Revenue TOP 2024 · Metsamajandust abistavad tegevused
1,080 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 17,987 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 802OKAVO OÜ17,842 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 17,535 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 804Mekton OÜ17,524 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 17,380 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 17,369 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 17,360 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 808OÜ Taxatio17,338 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 17,276 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 810OÜ OVERLY17,229 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 811Lepaoks OÜ17,155 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 812SAEMEES OÜ17,154 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 17,040 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 814Uue-Mässa OÜ17,008 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 815Saluserva OÜ16,706 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 816CeraBee OÜ16,658 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 817Promets OÜ16,483 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 16,337 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 16,286 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 820OÜ HEPE15,984 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 15,955 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 15,800 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 15,521 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 824Silvastar OÜ15,514 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 15,500 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 826PR Forest OÜ15,474 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 15,075 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 828Kasehalg OÜ15,060 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 829Metsme OÜ14,927 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 14,926 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 831DANON OÜ14,770 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 832OÜ JAUNA14,561 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 833KKL OÜ14,539 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 14,457 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 14,441 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 836OÜ Mägieesti14,373 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 14,362 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 14,236 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 14,063 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 14,046 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 13,965 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 842OÜ Kaltins13,934 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 843MPforest OÜ13,713 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 844OÜ Sagadi13,681 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 13,644 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 846OÜ MetsaTim13,548 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 847Rich&Bell OÜ13,504 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 848Metsahiid OÜ13,471 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 849UntView OÜ13,440 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 850RAJAVEOD OÜ13,203 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 851Lõikeloom OÜ13,090 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 13,010 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 12,994 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 12,927 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 12,740 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 856Waldtax OÜ12,694 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 12,665 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 858Rekofan OÜ12,540 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 12,506 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 860OÜ MELO12,448 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 861PuuTree OÜ12,405 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 862Tampsi OÜ12,193 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 12,032 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 864Zyklon B OÜ12,000 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 11,893 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 866Tartumets OÜ11,800 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 11,794 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 11,713 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 869JargMas OÜ11,648 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 870Raiepro OÜ11,632 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 11,554 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 872Westfoss OÜ11,500 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 873Tame OÜ11,265 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 874OÜ Värk11,059 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 875OÜ Kenzy10,920 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 876Pajupuu OÜ10,817 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 10,800 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 878VAROTAL OÜ10,790 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 10,732 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 10,629 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 10,532 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 10,516 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 883Redneck OÜ10,401 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 884OÜ Eskola10,370 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 10,216 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 886Laverno OÜ10,120 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 887Pinsal OÜ10,120 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 10,000 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 889Skevial OÜ10,000 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 9,959 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 891METSROOS OÜ9,940 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 9,799 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 9,770 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 9,695 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 9,590 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 896Murase OÜ9,525 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 897Raakva OÜ9,510 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 898OÜ AVR TRUCK9,465 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 899GOBAL OÜ9,413 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 9,382 €Metsamajandust abistavad tegevused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 801 | Osaühing Kurgelapuu Metsamajandust abistavad tegevused | 17,987 € |
| 802 | OKAVO OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,842 € |
| 803 | Estwolf Invest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,535 € |
| 804 | Mekton OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,524 € |
| 805 | OÜ Männiku metsur Metsamajandust abistavad tegevused | 17,380 € |
| 806 | Saarescorpion OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,369 € |
| 807 | Sawerna Saewerk OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,360 € |
| 808 | OÜ Taxatio Metsamajandust abistavad tegevused | 17,338 € |
| 809 | Keios Keios OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,276 € |
| 810 | OÜ OVERLY Metsamajandust abistavad tegevused | 17,229 € |
| 811 | Lepaoks OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,155 € |
| 812 | SAEMEES OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,154 € |
| 813 | Jemko-Vaivara OSAÜHING Metsamajandust abistavad tegevused | 17,040 € |
| 814 | Uue-Mässa OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 17,008 € |
| 815 | Saluserva OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 16,706 € |
| 816 | CeraBee OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 16,658 € |
| 817 | Promets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 16,483 € |
| 818 | Thomas Kingsepp OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 16,337 € |
| 819 | OSAÜHING RIIDRAN Metsamajandust abistavad tegevused | 16,286 € |
| 820 | OÜ HEPE Metsamajandust abistavad tegevused | 15,984 € |
| 821 | A.P.Mets Maahaldus OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,955 € |
| 822 | Sitke Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,800 € |
| 823 | Wiseforest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,521 € |
| 824 | Silvastar OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,514 € |
| 825 | Ihastemets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,500 € |
| 826 | PR Forest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,474 € |
| 827 | INVESTALNE OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,075 € |
| 828 | Kasehalg OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,060 € |
| 829 | Metsme OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 14,927 € |
| 830 | RA Metsahooldus OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 14,926 € |
| 831 | DANON OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 14,770 € |
| 832 | OÜ JAUNA Metsamajandust abistavad tegevused | 14,561 € |
| 833 | KKL OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 14,539 € |
| 834 | Vopska Talu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 14,457 € |
| 835 | Osaühing FORENSA Metsamajandust abistavad tegevused | 14,441 € |
| 836 | OÜ Mägieesti Metsamajandust abistavad tegevused | 14,373 € |
| 837 | Osaühing Grentes Metsamajandust abistavad tegevused | 14,362 € |
| 838 | Lossimar Agro OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 14,236 € |
| 839 | osaühing Ekonet Konsultatsioonid Metsamajandust abistavad tegevused | 14,063 € |
| 840 | C.E.F Logistics OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 14,046 € |
| 841 | Metsakaitseteenused OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,965 € |
| 842 | OÜ Kaltins Metsamajandust abistavad tegevused | 13,934 € |
| 843 | MPforest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,713 € |
| 844 | OÜ Sagadi Metsamajandust abistavad tegevused | 13,681 € |
| 845 | OÜ AV Metsake Metsamajandust abistavad tegevused | 13,644 € |
| 846 | OÜ MetsaTim Metsamajandust abistavad tegevused | 13,548 € |
| 847 | Rich&Bell OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,504 € |
| 848 | Metsahiid OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,471 € |
| 849 | UntView OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,440 € |
| 850 | RAJAVEOD OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,203 € |
| 851 | Lõikeloom OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,090 € |
| 852 | Nurkel Projekt OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,010 € |
| 853 | Forest Online OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 12,994 € |
| 854 | Metsatrust OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 12,927 € |
| 855 | Kuke-Lambakasvatus OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 12,740 € |
| 856 | Waldtax OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 12,694 € |
| 857 | OÜ Rogeri Metsateenused Metsamajandust abistavad tegevused | 12,665 € |
| 858 | Rekofan OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 12,540 € |
| 859 | Green Road Osaühing Metsamajandust abistavad tegevused | 12,506 € |
| 860 | OÜ MELO Metsamajandust abistavad tegevused | 12,448 € |
| 861 | PuuTree OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 12,405 € |
| 862 | Tampsi OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 12,193 € |
| 863 | Sahapoisid OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 12,032 € |
| 864 | Zyklon B OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 12,000 € |
| 865 | Allan ja Steven Group – Legacy of Leevi Mets Osaühing Metsamajandust abistavad tegevused | 11,893 € |
| 866 | Tartumets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 11,800 € |
| 867 | OÜ riverside forest Metsamajandust abistavad tegevused | 11,794 € |
| 868 | AV PUURAIDUR OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 11,713 € |
| 869 | JargMas OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 11,648 € |
| 870 | Raiepro OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 11,632 € |
| 871 | Osaühing RAMATEL PUIT Metsamajandust abistavad tegevused | 11,554 € |
| 872 | Westfoss OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 11,500 € |
| 873 | Tame OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 11,265 € |
| 874 | OÜ Värk Metsamajandust abistavad tegevused | 11,059 € |
| 875 | OÜ Kenzy Metsamajandust abistavad tegevused | 10,920 € |
| 876 | Pajupuu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 10,817 € |
| 877 | OÜ Saare Metsur Metsamajandust abistavad tegevused | 10,800 € |
| 878 | VAROTAL OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 10,790 € |
| 879 | SOOMETSA HALDUS OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 10,732 € |
| 880 | Link & Söhne OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 10,629 € |
| 881 | OÜ MITTAN Veod Metsamajandust abistavad tegevused | 10,532 € |
| 882 | VALIKKAUPADE Osaühing Metsamajandust abistavad tegevused | 10,516 € |
| 883 | Redneck OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 10,401 € |
| 884 | OÜ Eskola Metsamajandust abistavad tegevused | 10,370 € |
| 885 | Viktor Forest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 10,216 € |
| 886 | Laverno OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 10,120 € |
| 887 | Pinsal OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 10,120 € |
| 888 | UPSTAR HALDUS OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 10,000 € |
| 889 | Skevial OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 10,000 € |
| 890 | Osaühing Guldstrand Metsamajandust abistavad tegevused | 9,959 € |
| 891 | METSROOS OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 9,940 € |
| 892 | OÜ Värska Mets Metsamajandust abistavad tegevused | 9,799 € |
| 893 | Osaühing Tark Mets Metsamajandust abistavad tegevused | 9,770 € |
| 894 | OÜ Mokoko Labs Metsamajandust abistavad tegevused | 9,695 € |
| 895 | OÜ Lillehernes Metsamajandust abistavad tegevused | 9,590 € |
| 896 | Murase OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 9,525 € |
| 897 | Raakva OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 9,510 € |
| 898 | OÜ AVR TRUCK Metsamajandust abistavad tegevused | 9,465 € |
| 899 | GOBAL OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 9,413 € |
| 900 | Karula Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 9,382 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.