Revenue TOP 2022 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
5,571 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 1001OÜ Jypo39,480 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1002RaMaa OÜ39,476 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1003KR Aktiva OÜ39,471 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1004osaühing Hobbit39,466 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1005TORIFIN OÜ39,436 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1006A.K. Kontor OÜ39,409 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1007Firmahaldus OÜ39,407 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1008Tallermo OÜ39,388 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1009OÜ Alamo Nordica39,383 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1010OÜ Engaste Grupp39,377 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1011Marilon OÜ39,355 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 39,345 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 39,341 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1014Me & Mi OÜ39,341 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 39,327 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1016Blaubrück OÜ39,321 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1017Bond OÜ39,318 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1018EMFC OÜ39,315 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1019OÜ Trisula39,296 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1020Heislie OÜ39,295 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1021Anrevo OÜ39,288 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1022Molis Office OÜ39,261 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1023Osaühing Virnes39,256 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1024KaReport 1 OÜ39,254 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 39,251 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1026A Finants OÜ39,251 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1027Accounting24 OÜ39,245 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1028RN Finants OÜ39,245 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 39,240 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1030OÜ Janistar39,240 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1031Reede13 Osaühing39,237 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 39,217 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1033Libreville OÜ39,211 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1034AI Accounting OÜ39,177 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1035OptimFinEst OÜ39,162 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 39,157 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1037OÜ Eugenics39,137 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1038Sõbra Raamat OÜ39,133 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 39,123 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1040OÜ Alkris39,110 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1041PROFICIO OÜ39,080 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 39,049 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1043Aremada OÜ39,011 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1044CAUDEX OÜ39,003 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1045Priimer OÜ38,995 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1046Vasiriss OÜ38,983 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1047TMT Advisory OÜ38,975 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1048Finantskunst OÜ38,968 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1049Osaühing POLAKS38,959 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1050Accountfit OÜ38,944 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1051Siram RP OÜ38,936 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1052White Ink OÜ38,923 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,885 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,875 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,844 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1056LEV Finants OÜ38,815 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1057Osaühing NICALIN38,779 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1058OÜ ANNECO38,753 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1059Einapar OÜ38,746 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1060Wallet OÜ38,704 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1061OÜ Intentum38,660 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1062OÜ DINIEL38,656 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1063Arvestein OÜ38,650 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1064Fedelta OÜ38,639 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1065OÜ HEMERA38,618 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1066Schalanca OÜ38,616 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1067PROFUSION OÜ38,609 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,547 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1069Agere OÜ38,546 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1070Kaiten OÜ38,500 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,482 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,477 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1073Tark Valik OÜ38,468 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,458 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,455 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,440 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1077Datalytika OÜ38,427 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1078MGL Disaine OÜ38,421 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1079Osaühing REHNUT38,402 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,380 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,370 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1082OÜ Emro38,344 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,330 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1084Osaühing KRAUBEL38,328 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,322 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1086Raffy Büroo OÜ38,310 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1087BlackLynx OÜ38,283 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1088Viola Consult OÜ38,281 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1089Kilde Finants OÜ38,275 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1090Arkaan OÜ38,271 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1091BonaBene OÜ38,261 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1092OÜ Vertum38,252 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1093Odintor OÜ38,252 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1094JML Group OÜ38,232 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,225 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1096Bonum RMP OÜ38,221 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1097Idelika OÜ38,220 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1098OÜ Velleraam38,184 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,175 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 38,143 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1001 | OÜ Jypo Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,480 € |
| 1002 | RaMaa OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,476 € |
| 1003 | KR Aktiva OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,471 € |
| 1004 | osaühing Hobbit Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,466 € |
| 1005 | TORIFIN OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,436 € |
| 1006 | A.K. Kontor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,409 € |
| 1007 | Firmahaldus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,407 € |
| 1008 | Tallermo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,388 € |
| 1009 | OÜ Alamo Nordica Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,383 € |
| 1010 | OÜ Engaste Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,377 € |
| 1011 | Marilon OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,355 € |
| 1012 | Profito Business OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,345 € |
| 1013 | osaühing LEMMARIX Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,341 € |
| 1014 | Me & Mi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,341 € |
| 1015 | Osaühing Merike RP. Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,327 € |
| 1016 | Blaubrück OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,321 € |
| 1017 | Bond OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,318 € |
| 1018 | EMFC OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,315 € |
| 1019 | OÜ Trisula Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,296 € |
| 1020 | Heislie OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,295 € |
| 1021 | Anrevo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,288 € |
| 1022 | Molis Office OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,261 € |
| 1023 | Osaühing Virnes Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,256 € |
| 1024 | KaReport 1 OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,254 € |
| 1025 | Business Professional Consultations OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,251 € |
| 1026 | A Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,251 € |
| 1027 | Accounting24 OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,245 € |
| 1028 | RN Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,245 € |
| 1029 | Administration Services OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,240 € |
| 1030 | OÜ Janistar Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,240 € |
| 1031 | Reede13 Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,237 € |
| 1032 | osaühing Spin Data Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,217 € |
| 1033 | Libreville OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,211 € |
| 1034 | AI Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,177 € |
| 1035 | OptimFinEst OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,162 € |
| 1036 | FINTEC EKSPERDI OSAÜHING Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,157 € |
| 1037 | OÜ Eugenics Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,137 € |
| 1038 | Sõbra Raamat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,133 € |
| 1039 | Osaühing Kirss Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,123 € |
| 1040 | OÜ Alkris Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,110 € |
| 1041 | PROFICIO OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,080 € |
| 1042 | CH Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,049 € |
| 1043 | Aremada OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,011 € |
| 1044 | CAUDEX OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,003 € |
| 1045 | Priimer OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,995 € |
| 1046 | Vasiriss OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,983 € |
| 1047 | TMT Advisory OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,975 € |
| 1048 | Finantskunst OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,968 € |
| 1049 | Osaühing POLAKS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,959 € |
| 1050 | Accountfit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,944 € |
| 1051 | Siram RP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,936 € |
| 1052 | White Ink OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,923 € |
| 1053 | SatellesPallene OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,885 € |
| 1054 | KixuOlen Design OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,875 € |
| 1055 | Osaühing Wiigi Invest Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,844 € |
| 1056 | LEV Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,815 € |
| 1057 | Osaühing NICALIN Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,779 € |
| 1058 | OÜ ANNECO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,753 € |
| 1059 | Einapar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,746 € |
| 1060 | Wallet OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,704 € |
| 1061 | OÜ Intentum Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,660 € |
| 1062 | OÜ DINIEL Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,656 € |
| 1063 | Arvestein OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,650 € |
| 1064 | Fedelta OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,639 € |
| 1065 | OÜ HEMERA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,618 € |
| 1066 | Schalanca OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,616 € |
| 1067 | PROFUSION OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,609 € |
| 1068 | Isiklik Raamatupidaja OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,547 € |
| 1069 | Agere OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,546 € |
| 1070 | Kaiten OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,500 € |
| 1071 | RABWEG ESTONIA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,482 € |
| 1072 | OÜ Bahovski ja Pojad Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,477 € |
| 1073 | Tark Valik OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,468 € |
| 1074 | EstFin Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,458 € |
| 1075 | Acconto Finantsarvestus UÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,455 € |
| 1076 | Consulting Agency OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,440 € |
| 1077 | Datalytika OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,427 € |
| 1078 | MGL Disaine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,421 € |
| 1079 | Osaühing REHNUT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,402 € |
| 1080 | Finbalt Consulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,380 € |
| 1081 | Makabi Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,370 € |
| 1082 | OÜ Emro Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,344 € |
| 1083 | Osaühing Gilderoy Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,330 € |
| 1084 | Osaühing KRAUBEL Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,328 € |
| 1085 | Tervisepartner OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,322 € |
| 1086 | Raffy Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,310 € |
| 1087 | BlackLynx OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,283 € |
| 1088 | Viola Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,281 € |
| 1089 | Kilde Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,275 € |
| 1090 | Arkaan OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,271 € |
| 1091 | BonaBene OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,261 € |
| 1092 | OÜ Vertum Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,252 € |
| 1093 | Odintor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,252 € |
| 1094 | JML Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,232 € |
| 1095 | OÜ Accounting Factory Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,225 € |
| 1096 | Bonum RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,221 € |
| 1097 | Idelika OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,220 € |
| 1098 | OÜ Velleraam Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,184 € |
| 1099 | OÜ A-Nõustamisabi Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,175 € |
| 1100 | Aurelia Stuudio OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 38,143 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.