Revenue TOP 2022 · Raudteede ja metroo ehitus
Based on 2022 annual reports · Source: Estonian business register
- 48,768,984 €Raudteede ja metroo ehitus
- 12,453,996 €Raudteede ja metroo ehitus
- 2,072,798 €Raudteede ja metroo ehitus
- 1,889,125 €Raudteede ja metroo ehitus
- 1,696,252 €Raudteede ja metroo ehitus
- 1,664,666 €Raudteede ja metroo ehitus
- 1,054,173 €Raudteede ja metroo ehitus
- 911,972 €Raudteede ja metroo ehitus
- 789,843 €Raudteede ja metroo ehitus
- 342,577 €Raudteede ja metroo ehitus
- 149,243 €Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont
- 116,110 €Raudteede ja metroo ehitus
- 91,728 €Raudteede ja metroo ehitus
- 66,078 €Raudteede ja metroo ehitus
- 46,520 €Raudteede ja metroo ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | GRK Eesti AS Raudteede ja metroo ehitus | 48,768,984 € |
| 2 | Osaühing GoTrack Raudteede ja metroo ehitus | 12,453,996 € |
| 3 | Steel Buckle OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 2,072,798 € |
| 4 | Skinest Technology OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 1,889,125 € |
| 5 | EPK TEK OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 1,696,252 € |
| 6 | OÜ Kirova Aaskel Raudteede ja metroo ehitus | 1,664,666 € |
| 7 | Osaühing JJ-Projekt Raudteede ja metroo ehitus | 1,054,173 € |
| 8 | osaühing Ferrander Raudteede ja metroo ehitus | 911,972 € |
| 9 | OÜ Polarwerk Raudteede ja metroo ehitus | 789,843 € |
| 10 | Osaühing RENOME Raudteede ja metroo ehitus | 342,577 € |
| 11 | Rockmasters OÜ Raudteede ja metroo ehitus, hooldus ja remont | 149,243 € |
| 12 | Osaühing Releesta Raudteede ja metroo ehitus | 116,110 € |
| 13 | URPS Projekt OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 91,728 € |
| 14 | osaühing Aleksander-Ehitus Raudteede ja metroo ehitus | 66,078 € |
| 15 | Janbel OÜ Raudteede ja metroo ehitus | 46,520 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.