Revenue TOP 2021 · Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
1,418 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 1001Kuulitalu OÜ5,731 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 5,726 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 5,712 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1004Arvemeistrid OÜ5,710 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1005OÜ Strillo5,673 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1006Tähemõrsja OÜ5,669 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1007Ferrin OÜ5,623 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 5,585 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1009Taevatarkus OÜ5,506 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1010GeoKoht OÜ5,500 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1011Kaalepi Talu OÜ5,498 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 5,447 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1013720CX OÜ5,422 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 5,400 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 5,350 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 5,348 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 5,323 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1018MENG OÜ5,278 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1019Rohetäpik OÜ5,245 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 5,225 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1021Himmelblau OÜ5,220 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1022Ilemo Grupp OÜ5,170 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1023Affare OÜ5,085 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1024OÜ Roheplaan5,075 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 5,050 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1026OÜ Pärna Consult5,036 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1027Auna Vara OÜ5,026 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 5,005 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1029OÜ Stopper5,002 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1030Threod OÜ5,000 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1031ADAIA SYSTEMS OÜ5,000 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1032H.I.M. Invest OÜ5,000 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1033IPR Arendus OÜ4,990 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1034Koduvuti OÜ4,983 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1035Sarmel OÜ4,982 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1036ENP Invest OÜ4,962 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1037AL Energion OÜ4,960 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,921 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1039OÜ Mõttepaus4,868 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,860 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,846 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,800 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1043Ideco OÜ4,765 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,738 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1045LISTRENT OÜ4,700 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1046Omnivoor OÜ4,663 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1047Bubo OÜ4,650 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1048Lingua Lydia OÜ4,640 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1049Heritagest OÜ4,570 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1050OÜ Medianus4,562 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,558 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1052OÜ Pireeta4,555 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,550 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,545 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,539 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1056CHONGica OÜ4,513 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1057Founderly OÜ4,512 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1058Sõnatoa OÜ4,509 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,489 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1060OÜ INFORMARE4,485 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1061Rubitron OÜ4,480 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1062Häste OÜ4,471 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1063Excelsjor OÜ4,448 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1064Rahusadam OÜ4,400 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,366 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1066Eforfox OÜ4,300 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,271 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,256 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,250 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1070Osaühing AHRI4,243 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1071Nirks OÜ4,216 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1072OÜ Doktoraibolit4,200 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1073Lanhold OÜ4,190 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1074OÜ Koopatoit4,174 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1075Spotmarine OÜ4,174 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,165 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1077Egitrade OÜ4,137 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1078Mamsel OÜ4,115 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1079Optimus OÜ4,115 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1080Blu OÜ4,113 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,100 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,097 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1083OÜ Erbe & Heimat4,083 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,054 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4,041 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1086Smileoffice OÜ4,016 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1087OÜ HMRTJ4,015 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1088Dot24 OÜ4,005 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1089Windcode OÜ4,000 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3,968 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1091Veskipuu OÜ3,962 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3,937 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1093Tiina Tiirud OÜ3,914 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1094Atelier Duree OÜ3,889 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1095Survline OÜ3,874 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1096HelinVs OÜ3,873 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1097SoFun OÜ3,870 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1098Suitor OÜ3,867 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3,849 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3,827 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1001 | Kuulitalu OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,731 € |
| 1002 | Events by Kerttu OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,726 € |
| 1003 | JK Konsultatsioonid OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,712 € |
| 1004 | Arvemeistrid OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,710 € |
| 1005 | OÜ Strillo Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,673 € |
| 1006 | Tähemõrsja OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,669 € |
| 1007 | Ferrin OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,623 € |
| 1008 | osaühing MIKROTAIM Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,585 € |
| 1009 | Taevatarkus OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,506 € |
| 1010 | GeoKoht OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,500 € |
| 1011 | Kaalepi Talu OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,498 € |
| 1012 | SurReal Estate OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,447 € |
| 1013 | 720CX OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,422 € |
| 1014 | VTX Management OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,400 € |
| 1015 | OÜ Looduslik valik Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,350 € |
| 1016 | MELTS INVESTMENTS OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,348 € |
| 1017 | Krista Consult OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,323 € |
| 1018 | MENG OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,278 € |
| 1019 | Rohetäpik OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,245 € |
| 1020 | OÜ Oil Shale Institute Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,225 € |
| 1021 | Himmelblau OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,220 € |
| 1022 | Ilemo Grupp OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,170 € |
| 1023 | Affare OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,085 € |
| 1024 | OÜ Roheplaan Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,075 € |
| 1025 | Osaühing Vaal Galerii Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,050 € |
| 1026 | OÜ Pärna Consult Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,036 € |
| 1027 | Auna Vara OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,026 € |
| 1028 | Nomad Consulting OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,005 € |
| 1029 | OÜ Stopper Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,002 € |
| 1030 | Threod OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,000 € |
| 1031 | ADAIA SYSTEMS OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,000 € |
| 1032 | H.I.M. Invest OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,000 € |
| 1033 | IPR Arendus OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,990 € |
| 1034 | Koduvuti OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,983 € |
| 1035 | Sarmel OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,982 € |
| 1036 | ENP Invest OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,962 € |
| 1037 | AL Energion OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,960 € |
| 1038 | OSAÜHING ROTULUS KIRJANDUS Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,921 € |
| 1039 | OÜ Mõttepaus Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,868 € |
| 1040 | Õigusbüroo PACTA OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,860 € |
| 1041 | OÜ Naudi Tervet Elu Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,846 € |
| 1042 | GABRILAT Osaühing Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,800 € |
| 1043 | Ideco OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,765 € |
| 1044 | Linka Lahendused OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,738 € |
| 1045 | LISTRENT OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,700 € |
| 1046 | Omnivoor OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,663 € |
| 1047 | Bubo OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,650 € |
| 1048 | Lingua Lydia OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,640 € |
| 1049 | Heritagest OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,570 € |
| 1050 | OÜ Medianus Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,562 € |
| 1051 | Kiri Paber Käärid OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,558 € |
| 1052 | OÜ Pireeta Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,555 € |
| 1053 | Osaühing RGB VIDEO Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,550 € |
| 1054 | Flight Crew Training Consulting OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,545 € |
| 1055 | CLASSICAL SHEET MUSIC OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,539 € |
| 1056 | CHONGica OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,513 € |
| 1057 | Founderly OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,512 € |
| 1058 | Sõnatoa OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,509 € |
| 1059 | Scratch Screen OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,489 € |
| 1060 | OÜ INFORMARE Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,485 € |
| 1061 | Rubitron OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,480 € |
| 1062 | Häste OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,471 € |
| 1063 | Excelsjor OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,448 € |
| 1064 | Rahusadam OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,400 € |
| 1065 | Kasesalu Mahetalu OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,366 € |
| 1066 | Eforfox OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,300 € |
| 1067 | OÜ Plantas Sagradas Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,271 € |
| 1068 | Miller's Publishing OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,256 € |
| 1069 | OÜ Upgrade Capital Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,250 € |
| 1070 | Osaühing AHRI Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,243 € |
| 1071 | Nirks OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,216 € |
| 1072 | OÜ Doktoraibolit Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,200 € |
| 1073 | Lanhold OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,190 € |
| 1074 | OÜ Koopatoit Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,174 € |
| 1075 | Spotmarine OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,174 € |
| 1076 | Osaühing Rahva Takso Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,165 € |
| 1077 | Egitrade OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,137 € |
| 1078 | Mamsel OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,115 € |
| 1079 | Optimus OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,115 € |
| 1080 | Blu OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,113 € |
| 1081 | Nordost Invest OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,100 € |
| 1082 | Osaühing KT Company Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,097 € |
| 1083 | OÜ Erbe & Heimat Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,083 € |
| 1084 | Viupera Kapital OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,054 € |
| 1085 | Osaühing Liivatee Talu Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,041 € |
| 1086 | Smileoffice OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,016 € |
| 1087 | OÜ HMRTJ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,015 € |
| 1088 | Dot24 OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,005 € |
| 1089 | Windcode OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,000 € |
| 1090 | Osaühing Oksüümoron Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,968 € |
| 1091 | Veskipuu OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,962 € |
| 1092 | Priit Hainoja Konsultatsioonid OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,937 € |
| 1093 | Tiina Tiirud OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,914 € |
| 1094 | Atelier Duree OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,889 € |
| 1095 | Survline OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,874 € |
| 1096 | HelinVs OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,873 € |
| 1097 | SoFun OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,870 € |
| 1098 | Suitor OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,867 € |
| 1099 | Allegro Nõustamisteenused OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,849 € |
| 1100 | Midnight Madness OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,827 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.