Revenue TOP 2023 · Muu veislaste ja pühvlikasvatus
329 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 4,010 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 302Linnusulg OÜ4,001 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 3,992 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 304Karu talu OÜ3,867 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 3,847 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 3,617 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 307Sillatalu OÜ3,364 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 3,129 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 3,000 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2,961 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 311SALERS OÜ2,760 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 312MÄEMARDI OÜ2,628 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2,609 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 314Luha OÜ2,517 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 315Laanevana OÜ2,500 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2,400 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 317Kuke Talu OÜ2,350 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 318MarSim OÜ2,337 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 319OÜ ARR2,285 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 320AV Angus OÜ2,281 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2,251 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1,814 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 323OÜ Tursal1,415 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 324Lakelaan OÜ1,313 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1,100 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 800 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 600 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 217 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 150 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 301 | Andruse Niidud OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 4,010 € |
| 302 | Linnusulg OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 4,001 € |
| 303 | Taterma teenused OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 3,992 € |
| 304 | Karu talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 3,867 € |
| 305 | Nurme Barbari OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 3,847 € |
| 306 | OÜ Veomaa talu Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 3,617 € |
| 307 | Sillatalu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 3,364 € |
| 308 | osaühing VKV Hindre Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 3,129 € |
| 309 | GV Hobuteenused OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 3,000 € |
| 310 | Pidula Veisekasvatus OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,961 € |
| 311 | SALERS OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,760 € |
| 312 | MÄEMARDI OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,628 € |
| 313 | Kaika Mahe OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,609 € |
| 314 | Luha OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,517 € |
| 315 | Laanevana OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,500 € |
| 316 | Beavichara Seretriana OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,400 € |
| 317 | Kuke Talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,350 € |
| 318 | MarSim OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,337 € |
| 319 | OÜ ARR Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,285 € |
| 320 | AV Angus OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,281 € |
| 321 | OÜ Uha-Sepa talu Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,251 € |
| 322 | Greengrass OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1,814 € |
| 323 | OÜ Tursal Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1,415 € |
| 324 | Lakelaan OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1,313 € |
| 325 | OÜ Karula Veis Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1,100 € |
| 326 | Sõrve Tarvas OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 800 € |
| 327 | OÜ Piisonifarm Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 600 € |
| 328 | Altmetsa Talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 217 € |
| 329 | Niidusaare Lihaveis OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 150 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.