Revenue TOP 2024 · Tartu maakond
17,847 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 1901OÜ Karlova Kohv407,818 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1902OÜ FAST COM407,750 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 407,743 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1904TTG Invest OÜ407,616 €Kaubavedu maanteel
- 1905Vemark OÜ407,598 €Kaubavedu maanteel
- 407,585 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1907Scanorth OÜ407,500 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 407,389 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 407,240 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 406,799 €Jookide jaemüük
- 1911FIGURANTO OÜ406,663 €Elektripaigaldustööd
- 1912OÜ Ikomet406,589 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1913Altar OÜ406,453 €Tööstuslike kliimaseadmete tootmine
- 406,158 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 406,139 €Auditeerimine
- 1916Linnumaa OÜ406,055 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1917Draftit OÜ406,036 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 406,016 €Katusetööd
- 1919OÜ PROFIMÄGI405,924 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1920Detail Veod OÜ405,917 €Kaubavedu maanteel
- 405,130 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 1922Booden Haldus OÜ404,870 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 404,614 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 1924Toru-Sõber OÜ404,396 €Muud eriehitustööd
- 1925Hermes KV OÜ403,456 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 402,915 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1927OÜ Varigata402,769 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1928INROMED OÜ402,424 €Eriarstiabi
- 1929OÜ Egotar Grupp402,191 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 402,180 €Hambaravi
- 1931BigEye OÜ401,994 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1932KO Trading OÜ401,600 €Mootorikütuse hulgimüük
- 1933Hauakivid OÜ401,441 €Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine
- 1934Dr. Karpenko OÜ401,101 €Üldarstiabi
- 1935ESTRUS TRADE OÜ401,057 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1936Karrokas OÜ400,753 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 400,598 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 400,185 €Reisibüroode tegevus
- 1939Tempotar OÜ399,936 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1940Tepsli OÜ399,884 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 399,755 €Elektripaigaldustööd
- 1942OÜ EESTI MURUD399,658 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1943SCALA OÜ399,522 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 1944OÜ Ülle Hansen399,249 €Üldarstiabi
- 399,228 ۆldarstiabi
- 399,010 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 398,613 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 398,418 ۆldarstiabi
- 1949METSATALU OÜ398,285 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1950VPT Grupp OÜ398,155 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 1951Kommikeskus OÜ397,581 €Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük
- 1952OÜ KRISTON AUTO397,461 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 397,291 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 1954Osaühing Kaaries396,947 €Hambaravi
- 396,890 ۆldarstiabi
- 1956Kemikal OÜ396,703 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 396,671 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 396,602 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1959Restolution OÜ395,439 €Programmeerimine
- 1960AT Kantpuu OÜ395,082 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 1961Tasku MC OÜ394,983 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1962Teetelg OÜ394,876 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 1963Woodley OÜ394,779 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1964Lipland OÜ394,730 €Plasti tootmine algkujul
- 394,654 €Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük
- 1966Thyme Out OÜ394,051 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 393,450 €Restoranitegevus
- 1968Köögiabi OÜ393,390 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 393,229 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 1970OÜ Brytta393,123 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1971Rehe Varad OÜ393,106 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1972OÜ MULTIGRAMM392,690 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1973Fox Invest OÜ392,670 €Elektripaigaldustööd
- 1974CyberFish OÜ392,549 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1975OÜ Kolm Õuna392,261 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1976MegTruck OÜ392,205 €Mootorsõidukite jaemüük
- 392,155 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1978TK Veod OÜ391,928 €Kaubavedu maanteel
- 1979Reisisõbrad OÜ391,775 €Reisikorraldajate tegevus
- 391,690 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 391,678 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1982OÜ BO GOLF391,119 €Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- 1983Fassarte OÜ390,817 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 390,747 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 390,723 €Veterinaaria
- 1986Servtech OÜ390,542 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1987OÜ Dr. Meister390,060 €Üldarstiabi
- 1988Sisustuspluss OÜ390,024 €Vaipade, mattide, seina- ja põrandakatete jaemüük
- 389,740 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1990Topwork OÜ389,589 €Teatri-, kontserdi- jms hoonete ja objektide käitus
- 1991osaühing KASKOOL389,198 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1992OÜ SOJAX388,782 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 388,380 €Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus
- 387,935 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1995OÜ VESTENLAU387,702 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 1996Marimerk OÜ387,669 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 1997Anarin OÜ387,210 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 387,094 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1999Pirogov OÜ386,976 €Jookide serveerimine
- 2000OÜ Rüüt386,783 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1901 | OÜ Karlova Kohv Restoranide ja kohvikute tegevus | 407,818 € |
| 1902 | OÜ FAST COM Reklaamiagentuuride tegevus | 407,750 € |
| 1903 | Osaühing VAITEREL Muud kaeve- ja mullatööd | 407,743 € |
| 1904 | TTG Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 407,616 € |
| 1905 | Vemark OÜ Kaubavedu maanteel | 407,598 € |
| 1906 | osaühing Deil-Metall Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 407,585 € |
| 1907 | Scanorth OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 407,500 € |
| 1908 | Tarbatu Tervisepark OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 407,389 € |
| 1909 | osaühing Kaitsmarger Restoranide ja kohvikute tegevus | 407,240 € |
| 1910 | osaühing Õ.T.Müügipunkt Jookide jaemüük | 406,799 € |
| 1911 | FIGURANTO OÜ Elektripaigaldustööd | 406,663 € |
| 1912 | OÜ Ikomet Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 406,589 € |
| 1913 | Altar OÜ Tööstuslike kliimaseadmete tootmine | 406,453 € |
| 1914 | aktsiaselts Biotehnoloogia Park Kinnisvara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 406,158 € |
| 1915 | Lihtsalt Teenused OÜ Auditeerimine | 406,139 € |
| 1916 | Linnumaa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 406,055 € |
| 1917 | Draftit OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 406,036 € |
| 1918 | Lamekatusetööd OÜ Katusetööd | 406,016 € |
| 1919 | OÜ PROFIMÄGI Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 405,924 € |
| 1920 | Detail Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 405,917 € |
| 1921 | OÜ Lõuna Kinnisvara Enda kinnisvara ost ja müük | 405,130 € |
| 1922 | Booden Haldus OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 404,870 € |
| 1923 | Advokaadibüroo GAVER OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 404,614 € |
| 1924 | Toru-Sõber OÜ Muud eriehitustööd | 404,396 € |
| 1925 | Hermes KV OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 403,456 € |
| 1926 | osaühing Fellander Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 402,915 € |
| 1927 | OÜ Varigata Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 402,769 € |
| 1928 | INROMED OÜ Eriarstiabi | 402,424 € |
| 1929 | OÜ Egotar Grupp Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 402,191 € |
| 1930 | osaühing MED&DENT Hambaravi | 402,180 € |
| 1931 | BigEye OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 401,994 € |
| 1932 | KO Trading OÜ Mootorikütuse hulgimüük | 401,600 € |
| 1933 | Hauakivid OÜ Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine | 401,441 € |
| 1934 | Dr. Karpenko OÜ Üldarstiabi | 401,101 € |
| 1935 | ESTRUS TRADE OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 401,057 € |
| 1936 | Karrokas OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 400,753 € |
| 1937 | Bränditoodete Outlet OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 400,598 € |
| 1938 | Reisibüroo Atlas OÜ Reisibüroode tegevus | 400,185 € |
| 1939 | Tempotar OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 399,936 € |
| 1940 | Tepsli OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 399,884 € |
| 1941 | OÜ Kangro & Nagla Elektripaigaldustööd | 399,755 € |
| 1942 | OÜ EESTI MURUD Maastiku hooldus ja korrashoid | 399,658 € |
| 1943 | SCALA OÜ Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 399,522 € |
| 1944 | OÜ Ülle Hansen Üldarstiabi | 399,249 € |
| 1945 | OÜ Perearst Ruth Ladva Üldarstiabi | 399,228 € |
| 1946 | Kivitek ehitus OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 399,010 € |
| 1947 | Marnilo Teenused OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 398,613 € |
| 1948 | Perearst Kristina Kesküla OÜ Üldarstiabi | 398,418 € |
| 1949 | METSATALU OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 398,285 € |
| 1950 | VPT Grupp OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 398,155 € |
| 1951 | Kommikeskus OÜ Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük | 397,581 € |
| 1952 | OÜ KRISTON AUTO Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 397,461 € |
| 1953 | osaühing Autologistika Suhtekorraldus ja teabevahetus | 397,291 € |
| 1954 | Osaühing Kaaries Hambaravi | 396,947 € |
| 1955 | osaühing Koosa Perearstikabinet Üldarstiabi | 396,890 € |
| 1956 | Kemikal OÜ Puidu töötlemine ja viimistlemine | 396,703 € |
| 1957 | osaühing Kuvarnet Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 396,671 € |
| 1958 | osaühing Külmaservis Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 396,602 € |
| 1959 | Restolution OÜ Programmeerimine | 395,439 € |
| 1960 | AT Kantpuu OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 395,082 € |
| 1961 | Tasku MC OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 394,983 € |
| 1962 | Teetelg OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 394,876 € |
| 1963 | Woodley OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 394,779 € |
| 1964 | Lipland OÜ Plasti tootmine algkujul | 394,730 € |
| 1965 | Osaühing Salutaris Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük | 394,654 € |
| 1966 | Thyme Out OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 394,051 € |
| 1967 | Tartu Aleksander OÜ Restoranitegevus | 393,450 € |
| 1968 | Köögiabi OÜ Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 393,390 € |
| 1969 | osaühing Küttering Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 393,229 € |
| 1970 | OÜ Brytta Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 393,123 € |
| 1971 | Rehe Varad OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 393,106 € |
| 1972 | OÜ MULTIGRAMM Muud kaeve- ja mullatööd | 392,690 € |
| 1973 | Fox Invest OÜ Elektripaigaldustööd | 392,670 € |
| 1974 | CyberFish OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 392,549 € |
| 1975 | OÜ Kolm Õuna Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 392,261 € |
| 1976 | MegTruck OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 392,205 € |
| 1977 | osaühing Bercarbon Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 392,155 € |
| 1978 | TK Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 391,928 € |
| 1979 | Reisisõbrad OÜ Reisikorraldajate tegevus | 391,775 € |
| 1980 | Osaühing Everton Ehitus Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 391,690 € |
| 1981 | OÜ Industriaalvara OBE Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 391,678 € |
| 1982 | OÜ BO GOLF Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | 391,119 € |
| 1983 | Fassarte OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 390,817 € |
| 1984 | osaühing KUMMISEPP Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 390,747 € |
| 1985 | OÜ Emajõe Loomakliinik Veterinaaria | 390,723 € |
| 1986 | Servtech OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 390,542 € |
| 1987 | OÜ Dr. Meister Üldarstiabi | 390,060 € |
| 1988 | Sisustuspluss OÜ Vaipade, mattide, seina- ja põrandakatete jaemüük | 390,024 € |
| 1989 | Tähe Raamatupidamisbüroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 389,740 € |
| 1990 | Topwork OÜ Teatri-, kontserdi- jms hoonete ja objektide käitus | 389,589 € |
| 1991 | osaühing KASKOOL Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 389,198 € |
| 1992 | OÜ SOJAX Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 388,782 € |
| 1993 | OÜ Mööblirestauraator Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus | 388,380 € |
| 1994 | Tartu Apartments OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 387,935 € |
| 1995 | OÜ VESTENLAU Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 387,702 € |
| 1996 | Marimerk OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 387,669 € |
| 1997 | Anarin OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 387,210 € |
| 1998 | Baltic Scepter OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 387,094 € |
| 1999 | Pirogov OÜ Jookide serveerimine | 386,976 € |
| 2000 | OÜ Rüüt Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 386,783 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.