Revenue TOP 2022 · Pärnu maakond
7,965 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 1101Osaühing FENG289,122 €Rõivaste jaemüük
- 288,939 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 288,391 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 288,189 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1105SPARK Social OÜ287,304 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1106Sanistor OÜ286,919 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1107CCK HOUSES OÜ285,823 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1108MAASTIKUTÖÖD OÜ285,710 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1109OÜ Maytree283,787 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 283,579 €Kaubavedu maanteel
- 1111OÜ Ausad Autod283,335 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1112Gerlet OÜ282,874 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1113Diorara OÜ282,269 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 1114osaühing KRAPP282,002 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 1115Kreger & Home OÜ281,995 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 281,985 €Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine
- 281,595 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 281,155 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 281,065 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 1120OÜ Silvento AM280,807 €Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 280,800 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1122Fastforest OÜ280,656 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 280,492 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1124Kaspo Service OÜ280,144 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 279,762 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1126Svetera OÜ278,753 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1127Lentai OÜ278,038 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1128OG klubi OÜ277,985 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1129OÜ Moejoon277,808 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 277,736 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 1131OÜ trustcar277,622 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1132Automatic OÜ277,108 €Programmeerimine
- 1133Mogreta OÜ277,081 €Elektripaigaldustööd
- 1134Osaühing Tennet277,037 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1135AM Prof OÜ276,958 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1136AskCon OÜ276,784 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 276,649 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1138osaühing Tabular276,599 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 276,495 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 276,287 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 1141Ferion OÜ276,150 €Heliloome
- 1142Linka Pärnu OÜ276,001 €Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
- 1143Erpek invest OÜ276,000 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 1144Translander OÜ275,899 €Kaubavedu maanteel
- 275,491 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1146OÜ Kivivennad275,455 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 1147GUTMAISTER OÜ275,372 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1148Baucon OÜ275,300 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1149RIMETON OÜ275,094 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1150Blemotiv OÜ275,044 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 1151osaühing Kalleto274,826 €Kaubavedu maanteel
- 274,784 €Reisikorraldajate tegevus
- 274,392 ۆldarstiabi
- 1154Just Service OÜ274,385 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 274,127 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1156osaühing Halvet273,926 €Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
- 1157OÜ Savag EST273,911 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1158VihurMoto OÜ273,815 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 1159Silmar Auto OÜ273,656 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1160Osaühing Perlux273,555 €Elektripaigaldustööd
- 1161Calito OÜ273,128 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1162OÜ Maakapital273,078 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1163MR Profiil OÜ272,882 €Metalluste ja -akende tootmine
- 272,522 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1165Katus Korda OÜ272,468 €Katusetööd
- 272,132 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 1167ÜM Transport OÜ272,081 €Kaubavedu maanteel
- 1168osaühing Kadri270,824 €Restoranitegevus
- 1169REVIX GRUPP OÜ270,561 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 270,486 €Kaubavedu maanteel
- 1171Osaühing NZN270,337 €Külalistemajad
- 1172Osaühing Tavern269,691 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1173Osaühing Reedmen268,926 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 268,642 €Traaditoodete, kettide ja vedrude tootmine
- 268,490 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1176Smartfield OÜ268,447 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 268,365 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1178Bio Life OÜ268,208 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1179Laekoda OÜ267,851 €Muud eriehitustööd
- 1180Nordic Norsu OÜ267,193 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1181Darlop OÜ267,073 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1182morr ehitus OÜ266,255 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 266,031 €Kaubavedu maanteel
- 1184LR Kodit OÜ264,838 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 264,426 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1186Osaühing Revdeco264,289 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 264,107 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 1188Snowfox OÜ263,984 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 263,596 ۆldarstiabi
- 263,245 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1191Alexmaja OÜ263,151 €Külalistemajad
- 262,716 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 262,660 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 262,632 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 1195OÜ Risco262,582 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 262,466 €Sideseadmete jaemüük
- 1197RS Balance OÜ262,137 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 261,926 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 261,713 €Kaubavedu maanteel
- 1200RM Huom OÜ261,677 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1101 | Osaühing FENG Rõivaste jaemüük | 289,122 € |
| 1102 | Osaühing Metavara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 288,939 € |
| 1103 | osaühing RUFF A.R. Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 288,391 € |
| 1104 | osaühing Uulu Mõis Taimekasvatuse abitegevused | 288,189 € |
| 1105 | SPARK Social OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 287,304 € |
| 1106 | Sanistor OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 286,919 € |
| 1107 | CCK HOUSES OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 285,823 € |
| 1108 | MAASTIKUTÖÖD OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 285,710 € |
| 1109 | OÜ Maytree Metsamajandust abistavad tegevused | 283,787 € |
| 1110 | StarLine Cargo OÜ Kaubavedu maanteel | 283,579 € |
| 1111 | OÜ Ausad Autod Mootorsõidukite remont ja hooldus | 283,335 € |
| 1112 | Gerlet OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 282,874 € |
| 1113 | Diorara OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 282,269 € |
| 1114 | osaühing KRAPP Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 282,002 € |
| 1115 | Kreger & Home OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 281,995 € |
| 1116 | Osaühing Margus aknad Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine | 281,985 € |
| 1117 | Rüütli Ärikeskuse OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 281,595 € |
| 1118 | Sergo Torutööd OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 281,155 € |
| 1119 | Osaühing Wentextil Muude vahetoodete hulgimüük | 281,065 € |
| 1120 | OÜ Silvento AM Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 280,807 € |
| 1121 | Hansavest Group OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 280,800 € |
| 1122 | Fastforest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 280,656 € |
| 1123 | osaühing Avarante Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 280,492 € |
| 1124 | Kaspo Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 280,144 € |
| 1125 | Meriferm Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 279,762 € |
| 1126 | Svetera OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 278,753 € |
| 1127 | Lentai OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 278,038 € |
| 1128 | OG klubi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 277,985 € |
| 1129 | OÜ Moejoon Muu spetsialiseerimata jaemüük | 277,808 € |
| 1130 | Osaühing Valgusekspert Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 277,736 € |
| 1131 | OÜ trustcar Mootorsõidukite jaemüük | 277,622 € |
| 1132 | Automatic OÜ Programmeerimine | 277,108 € |
| 1133 | Mogreta OÜ Elektripaigaldustööd | 277,081 € |
| 1134 | Osaühing Tennet Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 277,037 € |
| 1135 | AM Prof OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 276,958 € |
| 1136 | AskCon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 276,784 € |
| 1137 | OÜ Juustukuningannad Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 276,649 € |
| 1138 | osaühing Tabular Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 276,599 € |
| 1139 | Tiit Investments OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 276,495 € |
| 1140 | Olio Projekti Osaühing Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 276,287 € |
| 1141 | Ferion OÜ Heliloome | 276,150 € |
| 1142 | Linka Pärnu OÜ Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes | 276,001 € |
| 1143 | Erpek invest OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 276,000 € |
| 1144 | Translander OÜ Kaubavedu maanteel | 275,899 € |
| 1145 | Eesti Metsahalduse OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 275,491 € |
| 1146 | OÜ Kivivennad Maanteede ja kiirteede ehitus | 275,455 € |
| 1147 | GUTMAISTER OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 275,372 € |
| 1148 | Baucon OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 275,300 € |
| 1149 | RIMETON OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 275,094 € |
| 1150 | Blemotiv OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 275,044 € |
| 1151 | osaühing Kalleto Kaubavedu maanteel | 274,826 € |
| 1152 | Osaühing Gondvana Reisid Reisikorraldajate tegevus | 274,784 € |
| 1153 | Perearst Mare Lõunat OÜ Üldarstiabi | 274,392 € |
| 1154 | Just Service OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 274,385 € |
| 1155 | Osaühing Kanpol Kinnisvara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 274,127 € |
| 1156 | osaühing Halvet Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük | 273,926 € |
| 1157 | OÜ Savag EST Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 273,911 € |
| 1158 | VihurMoto OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 273,815 € |
| 1159 | Silmar Auto OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 273,656 € |
| 1160 | Osaühing Perlux Elektripaigaldustööd | 273,555 € |
| 1161 | Calito OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 273,128 € |
| 1162 | OÜ Maakapital Muud kaeve- ja mullatööd | 273,078 € |
| 1163 | MR Profiil OÜ Metalluste ja -akende tootmine | 272,882 € |
| 1164 | MRU Installation OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 272,522 € |
| 1165 | Katus Korda OÜ Katusetööd | 272,468 € |
| 1166 | Osaühing Pärnu Päikesepark 3 Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 272,132 € |
| 1167 | ÜM Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 272,081 € |
| 1168 | osaühing Kadri Restoranitegevus | 270,824 € |
| 1169 | REVIX GRUPP OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 270,561 € |
| 1170 | Osaühing Ordimer Trans Kaubavedu maanteel | 270,486 € |
| 1171 | Osaühing NZN Külalistemajad | 270,337 € |
| 1172 | Osaühing Tavern Muu spetsialiseerimata jaemüük | 269,691 € |
| 1173 | Osaühing Reedmen Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 268,926 € |
| 1174 | Hansaprofiil AB OÜ Traaditoodete, kettide ja vedrude tootmine | 268,642 € |
| 1175 | Osaühing Tehnoservice Muud kaeve- ja mullatööd | 268,490 € |
| 1176 | Smartfield OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 268,447 € |
| 1177 | Fennex Partners OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 268,365 € |
| 1178 | Bio Life OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 268,208 € |
| 1179 | Laekoda OÜ Muud eriehitustööd | 267,851 € |
| 1180 | Nordic Norsu OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 267,193 € |
| 1181 | Darlop OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 267,073 € |
| 1182 | morr ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 266,255 € |
| 1183 | Osaühing Teval Transport Kaubavedu maanteel | 266,031 € |
| 1184 | LR Kodit OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 264,838 € |
| 1185 | Pärnumaa Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 264,426 € |
| 1186 | Osaühing Revdeco Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 264,289 € |
| 1187 | Osaühing Morentek Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 264,107 € |
| 1188 | Snowfox OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 263,984 € |
| 1189 | Osaühing perearst Kersti Metsa Üldarstiabi | 263,596 € |
| 1190 | RM Betoonpõrand OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 263,245 € |
| 1191 | Alexmaja OÜ Külalistemajad | 263,151 € |
| 1192 | OÜ Grevling Grupp Muu spetsialiseerimata jaemüük | 262,716 € |
| 1193 | OÜ Baltic Enterprises Kala ja kalatoodete hulgimüük | 262,660 € |
| 1194 | aktsiaselts Baltic Truck Trade Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 262,632 € |
| 1195 | OÜ Risco Restoranide ja kohvikute tegevus | 262,582 € |
| 1196 | Osaühing Konnektor Sideseadmete jaemüük | 262,466 € |
| 1197 | RS Balance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 262,137 € |
| 1198 | ARKA Technologies OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 261,926 € |
| 1199 | Vaksa Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 261,713 € |
| 1200 | RM Huom OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 261,677 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.