Revenue TOP 2024 · Kinnisvarabüroode tegevus
1,563 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 5,000 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1302DigiKing OÜ5,000 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,981 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1304HOUSEMEL OÜ4,966 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1305Myland OÜ4,916 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1306Nyumba OÜ4,904 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,900 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,875 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1309Valorene OÜ4,833 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1310NLSK OÜ4,783 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,765 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,755 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1313MJ Kinnisvara OÜ4,749 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1314RevelEst OÜ4,732 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1315O2K Holding OÜ4,669 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1316SVS Holding OÜ4,668 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1317A.Alliksaare OÜ4,633 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1318KR Invest OÜ4,592 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1319Naator OÜ4,582 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,545 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,485 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,477 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1323A.T Property OÜ4,469 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1324OÜ iNO Hill4,460 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,448 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1326Laimo OÜ4,414 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1327Dilio OÜ4,383 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,379 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1329Remso Invest OÜ4,361 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1330Salran OÜ4,340 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1331OÜ Klikimagnet4,310 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1332Laidi OÜ4,270 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,260 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1334Massima Logic OÜ4,260 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,250 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1336SINVARE OÜ4,250 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1337Vester OÜ4,239 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1338Karmede OÜ4,217 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1339Lilcars OÜ4,170 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1340FELITECH OÜ4,154 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1341Houseberg OÜ4,118 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1342Confide OÜ4,104 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,074 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1344KGO Invest OÜ4,039 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1345OÜ Trade for me4,035 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1346Bertlix OÜ4,030 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4,000 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1348SOLARFARM OÜ4,000 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,941 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,940 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,807 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,745 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1353Kirakos OÜ3,706 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1354Pächter House OÜ3,700 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1355Chaia OÜ3,686 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1356osaühing Britten3,683 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,680 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1358VS Solutions OÜ3,664 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1359Velodona OÜ3,650 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1360Digiservice OÜ3,635 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1361Forto OÜ3,633 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1362MMaetWeering OÜ3,632 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1363Neli Nurka OÜ3,631 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1364OÜ ER Teenused3,604 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1365OÜ Home Hunter3,596 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,550 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,543 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1368Foundisland OÜ3,519 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1369MEREKODU OÜ3,500 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1370OÜ Tari consult3,500 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1371Fabnos OÜ3,494 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,493 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1373Serch Bythol OÜ3,488 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1374TRAVISK OÜ3,486 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1375BaltikumStart OÜ3,445 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1376Revity OÜ3,400 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1377OÜ NORDOX3,290 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1378SuperEstate OÜ3,248 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,240 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1380Faine Konsult OÜ3,234 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1381Olimer OÜ3,149 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,142 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1383Salamaa Grupp OÜ3,133 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1384Damida Grupp OÜ3,050 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,020 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1386OSAÜHING ANDEKAS3,010 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,000 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1388Osmaniko OÜ2,988 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1389osaühing Diavona2,974 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1390e-Reclaim OÜ2,945 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1391ViVaVi OÜ2,915 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1392MaheMaja OÜ2,888 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2,842 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1394LexFox OÜ2,840 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2,800 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1396Anasso Grupp OÜ2,783 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2,777 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2,750 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1399TM Varad OÜ2,655 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1400Specus OÜ2,622 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1301 | LAB Kinnisvarabüroo OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 5,000 € |
| 1302 | DigiKing OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 5,000 € |
| 1303 | OSAÜHING HERRKUUR Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,981 € |
| 1304 | HOUSEMEL OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,966 € |
| 1305 | Myland OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,916 € |
| 1306 | Nyumba OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,904 € |
| 1307 | White Investments OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,900 € |
| 1308 | Trueman Property OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,875 € |
| 1309 | Valorene OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,833 € |
| 1310 | NLSK OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,783 € |
| 1311 | Contact Lawyer OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,765 € |
| 1312 | Kinnisvarabüroo Toom OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,755 € |
| 1313 | MJ Kinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,749 € |
| 1314 | RevelEst OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,732 € |
| 1315 | O2K Holding OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,669 € |
| 1316 | SVS Holding OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,668 € |
| 1317 | A.Alliksaare OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,633 € |
| 1318 | KR Invest OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,592 € |
| 1319 | Naator OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,582 € |
| 1320 | Levion Kinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,545 € |
| 1321 | Allisone Eesti OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,485 € |
| 1322 | Osaühing Luxton Invest Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,477 € |
| 1323 | A.T Property OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,469 € |
| 1324 | OÜ iNO Hill Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,460 € |
| 1325 | Osaühing IVOMAR GRUPP Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,448 € |
| 1326 | Laimo OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,414 € |
| 1327 | Dilio OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,383 € |
| 1328 | Lemming Invest OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,379 € |
| 1329 | Remso Invest OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,361 € |
| 1330 | Salran OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,340 € |
| 1331 | OÜ Klikimagnet Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,310 € |
| 1332 | Laidi OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,270 € |
| 1333 | Osaühing MAJA & KODU KVB Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,260 € |
| 1334 | Massima Logic OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,260 € |
| 1335 | UÜ MUUGA KINNISVARA Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,250 € |
| 1336 | SINVARE OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,250 € |
| 1337 | Vester OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,239 € |
| 1338 | Karmede OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,217 € |
| 1339 | Lilcars OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,170 € |
| 1340 | FELITECH OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,154 € |
| 1341 | Houseberg OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,118 € |
| 1342 | Confide OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,104 € |
| 1343 | Kakumäe Havenijahtklubi OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,074 € |
| 1344 | KGO Invest OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,039 € |
| 1345 | OÜ Trade for me Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,035 € |
| 1346 | Bertlix OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,030 € |
| 1347 | Karmen Varandus OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,000 € |
| 1348 | SOLARFARM OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,000 € |
| 1349 | Certuskinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,941 € |
| 1350 | Haljasoks Kinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,940 € |
| 1351 | Luigeranna Kinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,807 € |
| 1352 | OÜ Eraarendus Grupp Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,745 € |
| 1353 | Kirakos OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,706 € |
| 1354 | Pächter House OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,700 € |
| 1355 | Chaia OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,686 € |
| 1356 | osaühing Britten Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,683 € |
| 1357 | Osaühing S.S. Level Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,680 € |
| 1358 | VS Solutions OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,664 € |
| 1359 | Velodona OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,650 € |
| 1360 | Digiservice OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,635 € |
| 1361 | Forto OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,633 € |
| 1362 | MMaetWeering OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,632 € |
| 1363 | Neli Nurka OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,631 € |
| 1364 | OÜ ER Teenused Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,604 € |
| 1365 | OÜ Home Hunter Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,596 € |
| 1366 | Albatros invest OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,550 € |
| 1367 | HELAR KINNISVARA OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,543 € |
| 1368 | Foundisland OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,519 € |
| 1369 | MEREKODU OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,500 € |
| 1370 | OÜ Tari consult Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,500 € |
| 1371 | Fabnos OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,494 € |
| 1372 | SOLJENA KINNISVARA OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,493 € |
| 1373 | Serch Bythol OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,488 € |
| 1374 | TRAVISK OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,486 € |
| 1375 | BaltikumStart OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,445 € |
| 1376 | Revity OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,400 € |
| 1377 | OÜ NORDOX Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,290 € |
| 1378 | SuperEstate OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,248 € |
| 1379 | Demilux Estate OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,240 € |
| 1380 | Faine Konsult OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,234 € |
| 1381 | Olimer OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,149 € |
| 1382 | VEMA Kinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,142 € |
| 1383 | Salamaa Grupp OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,133 € |
| 1384 | Damida Grupp OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,050 € |
| 1385 | Estonian Petrol OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,020 € |
| 1386 | OSAÜHING ANDEKAS Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,010 € |
| 1387 | OÜ GRAND KINNISVARA Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,000 € |
| 1388 | Osmaniko OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,988 € |
| 1389 | osaühing Diavona Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,974 € |
| 1390 | e-Reclaim OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,945 € |
| 1391 | ViVaVi OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,915 € |
| 1392 | MaheMaja OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,888 € |
| 1393 | Estcapital Kinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,842 € |
| 1394 | LexFox OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,840 € |
| 1395 | Harju Maja Kinnisvarateenus OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,800 € |
| 1396 | Anasso Grupp OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,783 € |
| 1397 | ROOSIKRANTSI KINNISVARA OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,777 € |
| 1398 | Osaühing TULBI KINNISVARA Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,750 € |
| 1399 | TM Varad OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,655 € |
| 1400 | Specus OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,622 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.