Revenue TOP 2022 · Viljandi maakond
3,594 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 8,093 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 2702yx Services OÜ8,083 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 2703Rõika OÜ8,078 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2704Terming OÜ8,066 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2705Telsiko OÜ8,027 €Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused
- 2706OÜ Morden8,026 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2707Pilvearvud OÜ8,021 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2708Axmel OÜ7,960 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 7,944 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2710KEA45 OÜ7,911 €Hoonete üldpuhastus
- 2711Asotar OÜ7,903 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 7,882 €Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine
- 2713Nõelapadi OÜ7,865 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2714Guparts OÜ7,860 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 7,852 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2716Sillatalu OÜ7,841 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 7,825 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2718OÜ Triineks7,807 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,800 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2720FurnTrade OÜ7,794 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2721Helmen Puit OÜ7,785 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 2722Jetrel OÜ7,772 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2723Koduvisiit OÜ7,767 €Õendusabi osutamine
- 2724YUGENTE OÜ7,765 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 2725OÜ Arru AR7,762 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 2726OÜ Näsare7,762 €Segapõllumajandus
- 7,736 €Muu majutus
- 2728OÜ TÕLI7,718 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 2729Kaurman OÜ7,709 €Metsaraie
- 7,707 €Metallpindade katmine
- 2731Plekknaarium OÜ7,651 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2732PAFF OÜ7,648 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 7,630 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2734Osaühing E.Tolli7,611 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 2735AaldeStudio OÜ7,600 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2736Mallid OÜ7,593 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2737ALLUX ehitus OÜ7,572 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 7,567 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 2739OÜ Trinare7,558 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 7,550 €Pealisrõivaste tootmine
- 7,519 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2742ELK kinnistud OÜ7,513 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2743Kapslis OÜ7,505 €Taimekasvatuse abitegevused
- 2744OÜ Puhas+7,502 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2745Nelitec OÜ7,500 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2746Leksa Katused OÜ7,500 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2747OÜ Software7,465 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2748OÜ Anwerks7,460 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 7,422 €Toitlustamine üritustel
- 2750AppleStreet OÜ7,419 €Kodumajutused
- 2751RK FISHING OÜ7,400 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2752Taksoplex OÜ7,390 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 2753OÜ fishexpert7,383 €Mageveekalapüük
- 2754Koldesepad OÜ7,363 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 2755Korjaus OÜ7,339 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2756Kabjatervis OÜ7,331 €Loomakasvatuse abitegevused
- 2757Driim Visuals OÜ7,329 €Muu disainerite tegevus
- 7,320 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2759OÜ Mulgi Mökk7,318 €Konverentside ja messide korraldamine
- 2760Lustitare OÜ7,316 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2761Capillus OÜ7,313 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2762OÜ HEISTAR7,293 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2763MT Music OÜ7,293 €Muusikute lavaline tegevus
- 2764Tokerpilli OÜ7,292 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2765MUINASMUSTRID OÜ7,267 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2766OÜ Kuldnool7,267 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2767OÜ Kodumari7,261 €Segapõllumajandus
- 27682in1 Studio OÜ7,261 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 7,253 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 2770MNR OÜ7,235 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2771Karutsi OÜ7,229 €Segapõllumajandus
- 2772Arlekas OÜ7,220 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2773Jenxe OÜ7,203 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2774Affectum OÜ7,200 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 7,181 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2776Bergis OÜ7,177 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 7,160 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 2778Ripsmepesa OÜ7,158 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 2779Osaühing Raguni7,130 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2780Agritas OÜ7,117 €Küttepuude tootmine
- 2781Mikkerik OÜ7,070 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 7,070 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 2783Torutec OÜ7,063 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2784Plax Holding OÜ7,060 €Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus
- 2785Bonpet OÜ7,044 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 2786EHECO OÜ7,029 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 2787Signestro OÜ7,016 €Muusikute lavaline tegevus
- 6,989 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2789Briolette OÜ6,972 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 2790Helemäe OÜ6,964 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 2791OÜ Lecheval6,963 €Jaemüük posti või Interneti teel
- 6,959 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 6,956 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 6,938 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 2795Meiemahe OÜ6,937 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2796OÜ RAN HALDUS6,929 €Taimede paljundamine
- 2797Kaktus Disain OÜ6,917 €Muu disainerite tegevus
- 6,899 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 6,897 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 2800osaühing Vilkema6,870 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2701 | Maison Baltique OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 8,093 € |
| 2702 | yx Services OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 8,083 € |
| 2703 | Rõika OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,078 € |
| 2704 | Terming OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 8,066 € |
| 2705 | Telsiko OÜ Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused | 8,027 € |
| 2706 | OÜ Morden Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,026 € |
| 2707 | Pilvearvud OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,021 € |
| 2708 | Axmel OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,960 € |
| 2709 | ERA AUTO RT OSAÜHING Mootorsõidukite remont ja hooldus | 7,944 € |
| 2710 | KEA45 OÜ Hoonete üldpuhastus | 7,911 € |
| 2711 | Asotar OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 7,903 € |
| 2712 | Kaevumeister.ee OÜ Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine | 7,882 € |
| 2713 | Nõelapadi OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 7,865 € |
| 2714 | Guparts OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 7,860 € |
| 2715 | X-Metal Vision OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 7,852 € |
| 2716 | Sillatalu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 7,841 € |
| 2717 | Juniper Capital OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 7,825 € |
| 2718 | OÜ Triineks Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,807 € |
| 2719 | Tambov Consulting OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 7,800 € |
| 2720 | FurnTrade OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 7,794 € |
| 2721 | Helmen Puit OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 7,785 € |
| 2722 | Jetrel OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 7,772 € |
| 2723 | Koduvisiit OÜ Õendusabi osutamine | 7,767 € |
| 2724 | YUGENTE OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 7,765 € |
| 2725 | OÜ Arru AR Muud iluhooldused ja iluteenused | 7,762 € |
| 2726 | OÜ Näsare Segapõllumajandus | 7,762 € |
| 2727 | Mulgi Glämping OÜ Muu majutus | 7,736 € |
| 2728 | OÜ TÕLI Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 7,718 € |
| 2729 | Kaurman OÜ Metsaraie | 7,709 € |
| 2730 | INNOVARE MITTAL OÜ Metallpindade katmine | 7,707 € |
| 2731 | Plekknaarium OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 7,651 € |
| 2732 | PAFF OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,648 € |
| 2733 | TTP Autoklaasid OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 7,630 € |
| 2734 | Osaühing E.Tolli Muud kaeve- ja mullatööd | 7,611 € |
| 2735 | AaldeStudio OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 7,600 € |
| 2736 | Mallid OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,593 € |
| 2737 | ALLUX ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,572 € |
| 2738 | osaühing Puukoristaja Puidu saagimine ja hööveldamine | 7,567 € |
| 2739 | OÜ Trinare Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 7,558 € |
| 2740 | OÜ Kehakatte töökoda Pealisrõivaste tootmine | 7,550 € |
| 2741 | Eermann Services OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 7,519 € |
| 2742 | ELK kinnistud OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,513 € |
| 2743 | Kapslis OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 7,505 € |
| 2744 | OÜ Puhas+ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,502 € |
| 2745 | Nelitec OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 7,500 € |
| 2746 | Leksa Katused OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 7,500 € |
| 2747 | OÜ Software Arvutialased konsultatsioonid | 7,465 € |
| 2748 | OÜ Anwerks Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 7,460 € |
| 2749 | Original Decor OÜ Toitlustamine üritustel | 7,422 € |
| 2750 | AppleStreet OÜ Kodumajutused | 7,419 € |
| 2751 | RK FISHING OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 7,400 € |
| 2752 | Taksoplex OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 7,390 € |
| 2753 | OÜ fishexpert Mageveekalapüük | 7,383 € |
| 2754 | Koldesepad OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 7,363 € |
| 2755 | Korjaus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 7,339 € |
| 2756 | Kabjatervis OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 7,331 € |
| 2757 | Driim Visuals OÜ Muu disainerite tegevus | 7,329 € |
| 2758 | Sinine Kristall OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 7,320 € |
| 2759 | OÜ Mulgi Mökk Konverentside ja messide korraldamine | 7,318 € |
| 2760 | Lustitare OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 7,316 € |
| 2761 | Capillus OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 7,313 € |
| 2762 | OÜ HEISTAR Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,293 € |
| 2763 | MT Music OÜ Muusikute lavaline tegevus | 7,293 € |
| 2764 | Tokerpilli OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 7,292 € |
| 2765 | MUINASMUSTRID OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 7,267 € |
| 2766 | OÜ Kuldnool Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,267 € |
| 2767 | OÜ Kodumari Segapõllumajandus | 7,261 € |
| 2768 | 2in1 Studio OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 7,261 € |
| 2769 | Aplaus on paus OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 7,253 € |
| 2770 | MNR OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 7,235 € |
| 2771 | Karutsi OÜ Segapõllumajandus | 7,229 € |
| 2772 | Arlekas OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 7,220 € |
| 2773 | Jenxe OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,203 € |
| 2774 | Affectum OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,200 € |
| 2775 | Osaühing Helcomer Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,181 € |
| 2776 | Bergis OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 7,177 € |
| 2777 | Royal Roses Estonia OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 7,160 € |
| 2778 | Ripsmepesa OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 7,158 € |
| 2779 | Osaühing Raguni Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 7,130 € |
| 2780 | Agritas OÜ Küttepuude tootmine | 7,117 € |
| 2781 | Mikkerik OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 7,070 € |
| 2782 | Hooneühistu "Garaažid Viljandi Männimäe 24" Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 7,070 € |
| 2783 | Torutec OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 7,063 € |
| 2784 | Plax Holding OÜ Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus | 7,060 € |
| 2785 | Bonpet OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 7,044 € |
| 2786 | EHECO OÜ Puhkekülad ja puhkelaagrid | 7,029 € |
| 2787 | Signestro OÜ Muusikute lavaline tegevus | 7,016 € |
| 2788 | San-Erika Ehituse Osaühing Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 6,989 € |
| 2789 | Briolette OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 6,972 € |
| 2790 | Helemäe OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 6,964 € |
| 2791 | OÜ Lecheval Jaemüük posti või Interneti teel | 6,963 € |
| 2792 | JT Investeeringud OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 6,959 € |
| 2793 | Wellbell Housing OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,956 € |
| 2794 | Muga metsataim OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 6,938 € |
| 2795 | Meiemahe OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 6,937 € |
| 2796 | OÜ RAN HALDUS Taimede paljundamine | 6,929 € |
| 2797 | Kaktus Disain OÜ Muu disainerite tegevus | 6,917 € |
| 2798 | Mulgi tervisetuba OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 6,899 € |
| 2799 | Pärnisaare Talu Osaühing Lamba- ja kitsekasvatus | 6,897 € |
| 2800 | osaühing Vilkema Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,870 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.