Revenue TOP 2022 · Programmeerimine
3,614 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 3101CodePanda OÜ4,425 €Programmeerimine
- 3102Astrum Disain OÜ4,380 €Programmeerimine
- 3103Cult Software OÜ4,362 €Programmeerimine
- 3104Stereopsis OÜ4,347 €Programmeerimine
- 3105Janvest OÜ4,346 €Programmeerimine
- 3106doloWork OÜ4,300 €Programmeerimine
- 3107Quatrobyte OÜ4,292 €Programmeerimine
- 3108AKEA OÜ4,284 €Programmeerimine
- 3109stoffelio OÜ4,231 €Programmeerimine
- 3110Kolm Mikronit OÜ4,230 €Programmeerimine
- 3111Impulsis OÜ4,225 €Programmeerimine
- 3112OSAÜHING TEHVO4,205 €Programmeerimine
- 3113Detsember32 OÜ4,201 €Programmeerimine
- 3114OÜ Olavi Sau4,180 €Programmeerimine
- 3115P&M Projektid OÜ4,155 €Programmeerimine
- 3116TJK Ventures OÜ4,120 €Programmeerimine
- 3117Stackable OÜ4,100 €Programmeerimine
- 3118Tahkisajur OÜ4,095 €Programmeerimine
- 3119Reformic OÜ4,080 €Programmeerimine
- 3120EUROPEWARE OÜ4,078 €Programmeerimine
- 3121SA Capital OÜ4,029 €Programmeerimine
- 3122OÜ AUSKAUP4,018 €Programmeerimine
- 3123Fysiolink OÜ4,000 €Programmeerimine
- 3124Brite Apps OÜ4,000 €Programmeerimine
- 3125eCom Managers OÜ4,000 €Programmeerimine
- 3126Rhombifex OÜ4,000 €Programmeerimine
- 3,987 €Programmeerimine
- 3,973 €Programmeerimine
- 3,970 €Programmeerimine
- 3130Säälik Media OÜ3,940 €Programmeerimine
- 3131Team Jesus OÜ3,903 €Programmeerimine
- 3132Spindl OÜ3,890 €Programmeerimine
- 3,874 €Programmeerimine
- 3134edge team OÜ3,856 €Programmeerimine
- 3135Terav Orav OÜ3,852 €Programmeerimine
- 3136webesque OÜ3,852 €Programmeerimine
- 3137filtroo OÜ3,833 €Programmeerimine
- 3138TestNCode OÜ3,825 €Programmeerimine
- 3139Rivi OÜ3,800 €Programmeerimine
- 3140maikel OÜ3,799 €Programmeerimine
- 3,794 €Programmeerimine
- 3142Kasseta OÜ3,777 €Programmeerimine
- 3,750 €Programmeerimine
- 3144SRM Varad OÜ3,749 €Programmeerimine
- 3145Elusione OÜ3,740 €Programmeerimine
- 3,740 €Programmeerimine
- 3147HaxterTech OÜ3,708 €Programmeerimine
- 3148Rukkihall OÜ3,665 €Programmeerimine
- 3149ReadIQ OÜ3,653 €Programmeerimine
- 3,650 €Programmeerimine
- 3151Dotec OÜ3,628 €Programmeerimine
- 3152Omnivisus OÜ3,540 €Programmeerimine
- 3153Vitaos OÜ3,530 €Programmeerimine
- 3154OÜ MKA Grupp3,529 €Programmeerimine
- 3155Pipewriter OÜ3,511 €Programmeerimine
- 3,510 €Programmeerimine
- 3,506 €Programmeerimine
- 3158Mesut OÜ3,493 €Programmeerimine
- 3,491 €Programmeerimine
- 3160Skynavis OÜ3,478 €Programmeerimine
- 3161Reboot OÜ3,474 €Programmeerimine
- 3162OÜ G.B.3,435 €Programmeerimine
- 3,424 €Programmeerimine
- 3164HEPIC EESTI OÜ3,410 €Programmeerimine
- 3165Handelshaus OÜ3,398 €Programmeerimine
- 3,384 €Programmeerimine
- 3167dockdev OÜ3,378 €Programmeerimine
- 3168Alternative OÜ3,357 €Programmeerimine
- 3169OÜ Datatark3,350 €Programmeerimine
- 3170Code Gift OÜ3,350 €Programmeerimine
- 3171iddqd oü3,350 €Programmeerimine
- 3,347 €Programmeerimine
- 3173GLOBALSPARK OÜ3,341 €Programmeerimine
- 3,336 €Programmeerimine
- 3175SoftAccount OÜ3,315 €Programmeerimine
- 3176Kibusk OÜ3,314 €Programmeerimine
- 3177MINDMATTER OÜ3,305 €Programmeerimine
- 3178Probmind OÜ3,304 €Programmeerimine
- 3179Idenum OÜ3,303 €Programmeerimine
- 3180Softimize OÜ3,300 €Programmeerimine
- 3181MOG Robotics OÜ3,300 €Programmeerimine
- 3182Veebisiil OÜ3,250 €Programmeerimine
- 3183Zwoot OÜ3,250 €Programmeerimine
- 3,235 €Programmeerimine
- 3185Duuqu Group OÜ3,227 €Programmeerimine
- 3,221 €Programmeerimine
- 3187Neor OÜ3,218 €Programmeerimine
- 3188aknxyz OÜ3,208 €Programmeerimine
- 3189OÜ Kanban3,200 €Programmeerimine
- 3190IceLab OÜ3,180 €Programmeerimine
- 3191OÜ Ekolid3,172 €Programmeerimine
- 3192Abiheli OÜ3,170 €Programmeerimine
- 3193Smarts OÜ3,165 €Programmeerimine
- 3194Techify OÜ3,164 €Programmeerimine
- 3195XYZ OÜ3,150 €Programmeerimine
- 3,142 €Programmeerimine
- 3197AESbill OÜ3,140 €Programmeerimine
- 3198Esker OÜ3,130 €Programmeerimine
- 3199Wizertec OÜ3,125 €Programmeerimine
- 3200ByteCloud OÜ3,120 €Programmeerimine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 3101 | CodePanda OÜ Programmeerimine | 4,425 € |
| 3102 | Astrum Disain OÜ Programmeerimine | 4,380 € |
| 3103 | Cult Software OÜ Programmeerimine | 4,362 € |
| 3104 | Stereopsis OÜ Programmeerimine | 4,347 € |
| 3105 | Janvest OÜ Programmeerimine | 4,346 € |
| 3106 | doloWork OÜ Programmeerimine | 4,300 € |
| 3107 | Quatrobyte OÜ Programmeerimine | 4,292 € |
| 3108 | AKEA OÜ Programmeerimine | 4,284 € |
| 3109 | stoffelio OÜ Programmeerimine | 4,231 € |
| 3110 | Kolm Mikronit OÜ Programmeerimine | 4,230 € |
| 3111 | Impulsis OÜ Programmeerimine | 4,225 € |
| 3112 | OSAÜHING TEHVO Programmeerimine | 4,205 € |
| 3113 | Detsember32 OÜ Programmeerimine | 4,201 € |
| 3114 | OÜ Olavi Sau Programmeerimine | 4,180 € |
| 3115 | P&M Projektid OÜ Programmeerimine | 4,155 € |
| 3116 | TJK Ventures OÜ Programmeerimine | 4,120 € |
| 3117 | Stackable OÜ Programmeerimine | 4,100 € |
| 3118 | Tahkisajur OÜ Programmeerimine | 4,095 € |
| 3119 | Reformic OÜ Programmeerimine | 4,080 € |
| 3120 | EUROPEWARE OÜ Programmeerimine | 4,078 € |
| 3121 | SA Capital OÜ Programmeerimine | 4,029 € |
| 3122 | OÜ AUSKAUP Programmeerimine | 4,018 € |
| 3123 | Fysiolink OÜ Programmeerimine | 4,000 € |
| 3124 | Brite Apps OÜ Programmeerimine | 4,000 € |
| 3125 | eCom Managers OÜ Programmeerimine | 4,000 € |
| 3126 | Rhombifex OÜ Programmeerimine | 4,000 € |
| 3127 | Digital4Agency OÜ Programmeerimine | 3,987 € |
| 3128 | Zynova Technologies OÜ Programmeerimine | 3,973 € |
| 3129 | ES Konsultatsioonid OÜ Programmeerimine | 3,970 € |
| 3130 | Säälik Media OÜ Programmeerimine | 3,940 € |
| 3131 | Team Jesus OÜ Programmeerimine | 3,903 € |
| 3132 | Spindl OÜ Programmeerimine | 3,890 € |
| 3133 | TradeTracker Baltics OÜ Programmeerimine | 3,874 € |
| 3134 | edge team OÜ Programmeerimine | 3,856 € |
| 3135 | Terav Orav OÜ Programmeerimine | 3,852 € |
| 3136 | webesque OÜ Programmeerimine | 3,852 € |
| 3137 | filtroo OÜ Programmeerimine | 3,833 € |
| 3138 | TestNCode OÜ Programmeerimine | 3,825 € |
| 3139 | Rivi OÜ Programmeerimine | 3,800 € |
| 3140 | maikel OÜ Programmeerimine | 3,799 € |
| 3141 | East Side Customs OÜ Programmeerimine | 3,794 € |
| 3142 | Kasseta OÜ Programmeerimine | 3,777 € |
| 3143 | Dreamersoftware OÜ Programmeerimine | 3,750 € |
| 3144 | SRM Varad OÜ Programmeerimine | 3,749 € |
| 3145 | Elusione OÜ Programmeerimine | 3,740 € |
| 3146 | Blockchain Project Management OÜ Programmeerimine | 3,740 € |
| 3147 | HaxterTech OÜ Programmeerimine | 3,708 € |
| 3148 | Rukkihall OÜ Programmeerimine | 3,665 € |
| 3149 | ReadIQ OÜ Programmeerimine | 3,653 € |
| 3150 | Nestri Solutions OÜ Programmeerimine | 3,650 € |
| 3151 | Dotec OÜ Programmeerimine | 3,628 € |
| 3152 | Omnivisus OÜ Programmeerimine | 3,540 € |
| 3153 | Vitaos OÜ Programmeerimine | 3,530 € |
| 3154 | OÜ MKA Grupp Programmeerimine | 3,529 € |
| 3155 | Pipewriter OÜ Programmeerimine | 3,511 € |
| 3156 | James International R&D Center OÜ Programmeerimine | 3,510 € |
| 3157 | Alfarroba Technologies OÜ Programmeerimine | 3,506 € |
| 3158 | Mesut OÜ Programmeerimine | 3,493 € |
| 3159 | Acumen International OÜ Programmeerimine | 3,491 € |
| 3160 | Skynavis OÜ Programmeerimine | 3,478 € |
| 3161 | Reboot OÜ Programmeerimine | 3,474 € |
| 3162 | OÜ G.B. Programmeerimine | 3,435 € |
| 3163 | Nuhvel Solutions OÜ Programmeerimine | 3,424 € |
| 3164 | HEPIC EESTI OÜ Programmeerimine | 3,410 € |
| 3165 | Handelshaus OÜ Programmeerimine | 3,398 € |
| 3166 | Soorebase Talu OÜ Programmeerimine | 3,384 € |
| 3167 | dockdev OÜ Programmeerimine | 3,378 € |
| 3168 | Alternative OÜ Programmeerimine | 3,357 € |
| 3169 | OÜ Datatark Programmeerimine | 3,350 € |
| 3170 | Code Gift OÜ Programmeerimine | 3,350 € |
| 3171 | iddqd oü Programmeerimine | 3,350 € |
| 3172 | Rocket Brains Technologies OÜ Programmeerimine | 3,347 € |
| 3173 | GLOBALSPARK OÜ Programmeerimine | 3,341 € |
| 3174 | Webshaped Business OÜ Programmeerimine | 3,336 € |
| 3175 | SoftAccount OÜ Programmeerimine | 3,315 € |
| 3176 | Kibusk OÜ Programmeerimine | 3,314 € |
| 3177 | MINDMATTER OÜ Programmeerimine | 3,305 € |
| 3178 | Probmind OÜ Programmeerimine | 3,304 € |
| 3179 | Idenum OÜ Programmeerimine | 3,303 € |
| 3180 | Softimize OÜ Programmeerimine | 3,300 € |
| 3181 | MOG Robotics OÜ Programmeerimine | 3,300 € |
| 3182 | Veebisiil OÜ Programmeerimine | 3,250 € |
| 3183 | Zwoot OÜ Programmeerimine | 3,250 € |
| 3184 | Yachtcharter Estland OÜ Programmeerimine | 3,235 € |
| 3185 | Duuqu Group OÜ Programmeerimine | 3,227 € |
| 3186 | Logic Rules IT OÜ Programmeerimine | 3,221 € |
| 3187 | Neor OÜ Programmeerimine | 3,218 € |
| 3188 | aknxyz OÜ Programmeerimine | 3,208 € |
| 3189 | OÜ Kanban Programmeerimine | 3,200 € |
| 3190 | IceLab OÜ Programmeerimine | 3,180 € |
| 3191 | OÜ Ekolid Programmeerimine | 3,172 € |
| 3192 | Abiheli OÜ Programmeerimine | 3,170 € |
| 3193 | Smarts OÜ Programmeerimine | 3,165 € |
| 3194 | Techify OÜ Programmeerimine | 3,164 € |
| 3195 | XYZ OÜ Programmeerimine | 3,150 € |
| 3196 | Toulon Capital OÜ Programmeerimine | 3,142 € |
| 3197 | AESbill OÜ Programmeerimine | 3,140 € |
| 3198 | Esker OÜ Programmeerimine | 3,130 € |
| 3199 | Wizertec OÜ Programmeerimine | 3,125 € |
| 3200 | ByteCloud OÜ Programmeerimine | 3,120 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.