Revenue TOP 2023 · Rapla maakond
3,355 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 2401OÜ SKYMER9,483 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2402Kelly Rohela OÜ9,463 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 2403Võnkur OÜ9,462 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2404OÜ RIIDAKU MÕIS9,454 €Küttepuude tootmine
- 2405Radiodontia OÜ9,445 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2406Ukut OÜ9,392 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 9,365 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 2408Nait Invest OÜ9,327 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2409ESTONIAN JOBS OÜ9,300 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 9,281 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2411Kokk & Kelner OÜ9,257 €Muu mujal liigitamata koolitus
- 9,226 €Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine
- 2413Auna OÜ9,215 €Toitlustamine üritustel
- 9,200 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 9,180 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2416EUROPAPARTNER OÜ9,160 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2417Shroom OÜ9,152 €Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine
- 9,112 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 9,090 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2420Mekson Metall OÜ9,067 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2421OÜ GEOTOP9,043 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2422Nikol Küüned OÜ9,021 €Küünetehnikuteenused
- 9,010 €Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin
- 2424Samvest OÜ9,000 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2425Andok OÜ8,985 €Veokite rentimine ja kasutusrent
- 8,979 €Reklaami vahendamine meedias
- 2427NEVA EHITUS OÜ8,977 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 8,965 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 2429KKL OÜ8,958 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2430BaltEstHunt OÜ8,957 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,941 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2432Nurme Haldus OÜ8,940 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 2433MeeMees OÜ8,935 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2434Osaühing SVENDEK8,914 €Tollimaaklerite tegevus
- 2435Altus Haldus OÜ8,906 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 8,846 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2437Tansco OÜ8,836 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2438VErk Ehitus OÜ8,833 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2439GALLANTOR OÜ8,815 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 2440BoxMet OÜ8,800 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2441Or Conor OÜ8,795 €Väärisesemete jms toodete tootmine
- 2442Sahkur OÜ8,780 €Fotograafia
- 2443Rafare OÜ8,770 €Sporditarvete tootmine
- 2444NALA OÜ8,723 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 8,721 €Kaubavedu maanteel
- 2446Atnop OÜ8,709 €Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus
- 8,700 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2448Timest OÜ8,695 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2449Sirpa OÜ8,692 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2450Viitor OÜ8,685 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 2451OÜ Puukaru8,684 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2452Aroviinos OÜ8,645 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2453Ideco OÜ8,640 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2454HP Planum OÜ8,639 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,605 €Fotograafia
- 2456Mility OÜ8,603 €Segapõllumajandus
- 2457Peoelamus OÜ8,598 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2458Rukkipõllu OÜ8,580 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 24594 holding OÜ8,551 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 8,527 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 2461LuumiRuum OÜ8,525 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2462UTG Eesti OÜ8,477 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2463AJHair OÜ8,443 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2464Huskypark OÜ8,440 €Lõbustus- ja teemaparkide tegevus
- 8,422 €Telesaadete tootmine
- 2466Kandi Haldus OÜ8,410 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2467OÜ Tigro8,400 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2468Danico Grupp OÜ8,400 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2469OÜ Densi8,397 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2470Ilu & IT OÜ8,384 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 2471KHS Invest OÜ8,384 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,377 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 2473Somecon OÜ8,377 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2474VASA ehitus OÜ8,349 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 2475Fookus Spaces OÜ8,345 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 2476Toominga Farm OÜ8,344 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2477Kohilo OÜ8,343 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2478Kasparile OÜ8,333 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2479Sirteen OÜ8,300 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 8,290 €Programmeerimine
- 2481OÜ Toomi Tänu8,287 €Muusikute lavaline tegevus
- 2482KS Ivest OÜ8,279 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2483Angala OÜ8,219 €Muude uute kaupade jaemüük
- 2484OÜ Nivi UT8,200 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2485Smit OÜ8,184 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2486E-Team OÜ8,172 €Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta
- 2487OÜ Remarker8,153 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 2488Siim Oja Kool OÜ8,147 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 2489OÜ Admin RAV8,100 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,100 €Fotograafia
- 2491OÜ ISD8,088 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 8,058 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 2493Trehvi Kuur OÜ8,053 €Liikuvad toitlustuskohad
- 2494Everetek OÜ8,038 €Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus
- 2495OÜ Saarela8,027 €Heliloome
- 2496Kaseman OÜ8,020 €Kaubavedu maanteel
- 2497Standvalue OÜ8,015 €Metsavarumine
- 2498MKVUM OÜ7,996 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2499Elab Kord OÜ7,895 €Muusikute lavaline tegevus
- 2500Villak&Puu OÜ7,888 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2401 | OÜ SKYMER Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 9,483 € |
| 2402 | Kelly Rohela OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 9,463 € |
| 2403 | Võnkur OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 9,462 € |
| 2404 | OÜ RIIDAKU MÕIS Küttepuude tootmine | 9,454 € |
| 2405 | Radiodontia OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 9,445 € |
| 2406 | Ukut OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 9,392 € |
| 2407 | LaPlaya Invest OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 9,365 € |
| 2408 | Nait Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,327 € |
| 2409 | ESTONIAN JOBS OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 9,300 € |
| 2410 | Osaühing Aespa Ehitus Restoranide ja kohvikute tegevus | 9,281 € |
| 2411 | Kokk & Kelner OÜ Muu mujal liigitamata koolitus | 9,257 € |
| 2412 | Osaühing TULEMEES & KO Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine | 9,226 € |
| 2413 | Auna OÜ Toitlustamine üritustel | 9,215 € |
| 2414 | Osaühing H & H Kinnisvara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,200 € |
| 2415 | Kruusi Põllumajanduse OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 9,180 € |
| 2416 | EUROPAPARTNER OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 9,160 € |
| 2417 | Shroom OÜ Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine | 9,152 € |
| 2418 | Birke Investments OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,112 € |
| 2419 | OÜ Solution Focused Coaching Muu mujal liigitamata õpe | 9,090 € |
| 2420 | Mekson Metall OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 9,067 € |
| 2421 | OÜ GEOTOP Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 9,043 € |
| 2422 | Nikol Küüned OÜ Küünetehnikuteenused | 9,021 € |
| 2423 | OÜ Eriliselt Osav Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin | 9,010 € |
| 2424 | Samvest OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 9,000 € |
| 2425 | Andok OÜ Veokite rentimine ja kasutusrent | 8,985 € |
| 2426 | Koolitusportaal OÜ Reklaami vahendamine meedias | 8,979 € |
| 2427 | NEVA EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,977 € |
| 2428 | osaühing Sunshade Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 8,965 € |
| 2429 | KKL OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 8,958 € |
| 2430 | BaltEstHunt OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,957 € |
| 2431 | Innovative Kids OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 8,941 € |
| 2432 | Nurme Haldus OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 8,940 € |
| 2433 | MeeMees OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 8,935 € |
| 2434 | Osaühing SVENDEK Tollimaaklerite tegevus | 8,914 € |
| 2435 | Altus Haldus OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 8,906 € |
| 2436 | Osaühing KÕRTSU TALU Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 8,846 € |
| 2437 | Tansco OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,836 € |
| 2438 | VErk Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,833 € |
| 2439 | GALLANTOR OÜ Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 8,815 € |
| 2440 | BoxMet OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 8,800 € |
| 2441 | Or Conor OÜ Väärisesemete jms toodete tootmine | 8,795 € |
| 2442 | Sahkur OÜ Fotograafia | 8,780 € |
| 2443 | Rafare OÜ Sporditarvete tootmine | 8,770 € |
| 2444 | NALA OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 8,723 € |
| 2445 | Markotrans Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 8,721 € |
| 2446 | Atnop OÜ Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | 8,709 € |
| 2447 | JAANSON JA KO osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,700 € |
| 2448 | Timest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,695 € |
| 2449 | Sirpa OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 8,692 € |
| 2450 | Viitor OÜ Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 8,685 € |
| 2451 | OÜ Puukaru Metsamajandust abistavad tegevused | 8,684 € |
| 2452 | Aroviinos OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 8,645 € |
| 2453 | Ideco OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 8,640 € |
| 2454 | HP Planum OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,639 € |
| 2455 | Oolmade Foto&Print OÜ Fotograafia | 8,605 € |
| 2456 | Mility OÜ Segapõllumajandus | 8,603 € |
| 2457 | Peoelamus OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 8,598 € |
| 2458 | Rukkipõllu OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 8,580 € |
| 2459 | 4 holding OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 8,551 € |
| 2460 | OSAÜHING SAARIKU PUIT Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 8,527 € |
| 2461 | LuumiRuum OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,525 € |
| 2462 | UTG Eesti OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 8,477 € |
| 2463 | AJHair OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 8,443 € |
| 2464 | Huskypark OÜ Lõbustus- ja teemaparkide tegevus | 8,440 € |
| 2465 | Firma McFirmaface OÜ Telesaadete tootmine | 8,422 € |
| 2466 | Kandi Haldus OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 8,410 € |
| 2467 | OÜ Tigro Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,400 € |
| 2468 | Danico Grupp OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 8,400 € |
| 2469 | OÜ Densi Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,397 € |
| 2470 | Ilu & IT OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 8,384 € |
| 2471 | KHS Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,384 € |
| 2472 | Osaühing Rapla Martsipan Enda kinnisvara ost ja müük | 8,377 € |
| 2473 | Somecon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,377 € |
| 2474 | VASA ehitus OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 8,349 € |
| 2475 | Fookus Spaces OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 8,345 € |
| 2476 | Toominga Farm OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 8,344 € |
| 2477 | Kohilo OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 8,343 € |
| 2478 | Kasparile OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,333 € |
| 2479 | Sirteen OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 8,300 € |
| 2480 | TM ERP Solutions OÜ Programmeerimine | 8,290 € |
| 2481 | OÜ Toomi Tänu Muusikute lavaline tegevus | 8,287 € |
| 2482 | KS Ivest OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,279 € |
| 2483 | Angala OÜ Muude uute kaupade jaemüük | 8,219 € |
| 2484 | OÜ Nivi UT Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,200 € |
| 2485 | Smit OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,184 € |
| 2486 | E-Team OÜ Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta | 8,172 € |
| 2487 | OÜ Remarker Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 8,153 € |
| 2488 | Siim Oja Kool OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 8,147 € |
| 2489 | OÜ Admin RAV Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,100 € |
| 2490 | Pulmafotograaf OÜ Fotograafia | 8,100 € |
| 2491 | OÜ ISD Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 8,088 € |
| 2492 | Atomic Productions OÜ Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 8,058 € |
| 2493 | Trehvi Kuur OÜ Liikuvad toitlustuskohad | 8,053 € |
| 2494 | Everetek OÜ Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus | 8,038 € |
| 2495 | OÜ Saarela Heliloome | 8,027 € |
| 2496 | Kaseman OÜ Kaubavedu maanteel | 8,020 € |
| 2497 | Standvalue OÜ Metsavarumine | 8,015 € |
| 2498 | MKVUM OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 7,996 € |
| 2499 | Elab Kord OÜ Muusikute lavaline tegevus | 7,895 € |
| 2500 | Villak&Puu OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,888 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.