Revenue TOP 2021 · Muu disainerite tegevus
722 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 501Mapiano OÜ4,532 €Muu disainerite tegevus
- 4,494 €Muu disainerite tegevus
- 4,394 €Muu disainerite tegevus
- 504Haheq OÜ4,362 €Muu disainerite tegevus
- 505WDesign OÜ4,256 €Muu disainerite tegevus
- 4,246 €Muu disainerite tegevus
- 4,245 €Muu disainerite tegevus
- 508Prototüüp OÜ4,205 €Muu disainerite tegevus
- 4,177 €Muu disainerite tegevus
- 510ingron OÜ4,158 €Muu disainerite tegevus
- 4,147 €Muu disainerite tegevus
- 512Eherüs OÜ4,098 €Muu disainerite tegevus
- 4,054 €Muu disainerite tegevus
- 3,995 €Muu disainerite tegevus
- 3,955 €Muu disainerite tegevus
- 3,902 €Muu disainerite tegevus
- 517Rebu OÜ3,899 €Muu disainerite tegevus
- 3,889 €Muu disainerite tegevus
- 3,885 €Muu disainerite tegevus
- 520Ene Palu OÜ3,871 €Muu disainerite tegevus
- 521Boora OÜ3,851 €Muu disainerite tegevus
- 522Beaugeste OÜ3,843 €Muu disainerite tegevus
- 523Kräftig OÜ3,835 €Muu disainerite tegevus
- 3,795 €Muu disainerite tegevus
- 525EZwave OÜ3,785 €Muu disainerite tegevus
- 526CIAM OÜ3,765 €Muu disainerite tegevus
- 3,742 €Muu disainerite tegevus
- 3,720 €Muu disainerite tegevus
- 3,687 €Muu disainerite tegevus
- 530DecoTuul OÜ3,687 €Muu disainerite tegevus
- 531Meevalaja OÜ3,682 €Muu disainerite tegevus
- 3,655 €Muu disainerite tegevus
- 533OÜ Sebrapuu3,652 €Muu disainerite tegevus
- 3,650 €Muu disainerite tegevus
- 3,621 €Muu disainerite tegevus
- 536Juulike OÜ3,608 €Muu disainerite tegevus
- 537Arter OÜ3,587 €Muu disainerite tegevus
- 3,579 €Muu disainerite tegevus
- 3,575 €Muu disainerite tegevus
- 3,553 €Muu disainerite tegevus
- 3,540 €Muu disainerite tegevus
- 542OÜ ODOG3,525 €Muu disainerite tegevus
- 3,469 €Muu disainerite tegevus
- 3,455 €Muu disainerite tegevus
- 545vjuu OÜ3,400 €Muu disainerite tegevus
- 546OÜ Musca3,353 €Muu disainerite tegevus
- 547Novy Vide OÜ3,310 €Muu disainerite tegevus
- 548OÜ PERCENT3,280 €Muu disainerite tegevus
- 549Merileid OÜ3,250 €Muu disainerite tegevus
- 550Z OÜ3,250 €Muu disainerite tegevus
- 551Patrick OÜ3,205 €Muu disainerite tegevus
- 552ENCELADUS OÜ3,185 €Muu disainerite tegevus
- 3,162 €Muu disainerite tegevus
- 554Lutum OÜ3,111 €Muu disainerite tegevus
- 3,056 €Muu disainerite tegevus
- 3,047 €Muu disainerite tegevus
- 3,039 €Muu disainerite tegevus
- 3,028 €Muu disainerite tegevus
- 559OÜ MOODesign3,022 €Muu disainerite tegevus
- 2,995 €Muu disainerite tegevus
- 2,910 €Muu disainerite tegevus
- 562PixUP OÜ2,892 €Muu disainerite tegevus
- 563JoNoRik OÜ2,814 €Muu disainerite tegevus
- 2,801 €Muu disainerite tegevus
- 2,791 €Muu disainerite tegevus
- 2,790 €Muu disainerite tegevus
- 2,790 €Muu disainerite tegevus
- 2,725 €Muu disainerite tegevus
- 569Semimari OÜ2,716 €Muu disainerite tegevus
- 5703 tegu OÜ2,708 €Muu disainerite tegevus
- 2,700 €Muu disainerite tegevus
- 572Zegla OÜ2,690 €Muu disainerite tegevus
- 2,677 €Muu disainerite tegevus
- 2,660 €Muu disainerite tegevus
- 575OÜ Loomeleek2,657 €Muu disainerite tegevus
- 2,640 €Muu disainerite tegevus
- 577Ilich OÜ2,620 €Muu disainerite tegevus
- 2,588 €Muu disainerite tegevus
- 579Sedasi OÜ2,568 €Muu disainerite tegevus
- 580OÜ Art Marie2,535 €Muu disainerite tegevus
- 581skdw OÜ2,535 €Muu disainerite tegevus
- 582ETTENA OÜ2,513 €Muu disainerite tegevus
- 583OÜ Kolmapäev2,500 €Muu disainerite tegevus
- 2,474 €Muu disainerite tegevus
- 2,458 €Muu disainerite tegevus
- 586ESTMARON OÜ2,450 €Muu disainerite tegevus
- 2,412 €Muu disainerite tegevus
- 2,408 €Muu disainerite tegevus
- 589Muldvalge OÜ2,297 €Muu disainerite tegevus
- 590Lagrits OÜ2,295 €Muu disainerite tegevus
- 2,274 €Muu disainerite tegevus
- 2,252 €Muu disainerite tegevus
- 2,240 €Muu disainerite tegevus
- 2,209 €Muu disainerite tegevus
- 2,200 €Muu disainerite tegevus
- 596Nee OÜ2,200 €Muu disainerite tegevus
- 2,147 €Muu disainerite tegevus
- 598OÜ Esmanova2,132 €Muu disainerite tegevus
- 2,129 €Muu disainerite tegevus
- 2,120 €Muu disainerite tegevus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 501 | Mapiano OÜ Muu disainerite tegevus | 4,532 € |
| 502 | Lemons And Yarn OÜ Muu disainerite tegevus | 4,494 € |
| 503 | Õnnemeistrid OÜ Muu disainerite tegevus | 4,394 € |
| 504 | Haheq OÜ Muu disainerite tegevus | 4,362 € |
| 505 | WDesign OÜ Muu disainerite tegevus | 4,256 € |
| 506 | Arkad Projects OÜ Muu disainerite tegevus | 4,246 € |
| 507 | Driim Visuals OÜ Muu disainerite tegevus | 4,245 € |
| 508 | Prototüüp OÜ Muu disainerite tegevus | 4,205 € |
| 509 | Studio Millennial OÜ Muu disainerite tegevus | 4,177 € |
| 510 | ingron OÜ Muu disainerite tegevus | 4,158 € |
| 511 | OÜ AME Design Muu disainerite tegevus | 4,147 € |
| 512 | Eherüs OÜ Muu disainerite tegevus | 4,098 € |
| 513 | Artisanium OÜ Muu disainerite tegevus | 4,054 € |
| 514 | Osaühing Songo Muu disainerite tegevus | 3,995 € |
| 515 | Artlabor Design OÜ Muu disainerite tegevus | 3,955 € |
| 516 | Laserdisain OÜ Muu disainerite tegevus | 3,902 € |
| 517 | Rebu OÜ Muu disainerite tegevus | 3,899 € |
| 518 | Kaide Koo Tekstiil OÜ Muu disainerite tegevus | 3,889 € |
| 519 | osaühing Grandest Muu disainerite tegevus | 3,885 € |
| 520 | Ene Palu OÜ Muu disainerite tegevus | 3,871 € |
| 521 | Boora OÜ Muu disainerite tegevus | 3,851 € |
| 522 | Beaugeste OÜ Muu disainerite tegevus | 3,843 € |
| 523 | Kräftig OÜ Muu disainerite tegevus | 3,835 € |
| 524 | DISAINIKUUR OÜ Muu disainerite tegevus | 3,795 € |
| 525 | EZwave OÜ Muu disainerite tegevus | 3,785 € |
| 526 | CIAM OÜ Muu disainerite tegevus | 3,765 € |
| 527 | Debel Design OÜ Muu disainerite tegevus | 3,742 € |
| 528 | OÜ Miramar Market Muu disainerite tegevus | 3,720 € |
| 529 | Designester OÜ Muu disainerite tegevus | 3,687 € |
| 530 | DecoTuul OÜ Muu disainerite tegevus | 3,687 € |
| 531 | Meevalaja OÜ Muu disainerite tegevus | 3,682 € |
| 532 | Kollane Disain OÜ Muu disainerite tegevus | 3,655 € |
| 533 | OÜ Sebrapuu Muu disainerite tegevus | 3,652 € |
| 534 | Domestica Records OÜ Muu disainerite tegevus | 3,650 € |
| 535 | EK4 SISEKUJUNDUS OÜ Muu disainerite tegevus | 3,621 € |
| 536 | Juulike OÜ Muu disainerite tegevus | 3,608 € |
| 537 | Arter OÜ Muu disainerite tegevus | 3,587 € |
| 538 | Greative Thoughts OÜ Muu disainerite tegevus | 3,579 € |
| 539 | Osaühing Midlander Muu disainerite tegevus | 3,575 € |
| 540 | Designteam OÜ Muu disainerite tegevus | 3,553 € |
| 541 | osaühing R&H Sinilill Muu disainerite tegevus | 3,540 € |
| 542 | OÜ ODOG Muu disainerite tegevus | 3,525 € |
| 543 | Ulm Stuudio OÜ Muu disainerite tegevus | 3,469 € |
| 544 | Osaühing Arc Disain Muu disainerite tegevus | 3,455 € |
| 545 | vjuu OÜ Muu disainerite tegevus | 3,400 € |
| 546 | OÜ Musca Muu disainerite tegevus | 3,353 € |
| 547 | Novy Vide OÜ Muu disainerite tegevus | 3,310 € |
| 548 | OÜ PERCENT Muu disainerite tegevus | 3,280 € |
| 549 | Merileid OÜ Muu disainerite tegevus | 3,250 € |
| 550 | Z OÜ Muu disainerite tegevus | 3,250 € |
| 551 | Patrick OÜ Muu disainerite tegevus | 3,205 € |
| 552 | ENCELADUS OÜ Muu disainerite tegevus | 3,185 € |
| 553 | Osaühing KARRO PROJEKT Muu disainerite tegevus | 3,162 € |
| 554 | Lutum OÜ Muu disainerite tegevus | 3,111 € |
| 555 | OSAÜHING DIA DESIGN Muu disainerite tegevus | 3,056 € |
| 556 | osaühing LAMARTI Muu disainerite tegevus | 3,047 € |
| 557 | TR Visual Studio OÜ Muu disainerite tegevus | 3,039 € |
| 558 | Cara Disain OÜ Muu disainerite tegevus | 3,028 € |
| 559 | OÜ MOODesign Muu disainerite tegevus | 3,022 € |
| 560 | Kaufmann Stuudio OÜ Muu disainerite tegevus | 2,995 € |
| 561 | Datax Plus OÜ Muu disainerite tegevus | 2,910 € |
| 562 | PixUP OÜ Muu disainerite tegevus | 2,892 € |
| 563 | JoNoRik OÜ Muu disainerite tegevus | 2,814 € |
| 564 | NewBal Group OÜ Muu disainerite tegevus | 2,801 € |
| 565 | H.E.A.Disain OÜ Muu disainerite tegevus | 2,791 € |
| 566 | Kirjavalla OÜ Muu disainerite tegevus | 2,790 € |
| 567 | Federal Invest OÜ Muu disainerite tegevus | 2,790 € |
| 568 | Surface Design OÜ Muu disainerite tegevus | 2,725 € |
| 569 | Semimari OÜ Muu disainerite tegevus | 2,716 € |
| 570 | 3 tegu OÜ Muu disainerite tegevus | 2,708 € |
| 571 | OÜ Veereveere Muu disainerite tegevus | 2,700 € |
| 572 | Zegla OÜ Muu disainerite tegevus | 2,690 € |
| 573 | Design Cafe OÜ Muu disainerite tegevus | 2,677 € |
| 574 | T.M Living OÜ Muu disainerite tegevus | 2,660 € |
| 575 | OÜ Loomeleek Muu disainerite tegevus | 2,657 € |
| 576 | Griiny Group OÜ Muu disainerite tegevus | 2,640 € |
| 577 | Ilich OÜ Muu disainerite tegevus | 2,620 € |
| 578 | Osaühing Averonis Muu disainerite tegevus | 2,588 € |
| 579 | Sedasi OÜ Muu disainerite tegevus | 2,568 € |
| 580 | OÜ Art Marie Muu disainerite tegevus | 2,535 € |
| 581 | skdw OÜ Muu disainerite tegevus | 2,535 € |
| 582 | ETTENA OÜ Muu disainerite tegevus | 2,513 € |
| 583 | OÜ Kolmapäev Muu disainerite tegevus | 2,500 € |
| 584 | B.S.D. Group OÜ Muu disainerite tegevus | 2,474 € |
| 585 | Aurora Visibility OÜ Muu disainerite tegevus | 2,458 € |
| 586 | ESTMARON OÜ Muu disainerite tegevus | 2,450 € |
| 587 | Allikapärl OÜ Muu disainerite tegevus | 2,412 € |
| 588 | Disainlamp OÜ Muu disainerite tegevus | 2,408 € |
| 589 | Muldvalge OÜ Muu disainerite tegevus | 2,297 € |
| 590 | Lagrits OÜ Muu disainerite tegevus | 2,295 € |
| 591 | OÜ Tuunson & Daughters Muu disainerite tegevus | 2,274 € |
| 592 | Liina's Dreams OÜ Muu disainerite tegevus | 2,252 € |
| 593 | LiiasIsMore OÜ Muu disainerite tegevus | 2,240 € |
| 594 | 4Nm Garage OÜ Muu disainerite tegevus | 2,209 € |
| 595 | osaühing Komitee Muu disainerite tegevus | 2,200 € |
| 596 | Nee OÜ Muu disainerite tegevus | 2,200 € |
| 597 | Paasik Design OÜ Muu disainerite tegevus | 2,147 € |
| 598 | OÜ Esmanova Muu disainerite tegevus | 2,132 € |
| 599 | Karl Alder OÜ Muu disainerite tegevus | 2,129 € |
| 600 | Birkas Photography OÜ Muu disainerite tegevus | 2,120 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.