Revenue TOP 2024 · Pärnu maakond
8,767 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 116,416 €Kaubavedu maanteel
- 2002Vändra Tehno OÜ116,291 €Tehniline katsetamine ja analüüs
- 116,257 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 2004OÜ Kraavin116,161 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 116,039 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 2006Space Invest OÜ115,914 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2007PLEKU OÜ115,899 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2008OrgFarm OÜ115,475 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 115,440 €Kaubavedu maanteel
- 2010PS Invest OÜ115,283 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2011Peremoto OÜ115,283 €Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük
- 115,183 €Merekalapüük
- 115,023 €Hambaravi
- 2014InsulTrade OÜ114,868 €Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 2015OÜ Svehan Grupp114,859 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2016Batchfive OÜ114,634 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 114,595 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2018Hüppa OÜ114,543 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2019Wikkri OÜ114,541 €Elektripaigaldustööd
- 2020TN Puu OÜ114,458 €Metsavarumine
- 2021Ordveks OÜ114,375 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2022Veskitont OÜ114,375 €Kodulinnukasvatus
- 114,223 €Hambaravi
- 2024Kseoom OÜ114,207 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2025MKE Metal OÜ114,190 €Mehaaniline metallitöötlus
- 113,942 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 2027Kirjaline OÜ113,721 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2028ProfitOne OÜ113,634 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2029Kolm Tigu OÜ113,483 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2030Firewall OÜ113,461 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2031MKM Haldus OÜ113,408 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 113,386 €Elektriinstallatsioon
- 113,271 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2034GL Projekt OÜ113,262 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2035RWood OÜ112,970 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2036Osaühing Eskabel112,954 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 112,923 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2038Altaare OÜ112,594 €Muud ehituspaigaldustööd
- 2039DimLex TORU OÜ112,375 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2040Goya osaühing112,368 €Kaubavedu maanteel
- 112,275 €Hotellid
- 2042VikMet OÜ111,985 €Mehaaniline metallitöötlus
- 111,937 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 2044Westest north OÜ111,855 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2045Gaidian OÜ111,770 €Auditeerimine
- 2046Proff Praktik OÜ111,765 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 111,602 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2048Arinco Mööbel OÜ111,367 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 2049Marendow OÜ111,321 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2050RDS MOTORS OÜ111,252 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2051RRGR. Bygg OÜ111,219 €Muu puhastustegevus
- 2052Elem Koolitus OÜ111,130 €Keeleõpe
- 2053Snif Trade OÜ111,116 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 111,106 €Ravimite jaemüük
- 2055ESTONIBIZ OÜ110,963 €Muu infoalane tegevus
- 2056OÜ Metver110,961 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 110,923 €Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
- 2058Mosu OÜ110,870 €Kaubavedu maanteel
- 2059S-Arms OÜ110,759 €Lõbustus- ja teemaparkide tegevus
- 2060A.H. Trading OÜ110,711 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2061Osan Service OÜ110,544 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 110,305 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2063Olto OÜ110,216 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2064Upkeep OÜ110,101 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 2065OÜ Danler110,023 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 110,003 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2067Ethel Disain OÜ109,933 €Rõivaste jaemüük
- 2068OÜ Perelekt109,864 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2069Ain & Klain OÜ109,712 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 109,582 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2071Osaühing Jaanma109,458 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2072osaühing Kalleto109,422 €Kaubavedu maanteel
- 2073Majad Korda OÜ109,421 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 109,417 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2075Tormeri OÜ109,415 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 109,380 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 2077Trepionu OÜ109,370 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 109,363 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2079Kaheksa OÜ109,301 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2080Osaühing Skintek109,268 €Muude nahktoodete ja mistahes materjalist sarnaste toodete tootmine
- 2081HEXCAR OÜ109,259 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2082TradeStar OÜ109,012 €Mootorsõidukite jaemüük
- 108,872 €Merekalapüük
- 108,775 €Kaubavedu maanteel
- 2085APR OÜ108,630 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2086OÜ Lemmiku Talu108,415 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 108,344 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- 108,313 €Hambaravi
- 2089OÜ Besthouse108,200 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 2090JMAE osaühing108,160 €Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta
- 2091OÜ MIRTAL107,971 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2092Estnoc OÜ107,956 €Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus
- 2093Tirp OÜ107,955 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2094ANCANN Osaühing107,623 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2095Rarak OÜ107,601 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 2096Ohutu ehitus OÜ107,539 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2097AhtoR OÜ107,320 €Kaubavedu maanteel
- 2098Vilomark OÜ107,059 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2099Arkna Mesi OÜ107,021 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2100Riegler Grupp OÜ106,756 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2001 | Lenini Abiauto OÜ Kaubavedu maanteel | 116,416 € |
| 2002 | Vändra Tehno OÜ Tehniline katsetamine ja analüüs | 116,291 € |
| 2003 | Osaühing Matti & Puit Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 116,257 € |
| 2004 | OÜ Kraavin Metsamajandust abistavad tegevused | 116,161 € |
| 2005 | osaühing KrisMar Tekstiil Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 116,039 € |
| 2006 | Space Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 115,914 € |
| 2007 | PLEKU OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 115,899 € |
| 2008 | OrgFarm OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 115,475 € |
| 2009 | Osaühing Teval Transport Kaubavedu maanteel | 115,440 € |
| 2010 | PS Invest OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 115,283 € |
| 2011 | Peremoto OÜ Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük | 115,283 € |
| 2012 | osaühing NURMEKUND Merekalapüük | 115,183 € |
| 2013 | Männi Hambaravi OÜ Hambaravi | 115,023 € |
| 2014 | InsulTrade OÜ Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 114,868 € |
| 2015 | OÜ Svehan Grupp Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 114,859 € |
| 2016 | Batchfive OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 114,634 € |
| 2017 | osaühing AUTOTUBA Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 114,595 € |
| 2018 | Hüppa OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 114,543 € |
| 2019 | Wikkri OÜ Elektripaigaldustööd | 114,541 € |
| 2020 | TN Puu OÜ Metsavarumine | 114,458 € |
| 2021 | Ordveks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 114,375 € |
| 2022 | Veskitont OÜ Kodulinnukasvatus | 114,375 € |
| 2023 | Tõstamaa Hambaravi OÜ Hambaravi | 114,223 € |
| 2024 | Kseoom OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 114,207 € |
| 2025 | MKE Metal OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 114,190 € |
| 2026 | Advokaadibüroo Marko Tammann OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 113,942 € |
| 2027 | Kirjaline OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 113,721 € |
| 2028 | ProfitOne OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 113,634 € |
| 2029 | Kolm Tigu OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 113,483 € |
| 2030 | Firewall OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 113,461 € |
| 2031 | MKM Haldus OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 113,408 € |
| 2032 | Sunlight Energy OÜ Elektriinstallatsioon | 113,386 € |
| 2033 | Finest Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 113,271 € |
| 2034 | GL Projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 113,262 € |
| 2035 | RWood OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 112,970 € |
| 2036 | Osaühing Eskabel Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 112,954 € |
| 2037 | osaühing Air Livonia Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 112,923 € |
| 2038 | Altaare OÜ Muud ehituspaigaldustööd | 112,594 € |
| 2039 | DimLex TORU OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 112,375 € |
| 2040 | Goya osaühing Kaubavedu maanteel | 112,368 € |
| 2041 | AT Sadama Villa osaühing Hotellid | 112,275 € |
| 2042 | VikMet OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 111,985 € |
| 2043 | Pärnu Kehastuudio OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 111,937 € |
| 2044 | Westest north OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 111,855 € |
| 2045 | Gaidian OÜ Auditeerimine | 111,770 € |
| 2046 | Proff Praktik OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 111,765 € |
| 2047 | osaühing Anar Trade Mootorsõidukite remont ja hooldus | 111,602 € |
| 2048 | Arinco Mööbel OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 111,367 € |
| 2049 | Marendow OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 111,321 € |
| 2050 | RDS MOTORS OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 111,252 € |
| 2051 | RRGR. Bygg OÜ Muu puhastustegevus | 111,219 € |
| 2052 | Elem Koolitus OÜ Keeleõpe | 111,130 € |
| 2053 | Snif Trade OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 111,116 € |
| 2054 | Osaühing Ranna Apteek Ravimite jaemüük | 111,106 € |
| 2055 | ESTONIBIZ OÜ Muu infoalane tegevus | 110,963 € |
| 2056 | OÜ Metver Metsamajandust abistavad tegevused | 110,961 € |
| 2057 | Osaühing Sirje Martinsoni Hambalabor Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine | 110,923 € |
| 2058 | Mosu OÜ Kaubavedu maanteel | 110,870 € |
| 2059 | S-Arms OÜ Lõbustus- ja teemaparkide tegevus | 110,759 € |
| 2060 | A.H. Trading OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 110,711 € |
| 2061 | Osan Service OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 110,544 € |
| 2062 | osaühing Salasõnajalg Reklaamiagentuuride tegevus | 110,305 € |
| 2063 | Olto OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 110,216 € |
| 2064 | Upkeep OÜ Muude vahetoodete hulgimüük | 110,101 € |
| 2065 | OÜ Danler Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 110,023 € |
| 2066 | Proff Nordinvest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 110,003 € |
| 2067 | Ethel Disain OÜ Rõivaste jaemüük | 109,933 € |
| 2068 | OÜ Perelekt Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 109,864 € |
| 2069 | Ain & Klain OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 109,712 € |
| 2070 | DELEBALT METALWORKS OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 109,582 € |
| 2071 | Osaühing Jaanma Maanteede ja kiirteede ehitus | 109,458 € |
| 2072 | osaühing Kalleto Kaubavedu maanteel | 109,422 € |
| 2073 | Majad Korda OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 109,421 € |
| 2074 | Vennad Pressid OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 109,417 € |
| 2075 | Tormeri OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 109,415 € |
| 2076 | Nikulin Circus OÜ Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 109,380 € |
| 2077 | Trepionu OÜ Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 109,370 € |
| 2078 | X Trade Holding OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 109,363 € |
| 2079 | Kaheksa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 109,301 € |
| 2080 | Osaühing Skintek Muude nahktoodete ja mistahes materjalist sarnaste toodete tootmine | 109,268 € |
| 2081 | HEXCAR OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 109,259 € |
| 2082 | TradeStar OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 109,012 € |
| 2083 | Playters Grupp OÜ Merekalapüük | 108,872 € |
| 2084 | Osaühing Kreimets Kaubavedu maanteel | 108,775 € |
| 2085 | APR OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 108,630 € |
| 2086 | OÜ Lemmiku Talu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 108,415 € |
| 2087 | Osaühing Pilditeenused Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 108,344 € |
| 2088 | Hambaravi Kätlin Reinart osaühing Hambaravi | 108,313 € |
| 2089 | OÜ Besthouse Muu mujal liigitamata tootmine | 108,200 € |
| 2090 | JMAE osaühing Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta | 108,160 € |
| 2091 | OÜ MIRTAL Metsamajandust abistavad tegevused | 107,971 € |
| 2092 | Estnoc OÜ Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus | 107,956 € |
| 2093 | Tirp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 107,955 € |
| 2094 | ANCANN Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 107,623 € |
| 2095 | Rarak OÜ Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 107,601 € |
| 2096 | Ohutu ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 107,539 € |
| 2097 | AhtoR OÜ Kaubavedu maanteel | 107,320 € |
| 2098 | Vilomark OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 107,059 € |
| 2099 | Arkna Mesi OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 107,021 € |
| 2100 | Riegler Grupp OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 106,756 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.