Revenue TOP 2024 · Pärnu maakond
8,767 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 293,008 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 292,874 €Metsavarumine
- 1103Mehpar OÜ292,535 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1104NKS Auto 11 OÜ292,512 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 292,469 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 292,314 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 292,163 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1108Unikivi OÜ291,669 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 1109Reovesi OÜ291,355 €Muude plastist ehitustoodete tootmine
- 1110Ramali OÜ291,140 €Kaubavedu maanteel
- 1111LVeix Ehitus OÜ290,981 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1112Irual Invest OÜ290,868 €Kaubavedu maanteel
- 1113Snowfox OÜ290,525 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1114OÜ METSPAL290,492 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1115RAM betoon OÜ290,475 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 290,458 €Rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük
- 1117Arso EE OÜ289,833 €Merekalapüük
- 1118Osaühing Tennet289,775 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 289,430 €Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine
- 289,410 €Hotellid
- 288,106 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 1122Villa Wesset OÜ287,949 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1123Allikivi OÜ287,836 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 287,616 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 1125RohEnergia OÜ287,606 €Elektriinstallatsioon
- 1126OÜ Plekiabi287,344 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1127OÜ TOPI MÕIS286,659 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1128Katus Korda OÜ286,043 €Katusetööd
- 285,750 ۆldarstiabi
- 1130VJK Auto OÜ285,736 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1131OÜ Mütsi Talu285,070 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 284,788 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1133Samec OÜ284,729 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 284,425 €Kaubavedu maanteel
- 284,318 €Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid
- 284,120 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1137OÜ Alpakafarm283,246 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 1138OÜ Prolink282,656 €Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused
- 282,574 €Programmeerimine
- 282,040 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1141OÜ Santa Herardo282,000 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 1142KaDe Holding OÜ281,875 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 281,322 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 280,890 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 280,687 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 1146osaühing Kurent280,547 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1147Okram Peat OÜ280,506 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1148Eletex OÜ280,384 €Elektripaigaldustööd
- 1149Modernal OÜ280,139 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 279,705 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 1151Nõmme Agro OÜ279,220 €Piimakarjakasvatus
- 1152Bio Life OÜ278,548 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1153Niidu Ladu OÜ278,198 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 1154SKM Haljastus OÜ278,173 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 277,687 €Traaditoodete, kettide ja vedrude tootmine
- 1156Pling Ehitus OÜ276,402 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1157AMD Keskus OÜ276,214 €Jookide serveerimine
- 1158Nordprofiil OÜ276,148 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 275,172 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 1160OÜ Lednav274,982 €Segapõllumajandus
- 274,581 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1162Tammeks OÜ273,048 €Tööjõurent
- 1163Kruusa Trans OÜ272,912 €Kaubavedu maanteel
- 1164OÜ Holering272,908 €Hambaravi
- 1165AP Holding OÜ272,749 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1166GUTMAISTER OÜ272,641 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1167Remoton OÜ272,480 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 271,639 €Hoonete üldpuhastus
- 271,609 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1170Valhalla OÜ271,407 €Elektripaigaldustööd
- 1171ChampChamber OÜ270,652 €Alkohoolsete jookide hulgimüük
- 1172Kahromaa OÜ270,582 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 270,471 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1174OÜ DMBUILDING270,428 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1175Odortool OÜ270,174 €Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused
- 1176AmRai OÜ270,025 €Kaubavedu maanteel
- 1177Norges Bygg OÜ268,176 €Muud eriehitustööd
- 267,599 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1179Palkkoda OÜ267,485 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1180Gerade OÜ267,027 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 1181Osaühing NZN266,502 €Külalistemajad
- 1182Automatic OÜ266,268 €Programmeerimine
- 1183JK Gitis OÜ266,163 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 1184OÜ Uue Oidremaa266,112 €Piimakarjakasvatus
- 1185Miami Lounge OÜ265,956 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 265,714 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1187osaühing Oberis265,633 €Pealisrõivaste tootmine
- 265,630 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1189Autoholding OÜ264,819 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1190OÜ Jaotusveod264,782 €Kaubavedu maanteel
- 264,518 €Televisiooniteenused ja videote levitamine
- 1192Road Car OÜ264,465 €Mootorsõidukite jaemüük
- 264,278 €Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
- 1194osaühing Movlid263,804 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1195osaühing Välu263,020 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- 262,885 €Silla- ja tunneliehitus
- 1197Osaühing Mirseka262,558 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 1198Tempico Labs OÜ262,341 €Arvutialased konsultatsioonid
- 261,844 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1200CycleWise OÜ261,670 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1101 | osaühing Lemel RH Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 293,008 € |
| 1102 | Osaühing Oks Trading Metsavarumine | 292,874 € |
| 1103 | Mehpar OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 292,535 € |
| 1104 | NKS Auto 11 OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 292,512 € |
| 1105 | Osaühing Port Artur Haldus Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 292,469 € |
| 1106 | Osaühing Tee & Maa Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 292,314 € |
| 1107 | Lavi Autoteenindus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 292,163 € |
| 1108 | Unikivi OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 291,669 € |
| 1109 | Reovesi OÜ Muude plastist ehitustoodete tootmine | 291,355 € |
| 1110 | Ramali OÜ Kaubavedu maanteel | 291,140 € |
| 1111 | LVeix Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 290,981 € |
| 1112 | Irual Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 290,868 € |
| 1113 | Snowfox OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 290,525 € |
| 1114 | OÜ METSPAL Metsamajandust abistavad tegevused | 290,492 € |
| 1115 | RAM betoon OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 290,475 € |
| 1116 | Pärnu REV Kaubandus OÜ Rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük | 290,458 € |
| 1117 | Arso EE OÜ Merekalapüük | 289,833 € |
| 1118 | Osaühing Tennet Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 289,775 € |
| 1119 | Tori Jõesuu Siidri- ja Veinitalu OÜ Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine | 289,430 € |
| 1120 | OÜ KOIDULAPARK HOTELL Hotellid | 289,410 € |
| 1121 | Osaühing Olari MODUS Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 288,106 € |
| 1122 | Villa Wesset OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 287,949 € |
| 1123 | Allikivi OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 287,836 € |
| 1124 | osaühing E.A.R. Ilvese Puittaara ja puitaluste tootmine | 287,616 € |
| 1125 | RohEnergia OÜ Elektriinstallatsioon | 287,606 € |
| 1126 | OÜ Plekiabi Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 287,344 € |
| 1127 | OÜ TOPI MÕIS Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 286,659 € |
| 1128 | Katus Korda OÜ Katusetööd | 286,043 € |
| 1129 | Osaühing Perearst Merike Roseniit Üldarstiabi | 285,750 € |
| 1130 | VJK Auto OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 285,736 € |
| 1131 | OÜ Mütsi Talu Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 285,070 € |
| 1132 | SystemConnection OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 284,788 € |
| 1133 | Samec OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 284,729 € |
| 1134 | Jürgen Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 284,425 € |
| 1135 | Osaühing Rapijata Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid | 284,318 € |
| 1136 | Space8 by Tero OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 284,120 € |
| 1137 | OÜ Alpakafarm Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 283,246 € |
| 1138 | OÜ Prolink Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused | 282,656 € |
| 1139 | Syntax Investments OÜ Programmeerimine | 282,574 € |
| 1140 | L.H. Consulting OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 282,040 € |
| 1141 | OÜ Santa Herardo Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 282,000 € |
| 1142 | KaDe Holding OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 281,875 € |
| 1143 | Martens Kitchen OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 281,322 € |
| 1144 | osaühing TERMITOR Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 280,890 € |
| 1145 | MPS Performance OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 280,687 € |
| 1146 | osaühing Kurent Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 280,547 € |
| 1147 | Okram Peat OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 280,506 € |
| 1148 | Eletex OÜ Elektripaigaldustööd | 280,384 € |
| 1149 | Modernal OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 280,139 € |
| 1150 | OÜ Tõnisson Haldus Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 279,705 € |
| 1151 | Nõmme Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 279,220 € |
| 1152 | Bio Life OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 278,548 € |
| 1153 | Niidu Ladu OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 278,198 € |
| 1154 | SKM Haljastus OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 278,173 € |
| 1155 | Hansaprofiil AB OÜ Traaditoodete, kettide ja vedrude tootmine | 277,687 € |
| 1156 | Pling Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 276,402 € |
| 1157 | AMD Keskus OÜ Jookide serveerimine | 276,214 € |
| 1158 | Nordprofiil OÜ Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 276,148 € |
| 1159 | osaühing Metex Kaubandus Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 275,172 € |
| 1160 | OÜ Lednav Segapõllumajandus | 274,982 € |
| 1161 | Claude-Consult OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 274,581 € |
| 1162 | Tammeks OÜ Tööjõurent | 273,048 € |
| 1163 | Kruusa Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 272,912 € |
| 1164 | OÜ Holering Hambaravi | 272,908 € |
| 1165 | AP Holding OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 272,749 € |
| 1166 | GUTMAISTER OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 272,641 € |
| 1167 | Remoton OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 272,480 € |
| 1168 | Pärnu Heakorrateenused OÜ Hoonete üldpuhastus | 271,639 € |
| 1169 | OÜ Estonia Invest Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 271,609 € |
| 1170 | Valhalla OÜ Elektripaigaldustööd | 271,407 € |
| 1171 | ChampChamber OÜ Alkohoolsete jookide hulgimüük | 270,652 € |
| 1172 | Kahromaa OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 270,582 € |
| 1173 | osaühing MADEN VARAHALDUS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 270,471 € |
| 1174 | OÜ DMBUILDING Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 270,428 € |
| 1175 | Odortool OÜ Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused | 270,174 € |
| 1176 | AmRai OÜ Kaubavedu maanteel | 270,025 € |
| 1177 | Norges Bygg OÜ Muud eriehitustööd | 268,176 € |
| 1178 | Tulundusühistu Sinilind Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 267,599 € |
| 1179 | Palkkoda OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 267,485 € |
| 1180 | Gerade OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 267,027 € |
| 1181 | Osaühing NZN Külalistemajad | 266,502 € |
| 1182 | Automatic OÜ Programmeerimine | 266,268 € |
| 1183 | JK Gitis OÜ Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 266,163 € |
| 1184 | OÜ Uue Oidremaa Piimakarjakasvatus | 266,112 € |
| 1185 | Miami Lounge OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 265,956 € |
| 1186 | osaühing Frintello Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 265,714 € |
| 1187 | osaühing Oberis Pealisrõivaste tootmine | 265,633 € |
| 1188 | Osaühing Metavara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 265,630 € |
| 1189 | Autoholding OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 264,819 € |
| 1190 | OÜ Jaotusveod Kaubavedu maanteel | 264,782 € |
| 1191 | OSAÜHING ROCKSTICK PRODUCTION Televisiooniteenused ja videote levitamine | 264,518 € |
| 1192 | Road Car OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 264,465 € |
| 1193 | X Color Nordic OÜ Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | 264,278 € |
| 1194 | osaühing Movlid Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 263,804 € |
| 1195 | osaühing Välu Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 263,020 € |
| 1196 | RII Ehitus Grupp OÜ Silla- ja tunneliehitus | 262,885 € |
| 1197 | Osaühing Mirseka Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 262,558 € |
| 1198 | Tempico Labs OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 262,341 € |
| 1199 | Stenver Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 261,844 € |
| 1200 | CycleWise OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 261,670 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.