Revenue TOP 2023 · Hoonehalduse abitegevused
574 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 21,761 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 21,740 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 303Multikopp OÜ21,654 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 21,615 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 305KaHa OÜ21,568 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 21,471 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 21,399 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 308RNA Grupp OÜ21,296 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 21,070 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 21,040 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 20,852 €Hoonehalduse abitegevused
- 312OÜ Girsi20,847 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 20,796 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 314EUREST OÜ20,417 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 20,133 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 19,805 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 317OÜ TARTEMIK19,788 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 318Lovistel OÜ19,780 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 19,491 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 18,980 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 18,942 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 322OÜ Bratten18,833 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 323Anna abi OÜ18,802 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 324OÜ MAGNI18,708 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 18,508 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 18,381 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 18,205 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 18,126 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 18,117 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 330Solone OÜ18,045 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 331Serwox OÜ17,902 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 17,894 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 17,760 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 334Juhtgrupp OÜ17,663 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 335OÜ VIKERNET17,433 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 17,333 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 337Cover Pro OÜ17,120 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 17,090 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 17,040 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 16,994 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 16,902 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 16,736 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 343Iklonest OÜ16,623 €Hoonehalduse abitegevused
- 16,452 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 16,390 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 16,120 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 347OÜ Tuletuul16,104 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 16,038 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 349EAS Group OÜ15,897 €Hoonehalduse abitegevused
- 15,760 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 351Vipetri OÜ15,744 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 15,619 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 353Stefala OÜ15,467 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 354Hamere OÜ15,380 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 14,907 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 14,820 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 14,626 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 358Sagorte OÜ14,613 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 14,575 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 14,527 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 14,353 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 14,330 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 363Mõõtkava OÜ14,301 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 14,171 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 365GAMARA OÜ14,074 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 366SAUMER OÜ13,940 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 367RICHSTONE OÜ13,766 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 13,755 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 13,695 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 370SARRASIN OÜ13,684 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 13,499 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 12,792 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 373OÜ Melku MT12,770 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 12,749 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 375Abiruum OÜ12,734 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 12,613 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 377Arsita OÜ12,575 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 378MARISAN OÜ12,409 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 12,400 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 380PuuWood OÜ12,376 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 12,282 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 382Hooldeks OÜ12,043 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 11,939 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 384Nurmetee OÜ11,834 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 11,788 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 11,600 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 387OÜ Rotastar11,558 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 11,532 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 11,413 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 390KLIV OÜ11,000 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 391OÜ Vadekas10,994 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 392KLEMANTON OÜ10,894 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 393Irto OÜ10,333 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 394OÜ Olikord10,236 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 395CLEANSIQ OÜ10,183 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 10,046 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 9,990 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 398Elderli OÜ9,629 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 9,624 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 400Näpits OÜ9,526 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 301 | SK-Continent OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 21,761 € |
| 302 | Jaroks Group OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 21,740 € |
| 303 | Multikopp OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 21,654 € |
| 304 | Käsukoerad OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 21,615 € |
| 305 | KaHa OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 21,568 € |
| 306 | Kodanik Kompanii OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 21,471 € |
| 307 | Ehitamise Kunst OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 21,399 € |
| 308 | RNA Grupp OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 21,296 € |
| 309 | Rauker Group OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 21,070 € |
| 310 | Sõrve Haldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 21,040 € |
| 311 | ERT Ekspertbüroo OSAÜHING Hoonehalduse abitegevused | 20,852 € |
| 312 | OÜ Girsi Hoonehalduse kombineeritud teenus | 20,847 € |
| 313 | Kuivajõe Talukaup OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 20,796 € |
| 314 | EUREST OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 20,417 € |
| 315 | Deloster Group OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 20,133 € |
| 316 | Kinnisvara Hooldus ja Remont OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 19,805 € |
| 317 | OÜ TARTEMIK Hoonehalduse kombineeritud teenus | 19,788 € |
| 318 | Lovistel OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 19,780 € |
| 319 | Alegria Invest OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 19,491 € |
| 320 | Vinteks AES OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 18,980 € |
| 321 | Sänna Mäeveski OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 18,942 € |
| 322 | OÜ Bratten Hoonehalduse kombineeritud teenus | 18,833 € |
| 323 | Anna abi OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 18,802 € |
| 324 | OÜ MAGNI Hoonehalduse kombineeritud teenus | 18,708 € |
| 325 | J&J Hospitality OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 18,508 € |
| 326 | Benisso grupp Osaühing Hoonehalduse kombineeritud teenus | 18,381 € |
| 327 | Klareen Puu OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 18,205 € |
| 328 | osaühing KOLMLEHT Hoonehalduse kombineeritud teenus | 18,126 € |
| 329 | Drive in Coffee OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 18,117 € |
| 330 | Solone OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 18,045 € |
| 331 | Serwox OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 17,902 € |
| 332 | Hooneühistu Õ-INVA Hoonehalduse kombineeritud teenus | 17,894 € |
| 333 | EXEDOR PARTNERS OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 17,760 € |
| 334 | Juhtgrupp OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 17,663 € |
| 335 | OÜ VIKERNET Hoonehalduse kombineeritud teenus | 17,433 € |
| 336 | Hoolduslahendus24 OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 17,333 € |
| 337 | Cover Pro OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 17,120 € |
| 338 | Maintainer OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 17,090 € |
| 339 | A92 Haldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 17,040 € |
| 340 | Alandio Kinnisvara OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 16,994 € |
| 341 | I.S Consult OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 16,902 € |
| 342 | Mustamäe Elamu Haldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 16,736 € |
| 343 | Iklonest OÜ Hoonehalduse abitegevused | 16,623 € |
| 344 | Sinu Abimees OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 16,452 € |
| 345 | Osaühing Palmiter Hoonehalduse kombineeritud teenus | 16,390 € |
| 346 | Osaühing Letaks Hoonehalduse kombineeritud teenus | 16,120 € |
| 347 | OÜ Tuletuul Hoonehalduse kombineeritud teenus | 16,104 € |
| 348 | Anko Grupp OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 16,038 € |
| 349 | EAS Group OÜ Hoonehalduse abitegevused | 15,897 € |
| 350 | KIR&LIN osaühing Hoonehalduse kombineeritud teenus | 15,760 € |
| 351 | Vipetri OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 15,744 € |
| 352 | Osaühing Hooldus & Haldus Hoonehalduse kombineeritud teenus | 15,619 € |
| 353 | Stefala OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 15,467 € |
| 354 | Hamere OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 15,380 € |
| 355 | Osaühing MICROGRUPP Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,907 € |
| 356 | Osaühing Arvo ja Fred Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,820 € |
| 357 | Harju korstnapühkijad OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,626 € |
| 358 | Sagorte OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,613 € |
| 359 | ALVIAND Ehitus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,575 € |
| 360 | Kuusik Haldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,527 € |
| 361 | NKPR Group OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,353 € |
| 362 | Skilful ehitus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,330 € |
| 363 | Mõõtkava OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,301 € |
| 364 | Broom Koristus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,171 € |
| 365 | GAMARA OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,074 € |
| 366 | SAUMER OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 13,940 € |
| 367 | RICHSTONE OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 13,766 € |
| 368 | Tarmina Grupp OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 13,755 € |
| 369 | Südamaa Kinnisvarahooldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 13,695 € |
| 370 | SARRASIN OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 13,684 € |
| 371 | Hore hooldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 13,499 € |
| 372 | OSAÜHING ELAMUSERVIS Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,792 € |
| 373 | OÜ Melku MT Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,770 € |
| 374 | Põdra Talu OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,749 € |
| 375 | Abiruum OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,734 € |
| 376 | Osaühing Arju Matsi Talu Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,613 € |
| 377 | Arsita OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,575 € |
| 378 | MARISAN OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,409 € |
| 379 | OÜ Marvel Investeeringud Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,400 € |
| 380 | PuuWood OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,376 € |
| 381 | Introstream OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,282 € |
| 382 | Hooldeks OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,043 € |
| 383 | Prime Hooldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 11,939 € |
| 384 | Nurmetee OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 11,834 € |
| 385 | Rendiexpert OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 11,788 € |
| 386 | Hooneühistu Sõpruse pst 186 a Hoonehalduse kombineeritud teenus | 11,600 € |
| 387 | OÜ Rotastar Hoonehalduse kombineeritud teenus | 11,558 € |
| 388 | Osaühing SCATEXPERT Hoonehalduse kombineeritud teenus | 11,532 € |
| 389 | Makehooldus osaühing Hoonehalduse kombineeritud teenus | 11,413 € |
| 390 | KLIV OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 11,000 € |
| 391 | OÜ Vadekas Hoonehalduse kombineeritud teenus | 10,994 € |
| 392 | KLEMANTON OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 10,894 € |
| 393 | Irto OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 10,333 € |
| 394 | OÜ Olikord Hoonehalduse kombineeritud teenus | 10,236 € |
| 395 | CLEANSIQ OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 10,183 € |
| 396 | Majakavahi Kodu OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 10,046 € |
| 397 | OÜ Kastre Haldus Hoonehalduse kombineeritud teenus | 9,990 € |
| 398 | Elderli OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 9,629 € |
| 399 | OSAÜHING SINIVOORE ELEKTER Hoonehalduse kombineeritud teenus | 9,624 € |
| 400 | Näpits OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 9,526 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.