Revenue TOP 2022 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
5,572 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 4701Hekle Finants OÜ2,419 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4702OÜ Riimal2,412 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4703Mahe Majandus OÜ2,412 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,405 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4705Arvestus OÜ2,404 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4706Floreo Pluss OÜ2,402 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4707OÜ H52,400 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4708Numeroart TÜ2,400 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4709Järvestar OÜ2,400 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,400 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4711Dorrada OÜ2,400 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4712Saldo Pluss OÜ2,400 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4713AKVERST OÜ2,397 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4714OÜ Steviko2,395 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4715JRLR Grupp OÜ2,389 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,384 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4717OÜ Dialplus2,375 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4718OÜ Ulla2,375 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4719Hallapi OÜ2,375 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4720Virkunt OÜ2,366 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4721Vika Invest OÜ2,366 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,365 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4723Due OÜ2,360 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4724Mafilda OÜ2,360 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,358 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4726Karoman OÜ2,358 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,357 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4728Osaühing RATE2,350 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,350 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4730Skywell OÜ2,345 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4731AP GrandEst OÜ2,331 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,327 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4733Noelind OÜ2,327 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4734ABRehnung OÜ2,312 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,310 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4736KPU Accounts OÜ2,310 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4737OÜ Harpten2,304 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4738BAUMER INVEST OÜ2,300 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4739ROSBERG OÜ2,296 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4740Azio Consult OÜ2,295 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4741Titular OÜ2,294 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4742OÜ Omasoodu2,288 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,285 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,280 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4745OÜ TiKa Projekt2,276 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,270 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,265 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4748Maria Ac OÜ2,265 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4749RmpMetri OÜ2,258 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4750osaühing VORTEX2,258 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4751In-statera OÜ2,257 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,256 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4753OÜ KUDRUS2,255 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4754Marallbus OÜ2,251 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4755OÜ ASSAY2,250 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4756RMP Büroo OÜ2,250 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,249 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,247 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4759LCPC OÜ2,244 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4760JFS consult OÜ2,236 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4761KE Finance OÜ2,235 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4762Sorselling OÜ2,232 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4763Jaanioru OÜ2,230 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4764Krypotex OÜ2,228 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4765Isda OÜ2,225 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,223 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4767Selvior OÜ2,223 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4768OÜ VP Vara2,220 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,220 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,209 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4771Lekanto OÜ2,197 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4772EL-instrument OÜ2,196 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4773Aastas kord OÜ2,195 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4774OÜ ALATO GRUPP2,194 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,175 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4776OÜ Madiru2,170 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,168 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4778Tehen OÜ2,168 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4779CariVe OÜ2,160 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4780Nova Vela OÜ2,154 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4781Rika OÜ2,150 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4782PLDR Advisory OÜ2,150 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,150 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4784GT Accounting OÜ2,150 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,150 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4786ML Estate OÜ2,148 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,146 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,145 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4789Hela OÜ2,145 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4790JTD OÜ2,143 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4791MKaccounting OÜ2,140 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,140 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4793ProEver OÜ2,135 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4794Esthelper OÜ2,127 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,126 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,126 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,120 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4798Pirleco OÜ2,105 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4799Silk OÜ2,096 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4800KIPFORD OÜ2,093 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 4701 | Hekle Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,419 € |
| 4702 | OÜ Riimal Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,412 € |
| 4703 | Mahe Majandus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,412 € |
| 4704 | Round and Round OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,405 € |
| 4705 | Arvestus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,404 € |
| 4706 | Floreo Pluss OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,402 € |
| 4707 | OÜ H5 Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,400 € |
| 4708 | Numeroart TÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,400 € |
| 4709 | Järvestar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,400 € |
| 4710 | Osaühing STRATENA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,400 € |
| 4711 | Dorrada OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,400 € |
| 4712 | Saldo Pluss OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,400 € |
| 4713 | AKVERST OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,397 € |
| 4714 | OÜ Steviko Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,395 € |
| 4715 | JRLR Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,389 € |
| 4716 | osaühing LEGISTRA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,384 € |
| 4717 | OÜ Dialplus Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,375 € |
| 4718 | OÜ Ulla Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,375 € |
| 4719 | Hallapi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,375 € |
| 4720 | Virkunt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,366 € |
| 4721 | Vika Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,366 € |
| 4722 | Kristalin Consulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,365 € |
| 4723 | Due OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,360 € |
| 4724 | Mafilda OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,360 € |
| 4725 | Osaühing ASJAPULK Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,358 € |
| 4726 | Karoman OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,358 € |
| 4727 | Eisenberg Solutions OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,357 € |
| 4728 | Osaühing RATE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,350 € |
| 4729 | Fintax Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,350 € |
| 4730 | Skywell OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,345 € |
| 4731 | AP GrandEst OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,331 € |
| 4732 | A.S. Finantsteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,327 € |
| 4733 | Noelind OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,327 € |
| 4734 | ABRehnung OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,312 € |
| 4735 | Osaühing Nordic Service Group Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,310 € |
| 4736 | KPU Accounts OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,310 € |
| 4737 | OÜ Harpten Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,304 € |
| 4738 | BAUMER INVEST OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,300 € |
| 4739 | ROSBERG OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,296 € |
| 4740 | Azio Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,295 € |
| 4741 | Titular OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,294 € |
| 4742 | OÜ Omasoodu Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,288 € |
| 4743 | Heldes Accounts OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,285 € |
| 4744 | OÜ Shaman Productions Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,280 € |
| 4745 | OÜ TiKa Projekt Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,276 € |
| 4746 | LVN Consulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,270 € |
| 4747 | osaühing TRIANDER-AV Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,265 € |
| 4748 | Maria Ac OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,265 € |
| 4749 | RmpMetri OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,258 € |
| 4750 | osaühing VORTEX Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,258 € |
| 4751 | In-statera OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,257 € |
| 4752 | Valmisfirma24.ee OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,256 € |
| 4753 | OÜ KUDRUS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,255 € |
| 4754 | Marallbus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,251 € |
| 4755 | OÜ ASSAY Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,250 € |
| 4756 | RMP Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,250 € |
| 4757 | osaühing R-Stuudio Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,249 € |
| 4758 | Days Worth Living OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,247 € |
| 4759 | LCPC OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,244 € |
| 4760 | JFS consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,236 € |
| 4761 | KE Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,235 € |
| 4762 | Sorselling OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,232 € |
| 4763 | Jaanioru OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,230 € |
| 4764 | Krypotex OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,228 € |
| 4765 | Isda OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,225 € |
| 4766 | Väikeettevõtte raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,223 € |
| 4767 | Selvior OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,223 € |
| 4768 | OÜ VP Vara Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,220 € |
| 4769 | Minu Arveldused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,220 € |
| 4770 | MO Investeeringud OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,209 € |
| 4771 | Lekanto OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,197 € |
| 4772 | EL-instrument OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,196 € |
| 4773 | Aastas kord OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,195 € |
| 4774 | OÜ ALATO GRUPP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,194 € |
| 4775 | Cinderella Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,175 € |
| 4776 | OÜ Madiru Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,170 € |
| 4777 | Järvemõisa Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,168 € |
| 4778 | Tehen OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,168 € |
| 4779 | CariVe OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,160 € |
| 4780 | Nova Vela OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,154 € |
| 4781 | Rika OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,150 € |
| 4782 | PLDR Advisory OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,150 € |
| 4783 | Päevalille Konsultatsioonid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,150 € |
| 4784 | GT Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,150 € |
| 4785 | Cocktail Holdings OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,150 € |
| 4786 | ML Estate OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,148 € |
| 4787 | osaühing ARC Profit Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,146 € |
| 4788 | Pirmais Vilkusuns OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,145 € |
| 4789 | Hela OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,145 € |
| 4790 | JTD OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,143 € |
| 4791 | MKaccounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,140 € |
| 4792 | Kontod ja kanded OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,140 € |
| 4793 | ProEver OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,135 € |
| 4794 | Esthelper OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,127 € |
| 4795 | Firaco Arvestusteenuste Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,126 € |
| 4796 | K&M Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,126 € |
| 4797 | osaühing Büroo Altikum Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,120 € |
| 4798 | Pirleco OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,105 € |
| 4799 | Silk OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,096 € |
| 4800 | KIPFORD OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,093 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.