Revenue TOP 2023 · Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
241 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 101OÜ Sarabande18,120 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 17,960 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 17,789 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 104DoubleOne OÜ16,504 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 105OÜ Tüümian15,349 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 106PAR64 OÜ15,253 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 14,788 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 108Tepoman OÜ14,746 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 109OÜ Milgren14,530 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 110Siempre OÜ14,178 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 111hõbehirv OÜ14,162 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 112In Art OÜ13,803 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 13,400 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 114Bling OÜ13,108 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 12,975 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 116OÜ Lavalugu12,534 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 12,483 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 12,144 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 119Plan T OÜ12,117 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 120Keelekiri OÜ12,063 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 12,044 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 122OÜ Capefox12,030 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 123Kuldkivi OÜ11,883 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 11,792 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 125Showlane OÜ11,610 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 126Lasido OÜ11,470 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 11,053 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 128R. Macher OÜ11,022 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 129EverFrost OÜ10,590 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 130Üksühele OÜ9,996 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 131Must Ruum OÜ9,954 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 9,905 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 133LUME OÜ9,720 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 9,577 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 9,264 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 8,395 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 8,259 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 8,178 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 7,789 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 7,573 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 7,500 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 142Supikahur OÜ7,460 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 7,441 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 144Marmag OÜ7,105 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 145Aivlis OÜ6,983 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 146OÜ Kollane6,980 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 147Mugul OÜ6,917 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 6,881 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 149Wirrwarr OÜ6,790 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 6,582 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 6,530 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 152OÜ Vaimunälg6,438 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 6,430 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 6,395 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 6,022 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 5,991 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 5,989 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 5,940 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 5,445 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 5,320 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 5,310 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 162Eleanoria OÜ5,258 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 5,237 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 5,213 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 5,100 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 166Viitam OÜ5,056 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 167Arsenius OÜ5,030 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 4,871 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 169Lõige OÜ4,830 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 4,800 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 4,694 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 172AC Agency OÜ4,655 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 4,650 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 174OÜ GRANDIA4,595 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 4,499 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 176OÜ Puuder4,443 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 4,380 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 4,360 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 179Volaar OÜ4,023 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 4,014 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 3,998 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 182OÜ Küll saab3,904 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 183OÜ Melete3,760 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 184Pärle OÜ3,760 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 3,747 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 3,286 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 3,285 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 188OÜ Resonare3,240 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 3,186 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 3,185 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 3,172 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 192OÜ Hea Masin3,000 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 193TuneBase OÜ3,000 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 2,910 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 2,800 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 196Harpagon OÜ2,529 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 197Stipo TÜ2,462 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 198Uraania OÜ2,390 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 199Teeme Nii OÜ2,265 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 200Looala OÜ1,935 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 101 | OÜ Sarabande Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 18,120 € |
| 102 | Sukram Sounds OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 17,960 € |
| 103 | Komarov Management OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 17,789 € |
| 104 | DoubleOne OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 16,504 € |
| 105 | OÜ Tüümian Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 15,349 € |
| 106 | PAR64 OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 15,253 € |
| 107 | Produ ja Keika OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 14,788 € |
| 108 | Tepoman OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 14,746 € |
| 109 | OÜ Milgren Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 14,530 € |
| 110 | Siempre OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 14,178 € |
| 111 | hõbehirv OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 14,162 € |
| 112 | In Art OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 13,803 € |
| 113 | Pleasant Nonsense OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 13,400 € |
| 114 | Bling OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 13,108 € |
| 115 | RuusKultuur OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 12,975 € |
| 116 | OÜ Lavalugu Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 12,534 € |
| 117 | Maailma Mineralid OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 12,483 € |
| 118 | Osaühing Asuurkeraamika Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 12,144 € |
| 119 | Plan T OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 12,117 € |
| 120 | Keelekiri OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 12,063 € |
| 121 | Front Walk Production OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 12,044 € |
| 122 | OÜ Capefox Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 12,030 € |
| 123 | Kuldkivi OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 11,883 € |
| 124 | Kruvikeeraja OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 11,792 € |
| 125 | Showlane OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 11,610 € |
| 126 | Lasido OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 11,470 € |
| 127 | Osaühing Palmse Savikoda Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 11,053 € |
| 128 | R. Macher OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 11,022 € |
| 129 | EverFrost OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 10,590 € |
| 130 | Üksühele OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 9,996 € |
| 131 | Must Ruum OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 9,954 € |
| 132 | Abstract MV OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 9,905 € |
| 133 | LUME OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 9,720 € |
| 134 | PaulHolmbergMakeup OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 9,577 € |
| 135 | Utoopia Studios OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 9,264 € |
| 136 | SANNE POPOWITCH ARTISTRY OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 8,395 € |
| 137 | Ilmaveere Õun OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 8,259 € |
| 138 | OÜ Kunstmuusika Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 8,178 € |
| 139 | DTS Marketing OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 7,789 € |
| 140 | Osaühing Hansa Kunstisalong Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 7,573 € |
| 141 | Neikidskai OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 7,500 € |
| 142 | Supikahur OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 7,460 € |
| 143 | OÜ NERD STUDIO Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 7,441 € |
| 144 | Marmag OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 7,105 € |
| 145 | Aivlis OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 6,983 € |
| 146 | OÜ Kollane Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 6,980 € |
| 147 | Mugul OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 6,917 € |
| 148 | Hikerberry OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 6,881 € |
| 149 | Wirrwarr OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 6,790 € |
| 150 | Showlane Productions OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 6,582 € |
| 151 | Bagz Capitall OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 6,530 € |
| 152 | OÜ Vaimunälg Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 6,438 € |
| 153 | Johanna Kollom OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 6,430 € |
| 154 | Heaoluliin OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 6,395 € |
| 155 | Kultuuriastel OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 6,022 € |
| 156 | Misanzen Productions OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,991 € |
| 157 | Veller Liikumised OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,989 € |
| 158 | Savi Projekt OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,940 € |
| 159 | EKont Solutions OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,445 € |
| 160 | Skulptuurid OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,320 € |
| 161 | OÜ Herbaarium Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,310 € |
| 162 | Eleanoria OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,258 € |
| 163 | Produktsioon Ludwig OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,237 € |
| 164 | Art Department OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,213 € |
| 165 | Dance Lanscape OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,100 € |
| 166 | Viitam OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,056 € |
| 167 | Arsenius OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,030 € |
| 168 | Stiig Sounds OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,871 € |
| 169 | Lõige OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,830 € |
| 170 | KOLMTEIST KUUD OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,800 € |
| 171 | OÜ Fairy Dust Design Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,694 € |
| 172 | AC Agency OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,655 € |
| 173 | inklingroom OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,650 € |
| 174 | OÜ GRANDIA Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,595 € |
| 175 | Captimotiv OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,499 € |
| 176 | OÜ Puuder Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,443 € |
| 177 | Loppekunde OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,380 € |
| 178 | URG Sisearhitektuur OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,360 € |
| 179 | Volaar OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,023 € |
| 180 | Osaühing Animare Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 4,014 € |
| 181 | Kalamaja Grupp OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,998 € |
| 182 | OÜ Küll saab Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,904 € |
| 183 | OÜ Melete Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,760 € |
| 184 | Pärle OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,760 € |
| 185 | Insomniac Records OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,747 € |
| 186 | MMA Productions OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,286 € |
| 187 | OÜ Eraetendusagentuur Hansa-Entertainment Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,285 € |
| 188 | OÜ Resonare Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,240 € |
| 189 | OÜ Ilona Disain Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,186 € |
| 190 | Minu Tribu OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,185 € |
| 191 | MK Kultuur OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,172 € |
| 192 | OÜ Hea Masin Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,000 € |
| 193 | TuneBase OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,000 € |
| 194 | Kolm Apelsini OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 2,910 € |
| 195 | osaühing Kesamaa Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 2,800 € |
| 196 | Harpagon OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 2,529 € |
| 197 | Stipo TÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 2,462 € |
| 198 | Uraania OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 2,390 € |
| 199 | Teeme Nii OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 2,265 € |
| 200 | Looala OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 1,935 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.