Revenue TOP 2024 · Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
5,835 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 4201RiMa Ehitus OÜ24,965 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,939 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4203Renov4U OÜ24,935 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,922 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,919 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,900 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4207TT.Rak Grupp OÜ24,883 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4208Orro Ehitus OÜ24,880 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4209MaxWorkers OÜ24,825 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4210Woodpeckers OÜ24,818 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4211Adelong Grupp OÜ24,787 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,781 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,772 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4214Vivahaus OÜ24,768 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,754 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4216Grupp KaHa OÜ24,753 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4217Rahva Ehitus OÜ24,720 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4218Milendre OÜ24,711 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4219Paras Ehitus OÜ24,702 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,685 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4221Veldran OÜ24,676 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4222OÜ Peters24,650 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4223Vileg OÜ24,604 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4224Oru Ehitus OÜ24,600 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,590 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,588 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4227Hoovipoiss OÜ24,563 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4228Osaühing Tuning24,559 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,540 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,518 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,512 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,495 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,488 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4234AKVAMER OÜ24,420 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4235Amtio Ehitus OÜ24,390 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4236Ehitan OÜ24,381 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,312 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4238LexMac OÜ24,305 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4239Valtsitööd OÜ24,300 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4240Tireeli OÜ24,287 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4241OÜ Haamrimees24,248 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4242STUBBORN OÜ24,238 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4243Janson Ehitus OÜ24,226 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4244Tarjax OÜ24,222 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4245Temuri teenus OÜ24,193 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4246Safe City OÜ24,175 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4247Arper Ehitus OÜ24,156 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4248Vainmar OÜ24,150 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4249Remasters OÜ24,116 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4250OÜ Stivecom24,095 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4251M.R Tööde OÜ24,093 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4252QBuilders OÜ24,065 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,061 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4254Wood Plus OÜ24,053 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4255OÜ EZZE24,034 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4256Omaalapro OÜ24,031 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4257Decoluxor OÜ24,025 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4258OÜ EXPLANADA24,011 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,011 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,009 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4261LightBuild OÜ24,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,994 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4263Septum Maja OÜ23,992 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,965 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4265ToruPets OÜ23,964 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4266OÜ Sokman23,930 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4267Fokster OÜ23,919 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4268AO PROJEKT OÜ23,917 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4269Salu Ehitus OÜ23,906 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4270Nagoya OÜ23,900 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4271Bungalo Build OÜ23,859 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4272Sarmus ehitus OÜ23,850 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4273Polarbuilding OÜ23,785 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,780 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,772 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4276Osaühing Raudver23,758 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4277OÜ Bindest23,755 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4278Elmo Bygging OÜ23,714 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4279Mega Design OÜ23,678 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4280Tammai Grupp OÜ23,672 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,652 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4282Northman OÜ23,636 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,630 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4284Andu Ehitus OÜ23,609 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4285Kevinor OÜ23,595 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4286OSAÜHING SELATOS23,586 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4287Siiru-Viiru OÜ23,583 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4288Vosbild OÜ23,529 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,524 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4290Krintton OÜ23,520 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,479 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,447 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4293Roots Ehitus OÜ23,391 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,390 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4295MEL Saare OÜ23,381 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4296LIVFUL OÜ23,371 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4297JAH Varad OÜ23,323 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4298Reimont OÜ23,306 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4299Safeground OÜ23,305 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4300RT Partner OÜ23,304 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 4201 | RiMa Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,965 € |
| 4202 | Hermanson Puit OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,939 € |
| 4203 | Renov4U OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,935 € |
| 4204 | LÄÄNERANNA EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,922 € |
| 4205 | osaühing GCG Consult Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,919 € |
| 4206 | World Trade Corp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,900 € |
| 4207 | TT.Rak Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,883 € |
| 4208 | Orro Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,880 € |
| 4209 | MaxWorkers OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,825 € |
| 4210 | Woodpeckers OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,818 € |
| 4211 | Adelong Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,787 € |
| 4212 | Metsasaunamajad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,781 € |
| 4213 | Grid Construct OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,772 € |
| 4214 | Vivahaus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,768 € |
| 4215 | STARKEL EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,754 € |
| 4216 | Grupp KaHa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,753 € |
| 4217 | Rahva Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,720 € |
| 4218 | Milendre OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,711 € |
| 4219 | Paras Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,702 € |
| 4220 | Koguva Saeveski OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,685 € |
| 4221 | Veldran OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,676 € |
| 4222 | OÜ Peters Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,650 € |
| 4223 | Vileg OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,604 € |
| 4224 | Oru Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,600 € |
| 4225 | OÜ Riverside Home Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,590 € |
| 4226 | T.Harju-Construction OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,588 € |
| 4227 | Hoovipoiss OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,563 € |
| 4228 | Osaühing Tuning Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,559 € |
| 4229 | DagoTek Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,540 € |
| 4230 | Gradus Consilio OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,518 € |
| 4231 | Norwest Kaubandus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,512 € |
| 4232 | Ranoplex INVEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,495 € |
| 4233 | Suuresta Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,488 € |
| 4234 | AKVAMER OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,420 € |
| 4235 | Amtio Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,390 € |
| 4236 | Ehitan OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,381 € |
| 4237 | OÜ RT Remonditööd Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,312 € |
| 4238 | LexMac OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,305 € |
| 4239 | Valtsitööd OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,300 € |
| 4240 | Tireeli OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,287 € |
| 4241 | OÜ Haamrimees Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,248 € |
| 4242 | STUBBORN OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,238 € |
| 4243 | Janson Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,226 € |
| 4244 | Tarjax OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,222 € |
| 4245 | Temuri teenus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,193 € |
| 4246 | Safe City OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,175 € |
| 4247 | Arper Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,156 € |
| 4248 | Vainmar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,150 € |
| 4249 | Remasters OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,116 € |
| 4250 | OÜ Stivecom Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,095 € |
| 4251 | M.R Tööde OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,093 € |
| 4252 | QBuilders OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,065 € |
| 4253 | OÜ Voldemar Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,061 € |
| 4254 | Wood Plus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,053 € |
| 4255 | OÜ EZZE Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,034 € |
| 4256 | Omaalapro OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,031 € |
| 4257 | Decoluxor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,025 € |
| 4258 | OÜ EXPLANADA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,011 € |
| 4259 | Voldemar Vesilood OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,011 € |
| 4260 | OÜ Builder's Room Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,009 € |
| 4261 | LightBuild OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,000 € |
| 4262 | BTK Ehitusgrupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,994 € |
| 4263 | Septum Maja OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,992 € |
| 4264 | Profisa Project OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,965 € |
| 4265 | ToruPets OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,964 € |
| 4266 | OÜ Sokman Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,930 € |
| 4267 | Fokster OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,919 € |
| 4268 | AO PROJEKT OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,917 € |
| 4269 | Salu Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,906 € |
| 4270 | Nagoya OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,900 € |
| 4271 | Bungalo Build OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,859 € |
| 4272 | Sarmus ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,850 € |
| 4273 | Polarbuilding OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,785 € |
| 4274 | OÜ STAARING EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,780 € |
| 4275 | ProConstructionAB OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,772 € |
| 4276 | Osaühing Raudver Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,758 € |
| 4277 | OÜ Bindest Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,755 € |
| 4278 | Elmo Bygging OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,714 € |
| 4279 | Mega Design OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,678 € |
| 4280 | Tammai Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,672 € |
| 4281 | Miratex Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,652 € |
| 4282 | Northman OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,636 € |
| 4283 | KMK Viimistlus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,630 € |
| 4284 | Andu Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,609 € |
| 4285 | Kevinor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,595 € |
| 4286 | OSAÜHING SELATOS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,586 € |
| 4287 | Siiru-Viiru OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,583 € |
| 4288 | Vosbild OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,529 € |
| 4289 | Regulus Consult OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,524 € |
| 4290 | Krintton OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,520 € |
| 4291 | V.V.EST Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,479 € |
| 4292 | K&K Insenerlahendused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,447 € |
| 4293 | Roots Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,391 € |
| 4294 | Rabitelino Feltabokalbi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,390 € |
| 4295 | MEL Saare OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,381 € |
| 4296 | LIVFUL OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,371 € |
| 4297 | JAH Varad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,323 € |
| 4298 | Reimont OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,306 € |
| 4299 | Safeground OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,305 € |
| 4300 | RT Partner OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,304 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.