Revenue TOP 2022 · Kalmistute tegevus
Based on 2022 annual reports · Source: Estonian business register
- 337,725 €Kalmistute tegevus
- 124,390 €Kalmistute tegevus
- 52,064 €Kalmistute tegevus
- 49,210 €Kalmistute tegevus
- 40,495 €Kalmistute tegevus
- 37,967 €Kalmistute tegevus
- 30,491 €Kalmistute tegevus
- 27,430 €Kalmistute tegevus
- 25,860 €Kalmistute tegevus
- 25,575 €Kalmistute tegevus
- 22,682 €Kalmistute tegevus
- 19,032 €Kalmistute tegevus
- 12,597 €Kalmistute tegevus
- 12,325 €Kalmistute tegevus
- 10,435 €Kalmistute tegevus
- 16Olam OÜ8,834 €Kalmistute tegevus
- 8,557 €Kalmistute tegevus
- 18Veide OÜ6,190 €Kalmistute tegevus
- 5,319 €Kalmistute tegevus
- 2,896 €Kalmistute tegevus
- 2,842 €Kalmistute tegevus
- 2,108 €Kalmistute tegevus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | Felkrem OÜ Kalmistute tegevus | 337,725 € |
| 2 | REVAL KIVIAED OÜ Kalmistute tegevus | 124,390 € |
| 3 | OSAÜHING Andres Siim Kalmistute tegevus | 52,064 € |
| 4 | OÜ Greivo Kalmistute tegevus | 49,210 € |
| 5 | Anubis Eesti OÜ Kalmistute tegevus | 40,495 € |
| 6 | Anubis park OÜ Kalmistute tegevus | 37,967 € |
| 7 | OÜ Aviks Trade Kalmistute tegevus | 30,491 € |
| 8 | Osaühing Wake E.H. Kalmistute tegevus | 27,430 € |
| 9 | Osaühing Cremo Center Kalmistute tegevus | 25,860 € |
| 10 | Eesti kalmistud OÜ Kalmistute tegevus | 25,575 € |
| 11 | Madisepäev OÜ Kalmistute tegevus | 22,682 € |
| 12 | Osaühing EX NATURA Kalmistute tegevus | 19,032 € |
| 13 | GOALservice OÜ Kalmistute tegevus | 12,597 € |
| 14 | OÜ Greivo teenused Kalmistute tegevus | 12,325 € |
| 15 | Koeru Kivi OÜ Kalmistute tegevus | 10,435 € |
| 16 | Olam OÜ Kalmistute tegevus | 8,834 € |
| 17 | OÜ Trintle Kalmistute tegevus | 8,557 € |
| 18 | Veide OÜ Kalmistute tegevus | 6,190 € |
| 19 | OÜ Hauarõõm Kalmistute tegevus | 5,319 € |
| 20 | Kalmikivi OÜ Kalmistute tegevus | 2,896 € |
| 21 | Hemmat Haldus OÜ Kalmistute tegevus | 2,842 € |
| 22 | Kaarma Põllumajandus Osaühing Kalmistute tegevus | 2,108 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.