Revenue TOP 2023 · Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
5,264 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 89,666 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2302Cramor Ehitus OÜ89,606 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 89,531 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2304Nullelement OÜ89,475 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2305MR Teenused OÜ89,332 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2306Etek Kivi OÜ89,329 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2307Osaühing C-Ment89,237 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2308KASAF EHITUS OÜ89,225 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2309PUIMEK OÜ89,089 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2310HK TRUST OÜ89,049 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 89,045 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2312FinWork OÜ88,819 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2313VRS GRUPP OÜ88,720 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2314OÜ Neue88,547 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2315TT.Rak Grupp OÜ88,389 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2316OÜ Famita87,934 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2317Megalet Grupp OÜ87,914 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 87,862 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2319JPR Ehitus OÜ87,807 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2320Lineproff OÜ87,730 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2321AKM Partner OÜ87,719 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2322Teojar Ehitus OÜ87,599 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 87,585 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2324Marivar OÜ87,563 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 87,076 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2326U-Plaat OÜ87,043 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 87,014 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2328Nukor OÜ87,009 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2329Osaühing Selox86,910 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 86,805 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2331OÜ insenerline86,774 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2332JV KATUS OÜ86,560 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2333Aksman OÜ86,541 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2334Arufox OÜ86,438 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2335Starten OÜ86,301 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2336NWE Company OÜ86,265 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2337Trustone OÜ86,259 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2338OÜ Vistaron86,242 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2339Jah Ehitus OÜ86,155 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2340OÜ ProGroup86,029 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2341T.O.K. Group OÜ85,932 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2342Kaletal OÜ85,751 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 85,660 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2344Karg Estonia OÜ85,656 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2345DELFINO OÜ85,556 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2346FR Ehitus OÜ85,506 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2347CARENE OÜ85,436 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2348HARNEK OÜ85,362 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2349MIRT Ehitus OÜ85,074 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2350Maalrimehed OÜ84,894 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2351Aroni Ehitus OÜ84,869 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2352Judzin Grupp OÜ84,800 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2353MaiKal Ehitus OÜ84,726 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2354Ainus Ehitus OÜ84,706 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2355Bivigor OÜ84,668 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2356Multi24 OÜ84,543 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2357VOSBORG OÜ84,537 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2358OÜ RPP GROUP84,354 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2359Hiver OÜ84,326 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2360Osaühing PREISAL84,259 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 84,224 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2362Martfell OÜ84,171 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2363Osaühing Rasmek84,144 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2364MK Rex OÜ84,073 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 83,972 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2366Merimeister OÜ83,928 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2367Saare Service OÜ83,857 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2368ReikaR Grupp OÜ83,843 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2369Tuura OÜ83,838 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2370Sepend OÜ83,732 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 83,398 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 83,363 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2373Vussvillem OÜ83,358 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 83,322 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2375AKRONET OÜ83,267 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2376OÜ AWWI Mööbel83,222 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2377ARMSTEF OÜ83,150 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2378Juhtimine OÜ83,140 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2379Aaser Service OÜ83,135 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2380Kruut OÜ83,062 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2381A.H. Trading OÜ83,037 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2382marmaks grupp OÜ82,998 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2383Malmor Grupp OÜ82,896 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2384Landata OÜ82,864 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 82,823 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2386LL Ehitus OÜ82,820 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2387RNL Ehitus OÜ82,680 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2388TKG ehitus OÜ82,650 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2389City Build OÜ82,638 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 82,555 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2391Estivo OÜ82,505 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2392PUIDUSPETSID OÜ82,500 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2393Süld Ehitus OÜ82,334 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 82,322 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2395Eskela OÜ82,270 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2396AVJ Grupp OÜ82,267 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2397parencor OÜ82,165 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2398OÜ Novafield82,117 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2399Byggercom OÜ82,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 81,955 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2301 | OÜ FastWheels Group Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,666 € |
| 2302 | Cramor Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,606 € |
| 2303 | Larren Fassaadid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,531 € |
| 2304 | Nullelement OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,475 € |
| 2305 | MR Teenused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,332 € |
| 2306 | Etek Kivi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,329 € |
| 2307 | Osaühing C-Ment Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,237 € |
| 2308 | KASAF EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,225 € |
| 2309 | PUIMEK OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,089 € |
| 2310 | HK TRUST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,049 € |
| 2311 | OÜ Freitarv Katusepaigaldus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,045 € |
| 2312 | FinWork OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 88,819 € |
| 2313 | VRS GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 88,720 € |
| 2314 | OÜ Neue Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 88,547 € |
| 2315 | TT.Rak Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 88,389 € |
| 2316 | OÜ Famita Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,934 € |
| 2317 | Megalet Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,914 € |
| 2318 | Osaühing Tinbox Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,862 € |
| 2319 | JPR Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,807 € |
| 2320 | Lineproff OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,730 € |
| 2321 | AKM Partner OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,719 € |
| 2322 | Teojar Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,599 € |
| 2323 | Saaremaa Saunakoda OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,585 € |
| 2324 | Marivar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,563 € |
| 2325 | JP Ehitusgrupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,076 € |
| 2326 | U-Plaat OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,043 € |
| 2327 | Tammemäe Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,014 € |
| 2328 | Nukor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,009 € |
| 2329 | Osaühing Selox Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,910 € |
| 2330 | OÜ Transpoint Plus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,805 € |
| 2331 | OÜ insenerline Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,774 € |
| 2332 | JV KATUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,560 € |
| 2333 | Aksman OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,541 € |
| 2334 | Arufox OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,438 € |
| 2335 | Starten OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,301 € |
| 2336 | NWE Company OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,265 € |
| 2337 | Trustone OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,259 € |
| 2338 | OÜ Vistaron Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,242 € |
| 2339 | Jah Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,155 € |
| 2340 | OÜ ProGroup Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 86,029 € |
| 2341 | T.O.K. Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 85,932 € |
| 2342 | Kaletal OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 85,751 € |
| 2343 | Osaühing Redo Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 85,660 € |
| 2344 | Karg Estonia OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 85,656 € |
| 2345 | DELFINO OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 85,556 € |
| 2346 | FR Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 85,506 € |
| 2347 | CARENE OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 85,436 € |
| 2348 | HARNEK OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 85,362 € |
| 2349 | MIRT Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 85,074 € |
| 2350 | Maalrimehed OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,894 € |
| 2351 | Aroni Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,869 € |
| 2352 | Judzin Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,800 € |
| 2353 | MaiKal Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,726 € |
| 2354 | Ainus Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,706 € |
| 2355 | Bivigor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,668 € |
| 2356 | Multi24 OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,543 € |
| 2357 | VOSBORG OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,537 € |
| 2358 | OÜ RPP GROUP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,354 € |
| 2359 | Hiver OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,326 € |
| 2360 | Osaühing PREISAL Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,259 € |
| 2361 | GoHouse Project OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,224 € |
| 2362 | Martfell OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,171 € |
| 2363 | Osaühing Rasmek Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,144 € |
| 2364 | MK Rex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,073 € |
| 2365 | Edisson ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,972 € |
| 2366 | Merimeister OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,928 € |
| 2367 | Saare Service OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,857 € |
| 2368 | ReikaR Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,843 € |
| 2369 | Tuura OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,838 € |
| 2370 | Sepend OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,732 € |
| 2371 | osaühing TUNNEL VIA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,398 € |
| 2372 | Järveveere Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,363 € |
| 2373 | Vussvillem OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,358 € |
| 2374 | Osaühing TECH Ehitusgrupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,322 € |
| 2375 | AKRONET OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,267 € |
| 2376 | OÜ AWWI Mööbel Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,222 € |
| 2377 | ARMSTEF OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,150 € |
| 2378 | Juhtimine OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,140 € |
| 2379 | Aaser Service OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,135 € |
| 2380 | Kruut OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,062 € |
| 2381 | A.H. Trading OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,037 € |
| 2382 | marmaks grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,998 € |
| 2383 | Malmor Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,896 € |
| 2384 | Landata OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,864 € |
| 2385 | Osaühing FERTELOR GRUPP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,823 € |
| 2386 | LL Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,820 € |
| 2387 | RNL Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,680 € |
| 2388 | TKG ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,650 € |
| 2389 | City Build OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,638 € |
| 2390 | osaühing Meisterehitaja Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,555 € |
| 2391 | Estivo OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,505 € |
| 2392 | PUIDUSPETSID OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,500 € |
| 2393 | Süld Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,334 € |
| 2394 | EvoCon TradeHouse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,322 € |
| 2395 | Eskela OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,270 € |
| 2396 | AVJ Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,267 € |
| 2397 | parencor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,165 € |
| 2398 | OÜ Novafield Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,117 € |
| 2399 | Byggercom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,000 € |
| 2400 | Vesrax Arendus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 81,955 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.