Revenue TOP 2024 · Saare maakond
3,707 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 1301OÜ VakrõmM39,909 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 39,900 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1303Täpi Ehitus OÜ39,898 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1304AJ Consult OÜ39,875 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1305JK purjeabi OÜ39,840 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 1306Rent Me OÜ39,839 €Kodumajutused
- 1307Rosann OÜ39,837 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 39,821 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1309Darton Grupp OÜ39,804 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 1310osaühing Luuk39,789 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 39,779 €Küttepuude tootmine
- 1312OÜ Inni Catering39,770 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 39,767 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1314Rahtla Mõis OÜ39,748 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1315Ajavang OÜ39,723 €Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- 39,705 €Muude uute kaupade jaemüük
- 39,655 €Puhkemajad
- 1318Novest Brand OÜ39,647 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 39,600 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 1320OÜ Ansimetsa39,599 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1321Fysioree OÜ39,579 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 1322T Kuup OÜ39,560 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1323Feckerort OÜ39,553 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1324Alt Invest OÜ39,500 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1325KIRSIOTSA OÜ39,483 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 39,455 €Segapõllumajandus
- 1327Krika OÜ39,431 €Lillekasvatus
- 1328Cherrup OÜ39,430 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1329OÜ Vendato39,411 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1330Elunuhe OÜ39,320 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1331Osaühing Langust39,314 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused
- 39,312 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 1333Lindau OÜ39,291 €Programmeerimine
- 1334OÜ Muda39,290 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1335Saare vilt OÜ39,269 €Mujal liigitamata tekstiilitootmine
- 1336Selgeton OÜ39,263 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1337Axvar Hooldus OÜ39,219 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1338GHE OÜ39,213 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1339SAAREMAAFIA OÜ39,202 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1340Tuulemeelne OÜ39,180 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 39,114 €Parfüümide ja tualetitarvete tootmine
- 1342Muhu Ehitus OÜ39,112 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 39,050 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 1344Angra OÜ39,048 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 39,043 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1346OÜ Filmstop39,018 €Kinofilmide ja videote levitamine
- 1347Flower Media OÜ39,013 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 1348Creator Grupp OÜ38,975 €Muu infoalane tegevus
- 1349Lümanda Mekk OÜ38,968 €Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- 1350KARET OÜ38,943 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,905 €Auditeerimine
- 1352Madius OÜ38,873 €Programmeerimine
- 38,862 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1354Alstern OÜ38,810 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1355OÜ Saare Kaev38,785 €Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine
- 1356Nuhvel OÜ38,750 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1357123 Haldus OÜ38,699 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 1358Osaühing Saamela38,686 €Maakuivendus- ja maaparandustööd
- 1359Leth Agentuur OÜ38,648 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 38,631 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 38,605 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1362OÜ Adverify.ltd38,534 €Patentide vahendamine ja turundus
- 1363SMP OÜ38,520 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 38,484 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 1365Innofly OÜ38,477 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1366Võrgurist OÜ38,462 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 1367osaühing Sovekal38,441 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 38,405 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1369Lahema Osaühing38,373 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,366 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1371OÜ Siladen38,325 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 1372Põlde OÜ38,302 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1373Redans OÜ38,285 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1374Siivaru OÜ38,264 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1375Kena aed OÜ38,233 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1376Wineme OÜ38,227 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1377Agilemasters OÜ38,226 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1378Korstnamati OÜ38,219 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1379Klaidon OÜ38,216 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 38,100 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 38,074 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1382Leven-Kööba OÜ38,053 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 1383JK Cleaning OÜ38,015 €Hoonete üldpuhastus
- 1384Tuisu Plikad OÜ38,010 €Usaldusühingute, päranditompude ja vahenduskontodega seotud tegevus
- 1385OÜ Ungula38,000 €Veterinaaria
- 1386Scav OÜ38,000 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 1387PUUKULGUR OÜ37,995 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1388Flashgarden OÜ37,975 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1389RT Büroo OÜ37,950 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1390Ökonet OÜ37,850 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1391Naya Stuudio OÜ37,763 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 37,755 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1393Raimond Nau OÜ37,750 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 37,669 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 37,663 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1396Tresoorium OÜ37,613 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 37,508 €Fotograafia
- 1398Christy's OÜ37,436 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 37,375 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1400Ungruklaver OÜ37,359 €Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1301 | OÜ VakrõmM Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 39,909 € |
| 1302 | Unasto Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,900 € |
| 1303 | Täpi Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 39,898 € |
| 1304 | AJ Consult OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 39,875 € |
| 1305 | JK purjeabi OÜ Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 39,840 € |
| 1306 | Rent Me OÜ Kodumajutused | 39,839 € |
| 1307 | Rosann OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 39,837 € |
| 1308 | Tuulikumäe Haldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 39,821 € |
| 1309 | Darton Grupp OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 39,804 € |
| 1310 | osaühing Luuk Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,789 € |
| 1311 | H.S Property Holding OÜ Küttepuude tootmine | 39,779 € |
| 1312 | OÜ Inni Catering Restoranide ja kohvikute tegevus | 39,770 € |
| 1313 | Majakavahi Kodu OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 39,767 € |
| 1314 | Rahtla Mõis OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 39,748 € |
| 1315 | Ajavang OÜ Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus | 39,723 € |
| 1316 | OÜ Saarenaisenäputöö Muude uute kaupade jaemüük | 39,705 € |
| 1317 | Villa Lavendel OÜ Puhkemajad | 39,655 € |
| 1318 | Novest Brand OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 39,647 € |
| 1319 | OÜ Sirgunud Saaremaal Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 39,600 € |
| 1320 | OÜ Ansimetsa Reklaamiagentuuride tegevus | 39,599 € |
| 1321 | Fysioree OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 39,579 € |
| 1322 | T Kuup OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 39,560 € |
| 1323 | Feckerort OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 39,553 € |
| 1324 | Alt Invest OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 39,500 € |
| 1325 | KIRSIOTSA OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 39,483 € |
| 1326 | OÜ Vahtraste niidud Segapõllumajandus | 39,455 € |
| 1327 | Krika OÜ Lillekasvatus | 39,431 € |
| 1328 | Cherrup OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 39,430 € |
| 1329 | OÜ Vendato Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 39,411 € |
| 1330 | Elunuhe OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 39,320 € |
| 1331 | Osaühing Langust Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused | 39,314 € |
| 1332 | Saaremaa Tuleohutus OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 39,312 € |
| 1333 | Lindau OÜ Programmeerimine | 39,291 € |
| 1334 | OÜ Muda Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 39,290 € |
| 1335 | Saare vilt OÜ Mujal liigitamata tekstiilitootmine | 39,269 € |
| 1336 | Selgeton OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 39,263 € |
| 1337 | Axvar Hooldus OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 39,219 € |
| 1338 | GHE OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 39,213 € |
| 1339 | SAAREMAAFIA OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 39,202 € |
| 1340 | Tuulemeelne OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 39,180 € |
| 1341 | Saare Seminarid OÜ Parfüümide ja tualetitarvete tootmine | 39,114 € |
| 1342 | Muhu Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 39,112 € |
| 1343 | OÜ Tähvena Lambakasvatus Lamba- ja kitsekasvatus | 39,050 € |
| 1344 | Angra OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 39,048 € |
| 1345 | LEMMAR Creative OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 39,043 € |
| 1346 | OÜ Filmstop Kinofilmide ja videote levitamine | 39,018 € |
| 1347 | Flower Media OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 39,013 € |
| 1348 | Creator Grupp OÜ Muu infoalane tegevus | 38,975 € |
| 1349 | Lümanda Mekk OÜ Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | 38,968 € |
| 1350 | KARET OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,943 € |
| 1351 | osaühing Audit EG Auditeerimine | 38,905 € |
| 1352 | Madius OÜ Programmeerimine | 38,873 € |
| 1353 | AR AUTORENT Osaühing Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 38,862 € |
| 1354 | Alstern OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 38,810 € |
| 1355 | OÜ Saare Kaev Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine | 38,785 € |
| 1356 | Nuhvel OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 38,750 € |
| 1357 | 123 Haldus OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 38,699 € |
| 1358 | Osaühing Saamela Maakuivendus- ja maaparandustööd | 38,686 € |
| 1359 | Leth Agentuur OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 38,648 € |
| 1360 | Alligaator Puit OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 38,631 € |
| 1361 | Ojaveere Tervishoiuteenused OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 38,605 € |
| 1362 | OÜ Adverify.ltd Patentide vahendamine ja turundus | 38,534 € |
| 1363 | SMP OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 38,520 € |
| 1364 | HTH Investeeringud OÜ Tekstiilitoodete jaemüük | 38,484 € |
| 1365 | Innofly OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 38,477 € |
| 1366 | Võrgurist OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 38,462 € |
| 1367 | osaühing Sovekal Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 38,441 € |
| 1368 | Saare Öko Viimistlus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 38,405 € |
| 1369 | Lahema Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,373 € |
| 1370 | OÜ Saare Apartments Hoonehalduse kombineeritud teenus | 38,366 € |
| 1371 | OÜ Siladen Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 38,325 € |
| 1372 | Põlde OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 38,302 € |
| 1373 | Redans OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 38,285 € |
| 1374 | Siivaru OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,264 € |
| 1375 | Kena aed OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 38,233 € |
| 1376 | Wineme OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 38,227 € |
| 1377 | Agilemasters OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 38,226 € |
| 1378 | Korstnamati OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 38,219 € |
| 1379 | Klaidon OÜ Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 38,216 € |
| 1380 | Eloquent Solutions OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 38,100 € |
| 1381 | ParemKalle Finants OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 38,074 € |
| 1382 | Leven-Kööba OÜ Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 38,053 € |
| 1383 | JK Cleaning OÜ Hoonete üldpuhastus | 38,015 € |
| 1384 | Tuisu Plikad OÜ Usaldusühingute, päranditompude ja vahenduskontodega seotud tegevus | 38,010 € |
| 1385 | OÜ Ungula Veterinaaria | 38,000 € |
| 1386 | Scav OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 38,000 € |
| 1387 | PUUKULGUR OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 37,995 € |
| 1388 | Flashgarden OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 37,975 € |
| 1389 | RT Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 37,950 € |
| 1390 | Ökonet OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 37,850 € |
| 1391 | Naya Stuudio OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 37,763 € |
| 1392 | Brandnote Osaühing Reklaamiagentuuride tegevus | 37,755 € |
| 1393 | Raimond Nau OÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | 37,750 € |
| 1394 | Osaühing Floretta Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 37,669 € |
| 1395 | Puuspetsialist OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 37,663 € |
| 1396 | Tresoorium OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 37,613 € |
| 1397 | Osaühing Akriibia Fotograafia | 37,508 € |
| 1398 | Christy's OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 37,436 € |
| 1399 | Osaühing Roogkatus Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 37,375 € |
| 1400 | Ungruklaver OÜ Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus | 37,359 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.