Revenue TOP 2024 · Lääne-Viru maakond
4,789 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 3001Kvispera OÜ16,564 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 3002Pottsepp Agu OÜ16,528 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 3003TRIPO Osaühing16,514 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 3004Iluleid OÜ16,470 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 16,453 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 3006E&R Creative OÜ16,431 €Visuaalkunstiloome
- 3007Ambla Puit OÜ16,387 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 3008Külastuudio OÜ16,385 €Fotograafia
- 16,380 €Sideseadmete jaemüük
- 3010AL Janger OÜ16,354 €Hostelid
- 3011Osaühing EL SEL16,345 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 3012AMPAR INVEST OÜ16,310 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3013OÜ Deldoro16,300 €Pealisrõivaste tootmine
- 16,253 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 3015RUFS OÜ16,250 €Muud eriehitustööd
- 16,246 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 3017OÜ Eluloobilu16,240 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 16,240 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 16,233 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3020Kammy OÜ16,221 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 3021Osaühing Miress16,214 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3022Maramures OÜ16,200 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3023Brethly OÜ16,168 €Ripsme- ja kulmutehnikuteenused
- 16,129 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 16,127 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 16,110 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 16,100 €Elektrienergia müük
- 16,099 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3029HANSA ANTIIK OÜ16,016 €Antiikesemete jaemüük
- 3030Limito OÜ16,005 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 15,995 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 15,986 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 3033OÜ Marson15,984 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 15,965 €Püsimeigiteenused
- 3035Sertum OÜ15,962 €Kindlustusagentide tegevus
- 15,957 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3037Fopec OÜ15,946 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 15,945 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 3039RUEUE OÜ15,938 €Taimekasvatuse abitegevused
- 3040Optiworld OÜ15,933 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 3041Trimiko OÜ15,932 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 15,919 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3043Anvort Ehitus OÜ15,860 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 15,830 €Ripsme- ja kulmutehnikuteenused
- 3045Osaühing ARKAAD15,823 €Sisekujundus
- 3046EVIKONTE OÜ15,777 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 15,755 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 15,749 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3049Upsetter OÜ15,747 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 3050Osaühing A&N15,746 €Kaubavedu maanteel
- 3051TORIFIN OÜ15,735 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3052Rakvara OÜ15,728 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 15,700 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 15,695 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 3055Perun Trans OÜ15,690 €Kaubavedu maanteel
- 3056Innervestment OÜ15,689 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 15,679 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 3058Hõbekala OÜ15,654 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3059OÜ Kaivere15,653 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3060OÜ Kullatibu15,650 €Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus
- 3061Salong Otoman OÜ15,648 €Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus
- 15,639 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 15,582 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3064OÜ VKE15,578 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 3065OÜ KokAnd Haldus15,560 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 15,557 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 3067Doxer OÜ15,520 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 15,470 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 3069Jaan Grupp OÜ15,464 €Katusetööd
- 15,453 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 3071Out Of Focus OÜ15,447 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 15,426 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3073VaixRom OÜ15,423 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 3074OÜ Pihlakanurga15,416 €Muu kunstiloome
- 15,415 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3076MK Plaan OÜ15,404 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3077Tarka & Pere OÜ15,369 €Kaubavedu maanteel
- 15,365 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 3079Velisanails OÜ15,355 €Küünetehnikuteenused
- 3080Ruvely OÜ15,343 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 15,342 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 3082Autokäpp OÜ15,320 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3083Elamuaudit OÜ15,310 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3084RK Keeleõpe OÜ15,305 €Keeleõpe
- 3085Danari OÜ15,287 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 15,280 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 3087Hetkeline OÜ15,280 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3088Briketon OÜ15,267 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 3089RT Wellmek OÜ15,161 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3090Meryt Consult OÜ15,147 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,139 €Kodumajutused
- 3092Katela Mets OÜ15,133 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 3093IKS Trading OÜ15,130 €Kaubavedu maanteel
- 3094Teadlik OÜ15,114 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3095OKKALINE OÜ15,081 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 15,080 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 3097RP Rehnut OÜ15,060 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,055 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 15,049 €Taimekasvatuse abitegevused
- 3100OÜ Signapunkt15,019 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 3001 | Kvispera OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,564 € |
| 3002 | Pottsepp Agu OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 16,528 € |
| 3003 | TRIPO Osaühing Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 16,514 € |
| 3004 | Iluleid OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,470 € |
| 3005 | Osaühing Jaani PM Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 16,453 € |
| 3006 | E&R Creative OÜ Visuaalkunstiloome | 16,431 € |
| 3007 | Ambla Puit OÜ Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 16,387 € |
| 3008 | Külastuudio OÜ Fotograafia | 16,385 € |
| 3009 | Vanaaseme talu OÜ Sideseadmete jaemüük | 16,380 € |
| 3010 | AL Janger OÜ Hostelid | 16,354 € |
| 3011 | Osaühing EL SEL Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 16,345 € |
| 3012 | AMPAR INVEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 16,310 € |
| 3013 | OÜ Deldoro Pealisrõivaste tootmine | 16,300 € |
| 3014 | Tomson Capital OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 16,253 € |
| 3015 | RUFS OÜ Muud eriehitustööd | 16,250 € |
| 3016 | Osaühing VaLiTERMO Muud insener-tehnilised tegevusalad | 16,246 € |
| 3017 | OÜ Eluloobilu Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 16,240 € |
| 3018 | Osaühing Spectra Holding Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 16,240 € |
| 3019 | Osaühing ELEKS AGRO Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,233 € |
| 3020 | Kammy OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 16,221 € |
| 3021 | Osaühing Miress Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,214 € |
| 3022 | Maramures OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 16,200 € |
| 3023 | Brethly OÜ Ripsme- ja kulmutehnikuteenused | 16,168 € |
| 3024 | Kristi Ivainen OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,129 € |
| 3025 | OÜ MUUSIKUS ILURAVITEENUSED Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,127 € |
| 3026 | Rakvere Motokodu OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 16,110 € |
| 3027 | Stoyna Electricity OÜ Elektrienergia müük | 16,100 € |
| 3028 | ÜLASE TEENUSED OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,099 € |
| 3029 | HANSA ANTIIK OÜ Antiikesemete jaemüük | 16,016 € |
| 3030 | Limito OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 16,005 € |
| 3031 | OÜ INDI Sepise & Puidutuba Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 15,995 € |
| 3032 | OÜ Sandra massaaž Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 15,986 € |
| 3033 | OÜ Marson Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,984 € |
| 3034 | Kristel Kams PMU Studio OÜ Püsimeigiteenused | 15,965 € |
| 3035 | Sertum OÜ Kindlustusagentide tegevus | 15,962 € |
| 3036 | Osaühing FREDUTIS-R Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,957 € |
| 3037 | Fopec OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 15,946 € |
| 3038 | Põhja-Eesti Partner OÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 15,945 € |
| 3039 | RUEUE OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 15,938 € |
| 3040 | Optiworld OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 15,933 € |
| 3041 | Trimiko OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,932 € |
| 3042 | Osaühing V.Pruuel Mootorsõidukite remont ja hooldus | 15,919 € |
| 3043 | Anvort Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 15,860 € |
| 3044 | Laureeni Ilupärl OÜ Ripsme- ja kulmutehnikuteenused | 15,830 € |
| 3045 | Osaühing ARKAAD Sisekujundus | 15,823 € |
| 3046 | EVIKONTE OÜ Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 15,777 € |
| 3047 | Osaühing Liina Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 15,755 € |
| 3048 | Porkuni Põllumajandusühistu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 15,749 € |
| 3049 | Upsetter OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 15,747 € |
| 3050 | Osaühing A&N Kaubavedu maanteel | 15,746 € |
| 3051 | TORIFIN OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,735 € |
| 3052 | Rakvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,728 € |
| 3053 | Koristusekspress OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 15,700 € |
| 3054 | Osaühing Villa Mööbel Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 15,695 € |
| 3055 | Perun Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 15,690 € |
| 3056 | Innervestment OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,689 € |
| 3057 | Osaühing Palmse Savikoda Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 15,679 € |
| 3058 | Hõbekala OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,654 € |
| 3059 | OÜ Kaivere Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 15,653 € |
| 3060 | OÜ Kullatibu Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus | 15,650 € |
| 3061 | Salong Otoman OÜ Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus | 15,648 € |
| 3062 | VL Indreku Talu OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 15,639 € |
| 3063 | Pretii Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 15,582 € |
| 3064 | OÜ VKE Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 15,578 € |
| 3065 | OÜ KokAnd Haldus Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 15,560 € |
| 3066 | Lillenurme Farm OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 15,557 € |
| 3067 | Doxer OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 15,520 € |
| 3068 | OÜ Ihu ja Hingega Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 15,470 € |
| 3069 | Jaan Grupp OÜ Katusetööd | 15,464 € |
| 3070 | MarijaAV Lilled OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 15,453 € |
| 3071 | Out Of Focus OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 15,447 € |
| 3072 | Dialex Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,426 € |
| 3073 | VaixRom OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 15,423 € |
| 3074 | OÜ Pihlakanurga Muu kunstiloome | 15,416 € |
| 3075 | OSAÜHING VIRESTEX Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,415 € |
| 3076 | MK Plaan OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 15,404 € |
| 3077 | Tarka & Pere OÜ Kaubavedu maanteel | 15,369 € |
| 3078 | Osaühing Civicrim Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 15,365 € |
| 3079 | Velisanails OÜ Küünetehnikuteenused | 15,355 € |
| 3080 | Ruvely OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 15,343 € |
| 3081 | Osaühing Saksi Mets Puidu saagimine ja hööveldamine | 15,342 € |
| 3082 | Autokäpp OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 15,320 € |
| 3083 | Elamuaudit OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 15,310 € |
| 3084 | RK Keeleõpe OÜ Keeleõpe | 15,305 € |
| 3085 | Danari OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 15,287 € |
| 3086 | Osaühing Sik Sak Ilusaks Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 15,280 € |
| 3087 | Hetkeline OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 15,280 € |
| 3088 | Briketon OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 15,267 € |
| 3089 | RT Wellmek OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 15,161 € |
| 3090 | Meryt Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,147 € |
| 3091 | Neeruti looduspark OÜ Kodumajutused | 15,139 € |
| 3092 | Katela Mets OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 15,133 € |
| 3093 | IKS Trading OÜ Kaubavedu maanteel | 15,130 € |
| 3094 | Teadlik OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,114 € |
| 3095 | OKKALINE OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 15,081 € |
| 3096 | ÕIGUSBÜROO VEIMAN & PARTNERID OÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 15,080 € |
| 3097 | RP Rehnut OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,060 € |
| 3098 | AL&IB Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,055 € |
| 3099 | Greengrow Teenused OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 15,049 € |
| 3100 | OÜ Signapunkt Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 15,019 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.