Revenue TOP 2024 · Piimakarjakasvatus
195 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 101OÜ Aatmaa1,029,625 €Piimakarjakasvatus
- 1,005,380 €Piimakarjakasvatus
- 980,775 €Piimakarjakasvatus
- 972,714 €Piimakarjakasvatus
- 962,186 €Piimakarjakasvatus
- 948,372 €Piimakarjakasvatus
- 942,102 €Piimakarjakasvatus
- 881,947 €Piimakarjakasvatus
- 858,200 €Piimakarjakasvatus
- 850,837 €Piimakarjakasvatus
- 842,397 €Piimakarjakasvatus
- 810,152 €Piimakarjakasvatus
- 113Kalutar OÜ765,172 €Piimakarjakasvatus
- 740,519 €Piimakarjakasvatus
- 740,088 €Piimakarjakasvatus
- 700,303 €Piimakarjakasvatus
- 693,186 €Piimakarjakasvatus
- 118OÜ Mürkal688,968 €Piimakarjakasvatus
- 681,009 €Piimakarjakasvatus
- 670,476 €Piimakarjakasvatus
- 658,229 €Piimakarjakasvatus
- 643,294 €Piimakarjakasvatus
- 638,711 €Piimakarjakasvatus
- 637,783 €Piimakarjakasvatus
- 628,863 €Piimakarjakasvatus
- 605,668 €Piimakarjakasvatus
- 582,622 €Piimakarjakasvatus
- 128OÜ FOREVI582,269 €Piimakarjakasvatus
- 129Saidafarm OÜ571,767 €Piimakarjakasvatus
- 564,689 €Piimakarjakasvatus
- 555,620 €Piimakarjakasvatus
- 542,579 €Piimakarjakasvatus
- 133OÜ Tinni532,956 €Piimakarjakasvatus
- 134Mikumardi OÜ523,003 €Piimakarjakasvatus
- 506,926 €Piimakarjakasvatus
- 502,458 €Piimakarjakasvatus
- 495,393 €Piimakarjakasvatus
- 486,952 €Piimakarjakasvatus
- 449,322 €Piimakarjakasvatus
- 446,926 €Piimakarjakasvatus
- 435,640 €Piimakarjakasvatus
- 417,756 €Piimakarjakasvatus
- 416,062 €Piimakarjakasvatus
- 414,458 €Piimakarjakasvatus
- 411,026 €Piimakarjakasvatus
- 403,758 €Piimakarjakasvatus
- 147Lagendi OÜ396,719 €Piimakarjakasvatus
- 387,136 €Piimakarjakasvatus
- 374,194 €Piimakarjakasvatus
- 358,541 €Piimakarjakasvatus
- 355,780 €Piimakarjakasvatus
- 354,110 €Piimakarjakasvatus
- 333,505 €Piimakarjakasvatus
- 154Millap OÜ325,036 €Piimakarjakasvatus
- 323,949 €Piimakarjakasvatus
- 156OLIMAT OÜ322,514 €Piimakarjakasvatus
- 314,019 €Piimakarjakasvatus
- 290,376 €Piimakarjakasvatus
- 288,558 €Piimakarjakasvatus
- 279,220 €Piimakarjakasvatus
- 268,130 €Piimakarjakasvatus
- 266,112 €Piimakarjakasvatus
- 260,878 €Piimakarjakasvatus
- 164LIISUPIIM OÜ258,143 €Piimakarjakasvatus
- 255,733 €Piimakarjakasvatus
- 249,458 €Piimakarjakasvatus
- 240,748 €Piimakarjakasvatus
- 168Ravling OÜ233,212 €Piimakarjakasvatus
- 169Mihkli 2 OÜ230,409 €Piimakarjakasvatus
- 170Vaariku OÜ216,793 €Piimakarjakasvatus
- 212,555 €Piimakarjakasvatus
- 198,176 €Piimakarjakasvatus
- 173Kuldsaare OÜ183,136 €Piimakarjakasvatus
- 174OÜ Udumäe168,286 €Piimakarjakasvatus
- 140,070 €Piimakarjakasvatus
- 124,808 €Piimakarjakasvatus
- 102,076 €Piimakarjakasvatus
- 95,527 €Piimakarjakasvatus
- 87,145 €Piimakarjakasvatus
- 180OÜ Soomill67,512 €Piimakarjakasvatus
- 181Hiiumilk OÜ66,662 €Piimakarjakasvatus
- 62,112 €Piimakarjakasvatus
- 61,363 €Piimakarjakasvatus
- 41,625 €Piimakarjakasvatus
- 35,043 €Piimakarjakasvatus
- 186Tika Agro OÜ33,951 €Piimakarjakasvatus
- 27,238 €Piimakarjakasvatus
- 26,094 €Piimakarjakasvatus
- 189OÜ PAALI19,569 €Piimakarjakasvatus
- 190Laanetaru OÜ11,286 €Piimakarjakasvatus
- 191Taru Talu OÜ6,905 €Piimakarjakasvatus
- 3,322 €Piimakarjakasvatus
- 3,283 €Piimakarjakasvatus
- 2,790 €Piimakarjakasvatus
- 195Okapen OÜ2,586 €Piimakarjakasvatus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 101 | OÜ Aatmaa Piimakarjakasvatus | 1,029,625 € |
| 102 | OSAÜHING PALUPERA-AGRO Piimakarjakasvatus | 1,005,380 € |
| 103 | Osaühing Kraavi Põllumajandus Piimakarjakasvatus | 980,775 € |
| 104 | OÜ Eoste Agro Piimakarjakasvatus | 972,714 € |
| 105 | osaühing Kaunsaare Piimakarjakasvatus | 962,186 € |
| 106 | Osaühing Saaremetsa Piimakarjakasvatus | 948,372 € |
| 107 | osaühing Vändra Vara Piimakarjakasvatus | 942,102 € |
| 108 | Kuuste Piim OÜ Piimakarjakasvatus | 881,947 € |
| 109 | Osaühing HESEKA Piimakarjakasvatus | 858,200 € |
| 110 | Vanatänava Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 850,837 € |
| 111 | Muuga Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 842,397 € |
| 112 | OÜ Muraka Farm Piimakarjakasvatus | 810,152 € |
| 113 | Kalutar OÜ Piimakarjakasvatus | 765,172 € |
| 114 | Aktsiaselts Valingu Mõis Piimakarjakasvatus | 740,519 € |
| 115 | Laekvere Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 740,088 € |
| 116 | Põllumajandusühistu Ranna Agro Piimakarjakasvatus | 700,303 € |
| 117 | Osaühing Mesiviss Piimakarjakasvatus | 693,186 € |
| 118 | OÜ Mürkal Piimakarjakasvatus | 688,968 € |
| 119 | Andre Farm OÜ Piimakarjakasvatus | 681,009 € |
| 120 | Osaühing Männaka Piimakarjakasvatus | 670,476 € |
| 121 | osaühing RUUSA FARMER Piimakarjakasvatus | 658,229 € |
| 122 | osaühing "Eerika Farm" Piimakarjakasvatus | 643,294 € |
| 123 | OÜ Sarapiku Farm Piimakarjakasvatus | 638,711 € |
| 124 | OÜ Männituka Farm Piimakarjakasvatus | 637,783 € |
| 125 | Osaühing Pandivere PM Piimakarjakasvatus | 628,863 € |
| 126 | Matka Farm OÜ Piimakarjakasvatus | 605,668 € |
| 127 | osaühing "LOYDE" Piimakarjakasvatus | 582,622 € |
| 128 | OÜ FOREVI Piimakarjakasvatus | 582,269 € |
| 129 | Saidafarm OÜ Piimakarjakasvatus | 571,767 € |
| 130 | Osaühing LEPIKU FARM Piimakarjakasvatus | 564,689 € |
| 131 | Mändaluse Farm OÜ Piimakarjakasvatus | 555,620 € |
| 132 | Orava Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 542,579 € |
| 133 | OÜ Tinni Piimakarjakasvatus | 532,956 € |
| 134 | Mikumardi OÜ Piimakarjakasvatus | 523,003 € |
| 135 | Muuluka Farm OÜ Piimakarjakasvatus | 506,926 € |
| 136 | osaühing LÕUNAPIIM Piimakarjakasvatus | 502,458 € |
| 137 | Varudi Lihaveis OÜ Piimakarjakasvatus | 495,393 € |
| 138 | Valgesoo Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 486,952 € |
| 139 | Kesküla Põllumajandusühistu Piimakarjakasvatus | 449,322 € |
| 140 | Nurmsi Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 446,926 € |
| 141 | Osaühing Anikoorma Piimakarjakasvatus | 435,640 € |
| 142 | Purtse Farm OÜ Piimakarjakasvatus | 417,756 € |
| 143 | OÜ JÄRVAKANDI FARMER Piimakarjakasvatus | 416,062 € |
| 144 | OÜ Valgu Farmer Piimakarjakasvatus | 414,458 € |
| 145 | Osaühing Allika Farmer Piimakarjakasvatus | 411,026 € |
| 146 | OÜ Põllema Saare Piimakarjakasvatus | 403,758 € |
| 147 | Lagendi OÜ Piimakarjakasvatus | 396,719 € |
| 148 | osaühing Saare Saba ja Sarved Piimakarjakasvatus | 387,136 € |
| 149 | OÜ Luige Farmer Piimakarjakasvatus | 374,194 € |
| 150 | OÜ Mätiku talu Piimakarjakasvatus | 358,541 € |
| 151 | osaühing Kuldre Piim Piimakarjakasvatus | 355,780 € |
| 152 | Osaühing Variin Agro Piimakarjakasvatus | 354,110 € |
| 153 | OÜ TIIDUMÄE MRK Piimakarjakasvatus | 333,505 € |
| 154 | Millap OÜ Piimakarjakasvatus | 325,036 € |
| 155 | Osaühing Aasukalda Farm Piimakarjakasvatus | 323,949 € |
| 156 | OLIMAT OÜ Piimakarjakasvatus | 322,514 € |
| 157 | Nabala Põllumajanduse Osaühing Piimakarjakasvatus | 314,019 € |
| 158 | Remmelgamaa OÜ Piimakarjakasvatus | 290,376 € |
| 159 | Salme Põllumajanduse Osaühing Piimakarjakasvatus | 288,558 € |
| 160 | Nõmme Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 279,220 € |
| 161 | osaühing EPSF Piimakarjakasvatus | 268,130 € |
| 162 | OÜ Uue Oidremaa Piimakarjakasvatus | 266,112 € |
| 163 | OÜ Tooma Piim Piimakarjakasvatus | 260,878 € |
| 164 | LIISUPIIM OÜ Piimakarjakasvatus | 258,143 € |
| 165 | Osaühing Pihla Piimakarjakasvatus | 255,733 € |
| 166 | Osaühing Kangru LP Piimakarjakasvatus | 249,458 € |
| 167 | Tiina Neeve OÜ Piimakarjakasvatus | 240,748 € |
| 168 | Ravling OÜ Piimakarjakasvatus | 233,212 € |
| 169 | Mihkli 2 OÜ Piimakarjakasvatus | 230,409 € |
| 170 | Vaariku OÜ Piimakarjakasvatus | 216,793 € |
| 171 | Tuulemäe Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 212,555 € |
| 172 | OÜ Linsi talu Piimakarjakasvatus | 198,176 € |
| 173 | Kuldsaare OÜ Piimakarjakasvatus | 183,136 € |
| 174 | OÜ Udumäe Piimakarjakasvatus | 168,286 € |
| 175 | osaühing VANETAE Piimakarjakasvatus | 140,070 € |
| 176 | Siilaku Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 124,808 € |
| 177 | Sooaluste Veis OÜ Piimakarjakasvatus | 102,076 € |
| 178 | Aasa Agroland OÜ Piimakarjakasvatus | 95,527 € |
| 179 | Kasemäe agro OÜ Piimakarjakasvatus | 87,145 € |
| 180 | OÜ Soomill Piimakarjakasvatus | 67,512 € |
| 181 | Hiiumilk OÜ Piimakarjakasvatus | 66,662 € |
| 182 | OÜ Metsküla Piimamees Piimakarjakasvatus | 62,112 € |
| 183 | Osaühing Karukämmal Piimakarjakasvatus | 61,363 € |
| 184 | Osaühing Äntu Farm Piimakarjakasvatus | 41,625 € |
| 185 | OÜ Pärna-Männiku Talu Piimakarjakasvatus | 35,043 € |
| 186 | Tika Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 33,951 € |
| 187 | Allika-Oti OÜ Piimakarjakasvatus | 27,238 € |
| 188 | Pahkla Camphilli Küla Farmi OÜ Piimakarjakasvatus | 26,094 € |
| 189 | OÜ PAALI Piimakarjakasvatus | 19,569 € |
| 190 | Laanetaru OÜ Piimakarjakasvatus | 11,286 € |
| 191 | Taru Talu OÜ Piimakarjakasvatus | 6,905 € |
| 192 | Lõuna Tulevik OÜ Piimakarjakasvatus | 3,322 € |
| 193 | Salava Weis OÜ Piimakarjakasvatus | 3,283 € |
| 194 | Mõisamaa Mahe OÜ Piimakarjakasvatus | 2,790 € |
| 195 | Okapen OÜ Piimakarjakasvatus | 2,586 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.