Revenue TOP 2022 · Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
4,841 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 1801Marbellas OÜ131,443 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 131,365 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1803Kiilbygg OÜ131,248 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 131,102 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1805Foxen Capital OÜ131,090 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1806OÜ MAULEMAN131,053 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1807Sanders OÜ130,937 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 130,932 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1809URR Grupp OÜ130,916 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1810Relancer OÜ130,896 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1811CARENE OÜ130,632 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 130,384 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1813ABC Quality OÜ130,087 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 130,070 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1815Terrassid OÜ129,890 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1816Kaiser OÜ129,818 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1817OÜ Ramise Ehitus129,782 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1818Mediverk OÜ129,719 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1819EHITAJASASS OÜ129,685 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1820osaühing AKJK129,650 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1821Täpiline OÜ129,622 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 129,206 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1823Janker Grupp OÜ129,010 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 128,807 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 128,773 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1826ARTEK EHITUS OÜ128,604 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1827Osaühing Fenolux128,293 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 128,223 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1829Mercasa OÜ128,012 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1830Woodbenders OÜ127,980 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1831OÜ Mulk127,946 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1832Clarinet OÜ127,891 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1833Vagula Ehitus OÜ127,801 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1834DiAl Ehitus OÜ127,689 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1835Punni osaühing127,637 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 127,453 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1837OÜ Majatrolla127,257 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1838OÜ Winwest127,131 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1839Ehitusbrigaad OÜ127,131 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1840MHNUZ 7888 OÜ127,036 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1841MATOR Ehitus OÜ127,022 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 127,020 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1843Osaühing KORTEXO126,834 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1844Taggel OÜ126,791 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1845Influx Ehitus OÜ126,758 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1846KAMB EHITUS OÜ126,754 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1847Furtive OÜ126,752 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1848Arika Grupp OÜ126,727 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1849Megalet Grupp OÜ126,340 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1850Osaühing Arneve126,179 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 125,745 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1852Aden Projekt OÜ125,565 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1853OÜ PROFIMÄGI125,491 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1854Knotimel OÜ125,273 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 125,156 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 125,107 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1857Aknapale OÜ125,092 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1858Reveko Invest OÜ125,075 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1859Armen Ehitus OÜ124,753 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1860OÜ Estomar124,452 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1861SRK Grupp OÜ124,364 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 124,348 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1863Taakris grupp OÜ124,247 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1864OÜ Paulus Grupp123,949 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1865EUROST GRUPP OÜ123,504 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1866Osaühing PLINT123,132 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1867Jah Ehitus OÜ123,111 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1868Andend Grupp OÜ123,027 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1869OÜ Ramsi Ehitus122,789 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1870Helmar Ehitus OÜ122,758 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1871Montech OÜ122,576 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1872Kikkoman OÜ122,441 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1873OÜ Vana Maja122,381 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1874Juhthunt OÜ122,239 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1875E&J Puhkus OÜ122,166 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1876JOVER OÜ122,160 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 122,150 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1878Teab&Aitab OÜ122,112 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1879PKS Ehitus OÜ122,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1880Müller Ehitus OÜ121,937 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1881Treverk OÜ121,923 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1882Semeko OÜ121,870 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1883VIP Ehitus OÜ121,798 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1884Sepp Ehitus OÜ121,754 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 121,646 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1886ZRG Grupp OÜ121,634 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1887OÜ ELLAK INVEST121,341 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1888Niine Ehitus OÜ121,315 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1889KMI Grupp OÜ121,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1890ADR CARRIERS OÜ120,843 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1891saersi ehitus OÜ120,834 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1892N-Ehitus OÜ120,768 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1893TRAV OÜ120,734 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 120,611 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1895Tremos OÜ120,592 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1896RAV GRUPP OÜ120,359 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1897Greenbroker OÜ120,178 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 119,958 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1899JHLEhitus OÜ119,829 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1900Coron OÜ119,813 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1801 | Marbellas OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 131,443 € |
| 1802 | Meritus Kinnisvara OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 131,365 € |
| 1803 | Kiilbygg OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 131,248 € |
| 1804 | Sigmest Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 131,102 € |
| 1805 | Foxen Capital OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 131,090 € |
| 1806 | OÜ MAULEMAN Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 131,053 € |
| 1807 | Sanders OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 130,937 € |
| 1808 | Hiiu Suitsusaun OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 130,932 € |
| 1809 | URR Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 130,916 € |
| 1810 | Relancer OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 130,896 € |
| 1811 | CARENE OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 130,632 € |
| 1812 | ROSENKAPF CAPITAL OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 130,384 € |
| 1813 | ABC Quality OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 130,087 € |
| 1814 | Eesti Ehitusgrupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 130,070 € |
| 1815 | Terrassid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 129,890 € |
| 1816 | Kaiser OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 129,818 € |
| 1817 | OÜ Ramise Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 129,782 € |
| 1818 | Mediverk OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 129,719 € |
| 1819 | EHITAJASASS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 129,685 € |
| 1820 | osaühing AKJK Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 129,650 € |
| 1821 | Täpiline OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 129,622 € |
| 1822 | Osaühing Park Projekt Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 129,206 € |
| 1823 | Janker Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 129,010 € |
| 1824 | Ehitaks Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 128,807 € |
| 1825 | Katuseeksperdid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 128,773 € |
| 1826 | ARTEK EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 128,604 € |
| 1827 | Osaühing Fenolux Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 128,293 € |
| 1828 | Osaühing Puitkatused Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 128,223 € |
| 1829 | Mercasa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 128,012 € |
| 1830 | Woodbenders OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,980 € |
| 1831 | OÜ Mulk Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,946 € |
| 1832 | Clarinet OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,891 € |
| 1833 | Vagula Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,801 € |
| 1834 | DiAl Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,689 € |
| 1835 | Punni osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,637 € |
| 1836 | Moodul Projekt Metall OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,453 € |
| 1837 | OÜ Majatrolla Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,257 € |
| 1838 | OÜ Winwest Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,131 € |
| 1839 | Ehitusbrigaad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,131 € |
| 1840 | MHNUZ 7888 OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,036 € |
| 1841 | MATOR Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,022 € |
| 1842 | Osaühing Atlantio Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 127,020 € |
| 1843 | Osaühing KORTEXO Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 126,834 € |
| 1844 | Taggel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 126,791 € |
| 1845 | Influx Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 126,758 € |
| 1846 | KAMB EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 126,754 € |
| 1847 | Furtive OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 126,752 € |
| 1848 | Arika Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 126,727 € |
| 1849 | Megalet Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 126,340 € |
| 1850 | Osaühing Arneve Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 126,179 € |
| 1851 | Krati Ehitustööd OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,745 € |
| 1852 | Aden Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,565 € |
| 1853 | OÜ PROFIMÄGI Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,491 € |
| 1854 | Knotimel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,273 € |
| 1855 | Osaühing IMHOTEPKOMP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,156 € |
| 1856 | Osaühing Alfabygg Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,107 € |
| 1857 | Aknapale OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,092 € |
| 1858 | Reveko Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,075 € |
| 1859 | Armen Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 124,753 € |
| 1860 | OÜ Estomar Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 124,452 € |
| 1861 | SRK Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 124,364 € |
| 1862 | Taviberg Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 124,348 € |
| 1863 | Taakris grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 124,247 € |
| 1864 | OÜ Paulus Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 123,949 € |
| 1865 | EUROST GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 123,504 € |
| 1866 | Osaühing PLINT Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 123,132 € |
| 1867 | Jah Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 123,111 € |
| 1868 | Andend Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 123,027 € |
| 1869 | OÜ Ramsi Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,789 € |
| 1870 | Helmar Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,758 € |
| 1871 | Montech OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,576 € |
| 1872 | Kikkoman OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,441 € |
| 1873 | OÜ Vana Maja Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,381 € |
| 1874 | Juhthunt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,239 € |
| 1875 | E&J Puhkus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,166 € |
| 1876 | JOVER OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,160 € |
| 1877 | Gustavi Ehituse Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,150 € |
| 1878 | Teab&Aitab OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,112 € |
| 1879 | PKS Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,000 € |
| 1880 | Müller Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,937 € |
| 1881 | Treverk OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,923 € |
| 1882 | Semeko OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,870 € |
| 1883 | VIP Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,798 € |
| 1884 | Sepp Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,754 € |
| 1885 | osaühing GRAUSTEL Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,646 € |
| 1886 | ZRG Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,634 € |
| 1887 | OÜ ELLAK INVEST Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,341 € |
| 1888 | Niine Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,315 € |
| 1889 | KMI Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,000 € |
| 1890 | ADR CARRIERS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,843 € |
| 1891 | saersi ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,834 € |
| 1892 | N-Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,768 € |
| 1893 | TRAV OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,734 € |
| 1894 | Bygg & Consulting OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,611 € |
| 1895 | Tremos OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,592 € |
| 1896 | RAV GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,359 € |
| 1897 | Greenbroker OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,178 € |
| 1898 | Autokool Harju Autom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 119,958 € |
| 1899 | JHLEhitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 119,829 € |
| 1900 | Coron OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 119,813 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.