Revenue TOP 2022 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
5,571 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 17,878 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,878 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2403Salosiir OÜ17,856 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2404KaDen OÜ17,847 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2405Baltic Spirit OÜ17,841 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2406Fairex OÜ17,831 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2407Buhgalter OÜ17,823 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2408OÜ Lateenia17,820 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2409OÜ BILLANSSA17,803 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,788 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2411OÜ VARIIT17,784 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2412RTeenused OÜ17,778 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2413ALV Finance OÜ17,725 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,721 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,714 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,704 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2417Quadrotal OÜ17,700 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2418OÜ IMBISAAR17,688 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2419AAS Raamat OÜ17,682 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,670 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2421Kersoft OÜ17,670 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2422Dinamed OÜ17,647 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,631 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2424Librate OÜ17,630 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2425Finese OÜ17,630 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,625 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2427Pro Konto OÜ17,620 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2428E-Ratastoolid OÜ17,619 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2429OÜ Aarike17,596 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2430FRC Teenused OÜ17,576 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,572 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,571 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,570 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,561 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,539 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2436Balance45 OÜ17,520 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2437Avely OÜ17,496 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2438OÜ Loviis17,484 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2439Geverbe OÜ17,482 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2440Milleri OÜ17,475 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2441AB Noto OÜ17,462 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2442Lumi ja Mitt OÜ17,457 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,447 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,421 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,411 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2446Crowe Donoway OÜ17,402 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2447osaühing CREEGY17,395 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2448Meryt Consult OÜ17,385 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2449Vestigue OÜ17,374 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2450Est-finants OÜ17,373 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2451RP Trapetsid OÜ17,361 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2452LaRa OÜ17,361 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2453Capricorn OÜ17,339 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2454ProInvent OÜ17,323 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,309 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,269 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2457OÜ Käive17,266 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2458Psephos OÜ17,251 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2459EACC OÜ17,247 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2460Triaal Audit OÜ17,244 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,242 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,238 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2463RicHen OÜ17,234 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2464Osaühing UD Vase17,232 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,227 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2466FinRaamat OÜ17,200 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2467Varik Teenus OÜ17,176 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2468Heilmet OÜ17,169 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2469Rampidole OÜ17,153 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2470Hoiatim OÜ17,143 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2471ENAAVE OÜ17,138 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2472Heidel OÜ17,136 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2473Geoplaan OÜ17,132 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2474Osaühing LERENT17,110 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2475Fronisis OÜ17,091 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,087 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2477OÜ Silverbonus17,080 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2478Välejalg OÜ17,073 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,060 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2480Osaühing ComPly17,039 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2481K&T Projekt OÜ17,009 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,002 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2483Cleverman OÜ16,995 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2484OÜ Kuldeesel16,974 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2485Amit Systems OÜ16,969 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,961 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2487Millares OÜ16,928 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,868 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2489VTS Haldus OÜ16,855 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,851 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2491Conuco OÜ16,850 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 16,843 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2493Contabilista OÜ16,823 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2494AArmp OÜ16,802 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2495Dalle Stelle OÜ16,801 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2496Unesilmsi OÜ16,799 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2497Vernum OÜ16,788 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2498Booker OÜ16,767 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2499Est Comptable OÜ16,727 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2500Pacioli OÜ16,722 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2401 | NorBer Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,878 € |
| 2402 | ÕIGE RAAMATUPIDAMINE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,878 € |
| 2403 | Salosiir OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,856 € |
| 2404 | KaDen OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,847 € |
| 2405 | Baltic Spirit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,841 € |
| 2406 | Fairex OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,831 € |
| 2407 | Buhgalter OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,823 € |
| 2408 | OÜ Lateenia Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,820 € |
| 2409 | OÜ BILLANSSA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,803 € |
| 2410 | osaühing A.E.GRUBERG Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,788 € |
| 2411 | OÜ VARIIT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,784 € |
| 2412 | RTeenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,778 € |
| 2413 | ALV Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,725 € |
| 2414 | Osaühing PANDLAMÄE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,721 € |
| 2415 | Osaühing Siiväri Teenused Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,714 € |
| 2416 | Finivo Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,704 € |
| 2417 | Quadrotal OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,700 € |
| 2418 | OÜ IMBISAAR Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,688 € |
| 2419 | AAS Raamat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,682 € |
| 2420 | Osaühing RANATA HOOLDUS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,670 € |
| 2421 | Kersoft OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,670 € |
| 2422 | Dinamed OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,647 € |
| 2423 | Seven Holding Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,631 € |
| 2424 | Librate OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,630 € |
| 2425 | Finese OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,630 € |
| 2426 | Osaühing "Bonahat" Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,625 € |
| 2427 | Pro Konto OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,620 € |
| 2428 | E-Ratastoolid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,619 € |
| 2429 | OÜ Aarike Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,596 € |
| 2430 | FRC Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,576 € |
| 2431 | Anneli Arvepidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,572 € |
| 2432 | OÜ ARENGUPROJEKTID Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,571 € |
| 2433 | Osaühing OLSO-Ehitus Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,570 € |
| 2434 | Tormilinnu Raamatupidamisteenuste OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,561 € |
| 2435 | Osaühing TaukLand Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,539 € |
| 2436 | Balance45 OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,520 € |
| 2437 | Avely OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,496 € |
| 2438 | OÜ Loviis Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,484 € |
| 2439 | Geverbe OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,482 € |
| 2440 | Milleri OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,475 € |
| 2441 | AB Noto OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,462 € |
| 2442 | Lumi ja Mitt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,457 € |
| 2443 | Lilles Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,447 € |
| 2444 | Usaldusühing LEARIA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,421 € |
| 2445 | Dokumendisahtel OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,411 € |
| 2446 | Crowe Donoway OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,402 € |
| 2447 | osaühing CREEGY Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,395 € |
| 2448 | Meryt Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,385 € |
| 2449 | Vestigue OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,374 € |
| 2450 | Est-finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,373 € |
| 2451 | RP Trapetsid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,361 € |
| 2452 | LaRa OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,361 € |
| 2453 | Capricorn OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,339 € |
| 2454 | ProInvent OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,323 € |
| 2455 | Osaühing Pärlikivi Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,309 € |
| 2456 | Arusoo Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,269 € |
| 2457 | OÜ Käive Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,266 € |
| 2458 | Psephos OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,251 € |
| 2459 | EACC OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,247 € |
| 2460 | Triaal Audit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,244 € |
| 2461 | AleksaNata Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,242 € |
| 2462 | Osaühing Maanuska Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,238 € |
| 2463 | RicHen OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,234 € |
| 2464 | Osaühing UD Vase Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,232 € |
| 2465 | Amiguul Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,227 € |
| 2466 | FinRaamat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,200 € |
| 2467 | Varik Teenus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,176 € |
| 2468 | Heilmet OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,169 € |
| 2469 | Rampidole OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,153 € |
| 2470 | Hoiatim OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,143 € |
| 2471 | ENAAVE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,138 € |
| 2472 | Heidel OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,136 € |
| 2473 | Geoplaan OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,132 € |
| 2474 | Osaühing LERENT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,110 € |
| 2475 | Fronisis OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,091 € |
| 2476 | OÜ Kaksi Financial Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,087 € |
| 2477 | OÜ Silverbonus Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,080 € |
| 2478 | Välejalg OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,073 € |
| 2479 | Osaühing Leegola ML Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,060 € |
| 2480 | Osaühing ComPly Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,039 € |
| 2481 | K&T Projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,009 € |
| 2482 | IT EhitusProjekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,002 € |
| 2483 | Cleverman OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,995 € |
| 2484 | OÜ Kuldeesel Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,974 € |
| 2485 | Amit Systems OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,969 € |
| 2486 | Sulliwan Music OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,961 € |
| 2487 | Millares OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,928 € |
| 2488 | Jaret Raamatupidamisteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,868 € |
| 2489 | VTS Haldus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,855 € |
| 2490 | Magrat Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,851 € |
| 2491 | Conuco OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,850 € |
| 2492 | Maatriks Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,843 € |
| 2493 | Contabilista OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,823 € |
| 2494 | AArmp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,802 € |
| 2495 | Dalle Stelle OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,801 € |
| 2496 | Unesilmsi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,799 € |
| 2497 | Vernum OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,788 € |
| 2498 | Booker OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,767 € |
| 2499 | Est Comptable OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,727 € |
| 2500 | Pacioli OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 16,722 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.