Revenue TOP 2023 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
5,846 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 2901Booker OÜ14,990 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2902ACCOUNTEST OÜ14,987 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2903MARIFINANCE OÜ14,978 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,952 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2905MyAccounts OÜ14,938 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,928 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,928 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2908OÜ Renisder14,905 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2909Nelmar OÜ14,885 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,884 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2911Sulli Haldus OÜ14,863 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,860 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2913KaReport 2 OÜ14,848 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2914Antaios OÜ14,831 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,819 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2916EACC OÜ14,802 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2917KROSSA OÜ14,798 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2918Siiras Rõõm OÜ14,797 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2919Lillemaa OÜ14,786 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2920SALUMER OÜ14,784 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,762 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2922Irentrans OÜ14,760 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2923KA Burneks OÜ14,752 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2924RP Kaiman OÜ14,749 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2925Avitorn Group OÜ14,745 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2926Rebuildmix MG OÜ14,738 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2927Karsumm OÜ14,702 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2928OÜ Marx Rmp14,687 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2929TrioBeta OÜ14,681 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2930Accestor OÜ14,675 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,640 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,625 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,618 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2934DevelopIT OÜ14,609 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,600 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2936Maheala OÜ14,600 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2937VALIMER OÜ14,587 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2938Windsor RP OÜ14,576 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2939NFV OÜ14,575 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2940Kristoriin OÜ14,575 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2941RMP ARGENTUM OÜ14,560 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2942Eudaemon OÜ14,541 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,530 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2944Tiivo OÜ14,526 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2945Ykskyll OÜ14,526 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2946MAG Profit OÜ14,522 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2947OLAIME OÜ14,519 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2948Harju Pellet OÜ14,470 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2949Verumgrano OÜ14,462 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2950OÜ LINGAFOR14,455 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2951DecisionTree OÜ14,453 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2952osaühing HEKARO14,452 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2953Neto OÜ14,445 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2954Balasset OÜ14,389 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,385 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2956ANZA OÜ14,380 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2957M.I.Finants OÜ14,380 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,377 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,370 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2960Osaühing AKANDRI14,365 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2961Osaühing BINION14,364 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2962Panda Finance OÜ14,355 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,329 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2964Skyline Books OÜ14,318 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,307 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,301 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2967MoneyTrack OÜ14,300 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2968Osaühing Aruanne14,285 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2969Stendran OÜ14,272 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2970Merlux OÜ14,250 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2971Roneles OÜ14,245 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2972KRITTO OÜ14,240 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2973Osaühing JENA14,234 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2974SILLAKESE OÜ14,232 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2975Triinum OÜ14,200 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2976Finkari OÜ14,197 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2977Elu & Net OÜ14,186 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2978Arveri OÜ14,175 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2979OÜ Grantly14,175 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2980KHR Service OÜ14,172 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,169 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2982Terip Booking OÜ14,167 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2983Kliiring OÜ14,161 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,158 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,140 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2986Aneele OÜ14,138 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,126 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,126 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2989OÜ Rodios14,120 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2990OÜ Profits RMP14,095 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2991Campusgreece OÜ14,090 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2992Cranex Pluss OÜ14,084 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2993Semita OÜ14,069 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2994Amorgos OÜ14,061 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2995MHR Consult OÜ14,040 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,037 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2997Smart1 OÜ14,033 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2998ASTUMER OÜ14,031 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,023 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3000LCPC OÜ13,998 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2901 | Booker OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,990 € |
| 2902 | ACCOUNTEST OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,987 € |
| 2903 | MARIFINANCE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,978 € |
| 2904 | BDD West Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,952 € |
| 2905 | MyAccounts OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,938 € |
| 2906 | Osaühing BelTempo Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,928 € |
| 2907 | Renjiro Raamatupidamisbüroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,928 € |
| 2908 | OÜ Renisder Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,905 € |
| 2909 | Nelmar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,885 € |
| 2910 | Osaühing "T. Raudsepp" Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,884 € |
| 2911 | Sulli Haldus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,863 € |
| 2912 | Osaühing Ronny Auto Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,860 € |
| 2913 | KaReport 2 OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,848 € |
| 2914 | Antaios OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,831 € |
| 2915 | IKS raamatupidajad OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,819 € |
| 2916 | EACC OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,802 € |
| 2917 | KROSSA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,798 € |
| 2918 | Siiras Rõõm OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,797 € |
| 2919 | Lillemaa OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,786 € |
| 2920 | SALUMER OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,784 € |
| 2921 | Active Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,762 € |
| 2922 | Irentrans OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,760 € |
| 2923 | KA Burneks OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,752 € |
| 2924 | RP Kaiman OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,749 € |
| 2925 | Avitorn Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,745 € |
| 2926 | Rebuildmix MG OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,738 € |
| 2927 | Karsumm OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,702 € |
| 2928 | OÜ Marx Rmp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,687 € |
| 2929 | TrioBeta OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,681 € |
| 2930 | Accestor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,675 € |
| 2931 | OÜ Alfa Väike Vanker Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,640 € |
| 2932 | Estbell Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,625 € |
| 2933 | Balanss Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,618 € |
| 2934 | DevelopIT OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,609 € |
| 2935 | osaühing Hüva Nõu Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,600 € |
| 2936 | Maheala OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,600 € |
| 2937 | VALIMER OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,587 € |
| 2938 | Windsor RP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,576 € |
| 2939 | NFV OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,575 € |
| 2940 | Kristoriin OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,575 € |
| 2941 | RMP ARGENTUM OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,560 € |
| 2942 | Eudaemon OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,541 € |
| 2943 | Osaühing GENATEJA CONSULTING Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,530 € |
| 2944 | Tiivo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,526 € |
| 2945 | Ykskyll OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,526 € |
| 2946 | MAG Profit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,522 € |
| 2947 | OLAIME OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,519 € |
| 2948 | Harju Pellet OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,470 € |
| 2949 | Verumgrano OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,462 € |
| 2950 | OÜ LINGAFOR Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,455 € |
| 2951 | DecisionTree OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,453 € |
| 2952 | osaühing HEKARO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,452 € |
| 2953 | Neto OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,445 € |
| 2954 | Balasset OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,389 € |
| 2955 | Osaühing ALDGREDE INVEST Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,385 € |
| 2956 | ANZA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,380 € |
| 2957 | M.I.Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,380 € |
| 2958 | Rane Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,377 € |
| 2959 | Osaühing Finantra Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,370 € |
| 2960 | Osaühing AKANDRI Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,365 € |
| 2961 | Osaühing BINION Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,364 € |
| 2962 | Panda Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,355 € |
| 2963 | Osaühing Siiväri Teenused Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,329 € |
| 2964 | Skyline Books OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,318 € |
| 2965 | OSAÜHING ANNROOS V Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,307 € |
| 2966 | Osaühing Raminvest Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,301 € |
| 2967 | MoneyTrack OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,300 € |
| 2968 | Osaühing Aruanne Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,285 € |
| 2969 | Stendran OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,272 € |
| 2970 | Merlux OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,250 € |
| 2971 | Roneles OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,245 € |
| 2972 | KRITTO OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,240 € |
| 2973 | Osaühing JENA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,234 € |
| 2974 | SILLAKESE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,232 € |
| 2975 | Triinum OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,200 € |
| 2976 | Finkari OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,197 € |
| 2977 | Elu & Net OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,186 € |
| 2978 | Arveri OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,175 € |
| 2979 | OÜ Grantly Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,175 € |
| 2980 | KHR Service OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,172 € |
| 2981 | PFK Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,169 € |
| 2982 | Terip Booking OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,167 € |
| 2983 | Kliiring OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,161 € |
| 2984 | A ja T ÕIGUSBÜROO OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,158 € |
| 2985 | ASTRID KINNISVARA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,140 € |
| 2986 | Aneele OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,138 € |
| 2987 | Asset House TF OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,126 € |
| 2988 | osaühing Evan Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,126 € |
| 2989 | OÜ Rodios Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,120 € |
| 2990 | OÜ Profits RMP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,095 € |
| 2991 | Campusgreece OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,090 € |
| 2992 | Cranex Pluss OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,084 € |
| 2993 | Semita OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,069 € |
| 2994 | Amorgos OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,061 € |
| 2995 | MHR Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,040 € |
| 2996 | Ruby Rouse Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,037 € |
| 2997 | Smart1 OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,033 € |
| 2998 | ASTUMER OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,031 € |
| 2999 | Osaühing Merjam Invest Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,023 € |
| 3000 | LCPC OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 13,998 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.