Revenue TOP 2023 · Pärnu maakond
8,524 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 33,114 €Muude elektriseadmete remont ja hooldus
- 33,102 €Elektripaigaldustööd
- 4003BaarUlme OÜ33,089 €Jookide serveerimine
- 4004OÜ Roorava33,081 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 33,051 €Hoonete üldpuhastus
- 33,037 €Hambaravi
- 33,035 €Loomakasvatuse abitegevused
- 4008Metsad24 OÜ33,030 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 33,030 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 33,006 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 4011Studio ILM OÜ33,000 €Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus
- 4012OÜ Pets ja Pojad32,986 €Merekalapüük
- 32,981 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 4014OÜ SARVEPERE32,976 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4015Fredimusic OÜ32,963 €Muusikute lavaline tegevus
- 4016OSAVAD OÜ32,930 €Elektripaigaldustööd
- 4017OÜ J.Kersalu32,854 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 32,853 €Muude kasutatud kaupade jaemüük
- 4019EdKala OÜ32,753 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 4020OÜ Metsamägi32,751 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 4021Meka Forest OÜ32,707 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 32,707 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 32,700 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 4024osaühing Welco32,662 €Sõitjate vedu linna- ja linnalähiliinidel
- 4025Unter Man OÜ32,570 €Veokite rentimine ja kasutusrent
- 4026Farmhome OÜ32,563 €Elektriinstallatsioon
- 4027FixorPro OÜ32,561 €Kaubavedu maanteel
- 4028Casa Estate OÜ32,556 €Külaliskorterid
- 4029Dreamline OÜ32,553 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4030Kaimelle OÜ32,542 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4031Proteenused OÜ32,518 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 4032Okram Peat OÜ32,492 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4033OÜ R5 Trans32,471 €Laadungikäitlus
- 4034Rewimax OÜ32,469 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 4035OÜ Kurrotaja32,459 €Metsavarumine
- 32,445 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4037Osaühing Cord32,442 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 4038PT Allika OÜ32,415 €Taimekasvatuse abitegevused
- 32,400 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4040MSBit OÜ32,400 €Programmeerimine
- 4041Logfin OÜ32,390 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4042Maalt OÜ32,354 €Kodulinnukasvatus
- 4043Kuldne Haldus OÜ32,326 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 4044Osaühing Seilsat32,317 €Muude plasttoodete tootmine
- 4045PÄÄSUKE OÜ32,310 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4046Aderen OÜ32,309 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 4047Kodupuu OÜ32,300 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4048Idealista OÜ32,285 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4049OÜ ORMEA32,282 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 4050andRENT OÜ32,281 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 4051Libreville OÜ32,273 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4052Osaühing Tali RK32,273 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 32,231 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 32,230 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 4055OÜ Leitmar32,221 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 32,213 €Hariduse tugiteenused
- 4057OÜ MAASVOOL32,209 €Elektripaigaldustööd
- 4058Kerli Vara OÜ32,200 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4059Moto majutus OÜ32,172 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 32,150 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 32,142 €Muud eriehitustööd
- 32,127 €Taimede paljundamine
- 4063HaljastusEst OÜ32,100 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 4064Repogil OÜ32,092 €Hoonete üldpuhastus
- 32,090 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 4066DJAM OÜ32,089 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4067Tiffus OÜ32,072 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4068OÜ Veicolo32,061 €Ajutise tööjõu rent
- 4069KF Foto Osaühing31,978 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4070K&E teenused OÜ31,977 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4071INK Family OÜ31,968 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 4072GL Projekt OÜ31,968 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4073Karo grupp OÜ31,964 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 31,962 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4075Lõõritaja OÜ31,959 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 4076Mermin OÜ31,918 €Külaliskorterid
- 31,916 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4078Ma & Ta OÜ31,905 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4079Hydropro OÜ31,901 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4080Elios Holding OÜ31,877 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4081ST Service OÜ31,875 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4082OÜ VELMUST31,872 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 31,858 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 31,849 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 4085Kajali OÜ31,840 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 4086DV Mets OÜ31,837 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4087ECOFIDES OÜ31,785 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4088Ameisiel OÜ31,777 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4089Kodutrepp OÜ31,771 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 4090PSL-Team OÜ31,749 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 4091ARTWEST OÜ31,729 €Muud eriehitustööd
- 4092osaühing Kolares31,716 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 31,687 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 4094Saare Hostel OÜ31,669 €Hotellid ja muu sarnane majutus
- 4095Raumerk OÜ31,663 €Tööjõurent
- 4096Altamarea OÜ31,624 €Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus
- 31,617 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4098OÜ Profitimber31,613 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 4099Grand Proff OÜ31,602 €Muude uute kaupade jaemüük
- 4100Madsabuild OÜ31,565 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 4001 | osaühing NETMEN SERVICE Muude elektriseadmete remont ja hooldus | 33,114 € |
| 4002 | SS Elektritööd OÜ Elektripaigaldustööd | 33,102 € |
| 4003 | BaarUlme OÜ Jookide serveerimine | 33,089 € |
| 4004 | OÜ Roorava Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 33,081 € |
| 4005 | Koristaja Tiia OÜ Hoonete üldpuhastus | 33,051 € |
| 4006 | Osaühing Sindi Hambaravi Hambaravi | 33,037 € |
| 4007 | Kuusmiku Puhketalu OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 33,035 € |
| 4008 | Metsad24 OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 33,030 € |
| 4009 | Karleen Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 33,030 € |
| 4010 | Mäepealse Autoremont OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 33,006 € |
| 4011 | Studio ILM OÜ Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus | 33,000 € |
| 4012 | OÜ Pets ja Pojad Merekalapüük | 32,986 € |
| 4013 | Veskitammi Invest OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 32,981 € |
| 4014 | OÜ SARVEPERE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 32,976 € |
| 4015 | Fredimusic OÜ Muusikute lavaline tegevus | 32,963 € |
| 4016 | OSAVAD OÜ Elektripaigaldustööd | 32,930 € |
| 4017 | OÜ J.Kersalu Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 32,854 € |
| 4018 | Osaühing Pro-Anno Muude kasutatud kaupade jaemüük | 32,853 € |
| 4019 | EdKala OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 32,753 € |
| 4020 | OÜ Metsamägi Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 32,751 € |
| 4021 | Meka Forest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 32,707 € |
| 4022 | Pärnu Kümblustünni Rent OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 32,707 € |
| 4023 | Tammetõru talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 32,700 € |
| 4024 | osaühing Welco Sõitjate vedu linna- ja linnalähiliinidel | 32,662 € |
| 4025 | Unter Man OÜ Veokite rentimine ja kasutusrent | 32,570 € |
| 4026 | Farmhome OÜ Elektriinstallatsioon | 32,563 € |
| 4027 | FixorPro OÜ Kaubavedu maanteel | 32,561 € |
| 4028 | Casa Estate OÜ Külaliskorterid | 32,556 € |
| 4029 | Dreamline OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 32,553 € |
| 4030 | Kaimelle OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 32,542 € |
| 4031 | Proteenused OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 32,518 € |
| 4032 | Okram Peat OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 32,492 € |
| 4033 | OÜ R5 Trans Laadungikäitlus | 32,471 € |
| 4034 | Rewimax OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 32,469 € |
| 4035 | OÜ Kurrotaja Metsavarumine | 32,459 € |
| 4036 | DS Accountancy OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 32,445 € |
| 4037 | Osaühing Cord Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 32,442 € |
| 4038 | PT Allika OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 32,415 € |
| 4039 | Osaühing ALADONIA HALDUS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 32,400 € |
| 4040 | MSBit OÜ Programmeerimine | 32,400 € |
| 4041 | Logfin OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 32,390 € |
| 4042 | Maalt OÜ Kodulinnukasvatus | 32,354 € |
| 4043 | Kuldne Haldus OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 32,326 € |
| 4044 | Osaühing Seilsat Muude plasttoodete tootmine | 32,317 € |
| 4045 | PÄÄSUKE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 32,310 € |
| 4046 | Aderen OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 32,309 € |
| 4047 | Kodupuu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 32,300 € |
| 4048 | Idealista OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 32,285 € |
| 4049 | OÜ ORMEA Muu spetsialiseerimata jaemüük | 32,282 € |
| 4050 | andRENT OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 32,281 € |
| 4051 | Libreville OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 32,273 € |
| 4052 | Osaühing Tali RK Mootorsõidukite remont ja hooldus | 32,273 € |
| 4053 | osaühing MEVOL EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 32,231 € |
| 4054 | osaühing Kuldkihar Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 32,230 € |
| 4055 | OÜ Leitmar Mootorsõidukite remont ja hooldus | 32,221 € |
| 4056 | Inspiratsiooni Coaching OÜ Hariduse tugiteenused | 32,213 € |
| 4057 | OÜ MAASVOOL Elektripaigaldustööd | 32,209 € |
| 4058 | Kerli Vara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 32,200 € |
| 4059 | Moto majutus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 32,172 € |
| 4060 | OÜ Männiku metsur Metsamajandust abistavad tegevused | 32,150 € |
| 4061 | Osaühing MLepp Ehitus Muud eriehitustööd | 32,142 € |
| 4062 | Aiaabi Teenused OÜ Taimede paljundamine | 32,127 € |
| 4063 | HaljastusEst OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 32,100 € |
| 4064 | Repogil OÜ Hoonete üldpuhastus | 32,092 € |
| 4065 | OÜ Iseloov Design Reklaamiagentuuride tegevus | 32,090 € |
| 4066 | DJAM OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 32,089 € |
| 4067 | Tiffus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 32,072 € |
| 4068 | OÜ Veicolo Ajutise tööjõu rent | 32,061 € |
| 4069 | KF Foto Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,978 € |
| 4070 | K&E teenused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,977 € |
| 4071 | INK Family OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 31,968 € |
| 4072 | GL Projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,968 € |
| 4073 | Karo grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,964 € |
| 4074 | Arendusprojekt OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 31,962 € |
| 4075 | Lõõritaja OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 31,959 € |
| 4076 | Mermin OÜ Külaliskorterid | 31,918 € |
| 4077 | Tallnerk Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,916 € |
| 4078 | Ma & Ta OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,905 € |
| 4079 | Hydropro OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 31,901 € |
| 4080 | Elios Holding OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 31,877 € |
| 4081 | ST Service OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,875 € |
| 4082 | OÜ VELMUST Maastiku hooldus ja korrashoid | 31,872 € |
| 4083 | Miilits Investments OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 31,858 € |
| 4084 | Osaühing Lukutark Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 31,849 € |
| 4085 | Kajali OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 31,840 € |
| 4086 | DV Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 31,837 € |
| 4087 | ECOFIDES OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 31,785 € |
| 4088 | Ameisiel OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,777 € |
| 4089 | Kodutrepp OÜ Puidu töötlemine ja viimistlemine | 31,771 € |
| 4090 | PSL-Team OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 31,749 € |
| 4091 | ARTWEST OÜ Muud eriehitustööd | 31,729 € |
| 4092 | osaühing Kolares Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,716 € |
| 4093 | Pärnu Väikelastekool OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 31,687 € |
| 4094 | Saare Hostel OÜ Hotellid ja muu sarnane majutus | 31,669 € |
| 4095 | Raumerk OÜ Tööjõurent | 31,663 € |
| 4096 | Altamarea OÜ Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | 31,624 € |
| 4097 | Uus Maa Pärnu vahendusteenuste OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 31,617 € |
| 4098 | OÜ Profitimber Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 31,613 € |
| 4099 | Grand Proff OÜ Muude uute kaupade jaemüük | 31,602 € |
| 4100 | Madsabuild OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,565 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.