Revenue TOP 2024 · Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
5,835 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 2701Salvante OÜ67,873 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2702EST Racing OÜ67,680 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 67,677 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2704DiAl Ehitus OÜ67,655 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2705Riho Ehitus OÜ67,653 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2706Estur Ehitus OÜ67,630 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2707Almader OÜ67,569 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2708Armor OÜ67,542 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 67,510 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2710MasterLux OÜ67,466 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2711Kerthus OÜ67,421 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2712Ceiling OÜ67,245 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2713OÜ OLD MEISTER67,236 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2714OÜ Arliga67,229 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2715Reiveltol OÜ67,200 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2716Retrofit OÜ67,198 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 67,195 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2718Etek Kivi OÜ67,189 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2719TRRV Ehitus OÜ67,108 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2720Wiseraks OÜ66,959 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2721Edanas Ehitus OÜ66,927 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2722OÜ Katusõkatja66,920 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2723OÜ Saarekoda66,901 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2724Takanni OÜ66,780 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2725Park & Koger OÜ66,768 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2726Almako Ehitus OÜ66,694 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 66,690 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2728Nelied OÜ66,636 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 66,544 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2730Alora Ehitus OÜ66,538 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2731Specialist OÜ66,492 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 66,467 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2733Topler OÜ66,457 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2734Toomel Grupp OÜ66,307 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 66,227 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2736WiruBuilding OÜ66,141 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 66,115 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2738Lõvikäpa OÜ66,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 65,878 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2740Hanvador OÜ65,826 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2741VTB Ehitus OÜ65,818 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2742AV-Co Ehitus OÜ65,730 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2743KALMETAR OÜ65,706 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2744RKM OÜ65,692 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2745ARNEKS OÜ65,660 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2746TKO Service OÜ65,612 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 65,606 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2748Osaühing VAHVÄRK65,489 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2749ArgTip OÜ65,446 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 65,409 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2751Eleum OÜ65,348 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2752Varado Ehitus OÜ65,264 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 65,221 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2754Stets Ehitus OÜ65,175 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2755Plaadisepad OÜ65,152 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2756All Steel OÜ65,149 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2757Nesul OÜ65,109 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2758LR Partnerid OÜ65,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 64,989 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 64,940 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2761SVMA Profiil OÜ64,879 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2762TNT Weld OÜ64,839 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2763osaühing Askvik64,680 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2764Mupi OÜ64,608 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 64,527 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 64,487 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2767OÜ Rarero64,475 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2768Egor haldus OÜ64,475 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2769UniversBuild OÜ64,473 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2770OÜ Dago Invest64,469 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2771OÜ Kricas64,403 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2772SVS GROUP OÜ64,388 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2773Päris Ehitus OÜ64,387 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2774Kulmi Ehitus OÜ64,375 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 64,327 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2776Omasadu OÜ64,315 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 64,284 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2778PavarBuild OÜ64,268 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2779OÜ RUUVIM GRUPP64,240 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2780MLA INVEST OÜ64,177 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2781TIUKAMA OÜ64,075 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2782OÜ Ramsi Ehitus64,067 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2783Svartiro OÜ63,998 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 63,922 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2785Jarika OÜ63,916 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 63,903 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2787Mons Project OÜ63,890 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2788ESTManifest OÜ63,886 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2789Guz Get OÜ63,868 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2790Minimor OÜ63,820 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2791Aromerks OÜ63,724 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2792Termes Ehitus OÜ63,720 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 63,661 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2794Osaühing PREISAL63,606 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2795Geldeco OÜ63,527 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2796Wunts OÜ63,479 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2797Airup OÜ63,372 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2798Remto ehitus OÜ63,340 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2799OÜ Kroveks63,301 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 63,276 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2701 | Salvante OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,873 € |
| 2702 | EST Racing OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,680 € |
| 2703 | Osaühing Saag & Kirves Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,677 € |
| 2704 | DiAl Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,655 € |
| 2705 | Riho Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,653 € |
| 2706 | Estur Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,630 € |
| 2707 | Almader OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,569 € |
| 2708 | Armor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,542 € |
| 2709 | Tragid Minionid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,510 € |
| 2710 | MasterLux OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,466 € |
| 2711 | Kerthus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,421 € |
| 2712 | Ceiling OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,245 € |
| 2713 | OÜ OLD MEISTER Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,236 € |
| 2714 | OÜ Arliga Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,229 € |
| 2715 | Reiveltol OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,200 € |
| 2716 | Retrofit OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,198 € |
| 2717 | MIROEST KINNISVARATEENUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,195 € |
| 2718 | Etek Kivi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,189 € |
| 2719 | TRRV Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 67,108 € |
| 2720 | Wiseraks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,959 € |
| 2721 | Edanas Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,927 € |
| 2722 | OÜ Katusõkatja Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,920 € |
| 2723 | OÜ Saarekoda Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,901 € |
| 2724 | Takanni OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,780 € |
| 2725 | Park & Koger OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,768 € |
| 2726 | Almako Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,694 € |
| 2727 | osaühing ASPERVIK Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,690 € |
| 2728 | Nelied OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,636 € |
| 2729 | Arada Construction OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,544 € |
| 2730 | Alora Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,538 € |
| 2731 | Specialist OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,492 € |
| 2732 | Tamest Building OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,467 € |
| 2733 | Topler OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,457 € |
| 2734 | Toomel Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,307 € |
| 2735 | OÜ Kirsimäesaunad Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,227 € |
| 2736 | WiruBuilding OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,141 € |
| 2737 | Osaühing Ardeimont Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,115 € |
| 2738 | Lõvikäpa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,000 € |
| 2739 | OSAÜHING SVATEKBALT Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,878 € |
| 2740 | Hanvador OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,826 € |
| 2741 | VTB Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,818 € |
| 2742 | AV-Co Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,730 € |
| 2743 | KALMETAR OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,706 € |
| 2744 | RKM OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,692 € |
| 2745 | ARNEKS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,660 € |
| 2746 | TKO Service OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,612 € |
| 2747 | osaühing BONUSGRUPP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,606 € |
| 2748 | Osaühing VAHVÄRK Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,489 € |
| 2749 | ArgTip OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,446 € |
| 2750 | JKJ Metsahaldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,409 € |
| 2751 | Eleum OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,348 € |
| 2752 | Varado Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,264 € |
| 2753 | Risotex Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,221 € |
| 2754 | Stets Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,175 € |
| 2755 | Plaadisepad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,152 € |
| 2756 | All Steel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,149 € |
| 2757 | Nesul OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,109 € |
| 2758 | LR Partnerid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,000 € |
| 2759 | Osaühing Vinder Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,989 € |
| 2760 | Osaühing Rumner Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,940 € |
| 2761 | SVMA Profiil OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,879 € |
| 2762 | TNT Weld OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,839 € |
| 2763 | osaühing Askvik Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,680 € |
| 2764 | Mupi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,608 € |
| 2765 | Osaühing AK Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,527 € |
| 2766 | osaühing Karlaane Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,487 € |
| 2767 | OÜ Rarero Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,475 € |
| 2768 | Egor haldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,475 € |
| 2769 | UniversBuild OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,473 € |
| 2770 | OÜ Dago Invest Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,469 € |
| 2771 | OÜ Kricas Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,403 € |
| 2772 | SVS GROUP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,388 € |
| 2773 | Päris Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,387 € |
| 2774 | Kulmi Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,375 € |
| 2775 | RTT TEHNOLOOGIA OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,327 € |
| 2776 | Omasadu OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,315 € |
| 2777 | Kiminhimosha Kunikadoika OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,284 € |
| 2778 | PavarBuild OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,268 € |
| 2779 | OÜ RUUVIM GRUPP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,240 € |
| 2780 | MLA INVEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,177 € |
| 2781 | TIUKAMA OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,075 € |
| 2782 | OÜ Ramsi Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,067 € |
| 2783 | Svartiro OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,998 € |
| 2784 | Tiamat Consult OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,922 € |
| 2785 | Jarika OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,916 € |
| 2786 | Raud ja betoon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,903 € |
| 2787 | Mons Project OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,890 € |
| 2788 | ESTManifest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,886 € |
| 2789 | Guz Get OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,868 € |
| 2790 | Minimor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,820 € |
| 2791 | Aromerks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,724 € |
| 2792 | Termes Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,720 € |
| 2793 | omiTKris Rakennus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,661 € |
| 2794 | Osaühing PREISAL Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,606 € |
| 2795 | Geldeco OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,527 € |
| 2796 | Wunts OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,479 € |
| 2797 | Airup OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,372 € |
| 2798 | Remto ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,340 € |
| 2799 | OÜ Kroveks Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,301 € |
| 2800 | osaühing Pärnu Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,276 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.