Revenue TOP 2025 · Ida-Viru maakond
5,889 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 139,315 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1202OÜ Galaxi-M139,028 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1203Osaühing KRUNK138,993 €Hotellid
- 1204OÜ SilPek138,979 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 138,389 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 137,739 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 137,645 €Muud eriehitustööd
- 1208Jazzy Coding OÜ137,475 €Programmeerimine
- 1209PANEGALE OÜ137,241 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 137,210 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1211ELNECO OÜ136,997 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 1212Billimor OÜ136,949 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1213Rhein Impex OÜ136,898 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 136,609 €Muude toidukaupade jaemüük
- 136,417 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 136,274 €Muud eriehitustööd
- 136,251 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 1218Tramway OÜ136,219 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1219Qualitech IT OÜ135,937 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1220FT Eesti OÜ135,683 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 135,555 €Loomakasvatuse abitegevused
- 12222T Osaühing134,900 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1223OÜ METSA VIIKING134,757 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 134,616 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1225OÜ BALTEXPERT134,573 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 134,524 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 1227Vikatours OÜ134,515 €Reisikorraldajate tegevus
- 1228Osaühing Lumhold134,371 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 134,121 €Sporditarvete jaemüük
- 134,103 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1231NS Haldus OÜ133,741 €Muud eriehitustööd
- 133,707 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 133,678 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1234OÜ Valge Kuld133,620 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 133,523 €Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- 132,965 €Muud eriehitustööd
- 132,887 €Restoranitegevus
- 1238ANDOORA TRADE OÜ132,744 €Muude paber- ja papptoodete tootmine
- 1239Brena OÜ132,611 €Muud veondust abistavad tegevusalad
- 132,556 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 132,214 €Logistikaalane tegevus
- 1242Wellpack OÜ132,010 €Külmvormimine ja -painutamine
- 1243BALTTEHNIK OÜ131,856 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 131,716 €Autode tehniline ülevaatus
- 131,198 €Lehtklaasi vormimine ja töötlemine
- 1246JULAO OÜ131,110 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 130,637 €Kaubavedu maanteel
- 1248Viru Gerberei OÜ130,581 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1249Lineparts OÜ130,408 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1250OÜ NVKB Ehitus130,382 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 130,337 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 130,215 €Rõivaste jaemüük
- 1253Kirde Mahe OÜ130,122 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1254OÜ Paemetsa130,026 €Külalistemajad
- 1255Cadline OÜ129,989 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1256Vioss OÜ129,969 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1257SRM Ressursid OÜ129,940 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 129,927 €Muud eriehitustööd
- 1259Epic OÜ129,780 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 129,771 €Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine
- 1261TEM Hooldus OÜ129,592 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1262EDAuna OÜ129,401 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 129,353 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1264Diatopp OÜ128,884 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1265VanBet OÜ128,741 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1266Osaühing Gabotei128,588 €Kaubavedu maanteel
- 1267Snow Express OÜ128,297 €Kaubavedu maanteel
- 128,244 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1269AK Meistrid OÜ128,031 €Muud eriehitustööd
- 1270Canecandy OÜ127,500 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 1271OSAÜHING DEBIKA127,421 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1272AGV- Partner OÜ127,393 €Muud eriehitustööd
- 1273EMD Ehitus OÜ127,179 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 1274OÜ Vestifex127,075 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1275Sarmontrans OÜ126,972 €Kaubavedu maanteel
- 126,577 €Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
- 1277Plytrest OÜ126,340 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1278Lifshits OÜ126,229 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 126,161 €Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus
- 1280DACHREM OÜ126,060 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1281Movehome OÜ125,885 €Kaubavedu maanteel
- 1282Elektrioled OÜ125,587 €Elektripaigaldustööd
- 1283Tuliprojekt OÜ125,472 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 1284OÜ Feroflex125,449 €Muud eriehitustööd
- 124,886 €Elektripaigaldustööd
- 124,819 €Kaubavedu maanteel
- 124,742 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 1288Landvel Trade OÜ124,730 €Alkohoolsete jookide hulgimüük
- 1289ARDEO Service OÜ124,564 €Kaubavedu maanteel
- 1290Rotobit OÜ124,352 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 124,080 €Veokite rentimine ja kasutusrent
- 1292Igor Svirgun OÜ123,708 €Eriarstiabi
- 1293Kirde Seeme OÜ123,701 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1294AUTOBOND OÜ123,623 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1295KIRDE EHITUS OÜ123,599 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1296Fazelis OÜ123,586 €Rõivaste jaemüük
- 1297Barel OÜ123,301 €Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- 1298OÜ Verdenz123,177 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 123,044 €Alkohoolsete jookide hulgimüük
- 1300Mekrit OÜ122,697 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1201 | Osaühing RIKAS-VO Restoranide ja kohvikute tegevus | 139,315 € |
| 1202 | OÜ Galaxi-M Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 139,028 € |
| 1203 | Osaühing KRUNK Hotellid | 138,993 € |
| 1204 | OÜ SilPek Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 138,979 € |
| 1205 | OSAÜHING JÕHVI AURA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 138,389 € |
| 1206 | Osaühing OSEENIKS GRUPP Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 137,739 € |
| 1207 | Osaühing INTERMODUL Muud eriehitustööd | 137,645 € |
| 1208 | Jazzy Coding OÜ Programmeerimine | 137,475 € |
| 1209 | PANEGALE OÜ Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 137,241 € |
| 1210 | Tulundusühistu Narva Hõbe-Valgus GS Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 137,210 € |
| 1211 | ELNECO OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 136,997 € |
| 1212 | Billimor OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 136,949 € |
| 1213 | Rhein Impex OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 136,898 € |
| 1214 | Osaühing VÕIDUKAAR Muude toidukaupade jaemüük | 136,609 € |
| 1215 | Osaühing Mõisalill Maastiku hooldus ja korrashoid | 136,417 € |
| 1216 | IKAR Ehitus Grupp OÜ Muud eriehitustööd | 136,274 € |
| 1217 | Osaühing REMIZ WELD Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 136,251 € |
| 1218 | Tramway OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 136,219 € |
| 1219 | Qualitech IT OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 135,937 € |
| 1220 | FT Eesti OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 135,683 € |
| 1221 | Tulundusühistu Kohtla MODEL Loomakasvatuse abitegevused | 135,555 € |
| 1222 | 2T Osaühing Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 134,900 € |
| 1223 | OÜ METSA VIIKING Metsamajandust abistavad tegevused | 134,757 € |
| 1224 | Complex Building OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 134,616 € |
| 1225 | OÜ BALTEXPERT Hoonehalduse kombineeritud teenus | 134,573 € |
| 1226 | Osaühing ViiEkstra Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 134,524 € |
| 1227 | Vikatours OÜ Reisikorraldajate tegevus | 134,515 € |
| 1228 | Osaühing Lumhold Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 134,371 € |
| 1229 | Osaühing JÕHVI KULDKALAKE Sporditarvete jaemüük | 134,121 € |
| 1230 | Osaühing Brainella Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 134,103 € |
| 1231 | NS Haldus OÜ Muud eriehitustööd | 133,741 € |
| 1232 | BALABANLAR Osaühing Restoranide ja kohvikute tegevus | 133,707 € |
| 1233 | Kardaani Expert OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 133,678 € |
| 1234 | OÜ Valge Kuld Enda kinnisvara ost ja müük | 133,620 € |
| 1235 | OSAÜHING IKVIS JIS Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 133,523 € |
| 1236 | Osaühing VINGE EHITUS Muud eriehitustööd | 132,965 € |
| 1237 | OÜ Sillamäe Grill Restoranitegevus | 132,887 € |
| 1238 | ANDOORA TRADE OÜ Muude paber- ja papptoodete tootmine | 132,744 € |
| 1239 | Brena OÜ Muud veondust abistavad tegevusalad | 132,611 € |
| 1240 | LAIM Investeeringud OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 132,556 € |
| 1241 | Osaühing LEVIVEOD Logistikaalane tegevus | 132,214 € |
| 1242 | Wellpack OÜ Külmvormimine ja -painutamine | 132,010 € |
| 1243 | BALTTEHNIK OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 131,856 € |
| 1244 | Osaühing Vlad Auto Autode tehniline ülevaatus | 131,716 € |
| 1245 | Osaühing NIT KLAAS Lehtklaasi vormimine ja töötlemine | 131,198 € |
| 1246 | JULAO OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 131,110 € |
| 1247 | Osaühing NTK BALT Kaubavedu maanteel | 130,637 € |
| 1248 | Viru Gerberei OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 130,581 € |
| 1249 | Lineparts OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 130,408 € |
| 1250 | OÜ NVKB Ehitus Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 130,382 € |
| 1251 | Monstera Flowers OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 130,337 € |
| 1252 | Osaühing Domini Fashion Rõivaste jaemüük | 130,215 € |
| 1253 | Kirde Mahe OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 130,122 € |
| 1254 | OÜ Paemetsa Külalistemajad | 130,026 € |
| 1255 | Cadline OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 129,989 € |
| 1256 | Vioss OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 129,969 € |
| 1257 | SRM Ressursid OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 129,940 € |
| 1258 | Osaühing Sadilem Pluss Muud eriehitustööd | 129,927 € |
| 1259 | Epic OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 129,780 € |
| 1260 | Osaühing Nord West Electric Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine | 129,771 € |
| 1261 | TEM Hooldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 129,592 € |
| 1262 | EDAuna OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 129,401 € |
| 1263 | GLOSSMAN KÖÖGID OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 129,353 € |
| 1264 | Diatopp OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 128,884 € |
| 1265 | VanBet OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 128,741 € |
| 1266 | Osaühing Gabotei Kaubavedu maanteel | 128,588 € |
| 1267 | Snow Express OÜ Kaubavedu maanteel | 128,297 € |
| 1268 | AUREKO KAUBANDUSE Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 128,244 € |
| 1269 | AK Meistrid OÜ Muud eriehitustööd | 128,031 € |
| 1270 | Canecandy OÜ Muude toidukaupade hulgimüük | 127,500 € |
| 1271 | OSAÜHING DEBIKA Mootorsõidukite remont ja hooldus | 127,421 € |
| 1272 | AGV- Partner OÜ Muud eriehitustööd | 127,393 € |
| 1273 | EMD Ehitus OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 127,179 € |
| 1274 | OÜ Vestifex Muu mujal liigitamata õpe | 127,075 € |
| 1275 | Sarmontrans OÜ Kaubavedu maanteel | 126,972 € |
| 1276 | Opifex Dentarius OÜ Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine | 126,577 € |
| 1277 | Plytrest OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 126,340 € |
| 1278 | Lifshits OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 126,229 € |
| 1279 | OÜ SIPELGAS MAURINTE Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus | 126,161 € |
| 1280 | DACHREM OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 126,060 € |
| 1281 | Movehome OÜ Kaubavedu maanteel | 125,885 € |
| 1282 | Elektrioled OÜ Elektripaigaldustööd | 125,587 € |
| 1283 | Tuliprojekt OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 125,472 € |
| 1284 | OÜ Feroflex Muud eriehitustööd | 125,449 € |
| 1285 | Osaühing AmpriEkspert Elektripaigaldustööd | 124,886 € |
| 1286 | Worldcargoline OÜ Kaubavedu maanteel | 124,819 € |
| 1287 | Maailma Lilled OÜ Lillede ja taimede hulgimüük | 124,742 € |
| 1288 | Landvel Trade OÜ Alkohoolsete jookide hulgimüük | 124,730 € |
| 1289 | ARDEO Service OÜ Kaubavedu maanteel | 124,564 € |
| 1290 | Rotobit OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 124,352 € |
| 1291 | AKTSIASELTS GINTI Veokite rentimine ja kasutusrent | 124,080 € |
| 1292 | Igor Svirgun OÜ Eriarstiabi | 123,708 € |
| 1293 | Kirde Seeme OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 123,701 € |
| 1294 | AUTOBOND OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 123,623 € |
| 1295 | KIRDE EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 123,599 € |
| 1296 | Fazelis OÜ Rõivaste jaemüük | 123,586 € |
| 1297 | Barel OÜ Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 123,301 € |
| 1298 | OÜ Verdenz Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 123,177 € |
| 1299 | Hangoverless drinks OÜ Alkohoolsete jookide hulgimüük | 123,044 € |
| 1300 | Mekrit OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 122,697 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.