Revenue TOP 2025 · Järva maakond
2,188 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 3,767 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1802Maadisain OÜ3,746 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1803Armatik OÜ3,737 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1804Mari Kirss OÜ3,724 €Ripsme- ja kulmutehnikuteenused
- 3,700 €Muu sisu levitamine
- 1806OÜ Papi Kinnistu3,690 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1807Style & Tone OÜ3,643 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 3,628 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 1809InvesTeam OÜ3,621 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1810Vethiir OÜ3,597 €Veterinaaria
- 1811Vatehek OÜ3,582 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1812Connexus MC OÜ3,546 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1813Pojamusic OÜ3,538 €Muusikute lavaline tegevus
- 1814OÜ Grelet3,500 €Ripsme- ja kulmutehnikuteenused
- 3,463 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 3,456 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1817OÜ Siidam Grupp3,438 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,420 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 1819MM24 OÜ3,420 €Kaubavedu maanteel
- 1820Slimkii OÜ3,402 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1821Osaühing TERME3,378 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1822OÜ Väike Leenu3,368 €Muud mujal liigitamata haridust abistavad tegevused
- 1823Mapser OÜ3,342 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 3,334 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 1825Elamuspartner OÜ3,305 €Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent
- 1826RN Invest OÜ3,300 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1827KRTech OÜ3,279 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 3,264 €Visuaalkunstiloome
- 1829AGRONA OÜ3,225 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1830Johanor OÜ3,221 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1831NorTam OÜ3,220 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1832Beautybymia OÜ3,218 €Ripsme- ja kulmutehnikuteenused
- 1833Sanweld OÜ3,166 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1834Magus Pohl OÜ3,159 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 3,154 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 1836Must Jääkaru OÜ3,091 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 3,091 €Spordiklubide tegevus
- 1838Lumeponi OÜ3,057 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1839KO Consult OÜ3,049 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1840OÜ Rotouk3,020 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 3,010 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1842MVK Teenus OÜ3,000 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1843Holdjan OÜ3,000 €Mesindus
- 1844CHERNY SILVER OÜ2,975 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1845OÜ Oldwood Group2,947 €Muude kasutatud kaupade jaemüük
- 1846Aliv Team OÜ2,934 €Programmeerimine
- 1847SiniSaabel OÜ2,916 €Tööstustoote- ja moedisain
- 1848Valder Group OÜ2,914 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1849Damelin OÜ2,902 €Jookide serveerimine
- 2,879 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2,852 €Fotograafia
- 1852UR Motors OÜ2,840 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2,836 €Konverentside ja messide korraldamine
- 1854Mr.Hair OÜ2,830 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1855Yomel Express OÜ2,823 €Kaubavedu maanteel
- 1856Nakamura OÜ2,800 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1857OÜ LVSH Teenused2,782 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1858AAMI RP OÜ2,762 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1859Sypfer OÜ2,750 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 1860OÜ JALAKAS H.K.2,725 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1861Impera Grupp OÜ2,723 €Veokite rentimine ja kasutusrent
- 1862Dim&Kri OÜ2,686 €Toitlustamine üritustel
- 1863VISBY OÜ2,676 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1864Annlorii OÜ2,674 €Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük
- 1865Arvude raamat OÜ2,649 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,639 €Küünetehnikuteenused
- 2,629 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 1868OÜ Verum2,612 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1869Tervisedu OÜ2,598 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2,580 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 1871Krith Design OÜ2,566 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1872Retentate OÜ2,529 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2,501 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 1874Mummunoa OÜ2,500 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 1875MLM OÜ2,454 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1876Havisaba OÜ2,450 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 1877OÜ RO2,436 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2,425 €Kaubavedu maanteel
- 2,417 €Kursuste ja juhendajate vahendamine
- 1880ALTER EGO UÜ2,400 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 1881OÜ Esmonde2,395 €Reisikorraldajate tegevus
- 1882HairByLisete OÜ2,388 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2,385 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,365 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 2,348 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1886AVAKO OÜ2,340 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 1887AP GrandEst OÜ2,336 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1888AgriConsul OÜ2,316 €Mesindus
- 1889PMA Capital OÜ2,288 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1890Abestina OÜ2,287 €Küünetehnikuteenused
- 1891WordSpan OÜ2,255 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1892Elreth. OÜ2,232 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1893Purgapere OÜ2,182 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 2,150 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1895HR Priiuse OÜ2,150 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1896Diana Nails OÜ2,145 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1897Saaremäe OÜ2,120 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1898Ilkop Invest OÜ2,105 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1899Iblis OÜ2,102 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 2,077 €Kaubavedu maanteel
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1801 | Varmet arendus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,767 € |
| 1802 | Maadisain OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 3,746 € |
| 1803 | Armatik OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 3,737 € |
| 1804 | Mari Kirss OÜ Ripsme- ja kulmutehnikuteenused | 3,724 € |
| 1805 | Angervaks Meedia OÜ Muu sisu levitamine | 3,700 € |
| 1806 | OÜ Papi Kinnistu Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,690 € |
| 1807 | Style & Tone OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 3,643 € |
| 1808 | Kaldapargi Solar OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 3,628 € |
| 1809 | InvesTeam OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,621 € |
| 1810 | Vethiir OÜ Veterinaaria | 3,597 € |
| 1811 | Vatehek OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 3,582 € |
| 1812 | Connexus MC OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 3,546 € |
| 1813 | Pojamusic OÜ Muusikute lavaline tegevus | 3,538 € |
| 1814 | OÜ Grelet Ripsme- ja kulmutehnikuteenused | 3,500 € |
| 1815 | OÜ JAANALINNUFARM Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 3,463 € |
| 1816 | Pilliroo Taimekasvatuse OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 3,456 € |
| 1817 | OÜ Siidam Grupp Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,438 € |
| 1818 | Osaühing Tolmukas Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 3,420 € |
| 1819 | MM24 OÜ Kaubavedu maanteel | 3,420 € |
| 1820 | Slimkii OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,402 € |
| 1821 | Osaühing TERME Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,378 € |
| 1822 | OÜ Väike Leenu Muud mujal liigitamata haridust abistavad tegevused | 3,368 € |
| 1823 | Mapser OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 3,342 € |
| 1824 | Kevin Lihatööstus OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 3,334 € |
| 1825 | Elamuspartner OÜ Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent | 3,305 € |
| 1826 | RN Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,300 € |
| 1827 | KRTech OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 3,279 € |
| 1828 | Stories in Drawings OÜ Visuaalkunstiloome | 3,264 € |
| 1829 | AGRONA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,225 € |
| 1830 | Johanor OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 3,221 € |
| 1831 | NorTam OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 3,220 € |
| 1832 | Beautybymia OÜ Ripsme- ja kulmutehnikuteenused | 3,218 € |
| 1833 | Sanweld OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 3,166 € |
| 1834 | Magus Pohl OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 3,159 € |
| 1835 | Kirjutamispaus OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 3,154 € |
| 1836 | Must Jääkaru OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 3,091 € |
| 1837 | Karel Training OÜ Spordiklubide tegevus | 3,091 € |
| 1838 | Lumeponi OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 3,057 € |
| 1839 | KO Consult OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,049 € |
| 1840 | OÜ Rotouk Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 3,020 € |
| 1841 | Emerol Hooldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,010 € |
| 1842 | MVK Teenus OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 3,000 € |
| 1843 | Holdjan OÜ Mesindus | 3,000 € |
| 1844 | CHERNY SILVER OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 2,975 € |
| 1845 | OÜ Oldwood Group Muude kasutatud kaupade jaemüük | 2,947 € |
| 1846 | Aliv Team OÜ Programmeerimine | 2,934 € |
| 1847 | SiniSaabel OÜ Tööstustoote- ja moedisain | 2,916 € |
| 1848 | Valder Group OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 2,914 € |
| 1849 | Damelin OÜ Jookide serveerimine | 2,902 € |
| 1850 | osaühing Järva Maaparandus Metsamajandust abistavad tegevused | 2,879 € |
| 1851 | Epic Capture Media OÜ Fotograafia | 2,852 € |
| 1852 | UR Motors OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,840 € |
| 1853 | Karin-Liis visuals OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 2,836 € |
| 1854 | Mr.Hair OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,830 € |
| 1855 | Yomel Express OÜ Kaubavedu maanteel | 2,823 € |
| 1856 | Nakamura OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,800 € |
| 1857 | OÜ LVSH Teenused Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,782 € |
| 1858 | AAMI RP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,762 € |
| 1859 | Sypfer OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 2,750 € |
| 1860 | OÜ JALAKAS H.K. Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 2,725 € |
| 1861 | Impera Grupp OÜ Veokite rentimine ja kasutusrent | 2,723 € |
| 1862 | Dim&Kri OÜ Toitlustamine üritustel | 2,686 € |
| 1863 | VISBY OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,676 € |
| 1864 | Annlorii OÜ Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük | 2,674 € |
| 1865 | Arvude raamat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,649 € |
| 1866 | OÜ Helene Stuudio Küünetehnikuteenused | 2,639 € |
| 1867 | OÜ Invester Puidukaubandus Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 2,629 € |
| 1868 | OÜ Verum Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 2,612 € |
| 1869 | Tervisedu OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 2,598 € |
| 1870 | hooneühistu Paide Ristiku Garaažid Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 2,580 € |
| 1871 | Krith Design OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 2,566 € |
| 1872 | Retentate OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,529 € |
| 1873 | Reality Energy OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 2,501 € |
| 1874 | Mummunoa OÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | 2,500 € |
| 1875 | MLM OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 2,454 € |
| 1876 | Havisaba OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 2,450 € |
| 1877 | OÜ RO Muu mujal liigitamata õpe | 2,436 € |
| 1878 | REIX KALLUR Osaühing Kaubavedu maanteel | 2,425 € |
| 1879 | OÜ Juhtimiskeskus Kursuste ja juhendajate vahendamine | 2,417 € |
| 1880 | ALTER EGO UÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 2,400 € |
| 1881 | OÜ Esmonde Reisikorraldajate tegevus | 2,395 € |
| 1882 | HairByLisete OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,388 € |
| 1883 | Helinor Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,385 € |
| 1884 | Sisustustekstiilid OÜ Tekstiilitoodete jaemüük | 2,365 € |
| 1885 | Eelvee Teenused OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 2,348 € |
| 1886 | AVAKO OÜ Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 2,340 € |
| 1887 | AP GrandEst OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,336 € |
| 1888 | AgriConsul OÜ Mesindus | 2,316 € |
| 1889 | PMA Capital OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,288 € |
| 1890 | Abestina OÜ Küünetehnikuteenused | 2,287 € |
| 1891 | WordSpan OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 2,255 € |
| 1892 | Elreth. OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 2,232 € |
| 1893 | Purgapere OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 2,182 € |
| 1894 | Inspiratsiooniaedade Park OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 2,150 € |
| 1895 | HR Priiuse OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 2,150 € |
| 1896 | Diana Nails OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,145 € |
| 1897 | Saaremäe OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,120 € |
| 1898 | Ilkop Invest OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,105 € |
| 1899 | Iblis OÜ Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 2,102 € |
| 1900 | Hillar Meos ja pojad OÜ Kaubavedu maanteel | 2,077 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.