Revenue TOP 2023 · Valga maakond
2,023 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 1201OÜ Dorisnails16,846 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 16,765 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 1203Imsi Varad OÜ16,731 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1204Solmest Grupp OÜ16,628 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1205Goodlife OÜ16,626 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 1206Dandy OÜ16,622 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 1207LHT Ehitus OÜ16,606 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1208OÜ MISMAR16,578 €Hostelid
- 1209OÜ RETME ILU16,567 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 16,564 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 16,564 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1212OÜ NAILSTIME16,515 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1213Keeni Mõis OÜ16,511 €Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest
- 1214Uibumäe talu OÜ16,506 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1215Punktuaalne OÜ16,500 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1216Iluveski OÜ16,404 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 16,400 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1218Midin Madin OÜ16,350 €Pealisrõivaste tootmine
- 1219Birkenland OÜ16,299 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 1220Kaarnaoru OÜ16,257 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1221Mulgi Ilu OÜ16,234 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 16,232 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1223G. I. Tehno OÜ16,230 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 1224Haloner HL OÜ16,185 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 16,098 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1226OÜ MetsaTim16,092 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1227Kangakoda OÜ16,086 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 1228Kimster OÜ16,077 €Muud eriehitustööd
- 16,027 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1230RoofEst OÜ15,990 €Katusetööd
- 1231Peebu aed OÜ15,958 €Mesindus
- 1232Osaühing Janson15,952 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1233Maahaldjas OÜ15,946 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1234Pesubutiik OÜ15,944 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1235Herbowest OÜ15,943 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1236OÜ Madaan15,937 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 15,872 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1238Külmamäe OÜ15,852 €Puhkemaja
- 1239Tamorak OÜ15,822 €Küttepuude tootmine
- 1240Areal Varad OÜ15,797 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1241osaühing Riolani15,750 €Üldarstiabi
- 1242Renovatex OÜ15,685 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1243EV Universe OÜ15,681 €Mujal liigitamata infoalane tegevus
- 1244OÜ MKS sales15,665 €Muu spordiõpe
- 1245Pikne OÜ15,600 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 1246SiRo Haldus OÜ15,600 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 15,584 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1248Meriderma OÜ15,446 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 1249Tiinar Varad OÜ15,429 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 15,429 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1251Blackonians OÜ15,390 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 15,348 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 15,309 €Muu mujal liigitamata koolitus
- 15,302 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 1255Bonas Consult OÜ15,284 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1256Garaaz 37 OÜ15,268 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1257Kimmäs Nõvv OÜ15,257 €Muu infoalane tegevus
- 15,235 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1259Akeeso OÜ15,208 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 1260Tikuti OÜ15,122 €Taimekasvatuse abitegevused
- 15,086 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,083 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 1263OÜ Oleg Auto14,998 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 14,899 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1265MaruPuit OÜ14,819 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1266Saekratt OÜ14,785 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1267OÜ Kaarjoon14,785 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 1268Võsahunt OÜ14,775 €Küttepuude tootmine
- 14,752 €Muud eriehitustööd
- 1270Fix 1 OÜ14,607 €Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus
- 1271Track Horse OÜ14,488 €Muud eriehitustööd
- 1272DecisionTree OÜ14,453 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1273Osaühing Kolmi14,437 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1274Diara Arendus OÜ14,434 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1275RexiCode OÜ14,422 €Programmeerimine
- 1276ARTEPUU OÜ14,355 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1277Juuksenõel OÜ14,353 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 14,344 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1279Kätz OÜ14,337 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 14,328 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1281OÜ Jarnitems14,294 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 1282Laurelius OÜ14,194 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1283MIRO Mets OÜ14,181 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1284Siempre OÜ14,178 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 1285363 sport OÜ14,102 €Sporditarvete jaemüük
- 14,074 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 14,019 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1288OÜ Heaste14,000 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 13,950 €Muu mujal liigitamata õpe
- 13,940 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1291MANI OÜ13,931 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1292AR MEDIA OÜ13,842 €Fotograafia
- 1293Baltner Grupp OÜ13,803 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 13,792 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1295Rameksen OÜ13,786 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 13,755 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 13,698 €Muu disainerite tegevus
- 13,689 €Jahu ja tangainete tootmine
- 1299Kuu Haldus OÜ13,685 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1300Pärismets OÜ13,679 €Metsamajandust abistavad tegevused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1201 | OÜ Dorisnails Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,846 € |
| 1202 | RentPro Baltic OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 16,765 € |
| 1203 | Imsi Varad OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 16,731 € |
| 1204 | Solmest Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 16,628 € |
| 1205 | Goodlife OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 16,626 € |
| 1206 | Dandy OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 16,622 € |
| 1207 | LHT Ehitus OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 16,606 € |
| 1208 | OÜ MISMAR Hostelid | 16,578 € |
| 1209 | OÜ RETME ILU Muud iluhooldused ja iluteenused | 16,567 € |
| 1210 | Osaühing RevalCargo Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 16,564 € |
| 1211 | Ülla&Partnerid OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 16,564 € |
| 1212 | OÜ NAILSTIME Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,515 € |
| 1213 | Keeni Mõis OÜ Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest | 16,511 € |
| 1214 | Uibumäe talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 16,506 € |
| 1215 | Punktuaalne OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,500 € |
| 1216 | Iluveski OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,404 € |
| 1217 | Rauk Investments OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 16,400 € |
| 1218 | Midin Madin OÜ Pealisrõivaste tootmine | 16,350 € |
| 1219 | Birkenland OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 16,299 € |
| 1220 | Kaarnaoru OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,257 € |
| 1221 | Mulgi Ilu OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,234 € |
| 1222 | Männimetsa Mahetalu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 16,232 € |
| 1223 | G. I. Tehno OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 16,230 € |
| 1224 | Haloner HL OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 16,185 € |
| 1225 | osaühing Piirimart Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 16,098 € |
| 1226 | OÜ MetsaTim Metsamajandust abistavad tegevused | 16,092 € |
| 1227 | Kangakoda OÜ Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 16,086 € |
| 1228 | Kimster OÜ Muud eriehitustööd | 16,077 € |
| 1229 | Teie Ettevõtte Kasuks OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,027 € |
| 1230 | RoofEst OÜ Katusetööd | 15,990 € |
| 1231 | Peebu aed OÜ Mesindus | 15,958 € |
| 1232 | Osaühing Janson Metsamajandust abistavad tegevused | 15,952 € |
| 1233 | Maahaldjas OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 15,946 € |
| 1234 | Pesubutiik OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 15,944 € |
| 1235 | Herbowest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,943 € |
| 1236 | OÜ Madaan Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,937 € |
| 1237 | Osaühing Sintsinella Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,872 € |
| 1238 | Külmamäe OÜ Puhkemaja | 15,852 € |
| 1239 | Tamorak OÜ Küttepuude tootmine | 15,822 € |
| 1240 | Areal Varad OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 15,797 € |
| 1241 | osaühing Riolani Üldarstiabi | 15,750 € |
| 1242 | Renovatex OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,685 € |
| 1243 | EV Universe OÜ Mujal liigitamata infoalane tegevus | 15,681 € |
| 1244 | OÜ MKS sales Muu spordiõpe | 15,665 € |
| 1245 | Pikne OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 15,600 € |
| 1246 | SiRo Haldus OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 15,600 € |
| 1247 | OÜ Suitsu Põllumees Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 15,584 € |
| 1248 | Meriderma OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 15,446 € |
| 1249 | Tiinar Varad OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,429 € |
| 1250 | Andres & P Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,429 € |
| 1251 | Blackonians OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 15,390 € |
| 1252 | MZ Agency Estonia OÜ Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 15,348 € |
| 1253 | Tervis Teadmistest OÜ Muu mujal liigitamata koolitus | 15,309 € |
| 1254 | OSAÜHING Kakulaane Puhkekülad ja puhkelaagrid | 15,302 € |
| 1255 | Bonas Consult OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,284 € |
| 1256 | Garaaz 37 OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 15,268 € |
| 1257 | Kimmäs Nõvv OÜ Muu infoalane tegevus | 15,257 € |
| 1258 | ORT TEHNOÜLEVAATUS OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,235 € |
| 1259 | Akeeso OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 15,208 € |
| 1260 | Tikuti OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 15,122 € |
| 1261 | LS Raamatupidamisbüroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,086 € |
| 1262 | Comfort Agency OÜ Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 15,083 € |
| 1263 | OÜ Oleg Auto Mootorsõidukite remont ja hooldus | 14,998 € |
| 1264 | Diara Teenused OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 14,899 € |
| 1265 | MaruPuit OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 14,819 € |
| 1266 | Saekratt OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 14,785 € |
| 1267 | OÜ Kaarjoon Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 14,785 € |
| 1268 | Võsahunt OÜ Küttepuude tootmine | 14,775 € |
| 1269 | Slaviko Ehitus OÜ Muud eriehitustööd | 14,752 € |
| 1270 | Fix 1 OÜ Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus | 14,607 € |
| 1271 | Track Horse OÜ Muud eriehitustööd | 14,488 € |
| 1272 | DecisionTree OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,453 € |
| 1273 | Osaühing Kolmi Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 14,437 € |
| 1274 | Diara Arendus OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 14,434 € |
| 1275 | RexiCode OÜ Programmeerimine | 14,422 € |
| 1276 | ARTEPUU OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 14,355 € |
| 1277 | Juuksenõel OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 14,353 € |
| 1278 | Helme Noorloom OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 14,344 € |
| 1279 | Kätz OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 14,337 € |
| 1280 | OÜ Kangro Kaevetööd Muud kaeve- ja mullatööd | 14,328 € |
| 1281 | OÜ Jarnitems Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 14,294 € |
| 1282 | Laurelius OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 14,194 € |
| 1283 | MIRO Mets OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 14,181 € |
| 1284 | Siempre OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 14,178 € |
| 1285 | 363 sport OÜ Sporditarvete jaemüük | 14,102 € |
| 1286 | Estonian Organic Beef OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 14,074 € |
| 1287 | VEETEE Projekt OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 14,019 € |
| 1288 | OÜ Heaste Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 14,000 € |
| 1289 | Three Owls Consulting OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 13,950 € |
| 1290 | GERDO ja meistrid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,940 € |
| 1291 | MANI OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 13,931 € |
| 1292 | AR MEDIA OÜ Fotograafia | 13,842 € |
| 1293 | Baltner Grupp OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 13,803 € |
| 1294 | Osaühing Aasta Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,792 € |
| 1295 | Rameksen OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,786 € |
| 1296 | Raamatupidamine Korda OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 13,755 € |
| 1297 | Katarina Disain OÜ Muu disainerite tegevus | 13,698 € |
| 1298 | täisühing Tarmere Jahu ja tangainete tootmine | 13,689 € |
| 1299 | Kuu Haldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 13,685 € |
| 1300 | Pärismets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,679 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.