Revenue TOP 2022 · Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
Based on 2022 annual reports · Source: Estonian business register
- 4,337,155 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 3,315,026 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 848,406 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 72,739 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 60,863 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 47,898 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 39,888 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 28,190 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 24,779 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 24,527 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 23,522 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 22,622 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 20,800 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 19,862 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 18,500 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 16,292 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 3,000 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 1,097 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 438 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 126 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
- 72 €Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | InFresco OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 4,337,155 € |
| 2 | Safe Shipping OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 3,315,026 € |
| 3 | Drakkar Logistics OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 848,406 € |
| 4 | AnimalImpex OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 72,739 € |
| 5 | OÜ Ultrasonic Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 60,863 € |
| 6 | Osaühing Klementina Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 47,898 € |
| 7 | MQQA04 Holding OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 39,888 € |
| 8 | OÜ ROOMET Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 28,190 € |
| 9 | TaevakojaMet OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 24,779 € |
| 10 | TM Trans OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 24,527 € |
| 11 | Puksiirihunt OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 23,522 € |
| 12 | Timotek Transport OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 22,622 € |
| 13 | Odivius OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 20,800 € |
| 14 | Kalafornia OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 19,862 € |
| 15 | Sonfase OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 18,500 € |
| 16 | VER Teenused OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 16,292 € |
| 17 | osaühing IDEX TRUST Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 3,000 € |
| 18 | A1 Transport OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 1,097 € |
| 19 | Semalex OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 438 € |
| 20 | Alar Auto OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 126 € |
| 21 | Safemarine OÜ Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | 72 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.