Revenue TOP 2022 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
5,571 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 2601OÜ Parlanks15,682 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2602Plaision OÜ15,677 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2603Olümpos OÜ15,675 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2604Terdal OÜ15,660 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2605Osaühing Ratri15,652 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,644 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2607RAMPID OÜ15,640 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2608Osaühing Kandrex15,615 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2609Acuti Plumbum OÜ15,605 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,600 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,599 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2612Est - Debt OÜ15,588 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2613Transit Plus OÜ15,588 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,587 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,583 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2616Erel OÜ15,560 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2617Arimari OÜ15,560 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2618Esitex-K OÜ15,544 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,540 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,532 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2621Jalaka RMP OÜ15,526 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2622RHJK-Finants OÜ15,510 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,497 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,445 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2625Greteemo OÜ15,420 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2626Avecan OÜ15,419 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2627CH Ühistud OÜ15,397 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2628EL EXPERTO OÜ15,385 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2629OÜ Anjaka Grupp15,380 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,376 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2631MaNuRa OÜ15,370 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,369 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,357 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2634US Finants OÜ15,340 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,327 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2636Trevanto OÜ15,323 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2637Arveline OÜ15,318 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2638Len OÜ15,290 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2639Aktsess OÜ15,290 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2640Aktiva Haldus OÜ15,283 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2641Heiskonen OÜ15,280 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,265 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,258 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,226 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,213 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2646ANLAR Grupp OÜ15,210 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,208 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2648Osaühing EKORTER15,200 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2649Marget OÜ15,200 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2650Punktuaalne OÜ15,200 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2651Duomela OÜ15,197 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2652EKP Reskontro OÜ15,185 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,165 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2654Lansle OÜ15,136 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2655ARELIA OÜ15,106 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,100 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2657Aažio Kaks OÜ15,090 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2658Fulumira OÜ15,081 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2659Päkamäe Maius OÜ15,075 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2660Farfalia OÜ15,052 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,050 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2662Maje Rpt OÜ15,031 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2663Rex Nordic OÜ15,027 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2664KRO OÜ15,020 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2665OÜ Taevakeha15,014 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2666MyAccounts OÜ15,001 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2667OÜ Fayza14,996 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2668Tax Audit OÜ14,995 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,975 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,961 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,938 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2672Arved Korda OÜ14,926 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2673OCTO OÜ14,925 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2674Ariandes OÜ14,902 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,898 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2676Merinhel OÜ14,890 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2677Osaühing AKANDRI14,864 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2678SV Teenindus OÜ14,845 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2679OÜ Rahatäht14,840 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2680Supsti OÜ14,818 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2681Kolm Sigmat OÜ14,805 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2682Merikell OÜ14,798 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2683Kastalia OÜ14,793 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2684OÜ Gerda VS14,785 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2685Sakarina OÜ14,771 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2686TPR OÜ14,765 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,755 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,750 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,750 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2690Osaühing HELSER14,740 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2691KuubiRMP OÜ14,740 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,737 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,736 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2694Kaarnaoru OÜ14,729 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,720 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,690 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2697Petrik RP OÜ14,680 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,673 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,669 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2700ANZA OÜ14,660 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2601 | OÜ Parlanks Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,682 € |
| 2602 | Plaision OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,677 € |
| 2603 | Olümpos OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,675 € |
| 2604 | Terdal OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,660 € |
| 2605 | Osaühing Ratri Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,652 € |
| 2606 | Baltconsult Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,644 € |
| 2607 | RAMPID OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,640 € |
| 2608 | Osaühing Kandrex Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,615 € |
| 2609 | Acuti Plumbum OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,605 € |
| 2610 | STALEM CONSULTING OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,600 € |
| 2611 | FIRST PROJECT OSAÜHING Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,599 € |
| 2612 | Est - Debt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,588 € |
| 2613 | Transit Plus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,588 € |
| 2614 | Finants Office OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,587 € |
| 2615 | ConfidentCloud OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,583 € |
| 2616 | Erel OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,560 € |
| 2617 | Arimari OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,560 € |
| 2618 | Esitex-K OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,544 € |
| 2619 | AKK Administration TÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,540 € |
| 2620 | FinanceAmbulance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,532 € |
| 2621 | Jalaka RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,526 € |
| 2622 | RHJK-Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,510 € |
| 2623 | LS Raamatupidamisbüroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,497 € |
| 2624 | Osaühing Karamtec Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,445 € |
| 2625 | Greteemo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,420 € |
| 2626 | Avecan OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,419 € |
| 2627 | CH Ühistud OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,397 € |
| 2628 | EL EXPERTO OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,385 € |
| 2629 | OÜ Anjaka Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,380 € |
| 2630 | Milann Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,376 € |
| 2631 | MaNuRa OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,370 € |
| 2632 | Nutikas Lahendus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,369 € |
| 2633 | KM Raamatupidamisteenus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,357 € |
| 2634 | US Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,340 € |
| 2635 | Backoffice teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,327 € |
| 2636 | Trevanto OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,323 € |
| 2637 | Arveline OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,318 € |
| 2638 | Len OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,290 € |
| 2639 | Aktsess OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,290 € |
| 2640 | Aktiva Haldus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,283 € |
| 2641 | Heiskonen OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,280 € |
| 2642 | Osaühing Rafin Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,265 € |
| 2643 | OÜ JK Raamatupidamisteenus Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,258 € |
| 2644 | Osaühing Raminvest Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,226 € |
| 2645 | Estonian Rabbit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,213 € |
| 2646 | ANLAR Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,210 € |
| 2647 | Silvara Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,208 € |
| 2648 | Osaühing EKORTER Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,200 € |
| 2649 | Marget OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,200 € |
| 2650 | Punktuaalne OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,200 € |
| 2651 | Duomela OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,197 € |
| 2652 | EKP Reskontro OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,185 € |
| 2653 | Dialex Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,165 € |
| 2654 | Lansle OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,136 € |
| 2655 | ARELIA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,106 € |
| 2656 | Osaühing Abistav Käsi Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,100 € |
| 2657 | Aažio Kaks OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,090 € |
| 2658 | Fulumira OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,081 € |
| 2659 | Päkamäe Maius OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,075 € |
| 2660 | Farfalia OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,052 € |
| 2661 | Osaühing Kaja Raamatupidamine Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,050 € |
| 2662 | Maje Rpt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,031 € |
| 2663 | Rex Nordic OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,027 € |
| 2664 | KRO OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,020 € |
| 2665 | OÜ Taevakeha Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,014 € |
| 2666 | MyAccounts OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,001 € |
| 2667 | OÜ Fayza Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,996 € |
| 2668 | Tax Audit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,995 € |
| 2669 | Minerva Aktiva OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,975 € |
| 2670 | Osaühing Gaudi Invest Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,961 € |
| 2671 | Osaühing Mixram Consult Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,938 € |
| 2672 | Arved Korda OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,926 € |
| 2673 | OCTO OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,925 € |
| 2674 | Ariandes OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,902 € |
| 2675 | A.M.Finantsarvestus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,898 € |
| 2676 | Merinhel OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,890 € |
| 2677 | Osaühing AKANDRI Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,864 € |
| 2678 | SV Teenindus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,845 € |
| 2679 | OÜ Rahatäht Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,840 € |
| 2680 | Supsti OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,818 € |
| 2681 | Kolm Sigmat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,805 € |
| 2682 | Merikell OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,798 € |
| 2683 | Kastalia OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,793 € |
| 2684 | OÜ Gerda VS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,785 € |
| 2685 | Sakarina OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,771 € |
| 2686 | TPR OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,765 € |
| 2687 | Osaühing FinTeam Baltic Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,755 € |
| 2688 | Synergy Realty Network OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,750 € |
| 2689 | PS Teenus Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,750 € |
| 2690 | Osaühing HELSER Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,740 € |
| 2691 | KuubiRMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,740 € |
| 2692 | Renjiro Raamatupidamisbüroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,737 € |
| 2693 | Bridge Holdings OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,736 € |
| 2694 | Kaarnaoru OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,729 € |
| 2695 | Finants Consult Pluss OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,720 € |
| 2696 | FALDMONT DESIGN OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,690 € |
| 2697 | Petrik RP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,680 € |
| 2698 | osaühing Gaithel Style Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,673 € |
| 2699 | BRUTO Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,669 € |
| 2700 | ANZA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,660 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.