Revenue TOP 2022 · Muu posti- ja kullerteenused
362 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 3,788 €Muud posti- ja kullerteenused
- 302Orbiko OÜ3,752 €Muud posti- ja kullerteenused
- 303Heinväli OÜ3,717 €Muud posti- ja kullerteenused
- 3,600 €Muud posti- ja kullerteenused
- 3,563 €Muu posti- ja kullerteenused
- 306Shipitee OÜ3,563 €Muud posti- ja kullerteenused
- 307Balt Veod OÜ3,480 €Muu posti- ja kullerteenused
- 308ETSO OÜ3,459 €Muud posti- ja kullerteenused
- 3,418 €Muud posti- ja kullerteenused
- 310Pakstaak OÜ3,365 €Muud posti- ja kullerteenused
- 311Lusan OÜ3,315 €Muud posti- ja kullerteenused
- 312Omatrans OÜ3,184 €Muud posti- ja kullerteenused
- 313OÜ EHALLIK3,160 €Muu posti- ja kullerteenused
- 3,110 €Muud posti- ja kullerteenused
- 315Savensa OÜ2,964 €Muud posti- ja kullerteenused
- 316KIRDIM OÜ2,865 €Muud posti- ja kullerteenused
- 317VinoFeliz OÜ2,665 €Muud posti- ja kullerteenused
- 2,589 €Muud posti- ja kullerteenused
- 2,568 €Muud posti- ja kullerteenused
- 320Sphinx OÜ2,420 €Muud posti- ja kullerteenused
- 321Parkkonen OÜ2,315 €Muud posti- ja kullerteenused
- 322BG Takso OÜ2,303 €Muud posti- ja kullerteenused
- 323OÜ BoltKsju2,281 €Muud posti- ja kullerteenused
- 324Kutskin OÜ2,200 €Muud posti- ja kullerteenused
- 325OÜ LEKHIM2,189 €Muu posti- ja kullerteenused
- 2,177 €Muud posti- ja kullerteenused
- 327OÜ Fulminare2,087 €Muu posti- ja kullerteenused
- 2,000 €Muud posti- ja kullerteenused
- 1,815 €Muud posti- ja kullerteenused
- 330SVEDER OÜ1,707 €Muud posti- ja kullerteenused
- 331OÜ Spariks1,682 €Muud posti- ja kullerteenused
- 332La Cuenta OÜ1,420 €Muud posti- ja kullerteenused
- 1,404 €Muud posti- ja kullerteenused
- 334Sanzeemah OÜ1,391 €Muu posti- ja kullerteenused
- 335PhypeC OÜ1,344 €Muud posti- ja kullerteenused
- 336Aldonika OÜ1,298 €Muud posti- ja kullerteenused
- 1,234 €Muud posti- ja kullerteenused
- 1,209 €Muu posti- ja kullerteenused
- 1,200 €Muud posti- ja kullerteenused
- 340BONUS OÜ1,020 €Muud posti- ja kullerteenused
- 341Devzone OÜ969 €Muud posti- ja kullerteenused
- 342OÜ DORRENTO960 €Muud posti- ja kullerteenused
- 343Virgobalt OÜ911 €Muud posti- ja kullerteenused
- 849 €Muu posti- ja kullerteenused
- 786 €Muud posti- ja kullerteenused
- 770 €Muu posti- ja kullerteenused
- 740 €Muud posti- ja kullerteenused
- 622 €Muud posti- ja kullerteenused
- 590 €Muud posti- ja kullerteenused
- 540 €Muu posti- ja kullerteenused
- 391 €Muu posti- ja kullerteenused
- 352Roomuk OÜ371 €Muu posti- ja kullerteenused
- 353OÜ MNTLP344 €Muud posti- ja kullerteenused
- 354Legalrent OÜ330 €Muud posti- ja kullerteenused
- 192 €Muu posti- ja kullerteenused
- 356Amvd OÜ128 €Muud posti- ja kullerteenused
- 106 €Muu posti- ja kullerteenused
- 358Acamar OÜ100 €Muud posti- ja kullerteenused
- 359OneBlue OÜ59 €Muud posti- ja kullerteenused
- 50 €Muu posti- ja kullerteenused
- 18 €Muud posti- ja kullerteenused
- 362OÜ HeGa15 €Muud posti- ja kullerteenused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 301 | Osaühing Camdao Muud posti- ja kullerteenused | 3,788 € |
| 302 | Orbiko OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 3,752 € |
| 303 | Heinväli OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 3,717 € |
| 304 | Organic and Ecological Solutions (Estonia) OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 3,600 € |
| 305 | Rays and Rhumb OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 3,563 € |
| 306 | Shipitee OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 3,563 € |
| 307 | Balt Veod OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 3,480 € |
| 308 | ETSO OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 3,459 € |
| 309 | Marguse Veod OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 3,418 € |
| 310 | Pakstaak OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 3,365 € |
| 311 | Lusan OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 3,315 € |
| 312 | Omatrans OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 3,184 € |
| 313 | OÜ EHALLIK Muu posti- ja kullerteenused | 3,160 € |
| 314 | Osaühing Relandet Muud posti- ja kullerteenused | 3,110 € |
| 315 | Savensa OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 2,964 € |
| 316 | KIRDIM OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 2,865 € |
| 317 | VinoFeliz OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 2,665 € |
| 318 | Style&Cozy OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 2,589 € |
| 319 | Osaühing Aksa Muud posti- ja kullerteenused | 2,568 € |
| 320 | Sphinx OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 2,420 € |
| 321 | Parkkonen OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 2,315 € |
| 322 | BG Takso OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 2,303 € |
| 323 | OÜ BoltKsju Muud posti- ja kullerteenused | 2,281 € |
| 324 | Kutskin OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 2,200 € |
| 325 | OÜ LEKHIM Muu posti- ja kullerteenused | 2,189 € |
| 326 | osaühing IOTAC Muud posti- ja kullerteenused | 2,177 € |
| 327 | OÜ Fulminare Muu posti- ja kullerteenused | 2,087 € |
| 328 | InterCity Holding OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 2,000 € |
| 329 | OÜ Allik Otepää Muud posti- ja kullerteenused | 1,815 € |
| 330 | SVEDER OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 1,707 € |
| 331 | OÜ Spariks Muud posti- ja kullerteenused | 1,682 € |
| 332 | La Cuenta OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 1,420 € |
| 333 | ADRIATIC HOLDINGS OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 1,404 € |
| 334 | Sanzeemah OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 1,391 € |
| 335 | PhypeC OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 1,344 € |
| 336 | Aldonika OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 1,298 € |
| 337 | OÜ Eesti Kuller Muud posti- ja kullerteenused | 1,234 € |
| 338 | SCANDO TRANS OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 1,209 € |
| 339 | West Production OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 1,200 € |
| 340 | BONUS OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 1,020 € |
| 341 | Devzone OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 969 € |
| 342 | OÜ DORRENTO Muud posti- ja kullerteenused | 960 € |
| 343 | Virgobalt OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 911 € |
| 344 | E-Delivery OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 849 € |
| 345 | MRZOOG FOOD OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 786 € |
| 346 | DAS TRANSPORT OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 770 € |
| 347 | Perfect service OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 740 € |
| 348 | Sporditoit OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 622 € |
| 349 | KMN Invest OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 590 € |
| 350 | Tõlketeenus OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 540 € |
| 351 | Areal Logistics OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 391 € |
| 352 | Roomuk OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 371 € |
| 353 | OÜ MNTLP Muud posti- ja kullerteenused | 344 € |
| 354 | Legalrent OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 330 € |
| 355 | MMModerbars OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 192 € |
| 356 | Amvd OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 128 € |
| 357 | ARANEK GRUPP OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 106 € |
| 358 | Acamar OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 100 € |
| 359 | OneBlue OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 59 € |
| 360 | Hmk arendus OÜ Muu posti- ja kullerteenused | 50 € |
| 361 | Smart Livestock OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 18 € |
| 362 | OÜ HeGa Muud posti- ja kullerteenused | 15 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.