES OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 81,973 € |
| 1367 | Osaühing Vaarol Puit Kaubavedu maanteel | 81,831 € |
| 1368 | SLEEPIT OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 81,804 € |
| 1369 | OÜ PRIITEL Elektripaigaldustööd | 81,744 € |
| 1370 | Metsamõisa Mõis OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 81,742 € |
| 1371 | Simmat OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 81,512 € |
| 1372 | Marta Maja OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 81,471 € |
| 1373 | KARETS EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 81,383 € |
| 1374 | RS Heavy Lifts OÜ Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 81,312 € |
| 1375 | OÜ Imelik Segapõllumajandus | 81,272 € |
| 1376 | Tip and Top OÜ Värvimine ja klaasimine | 81,245 € |
| 1377 | Prit Auto OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 81,232 € |
| 1378 | Osaühing Avellana Kaubavedu maanteel | 81,179 € |
| 1379 | Clean Vent OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 81,155 € |
| 1380 | OÜ Virumaa Tugiteenused Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 81,152 € |
| 1381 | Religrain OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 81,075 € |
| 1382 | Naveco OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 80,834 € |
| 1383 | FOND OÜ Elektripaigaldustööd | 80,728 € |
| 1384 | Balforks OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 80,689 € |
| 1385 | Sünd OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 80,662 € |
| 1386 | Virumaa Kinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 80,541 € |
| 1387 | Vilde Invest OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 80,476 € |
| 1388 | Verundia Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 80,394 € |
| 1389 | Tartu Pihlakodu OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 80,350 € |
| 1390 | Altmaster OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 80,213 € |
| 1391 | OÜ Simuna Värkstuba Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 79,620 € |
| 1392 | Mandavere OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 79,589 € |
| 1393 | PUR Soojustus OÜ Isolatsioonitööd | 79,546 € |
| 1394 | TammeTööd OÜ Muud eriehitustööd | 79,539 € |
| 1395 | Autopuksiir OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 79,512 € |
| 1396 | TULEOHUTUS OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 79,196 € |
| 1397 | Alternator OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 78,952 € |
| 1398 | Serveri Ekspert OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 78,653 € |
| 1399 | Topraks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 78,520 € |
| 1400 | EMRANO OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 78,512 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.