Revenue TOP 2023 · Mootorsõidukite hooldus ja remont
Based on 2023 annual reports · Source: Estonian business register
- 119,721 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 25,116 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 15,623 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 12,550 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 12,014 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 4,887 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 1,605 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 540 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 379 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 300 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | Mela OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 119,721 € |
| 2 | 4Speed OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 25,116 € |
| 3 | Payon OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 15,623 € |
| 4 | North Est Customs OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 12,550 € |
| 5 | Mental Mechanics OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 12,014 € |
| 6 | TT1 Motors OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 4,887 € |
| 7 | Telli rehvibuss OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 1,605 € |
| 8 | Metallic OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 540 € |
| 9 | Hõbemägi Motorsport OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 379 € |
| 10 | lux auto OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 300 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.