Revenue TOP 2024 · Põlva maakond
2,014 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 1401Sol Ring OÜ9,256 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1402OÜ MAILA PUIT9,245 €Puhkemajad
- 1403Yullena OÜ9,162 €Küünetehnikuteenused
- 9,156 €Hoonete üldpuhastus
- 1405Keebi Mahe OÜ9,113 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 1406Arke Farmid OÜ9,109 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1407OÜ Remarks9,055 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1408OÜ EHISTAR9,024 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1409Patrona OÜ9,008 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1410OÜ HARMONY HOUSE9,000 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 14112K Insener OÜ9,000 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1412OÜ Leevi Rafting8,961 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 8,952 €Mujal liigitamata haridust abistavad tegevused
- 1414Nordical OÜ8,919 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1415OÜ Ramgis8,900 €Kaubavedu maanteel
- 8,878 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1417Osaühing Aiailu8,831 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 8,828 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1419Plomero OÜ8,797 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1420Oilika OÜ8,717 €Õli ja rasva tootmine
- 8,700 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1422Laivheli OÜ8,674 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 1423Mahekasvatus OÜ8,583 €Segapõllumajandus
- 1424Eneliise OÜ8,570 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1425Kõtakalda OÜ8,546 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1426Sir Mercury OÜ8,543 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 1427Kurgimäe OÜ8,483 €Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus
- 1428Starauto OÜ8,440 €Kaubavedu maanteel
- 1429RousiDisain OÜ8,332 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 8,316 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1431Melpen Ehitus OÜ8,300 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1432Virtuaalabi OÜ8,294 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 1433Wiboane OÜ8,269 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1434Gismus OÜ8,225 €Programmeerimine
- 8,210 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 8,160 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1437Kämmo OÜ8,020 €Tekstiili-, rõiva- ja nahatööstusmasinate tootmine
- 1438Mirek OÜ8,013 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 1439Estwerk OÜ8,000 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1440DIVERMAN OÜ7,901 €Vesiehitus
- 1441Mördi Talu OÜ7,896 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 1442MEITS OÜ7,894 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 7,876 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1444Woodart OÜ7,868 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1445Kagu Teenused OÜ7,837 €Mehaaniline metallitöötlus
- 7,802 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 7,785 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 7,755 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1449MP Korsten OÜ7,728 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 1450Sorbuse Grupp OÜ7,722 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1451Tindor Grupp Oü7,705 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1452Emia OÜ7,696 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 7,683 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 7,677 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,664 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1456Triness OÜ7,655 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1457Poti10 OÜ7,652 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1458OÜ ULLALINE7,642 €Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- 1459Triinu Ilu OÜ7,627 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 7,606 €Metsavarumine
- 1461Tamm Disain OÜ7,550 €Sisekujundus
- 7,541 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1463Deivynation OÜ7,532 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1464Erevi Halduse OÜ7,515 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1465Puraski OÜ7,500 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1466OÜ Priland7,500 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1467MERILAL Osaühing7,500 €Logistikaalane tegevus
- 7,474 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1469Uraa OÜ7,377 €Hooldusraviasutuste tegevus
- 7,350 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1471Andrepark OÜ7,338 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 1472OÜ VALKAN7,320 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1473Muhe Muu OÜ7,294 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1474Smartis OÜ7,285 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 1475Raudveski OÜ7,258 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1476Kuldsõstar OÜ7,227 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 1477Clean Consult OÜ7,220 €Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad
- 1478KAIP OÜ7,200 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1479Social Bird OÜ7,174 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1480Ovemax OÜ7,155 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1481Repaint OÜ7,120 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 7,073 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1483Pärntom OÜ7,068 €Muud ehituspaigaldustööd
- 1484Osaühing ABX7,054 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 7,027 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 1486Mystify OÜ7,023 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1487Koduloomingud OÜ7,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1488A Company OÜ6,980 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 1489Kontraaktiva OÜ6,979 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1490Koldekunst OÜ6,914 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 1491KCassisting OÜ6,884 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 1492Lukibox OÜ6,800 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1493OÜ Teeme6,761 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 1494OÜ Frog Café6,745 €Muu sisu levitamine
- 6,723 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1496Melvarpuit OÜ6,716 €Puituste ja -akende tootmine
- 1497OÜ Metsapuu6,645 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 6,643 €Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin
- 1499Kammipea OÜ6,614 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1500TigaseMann OÜ6,593 €Muu kunstiloome
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1401 | Sol Ring OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,256 € |
| 1402 | OÜ MAILA PUIT Puhkemajad | 9,245 € |
| 1403 | Yullena OÜ Küünetehnikuteenused | 9,162 € |
| 1404 | OSAÜHING A.WETRON Hoonete üldpuhastus | 9,156 € |
| 1405 | Keebi Mahe OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 9,113 € |
| 1406 | Arke Farmid OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,109 € |
| 1407 | OÜ Remarks Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 9,055 € |
| 1408 | OÜ EHISTAR Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 9,024 € |
| 1409 | Patrona OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 9,008 € |
| 1410 | OÜ HARMONY HOUSE Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 9,000 € |
| 1411 | 2K Insener OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,000 € |
| 1412 | OÜ Leevi Rafting Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 8,961 € |
| 1413 | OÜ Emajõe koolkond Mujal liigitamata haridust abistavad tegevused | 8,952 € |
| 1414 | Nordical OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,919 € |
| 1415 | OÜ Ramgis Kaubavedu maanteel | 8,900 € |
| 1416 | Majandusarvestuse OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,878 € |
| 1417 | Osaühing Aiailu Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 8,831 € |
| 1418 | Põlgaste Masinakasutajate Ühistu Hoonehalduse kombineeritud teenus | 8,828 € |
| 1419 | Plomero OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,797 € |
| 1420 | Oilika OÜ Õli ja rasva tootmine | 8,717 € |
| 1421 | Woodtrading Company OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,700 € |
| 1422 | Laivheli OÜ Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 8,674 € |
| 1423 | Mahekasvatus OÜ Segapõllumajandus | 8,583 € |
| 1424 | Eneliise OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 8,570 € |
| 1425 | Kõtakalda OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 8,546 € |
| 1426 | Sir Mercury OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 8,543 € |
| 1427 | Kurgimäe OÜ Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus | 8,483 € |
| 1428 | Starauto OÜ Kaubavedu maanteel | 8,440 € |
| 1429 | RousiDisain OÜ Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 8,332 € |
| 1430 | Osaühing Agram Teenused Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,316 € |
| 1431 | Melpen Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,300 € |
| 1432 | Virtuaalabi OÜ Büroohaldus ja selle abitegevused | 8,294 € |
| 1433 | Wiboane OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,269 € |
| 1434 | Gismus OÜ Programmeerimine | 8,225 € |
| 1435 | osaühing PROGEJAD Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 8,210 € |
| 1436 | Pähnamaa mesila OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,160 € |
| 1437 | Kämmo OÜ Tekstiili-, rõiva- ja nahatööstusmasinate tootmine | 8,020 € |
| 1438 | Mirek OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 8,013 € |
| 1439 | Estwerk OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 8,000 € |
| 1440 | DIVERMAN OÜ Vesiehitus | 7,901 € |
| 1441 | Mördi Talu OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 7,896 € |
| 1442 | MEITS OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 7,894 € |
| 1443 | osaühing Lutsu Turismitalu Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,876 € |
| 1444 | Woodart OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 7,868 € |
| 1445 | Kagu Teenused OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 7,837 € |
| 1446 | Personali Tervis OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 7,802 € |
| 1447 | Arenduskonsultant OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 7,785 € |
| 1448 | Lämmijärve turismi ja pärimuskeskus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,755 € |
| 1449 | MP Korsten OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 7,728 € |
| 1450 | Sorbuse Grupp OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 7,722 € |
| 1451 | Tindor Grupp Oü Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,705 € |
| 1452 | Emia OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 7,696 € |
| 1453 | Kaumeri Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,683 € |
| 1454 | Raamatupidamisnõu OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,677 € |
| 1455 | OSAÜHING KÜLMALÄTE Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 7,664 € |
| 1456 | Triness OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,655 € |
| 1457 | Poti10 OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 7,652 € |
| 1458 | OÜ ULLALINE Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | 7,642 € |
| 1459 | Triinu Ilu OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,627 € |
| 1460 | osaühing Kagu Tommi Metsavarumine | 7,606 € |
| 1461 | Tamm Disain OÜ Sisekujundus | 7,550 € |
| 1462 | PARKSEPP EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,541 € |
| 1463 | Deivynation OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 7,532 € |
| 1464 | Erevi Halduse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,515 € |
| 1465 | Puraski OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,500 € |
| 1466 | OÜ Priland Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,500 € |
| 1467 | MERILAL Osaühing Logistikaalane tegevus | 7,500 € |
| 1468 | Osaühing Mooste Mõisa Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 7,474 € |
| 1469 | Uraa OÜ Hooldusraviasutuste tegevus | 7,377 € |
| 1470 | Mooste Autokoda OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,350 € |
| 1471 | Andrepark OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 7,338 € |
| 1472 | OÜ VALKAN Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,320 € |
| 1473 | Muhe Muu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 7,294 € |
| 1474 | Smartis OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 7,285 € |
| 1475 | Raudveski OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,258 € |
| 1476 | Kuldsõstar OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 7,227 € |
| 1477 | Clean Consult OÜ Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad | 7,220 € |
| 1478 | KAIP OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 7,200 € |
| 1479 | Social Bird OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 7,174 € |
| 1480 | Ovemax OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 7,155 € |
| 1481 | Repaint OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 7,120 € |
| 1482 | Heaolu Stuudio OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 7,073 € |
| 1483 | Pärntom OÜ Muud ehituspaigaldustööd | 7,068 € |
| 1484 | Osaühing ABX Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,054 € |
| 1485 | OÜ Tiina Tantsusammud Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 7,027 € |
| 1486 | Mystify OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 7,023 € |
| 1487 | Koduloomingud OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,000 € |
| 1488 | A Company OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 6,980 € |
| 1489 | Kontraaktiva OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,979 € |
| 1490 | Koldekunst OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 6,914 € |
| 1491 | KCassisting OÜ Büroohaldus ja selle abitegevused | 6,884 € |
| 1492 | Lukibox OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 6,800 € |
| 1493 | OÜ Teeme Büroohaldus ja selle abitegevused | 6,761 € |
| 1494 | OÜ Frog Café Muu sisu levitamine | 6,745 € |
| 1495 | FOREX BrokerSoft OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 6,723 € |
| 1496 | Melvarpuit OÜ Puituste ja -akende tootmine | 6,716 € |
| 1497 | OÜ Metsapuu Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 6,645 € |
| 1498 | Äglimäe Enterprises OÜ Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin | 6,643 € |
| 1499 | Kammipea OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 6,614 € |
| 1500 | TigaseMann OÜ Muu kunstiloome | 6,593 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.