Revenue TOP 2021 · Iluhooldus ja muud iluteenused
549 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 24,084 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 23,956 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 103OÜ Unify23,538 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 104Coconelle OÜ23,409 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 22,730 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 106LuksSant OÜ22,668 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 22,547 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 22,222 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 109OÜ Lorensia22,134 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 110ELEGLIENS OÜ22,009 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 111Ideal-duo OÜ21,879 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 21,718 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 21,632 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 21,585 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 115NailSalon OÜ21,531 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 21,531 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 21,464 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 21,460 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 21,313 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 21,201 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 21,158 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 21,068 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 20,984 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 20,731 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 20,683 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 126Merkuro OÜ20,674 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 127Varjundid OÜ20,539 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 20,319 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 129Miu OÜ20,084 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 130Tesoura OÜ20,073 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 131KAUNIS OÜ19,959 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 19,925 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 133Melluun OÜ19,696 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 19,459 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 19,350 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 19,324 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 19,271 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 138OÜ MUBYMA18,976 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 139Küünepesa OÜ18,804 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 18,780 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 18,770 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 142Piperita OÜ18,611 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 18,257 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 144OÜ REGNELT18,226 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 18,204 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 146Rukkilill OÜ18,134 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 18,058 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 148Jooneas OÜ17,895 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 17,888 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 17,865 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 151Brimalo OÜ17,845 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 152Käsikivi OÜ17,817 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 153Erkate OÜ17,736 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 17,583 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 155Raile OÜ17,549 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 17,394 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 157OÜ Tiiamari17,370 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 17,343 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 159Hazelnut OÜ17,315 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 17,234 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 161Sairet OÜ17,012 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 162Nikbeauty OÜ16,921 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 16,895 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 16,815 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 165Iluabi OÜ16,710 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 16,706 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 167LS BEAUTY OÜ16,678 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 168Abdrik OÜ16,567 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 169Viplala OÜ16,540 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 170Paros LS OÜ16,313 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 16,203 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 16,117 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 16,057 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 174OÜ AMKLIINIK15,987 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 15,963 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 176OÜ LorLor15,920 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 15,789 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 15,600 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 179ALATARE OÜ15,571 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 180OÜ PARUURES15,551 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 15,467 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 182Aleksi 16 OÜ15,426 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 15,349 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 184Sunbeauty OÜ15,340 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 185OÜ AlatiSinu15,319 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 186OÜ NALNE15,305 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 15,285 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 188Mjam x OÜ15,259 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 189Novacento OÜ15,213 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 190MA Benita OÜ15,210 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 191iBrow OÜ15,113 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 15,090 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 15,085 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 194Beauter OÜ15,073 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 15,004 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 15,000 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 197Shine OÜ14,828 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 198Iluversum OÜ14,756 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 199OÜ Pretty14,591 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 14,591 €Iluhooldus ja muud iluteenused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 101 | KJ Stuudio OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 24,084 € |
| 102 | ENSUENO ILUSTUUDIO OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 23,956 € |
| 103 | OÜ Unify Iluhooldus ja muud iluteenused | 23,538 € |
| 104 | Coconelle OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 23,409 € |
| 105 | AN4 THERAPY OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 22,730 € |
| 106 | LuksSant OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 22,668 € |
| 107 | Cleopatra and Sporthorses OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 22,547 € |
| 108 | JS-Cosmetology OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 22,222 € |
| 109 | OÜ Lorensia Iluhooldus ja muud iluteenused | 22,134 € |
| 110 | ELEGLIENS OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 22,009 € |
| 111 | Ideal-duo OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,879 € |
| 112 | Revolution Beauty Studio OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,718 € |
| 113 | OÜ Fashion M.K Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,632 € |
| 114 | Keiti Iluteenused OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,585 € |
| 115 | NailSalon OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,531 € |
| 116 | Beauty Aljona OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,531 € |
| 117 | BeautySfera OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,464 € |
| 118 | OÜ BOGARIKA GRUP Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,460 € |
| 119 | Skintastic OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,313 € |
| 120 | Lybava Beauty OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,201 € |
| 121 | osaühing Salong Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,158 € |
| 122 | Kulmumeistri ilutuba OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 21,068 € |
| 123 | ILUTUBA IIRIS OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 20,984 € |
| 124 | Armoniasense OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 20,731 € |
| 125 | Aeg Endale OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 20,683 € |
| 126 | Merkuro OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 20,674 € |
| 127 | Varjundid OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 20,539 € |
| 128 | Simsala Grimm OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 20,319 € |
| 129 | Miu OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 20,084 € |
| 130 | Tesoura OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 20,073 € |
| 131 | KAUNIS OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 19,959 € |
| 132 | OÜ Beautyroom Iluhooldus ja muud iluteenused | 19,925 € |
| 133 | Melluun OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 19,696 € |
| 134 | OÜ Kaunitar ja Koletis Iluhooldus ja muud iluteenused | 19,459 € |
| 135 | Elmurzajeva OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 19,350 € |
| 136 | Esse Ilutuba OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 19,324 € |
| 137 | Kangur Baltic OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 19,271 € |
| 138 | OÜ MUBYMA Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,976 € |
| 139 | Küünepesa OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,804 € |
| 140 | Ratinsky Tattoo and Art OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,780 € |
| 141 | Osaühing LIISATRAM Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,770 € |
| 142 | Piperita OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,611 € |
| 143 | Art by Yane OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,257 € |
| 144 | OÜ REGNELT Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,226 € |
| 145 | Tartu Juuksur OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,204 € |
| 146 | Rukkilill OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,134 € |
| 147 | Eva Beauty OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 18,058 € |
| 148 | Jooneas OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,895 € |
| 149 | Belleza Stuudio OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,888 € |
| 150 | Grimmiguru OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,865 € |
| 151 | Brimalo OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,845 € |
| 152 | Käsikivi OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,817 € |
| 153 | Erkate OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,736 € |
| 154 | Riina Laasmäe Ilukabinet OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,583 € |
| 155 | Raile OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,549 € |
| 156 | Angel Beauty OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,394 € |
| 157 | OÜ Tiiamari Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,370 € |
| 158 | RH Teenused OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,343 € |
| 159 | Hazelnut OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,315 € |
| 160 | osaühing Küünestuudio Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,234 € |
| 161 | Sairet OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 17,012 € |
| 162 | Nikbeauty OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,921 € |
| 163 | Iluteenused OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,895 € |
| 164 | Sofia Beauty OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,815 € |
| 165 | Iluabi OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,710 € |
| 166 | Sens Beauty OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,706 € |
| 167 | LS BEAUTY OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,678 € |
| 168 | Abdrik OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,567 € |
| 169 | Viplala OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,540 € |
| 170 | Paros LS OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,313 € |
| 171 | Nikland Salong OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,203 € |
| 172 | osaühing Hunray Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,117 € |
| 173 | Ilustiiliagentuur OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 16,057 € |
| 174 | OÜ AMKLIINIK Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,987 € |
| 175 | AnnaBella Studio OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,963 € |
| 176 | OÜ LorLor Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,920 € |
| 177 | LV Elu Viis OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,789 € |
| 178 | OÜ Emid Management Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,600 € |
| 179 | ALATARE OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,571 € |
| 180 | OÜ PARUURES Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,551 € |
| 181 | URBAN TWINS OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,467 € |
| 182 | Aleksi 16 OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,426 € |
| 183 | Kristiina Õunpuu Püsimeik OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,349 € |
| 184 | Sunbeauty OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,340 € |
| 185 | OÜ AlatiSinu Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,319 € |
| 186 | OÜ NALNE Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,305 € |
| 187 | JUNOVI Beauty Studio OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,285 € |
| 188 | Mjam x OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,259 € |
| 189 | Novacento OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,213 € |
| 190 | MA Benita OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,210 € |
| 191 | iBrow OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,113 € |
| 192 | Grace Beauty OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,090 € |
| 193 | Mimo Ilustuudio OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,085 € |
| 194 | Beauter OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,073 € |
| 195 | Killuke Päikest OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,004 € |
| 196 | Gaty Beauty OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 15,000 € |
| 197 | Shine OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 14,828 € |
| 198 | Iluversum OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 14,756 € |
| 199 | OÜ Pretty Iluhooldus ja muud iluteenused | 14,591 € |
| 200 | 7 Brows Studio OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 14,591 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.