Revenue TOP 2024 · Arhitektitegevused
806 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 501Mitmus OÜ14,328 €Arhitektitegevused
- 14,318 €Arhitektitegevused
- 14,300 €Arhitektitegevused
- 14,190 €Arhitektitegevused
- 505Hamletia OÜ14,180 €Arhitektitegevused
- 14,130 €Arhitektitegevused
- 13,850 €Arhitektitegevused
- 13,604 €Arhitektitegevused
- 509OÜ Ginnala13,515 €Arhitektitegevused
- 510OÜ EHITOR13,432 €Arhitektitegevused
- 13,399 €Arhitektitegevused
- 13,300 €Arhitektitegevused
- 13,238 €Arhitektitegevused
- 514Elus ruum OÜ13,220 €Arhitektitegevused
- 515Jazz AB OÜ13,105 €Arhitektitegevused
- 516Murdjoon OÜ13,064 €Arhitektitegevused
- 517OÜ SocieteKT13,033 €Arhitektitegevused
- 13,000 €Arhitektitegevused
- 12,998 €Arhitektitegevused
- 12,997 €Arhitektitegevused
- 12,970 €Arhitektitegevused
- 12,951 €Arhitektitegevused
- 523OÜ ab9112,950 €Arhitektitegevused
- 12,944 €Arhitektitegevused
- 525UrbanLab OÜ12,900 €Arhitektitegevused
- 12,885 €Arhitektitegevused
- 527k2lab OÜ12,770 €Arhitektitegevused
- 12,769 €Arhitektitegevused
- 529OÜ ROTT12,716 €Arhitektitegevused
- 530Allirens OÜ12,647 €Arhitektitegevused
- 531E+4 OÜ12,567 €Arhitektitegevused
- 12,562 €Arhitektitegevused
- 533OÜ ME1412,429 €Arhitektitegevused
- 534Verte OÜ12,400 €Arhitektitegevused
- 535OÜ Ruum 10811,950 €Arhitektitegevused
- 11,935 €Arhitektitegevused
- 537OÜ Käsikäes11,660 €Arhitektitegevused
- 538Seikland OÜ11,595 €Arhitektitegevused
- 539Lahemahe OÜ11,565 €Arhitektitegevused
- 11,543 €Arhitektitegevused
- 11,450 €Arhitektitegevused
- 11,450 €Arhitektitegevused
- 11,434 €Arhitektitegevused
- 11,426 €Arhitektitegevused
- 545Endeneu OÜ11,380 €Arhitektitegevused
- 11,300 €Arhitektitegevused
- 11,271 €Arhitektitegevused
- 11,250 €Arhitektitegevused
- 549OÜ ARHIMOOR11,113 €Arhitektitegevused
- 11,080 €Arhitektitegevused
- 551Arhinator OÜ11,073 €Arhitektitegevused
- 11,000 €Arhitektitegevused
- 10,997 €Arhitektitegevused
- 10,906 €Arhitektitegevused
- 10,763 €Arhitektitegevused
- 10,700 €Arhitektitegevused
- 557Hea plaan OÜ10,650 €Arhitektitegevused
- 10,600 €Arhitektitegevused
- 10,599 €Arhitektitegevused
- 10,568 €Arhitektitegevused
- 10,498 €Arhitektitegevused
- 10,450 €Arhitektitegevused
- 10,374 €Arhitektitegevused
- 564DP Büroo OÜ10,287 €Arhitektitegevused
- 10,264 €Arhitektitegevused
- 10,206 €Arhitektitegevused
- 10,195 €Arhitektitegevused
- 10,120 €Arhitektitegevused
- 10,000 €Arhitektitegevused
- 570RoheKiir OÜ9,950 €Arhitektitegevused
- 571Angle B OÜ9,882 €Arhitektitegevused
- 9,850 €Arhitektitegevused
- 573MANTA OÜ9,846 €Arhitektitegevused
- 9,835 €Arhitektitegevused
- 575Demarie OÜ9,750 €Arhitektitegevused
- 9,743 €Arhitektitegevused
- 9,725 €Arhitektitegevused
- 9,702 €Arhitektitegevused
- 9,690 €Arhitektitegevused
- 9,500 €Arhitektitegevused
- 9,342 €Arhitektitegevused
- 9,300 €Arhitektitegevused
- 9,300 €Arhitektitegevused
- 584OÜ Hekse9,250 €Arhitektitegevused
- 585OÜ Venabili9,107 €Arhitektitegevused
- 586OÜ LooHoov9,057 €Arhitektitegevused
- 9,000 €Arhitektitegevused
- 8,929 €Arhitektitegevused
- 589OÜ Lebell8,883 €Arhitektitegevused
- 590B-Frey OÜ8,717 €Arhitektitegevused
- 8,640 €Arhitektitegevused
- 8,600 €Arhitektitegevused
- 593EZdesign OÜ8,588 €Arhitektitegevused
- 8,490 €Arhitektitegevused
- 8,358 €Arhitektitegevused
- 596Rehmando OÜ8,166 €Arhitektitegevused
- 8,165 €Arhitektitegevused
- 8,151 €Arhitektitegevused
- 599OÜ Maja24.ee8,100 €Arhitektitegevused
- 600OÜ Arhiköök8,040 €Arhitektitegevused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 501 | Mitmus OÜ Arhitektitegevused | 14,328 € |
| 502 | OÜ RESTAURAATORPROJEKT Arhitektitegevused | 14,318 € |
| 503 | House Planner OÜ Arhitektitegevused | 14,300 € |
| 504 | VAV Ehitusprojekt OÜ Arhitektitegevused | 14,190 € |
| 505 | Hamletia OÜ Arhitektitegevused | 14,180 € |
| 506 | SAB Minima OÜ Arhitektitegevused | 14,130 € |
| 507 | Osaühing Fermograaf Arhitektitegevused | 13,850 € |
| 508 | ThinkTerra OÜ Arhitektitegevused | 13,604 € |
| 509 | OÜ Ginnala Arhitektitegevused | 13,515 € |
| 510 | OÜ EHITOR Arhitektitegevused | 13,432 € |
| 511 | Projekteerimisbüroo Dialoog OÜ Arhitektitegevused | 13,399 € |
| 512 | osaühing TS-Projektbüroo Arhitektitegevused | 13,300 € |
| 513 | OÜ Pärnu Instituut Arhitektitegevused | 13,238 € |
| 514 | Elus ruum OÜ Arhitektitegevused | 13,220 € |
| 515 | Jazz AB OÜ Arhitektitegevused | 13,105 € |
| 516 | Murdjoon OÜ Arhitektitegevused | 13,064 € |
| 517 | OÜ SocieteKT Arhitektitegevused | 13,033 € |
| 518 | Parim Disain OÜ Arhitektitegevused | 13,000 € |
| 519 | Osaühing Linnalahendused Arhitektitegevused | 12,998 € |
| 520 | Osaühing P.A. M. Projekt Arhitektitegevused | 12,997 € |
| 521 | Milesson Arhitekt OÜ Arhitektitegevused | 12,970 € |
| 522 | LandComposition OÜ Arhitektitegevused | 12,951 € |
| 523 | OÜ ab91 Arhitektitegevused | 12,950 € |
| 524 | Stuudioline OÜ Arhitektitegevused | 12,944 € |
| 525 | UrbanLab OÜ Arhitektitegevused | 12,900 € |
| 526 | Studio Aas OÜ Arhitektitegevused | 12,885 € |
| 527 | k2lab OÜ Arhitektitegevused | 12,770 € |
| 528 | HARJU PROJEKTBÜROO OSAÜHING Arhitektitegevused | 12,769 € |
| 529 | OÜ ROTT Arhitektitegevused | 12,716 € |
| 530 | Allirens OÜ Arhitektitegevused | 12,647 € |
| 531 | E+4 OÜ Arhitektitegevused | 12,567 € |
| 532 | Nami Foods OÜ Arhitektitegevused | 12,562 € |
| 533 | OÜ ME14 Arhitektitegevused | 12,429 € |
| 534 | Verte OÜ Arhitektitegevused | 12,400 € |
| 535 | OÜ Ruum 108 Arhitektitegevused | 11,950 € |
| 536 | Arktuurus AB OÜ Arhitektitegevused | 11,935 € |
| 537 | OÜ Käsikäes Arhitektitegevused | 11,660 € |
| 538 | Seikland OÜ Arhitektitegevused | 11,595 € |
| 539 | Lahemahe OÜ Arhitektitegevused | 11,565 € |
| 540 | Stiil Arhitektuur OÜ Arhitektitegevused | 11,543 € |
| 541 | osaühing Arbo US Arhitektitegevused | 11,450 € |
| 542 | VMZ visuals OÜ Arhitektitegevused | 11,450 € |
| 543 | Münt Projekt OÜ Arhitektitegevused | 11,434 € |
| 544 | OÜ PAIK Arhitektid Arhitektitegevused | 11,426 € |
| 545 | Endeneu OÜ Arhitektitegevused | 11,380 € |
| 546 | Osaühing Hirundo Arhitektitegevused | 11,300 € |
| 547 | IA-DIGITALS OÜ Arhitektitegevused | 11,271 € |
| 548 | architectures OÜ Arhitektitegevused | 11,250 € |
| 549 | OÜ ARHIMOOR Arhitektitegevused | 11,113 € |
| 550 | TPLM Arhitektuur OÜ Arhitektitegevused | 11,080 € |
| 551 | Arhinator OÜ Arhitektitegevused | 11,073 € |
| 552 | Valge Projekt OÜ Arhitektitegevused | 11,000 € |
| 553 | 248 arhitektuur OÜ Arhitektitegevused | 10,997 € |
| 554 | ARCHITECTURE4YOURPROJECTS OÜ Arhitektitegevused | 10,906 € |
| 555 | Studio4 AB OÜ Arhitektitegevused | 10,763 € |
| 556 | Doominoefekt OÜ Arhitektitegevused | 10,700 € |
| 557 | Hea plaan OÜ Arhitektitegevused | 10,650 € |
| 558 | NordicHomePlans OÜ Arhitektitegevused | 10,600 € |
| 559 | OÜ Aegna ON küll Arhitektitegevused | 10,599 € |
| 560 | PEA arhitektibüroo OÜ Arhitektitegevused | 10,568 € |
| 561 | Takian Corporation OÜ Arhitektitegevused | 10,498 € |
| 562 | Nina Landysheva architect OÜ Arhitektitegevused | 10,450 € |
| 563 | KT Design Project OÜ Arhitektitegevused | 10,374 € |
| 564 | DP Büroo OÜ Arhitektitegevused | 10,287 € |
| 565 | Aeg Arhitekt OÜ Arhitektitegevused | 10,264 € |
| 566 | LÜNK arhitektid OÜ Arhitektitegevused | 10,206 € |
| 567 | Osaühing Alfa Arhitektid Arhitektitegevused | 10,195 € |
| 568 | Arhitektibüroo Kristiina Renter OÜ Arhitektitegevused | 10,120 € |
| 569 | Eesti Majaprojekt OÜ Arhitektitegevused | 10,000 € |
| 570 | RoheKiir OÜ Arhitektitegevused | 9,950 € |
| 571 | Angle B OÜ Arhitektitegevused | 9,882 € |
| 572 | Tsooru Meistrikojad OÜ Arhitektitegevused | 9,850 € |
| 573 | MANTA OÜ Arhitektitegevused | 9,846 € |
| 574 | OÜ NU arhitektuur Arhitektitegevused | 9,835 € |
| 575 | Demarie OÜ Arhitektitegevused | 9,750 € |
| 576 | Aro Studio OÜ Arhitektitegevused | 9,743 € |
| 577 | Osaühing Arvi Vainula Projektbüroo Arhitektitegevused | 9,725 € |
| 578 | N Arhitektuur OÜ Arhitektitegevused | 9,702 € |
| 579 | IN-Arhitektuuri Studio OÜ Arhitektitegevused | 9,690 € |
| 580 | 3DRender.ee OÜ Arhitektitegevused | 9,500 € |
| 581 | Ehitiseload OÜ Arhitektitegevused | 9,342 € |
| 582 | Arhitektibüroo Nagel OÜ Arhitektitegevused | 9,300 € |
| 583 | Suun Arhitektuuribüroo OÜ Arhitektitegevused | 9,300 € |
| 584 | OÜ Hekse Arhitektitegevused | 9,250 € |
| 585 | OÜ Venabili Arhitektitegevused | 9,107 € |
| 586 | OÜ LooHoov Arhitektitegevused | 9,057 € |
| 587 | Salaprojekt OÜ Arhitektitegevused | 9,000 € |
| 588 | Osaühing PLESART STUUDIO Arhitektitegevused | 8,929 € |
| 589 | OÜ Lebell Arhitektitegevused | 8,883 € |
| 590 | B-Frey OÜ Arhitektitegevused | 8,717 € |
| 591 | Linnavisioon OÜ Arhitektitegevused | 8,640 € |
| 592 | Kamenik SAB OÜ Arhitektitegevused | 8,600 € |
| 593 | EZdesign OÜ Arhitektitegevused | 8,588 € |
| 594 | AB Elumaja OÜ Arhitektitegevused | 8,490 € |
| 595 | Plank Projekt OÜ Arhitektitegevused | 8,358 € |
| 596 | Rehmando OÜ Arhitektitegevused | 8,166 € |
| 597 | Arhitektibüroo Tiivi Torim Osaühing Arhitektitegevused | 8,165 € |
| 598 | EMILY CREATIVE OÜ Arhitektitegevused | 8,151 € |
| 599 | OÜ Maja24.ee Arhitektitegevused | 8,100 € |
| 600 | OÜ Arhiköök Arhitektitegevused | 8,040 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.