Revenue TOP 2022 · Harju maakond
83,596 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 28013Z Trade OÜ2,451,134 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,450,769 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 2803Kaubaalus OÜ2,449,358 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 2804OÜ Kaav2,448,949 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2805Weblegends OÜ2,448,679 €Programmeerimine
- 2806Park Plaza OÜ2,448,360 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 2807Aktsiaselts PÕŽ2,448,220 €Muud ehituspaigaldustööd
- 2808Warecon OÜ2,448,146 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2809RITM GROUP OÜ2,447,529 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 2810Goldservice OÜ2,447,507 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 2,447,479 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,446,074 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 2,445,106 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2814Edurada OÜ2,442,709 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 2815Go Wombat OÜ2,439,673 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,439,431 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 2817OÜ OV Omari2,439,262 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 2,438,140 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 2819Asennustec OÜ2,437,725 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2820DAB Eesti OÜ2,437,723 €Ravimite ja meditsiinikaupade hulgimüük
- 2,436,452 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2822S Panel OÜ2,436,421 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 2823Enemat Osaühing2,436,343 €Mehaaniline metallitöötlus
- 2824OÜ Lightmaker2,434,576 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2825OÜ BETULEKS2,434,481 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 2,433,674 €Kaubavedu maanteel
- 2827Urbanfriends OÜ2,432,943 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2828PK Infra OÜ2,432,868 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2829HTM Vans OÜ2,430,940 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 2830Division OÜ2,430,748 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2831Agapics AS2,428,412 €Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine
- 2832Simpa Grupp OÜ2,428,227 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 2833OSAÜHING ATTILA2,427,565 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 2834TRAFFEST OÜ2,427,088 €Elektripaigaldustööd
- 2,425,287 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2836HautAI OÜ2,422,439 €Muu tarkvara kirjastamine
- 2,421,133 €Kaubavedu maanteel
- 2,420,566 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2839Uksed Lukud OÜ2,419,257 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 2840OSAÜHING DARF2,419,106 €Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- 2,416,828 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 2842Progear OÜ2,414,467 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 2,413,979 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2844Rocksoft OÜ2,412,218 €Programmeerimine
- 2845Aktsiaselts Enko2,408,800 €Muude plasttoodete tootmine
- 2846Hansales OÜ2,408,789 €Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 2847Falconclaw OÜ2,408,601 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2848Osaühing OLIMZAR2,407,866 €Logistikaalane tegevus
- 2849VOZMOZHNOSTI OÜ2,407,492 €Muu reisimisega seotud reserveerimine, sh giidide, piletiagentuuride ja turismiinfopunktide tegevus
- 2850ASC Motors OÜ2,405,429 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 2,403,762 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2852BOYAR OÜ2,403,533 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 2853MR Liider OÜ2,401,459 €Elektriliste kodumasinate jaemüük
- 2,401,318 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2,400,696 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2856EMLT Trading OÜ2,400,026 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 2857Entromed EE OÜ2,399,712 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 2,399,394 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2859OÜ Tavast Eesti2,398,014 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 2,397,989 €Hotellid
- 2,397,008 €Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 2,394,321 €Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent
- 2863Aider OÜ2,393,826 €Tööpinkide hulgimüük
- 2,390,800 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2865Kalastuspood OÜ2,390,016 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2866Raccoon Gang OÜ2,390,007 €Programmeerimine
- 2,386,270 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,386,003 €Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus
- 2869OSAÜHING MAJAND2,383,106 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 2870Syntactic OÜ2,382,817 €Programmeerimine
- 2,382,267 €Krohvimine
- 2872Medeo Ehitus OÜ2,381,729 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2873Klima-Therm OÜ2,379,621 €Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
- 2874Play North OÜ2,378,851 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 2875osaühing Efipa2,377,743 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2,376,824 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,375,171 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 2878OÜ Aromare2,369,729 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,369,275 €Riskide ja kahju hindamine
- 2,368,891 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2,368,648 €Reklaami vahendamine meedias
- 2,367,127 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 2883PTT Recycling OÜ2,364,161 €Materjalide taaskasutusele võtmine
- 2884Adell Taevas OÜ2,362,797 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2,362,396 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2886Factory.Sale OÜ2,362,068 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2887Vepsäläinen OÜ2,361,680 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 2888Nordzero OÜ2,361,618 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2889Insly OÜ2,361,159 €Programmeerimine
- 2,361,053 €Hoonestusprojektide arendus
- 2,360,869 ۆldarstiabi
- 2,360,163 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 2893Tentest Trade OÜ2,359,717 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2894OÜ Gurmeeklubi2,359,437 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 2,359,174 €Ravimite jaemüük
- 2,358,925 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2897Kryos OÜ2,358,674 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2898Blastvent OÜ2,358,445 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 2899RVM Systems OÜ2,358,443 €Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost
- 2,357,370 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 2801 | 3Z Trade OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,451,134 € |
| 2802 | ADV Vesse Mööbel OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 2,450,769 € |
| 2803 | Kaubaalus OÜ Puittaara ja puitaluste tootmine | 2,449,358 € |
| 2804 | OÜ Kaav Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,448,949 € |
| 2805 | Weblegends OÜ Programmeerimine | 2,448,679 € |
| 2806 | Park Plaza OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 2,448,360 € |
| 2807 | Aktsiaselts PÕŽ Muud ehituspaigaldustööd | 2,448,220 € |
| 2808 | Warecon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,448,146 € |
| 2809 | RITM GROUP OÜ Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 2,447,529 € |
| 2810 | Goldservice OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 2,447,507 € |
| 2811 | Senchukoff Technical Solutions OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,447,479 € |
| 2812 | Tyrolit Baltics OÜ Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 2,446,074 € |
| 2813 | Osaühing VAP Ventilatsioon Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,445,106 € |
| 2814 | Edurada OÜ Puittaara ja puitaluste tootmine | 2,442,709 € |
| 2815 | Go Wombat OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,439,673 € |
| 2816 | Inseneribüroo REIB OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 2,439,431 € |
| 2817 | OÜ OV Omari Puittaara ja puitaluste tootmine | 2,439,262 € |
| 2818 | osaühing Northeim Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 2,438,140 € |
| 2819 | Asennustec OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 2,437,725 € |
| 2820 | DAB Eesti OÜ Ravimite ja meditsiinikaupade hulgimüük | 2,437,723 € |
| 2821 | East Capital Real Estate AS Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,436,452 € |
| 2822 | S Panel OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 2,436,421 € |
| 2823 | Enemat Osaühing Mehaaniline metallitöötlus | 2,436,343 € |
| 2824 | OÜ Lightmaker Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 2,434,576 € |
| 2825 | OÜ BETULEKS Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 2,434,481 € |
| 2826 | AKTSIASELTS TREKTAL Kaubavedu maanteel | 2,433,674 € |
| 2827 | Urbanfriends OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,432,943 € |
| 2828 | PK Infra OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 2,432,868 € |
| 2829 | HTM Vans OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 2,430,940 € |
| 2830 | Division OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 2,430,748 € |
| 2831 | Agapics AS Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine | 2,428,412 € |
| 2832 | Simpa Grupp OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 2,428,227 € |
| 2833 | OSAÜHING ATTILA Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 2,427,565 € |
| 2834 | TRAFFEST OÜ Elektripaigaldustööd | 2,427,088 € |
| 2835 | EnCata Central OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,425,287 € |
| 2836 | HautAI OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 2,422,439 € |
| 2837 | osaühing TRANSPORTO Kaubavedu maanteel | 2,421,133 € |
| 2838 | Frattadigliore Latimilmeno OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,420,566 € |
| 2839 | Uksed Lukud OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 2,419,257 € |
| 2840 | OSAÜHING DARF Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | 2,419,106 € |
| 2841 | FORWEX ESTONIA OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 2,416,828 € |
| 2842 | Progear OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 2,414,467 € |
| 2843 | Clickdee Mediashare OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,413,979 € |
| 2844 | Rocksoft OÜ Programmeerimine | 2,412,218 € |
| 2845 | Aktsiaselts Enko Muude plasttoodete tootmine | 2,408,800 € |
| 2846 | Hansales OÜ Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete hulgimüük | 2,408,789 € |
| 2847 | Falconclaw OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,408,601 € |
| 2848 | Osaühing OLIMZAR Logistikaalane tegevus | 2,407,866 € |
| 2849 | VOZMOZHNOSTI OÜ Muu reisimisega seotud reserveerimine, sh giidide, piletiagentuuride ja turismiinfopunktide tegevus | 2,407,492 € |
| 2850 | ASC Motors OÜ Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 2,405,429 € |
| 2851 | Milo Solutions OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,403,762 € |
| 2852 | BOYAR OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 2,403,533 € |
| 2853 | MR Liider OÜ Elektriliste kodumasinate jaemüük | 2,401,459 € |
| 2854 | Colonna Varahaldus OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,401,318 € |
| 2855 | Edelmetallkasse OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,400,696 € |
| 2856 | EMLT Trading OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 2,400,026 € |
| 2857 | Entromed EE OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 2,399,712 € |
| 2858 | Vortex European Trading OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,399,394 € |
| 2859 | OÜ Tavast Eesti Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 2,398,014 € |
| 2860 | Kentmanni Hotell OÜ Hotellid | 2,397,989 € |
| 2861 | Calypso Interiors OÜ Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus | 2,397,008 € |
| 2862 | OÜ Creafin Forward Raudteeveeremi rentimine ja kasutusrent | 2,394,321 € |
| 2863 | Aider OÜ Tööpinkide hulgimüük | 2,393,826 € |
| 2864 | Via3L Spedition OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,390,800 € |
| 2865 | Kalastuspood OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,390,016 € |
| 2866 | Raccoon Gang OÜ Programmeerimine | 2,390,007 € |
| 2867 | TKL Kaubanduse OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,386,270 € |
| 2868 | osaühing J.S. Inseneribüroo Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus | 2,386,003 € |
| 2869 | OSAÜHING MAJAND Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 2,383,106 € |
| 2870 | Syntactic OÜ Programmeerimine | 2,382,817 € |
| 2871 | Teadlik Ehitus OÜ Krohvimine | 2,382,267 € |
| 2872 | Medeo Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,381,729 € |
| 2873 | Klima-Therm OÜ Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | 2,379,621 € |
| 2874 | Play North OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 2,378,851 € |
| 2875 | osaühing Efipa Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,377,743 € |
| 2876 | Procedo Capital OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,376,824 € |
| 2877 | Biotecha Eesti OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 2,375,171 € |
| 2878 | OÜ Aromare Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,369,729 € |
| 2879 | Salva Kahjukäsitluse Osaühing Riskide ja kahju hindamine | 2,369,275 € |
| 2880 | OCRDataSolutions OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,368,891 € |
| 2881 | osaühing Triple M Reklaami vahendamine meedias | 2,368,648 € |
| 2882 | Versowood Estonia OÜ Puittaara ja puitaluste tootmine | 2,367,127 € |
| 2883 | PTT Recycling OÜ Materjalide taaskasutusele võtmine | 2,364,161 € |
| 2884 | Adell Taevas OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 2,362,797 € |
| 2885 | Nordauto Logistics OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 2,362,396 € |
| 2886 | Factory.Sale OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,362,068 € |
| 2887 | Vepsäläinen OÜ Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 2,361,680 € |
| 2888 | Nordzero OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,361,618 € |
| 2889 | Insly OÜ Programmeerimine | 2,361,159 € |
| 2890 | Järveküla Arendus OÜ Hoonestusprojektide arendus | 2,361,053 € |
| 2891 | OSAÜHING PIRITA PEREARSTIKESKUS Üldarstiabi | 2,360,869 € |
| 2892 | Parafine Design OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 2,360,163 € |
| 2893 | Tentest Trade OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 2,359,717 € |
| 2894 | OÜ Gurmeeklubi Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 2,359,437 € |
| 2895 | OÜ PharmaEighteen Ravimite jaemüük | 2,359,174 € |
| 2896 | Swaper Platform OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 2,358,925 € |
| 2897 | Kryos OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 2,358,674 € |
| 2898 | Blastvent OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 2,358,445 € |
| 2899 | RVM Systems OÜ Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost | 2,358,443 € |
| 2900 | CMA CGM Estonia OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 2,357,370 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.