Revenue TOP 2024 · Võru maakond
3,036 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 2601Grauer OÜ3,010 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2602PR Kinnisvara OÜ3,000 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2603Nordset OÜ2,996 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 2604Sativa Tooted OÜ2,994 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 2605Deilig OÜ2,991 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2,983 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2607Kapka Ehitus OÜ2,968 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 2608Vinokratt OÜ2,947 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2609Kunnalump OÜ2,945 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2610LogNature OÜ2,942 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2611Nurme Gurmee OÜ2,922 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 2612OÜ Creare2,900 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2613OÜ Galatea ILU2,899 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2614OÜ Kerlila2,898 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2615Läätsamäe OÜ2,891 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 2616Taskumaja OÜ2,880 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 2617MBDoctor OÜ2,862 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2618Liistenno OÜ2,859 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 2,849 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2,847 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2621MARLIN OÜ2,828 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2622Polaarpäev OÜ2,825 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2623Arbolex OÜ2,800 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,799 €Mesindus
- 2625Mellitus OÜ2,789 €Muu puhastustegevus
- 2,786 €Ripsme- ja kulmutehnikuteenused
- 2627Madise põllud OÜ2,768 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2,726 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2629Aardeandja OÜ2,725 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2630K-Toit OÜ2,724 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2631Evkaro OÜ2,718 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2632OÜ Ogaviil2,715 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 2633Veebivõlurid OÜ2,711 €Fotograafia
- 2634Bodyroom OÜ2,710 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 2635Värska kaevud OÜ2,669 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2636Keskteenus OÜ2,658 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2637TAISTO INVEST OÜ2,651 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2638OÜ Teravik2,650 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2639Puuorav OÜ2,650 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 2640OÜ ADIFAR2,649 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2641Strata Nordic OÜ2,644 €Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine
- 2642Marjarull OÜ2,633 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 2643Acutulus OÜ2,633 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2644OÜ Gailira2,625 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 2645Mukuehted OÜ2,623 €Muu kunstiloome
- 2646Raiand OÜ2,605 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,604 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2648Puhkemajad OÜ2,596 €Restoranitegevus
- 2649StoneStream OÜ2,590 €Muu spordiõpe
- 2650Joorka OÜ2,561 €Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus
- 2651MARECA OÜ2,560 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2,557 €Kodumajutused
- 2653OÜ Hilteko2,550 €Muud eriehitustööd
- 2,550 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2655Wildesign OÜ2,535 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2656KatMar Teenus OÜ2,521 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2657OÜ Tömbu2,515 €Seakasvatus
- 2658osaühing Jada RB2,500 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2659Merva OÜ2,500 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 2660Vesimadu OÜ2,497 €Lemmikloomade hooldamine
- 2661HERAMOR OÜ2,490 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2662Enarol OÜ2,460 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2,459 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2664KR Management OÜ2,446 €Muusikute lavaline tegevus
- 2665Drafterly OÜ2,443 €Sisekujundus
- 2666Black Boots OÜ2,432 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 2667Ilu Allikas OÜ2,428 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2668Lendekon OÜ2,416 €Looduskaitsealade tegevus
- 2669Marievel OÜ2,400 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2670Foodinspect OÜ2,384 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2671Sommerbi OÜ2,352 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 2,350 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2673LM Rental OÜ2,350 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2,339 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 2675Kingsepp Jüri OÜ2,330 €Jalatsite ja nahktoodete parandus
- 2676Kasegalerii OÜ2,328 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2677OÜ Hargipalu2,322 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2678Tarmo Talu OÜ2,320 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2679Ankevaki OÜ2,310 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2680DeWeD OÜ2,286 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2,270 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2682OÜ Värska Turism2,242 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 2683Fuut OÜ2,240 €Küünetehnikuteenused
- 2684Marlot OÜ2,239 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 2,235 €Pealisrõivaste tootmine
- 2686Helkarmiiri OÜ2,230 €Muusikute lavaline tegevus
- 2687OÜ H-Flow2,227 €Programmeerimine
- 2688EQcut OÜ2,218 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2689Slow Heaolu OÜ2,215 €Päevaspaa, saunade ja aurusaunade tegevus
- 2690Tradconsult OÜ2,200 €Muusikute lavaline tegevus
- 2,200 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 2692Holyco OÜ2,150 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 2,150 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2694Akantus Film OÜ2,149 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 2695Röntgen OÜ2,143 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 2696OÜ Vidriku2,136 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,136 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2698Helikiirus OÜ2,112 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2,088 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2700A.M Metsatööd OÜ2,085 €Metsamajandust abistavad tegevused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2601 | Grauer OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 3,010 € |
| 2602 | PR Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,000 € |
| 2603 | Nordset OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 2,996 € |
| 2604 | Sativa Tooted OÜ Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 2,994 € |
| 2605 | Deilig OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 2,991 € |
| 2606 | Koemets Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,983 € |
| 2607 | Kapka Ehitus OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 2,968 € |
| 2608 | Vinokratt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,947 € |
| 2609 | Kunnalump OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,945 € |
| 2610 | LogNature OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,942 € |
| 2611 | Nurme Gurmee OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 2,922 € |
| 2612 | OÜ Creare Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,900 € |
| 2613 | OÜ Galatea ILU Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,899 € |
| 2614 | OÜ Kerlila Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,898 € |
| 2615 | Läätsamäe OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 2,891 € |
| 2616 | Taskumaja OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 2,880 € |
| 2617 | MBDoctor OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 2,862 € |
| 2618 | Liistenno OÜ Büroohaldus ja selle abitegevused | 2,859 € |
| 2619 | osaühing MATO SOOJUS Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 2,849 € |
| 2620 | Tootsimaja Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,847 € |
| 2621 | MARLIN OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 2,828 € |
| 2622 | Polaarpäev OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,825 € |
| 2623 | Arbolex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,800 € |
| 2624 | Meegomäe Mesinik OÜ Mesindus | 2,799 € |
| 2625 | Mellitus OÜ Muu puhastustegevus | 2,789 € |
| 2626 | Stuudio Teemant OÜ Ripsme- ja kulmutehnikuteenused | 2,786 € |
| 2627 | Madise põllud OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,768 € |
| 2628 | OÜ Mõistus ja taiplikkus Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,726 € |
| 2629 | Aardeandja OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,725 € |
| 2630 | K-Toit OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 2,724 € |
| 2631 | Evkaro OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,718 € |
| 2632 | OÜ Ogaviil Hoonehalduse kombineeritud teenus | 2,715 € |
| 2633 | Veebivõlurid OÜ Fotograafia | 2,711 € |
| 2634 | Bodyroom OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 2,710 € |
| 2635 | Värska kaevud OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,669 € |
| 2636 | Keskteenus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,658 € |
| 2637 | TAISTO INVEST OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,651 € |
| 2638 | OÜ Teravik Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,650 € |
| 2639 | Puuorav OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 2,650 € |
| 2640 | OÜ ADIFAR Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,649 € |
| 2641 | Strata Nordic OÜ Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine | 2,644 € |
| 2642 | Marjarull OÜ Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 2,633 € |
| 2643 | Acutulus OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,633 € |
| 2644 | OÜ Gailira Mujal liigitamata sporditegevus | 2,625 € |
| 2645 | Mukuehted OÜ Muu kunstiloome | 2,623 € |
| 2646 | Raiand OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,605 € |
| 2647 | Veskins International OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,604 € |
| 2648 | Puhkemajad OÜ Restoranitegevus | 2,596 € |
| 2649 | StoneStream OÜ Muu spordiõpe | 2,590 € |
| 2650 | Joorka OÜ Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus | 2,561 € |
| 2651 | MARECA OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,560 € |
| 2652 | Vanaase Kodumajutuse OÜ Kodumajutused | 2,557 € |
| 2653 | OÜ Hilteko Muud eriehitustööd | 2,550 € |
| 2654 | K&M Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,550 € |
| 2655 | Wildesign OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 2,535 € |
| 2656 | KatMar Teenus OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 2,521 € |
| 2657 | OÜ Tömbu Seakasvatus | 2,515 € |
| 2658 | osaühing Jada RB Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,500 € |
| 2659 | Merva OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 2,500 € |
| 2660 | Vesimadu OÜ Lemmikloomade hooldamine | 2,497 € |
| 2661 | HERAMOR OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 2,490 € |
| 2662 | Enarol OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,460 € |
| 2663 | Mäeotsa Mahetalu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,459 € |
| 2664 | KR Management OÜ Muusikute lavaline tegevus | 2,446 € |
| 2665 | Drafterly OÜ Sisekujundus | 2,443 € |
| 2666 | Black Boots OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 2,432 € |
| 2667 | Ilu Allikas OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,428 € |
| 2668 | Lendekon OÜ Looduskaitsealade tegevus | 2,416 € |
| 2669 | Marievel OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,400 € |
| 2670 | Foodinspect OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 2,384 € |
| 2671 | Sommerbi OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 2,352 € |
| 2672 | Osaühing Hallender Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,350 € |
| 2673 | LM Rental OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,350 € |
| 2674 | Urvaste Valla Veevärk Osaühing Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 2,339 € |
| 2675 | Kingsepp Jüri OÜ Jalatsite ja nahktoodete parandus | 2,330 € |
| 2676 | Kasegalerii OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,328 € |
| 2677 | OÜ Hargipalu Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,322 € |
| 2678 | Tarmo Talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,320 € |
| 2679 | Ankevaki OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,310 € |
| 2680 | DeWeD OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,286 € |
| 2681 | Duplika Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,270 € |
| 2682 | OÜ Värska Turism Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 2,242 € |
| 2683 | Fuut OÜ Küünetehnikuteenused | 2,240 € |
| 2684 | Marlot OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 2,239 € |
| 2685 | Anneli õmblussalong OÜ Pealisrõivaste tootmine | 2,235 € |
| 2686 | Helkarmiiri OÜ Muusikute lavaline tegevus | 2,230 € |
| 2687 | OÜ H-Flow Programmeerimine | 2,227 € |
| 2688 | EQcut OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,218 € |
| 2689 | Slow Heaolu OÜ Päevaspaa, saunade ja aurusaunade tegevus | 2,215 € |
| 2690 | Tradconsult OÜ Muusikute lavaline tegevus | 2,200 € |
| 2691 | TT Ehitusgrupp OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 2,200 € |
| 2692 | Holyco OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 2,150 € |
| 2693 | Liivamägi Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,150 € |
| 2694 | Akantus Film OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 2,149 € |
| 2695 | Röntgen OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 2,143 € |
| 2696 | OÜ Vidriku Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,136 € |
| 2697 | Urgeniidu teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,136 € |
| 2698 | Helikiirus OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,112 € |
| 2699 | Liivapõllu agro OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,088 € |
| 2700 | A.M Metsatööd OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 2,085 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.