Revenue TOP 2021 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
5,298 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 3301Kroonstar OÜ8,207 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3302Karele OÜ8,203 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3303US Finants OÜ8,200 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3304Lefthander OÜ8,194 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3305RIITRA OÜ8,190 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,170 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,169 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,168 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,158 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3310Imbill OÜ8,155 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,150 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3312Bond RMP OÜ8,145 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3313Loreida OÜ8,132 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3314OÜ Fennotex8,128 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3315Finvice OÜ8,115 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3316Dencom Baltic OÜ8,100 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3317VGA Consult OÜ8,100 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3318Punktuaalne OÜ8,100 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,092 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3320Auctus OÜ8,083 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3321Aktsess OÜ8,074 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3322DIAMAR OÜ8,060 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,059 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3324Tugiteenused OÜ8,053 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3325OÜ Lindover8,051 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3326TE Teenused OÜ8,050 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3327KMV Teenused OÜ8,014 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3328Doreido OÜ8,010 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3329Kaevetööd OÜ8,006 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3330EE-Accounting OÜ8,005 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,001 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3332Accounting OÜ8,000 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,000 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3334Elegor OÜ7,995 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3335Avadem OÜ7,975 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3336VILL VENTURES OÜ7,974 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3337OÜ Ivalor7,970 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3338Aliger OÜ7,968 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,961 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,950 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3341OÜ R Grupp7,947 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3342Merax Finance OÜ7,941 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,934 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3344MyAccounts OÜ7,923 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3345Trevanto OÜ7,920 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,908 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3347Nalik OÜ7,903 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3348WKSW OÜ7,895 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3349Lundit OÜ7,895 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3350OÜ BIOETÜÜL7,893 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3351OÜ Karikakra RP7,864 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3352AirastRi OÜ7,860 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3353Dinamed OÜ7,858 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,842 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3355Nitigol OÜ7,837 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3356OÜ Ralopol7,831 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3357MFM PROJEKT OÜ7,826 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3358OÜ Hiiu HSK7,812 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3359CAPITAL PLUS OÜ7,800 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,789 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3361Balasset OÜ7,785 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,784 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,775 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3364Merc Consult OÜ7,774 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,768 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,767 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3367Fregor OÜ7,758 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3368OÜ BILLANSSA7,753 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,750 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3370OÜ Digivara7,744 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3371Osaühing Rageman7,741 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3372Number OÜ7,737 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3373WaveReports OÜ7,735 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,728 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3375JM Finance OÜ7,725 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3376Hostaland OÜ7,711 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3377Fegabit OÜ7,708 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3378Alehandro OÜ7,704 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3379Raameri Pluss OÜ7,701 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3380Finadvise OÜ7,676 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3381OÜ JARKOMA7,665 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3382Librotenado OÜ7,658 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3383ASB Konto OÜ7,650 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3384Avitase OÜ7,640 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3385OÜ Beto Service7,625 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3386Terko Finance OÜ7,619 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,600 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3388OÜ Tehnikaelu7,592 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3389OÜ Voiss7,590 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,559 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3391Finantstugi OÜ7,554 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,550 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,545 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,540 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3395Deebu OÜ7,540 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3396Davilen OÜ7,539 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3397osaühing Frankam7,532 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3398Osaühing SAVACOM7,532 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3399Adakta Grupp OÜ7,530 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3400KIVI RMP OÜ7,530 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 3301 | Kroonstar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,207 € |
| 3302 | Karele OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,203 € |
| 3303 | US Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,200 € |
| 3304 | Lefthander OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,194 € |
| 3305 | RIITRA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,190 € |
| 3306 | Nexia AnsonBaer OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,170 € |
| 3307 | EP Konsultatsioonid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,169 € |
| 3308 | JS Investments OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,168 € |
| 3309 | Osaühing BelTempo Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,158 € |
| 3310 | Imbill OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,155 € |
| 3311 | Mobile Assistent OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,150 € |
| 3312 | Bond RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,145 € |
| 3313 | Loreida OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,132 € |
| 3314 | OÜ Fennotex Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,128 € |
| 3315 | Finvice OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,115 € |
| 3316 | Dencom Baltic OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,100 € |
| 3317 | VGA Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,100 € |
| 3318 | Punktuaalne OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,100 € |
| 3319 | BDD West Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,092 € |
| 3320 | Auctus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,083 € |
| 3321 | Aktsess OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,074 € |
| 3322 | DIAMAR OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,060 € |
| 3323 | Maatriks Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,059 € |
| 3324 | Tugiteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,053 € |
| 3325 | OÜ Lindover Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,051 € |
| 3326 | TE Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,050 € |
| 3327 | KMV Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,014 € |
| 3328 | Doreido OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,010 € |
| 3329 | Kaevetööd OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,006 € |
| 3330 | EE-Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,005 € |
| 3331 | Nordic Accounts OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,001 € |
| 3332 | Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,000 € |
| 3333 | House of Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,000 € |
| 3334 | Elegor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,995 € |
| 3335 | Avadem OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,975 € |
| 3336 | VILL VENTURES OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,974 € |
| 3337 | OÜ Ivalor Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,970 € |
| 3338 | Aliger OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,968 € |
| 3339 | OÜ Business Credit & Consulting Bureau Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,961 € |
| 3340 | Bridge Holdings OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,950 € |
| 3341 | OÜ R Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,947 € |
| 3342 | Merax Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,941 € |
| 3343 | Vilde Raamatupidamisbüroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,934 € |
| 3344 | MyAccounts OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,923 € |
| 3345 | Trevanto OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,920 € |
| 3346 | Osaühing Säästu Ehitusmaterjalid Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,908 € |
| 3347 | Nalik OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,903 € |
| 3348 | WKSW OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,895 € |
| 3349 | Lundit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,895 € |
| 3350 | OÜ BIOETÜÜL Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,893 € |
| 3351 | OÜ Karikakra RP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,864 € |
| 3352 | AirastRi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,860 € |
| 3353 | Dinamed OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,858 € |
| 3354 | B.B. Consulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,842 € |
| 3355 | Nitigol OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,837 € |
| 3356 | OÜ Ralopol Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,831 € |
| 3357 | MFM PROJEKT OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,826 € |
| 3358 | OÜ Hiiu HSK Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,812 € |
| 3359 | CAPITAL PLUS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,800 € |
| 3360 | Anmet Finantsarvestus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,789 € |
| 3361 | Balasset OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,785 € |
| 3362 | Meikan Asjaajaja OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,784 € |
| 3363 | Promo Laboratory OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,775 € |
| 3364 | Merc Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,774 € |
| 3365 | Osaühing Rehemiku Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,768 € |
| 3366 | Finivo Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,767 € |
| 3367 | Fregor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,758 € |
| 3368 | OÜ BILLANSSA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,753 € |
| 3369 | Osaühing Finantra Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,750 € |
| 3370 | OÜ Digivara Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,744 € |
| 3371 | Osaühing Rageman Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,741 € |
| 3372 | Number OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,737 € |
| 3373 | WaveReports OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,735 € |
| 3374 | OSAÜHING ESTONIAN MARITIME SERVICES Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,728 € |
| 3375 | JM Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,725 € |
| 3376 | Hostaland OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,711 € |
| 3377 | Fegabit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,708 € |
| 3378 | Alehandro OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,704 € |
| 3379 | Raameri Pluss OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,701 € |
| 3380 | Finadvise OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,676 € |
| 3381 | OÜ JARKOMA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,665 € |
| 3382 | Librotenado OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,658 € |
| 3383 | ASB Konto OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,650 € |
| 3384 | Avitase OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,640 € |
| 3385 | OÜ Beto Service Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,625 € |
| 3386 | Terko Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,619 € |
| 3387 | Kairi Raamatupidamisteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,600 € |
| 3388 | OÜ Tehnikaelu Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,592 € |
| 3389 | OÜ Voiss Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,590 € |
| 3390 | Osaühing Tuulis RT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,559 € |
| 3391 | Finantstugi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,554 € |
| 3392 | Nutikas Lahendus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,550 € |
| 3393 | Harry Volmeri Nõuande OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,545 € |
| 3394 | MAPCOM BILANSS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,540 € |
| 3395 | Deebu OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,540 € |
| 3396 | Davilen OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,539 € |
| 3397 | osaühing Frankam Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,532 € |
| 3398 | Osaühing SAVACOM Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,532 € |
| 3399 | Adakta Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,530 € |
| 3400 | KIVI RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,530 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.